Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dogcookiesdm
20. jún 2018

Ahojte, zajtra si idem pre protokol a lieky. Plati sa za lieky teraz alebo až potom všetko naraz až po vklade.lieky si vyberám z lekárne alebo z centra? Chceme ísť pozrieť Brno a nechcem lieky nechávať v aute, keďže je horúco. Naspäť ich položím do klimatizovanej priehradky. Ďakujem.

simik411
20. jún 2018

@dogcookiesdm jedna baba mi pisala nedavno ze lepsie je brat lieky priamo z CAR teda u nich, ze su lacnejsie ja asi tiez budem od nich.. a platit sa vraj da bud teraz za lieky alebo potom vsetko spolu po vklade :P ako je vam asi lepsie.... a na to teplo sa opytaj ci mozu ostat v aute mozno ti ich oni tam podrzia hah :D drzim prsty.

lakukaa
20. jún 2018

@dogcookiesdm ahoj vtej istej budove je dolu lekaren.nieco si budes brat tam nieco dava centrum.to co dava centrum platis po IVF ak ti daju recept do lekarne tak si ich dolu v kancelarii prefot pre poistovnu.tie budes posielat po ivf so ziadostou o preplatenie.bez receptu nepreplatia.

zimik
21. jún 2018

Baby a keď ste si šli po lieky tak ste mali ešte konzultáciu s DR? Nejaké sono alebo niečo? Prípadne vám niekto vysvetlí čo a ako užívať? Ako to prosím prebieha? Ďakujem 🙂

ericia
21. jún 2018

@zimik ahoj.. Áno.. Stretneš sa so svojou doktorkou.. Si zajednas termín cez recepciu... Mne robila aj sono, či pred stimuláciu je všetko v poriadku... Spytas sa jej co ta zaujíma... Potom čakáš na chodbe a zavolá si ta sestrička a podla protokolu ti všetko vysvetli...A dá ti lieky

zimik
21. jún 2018

@ericia ďakujem ti za rýchlu odpoveď 🙂

dogcookiesdm
22. jún 2018

Ahojte, ak som si vyzvihla lieky puregon a orgalutran priamo v Reprofite, poistovna mi časť nákladov asi nepreplati? Lieky ovitrel a clexan som si vybrala z lekarne, kopiu receptov mam.

meadow1
22. jún 2018

@dogcookiesdm preplatia ti aj časť tých, ktoré si vyberala v CAR, aspoň pokiaľ viem. Budú totiž uvedené na faktúre, ktorú dostaneš na konci 🙂

lakukaa
22. jún 2018

@dogcookiesdm ano preplatia ale popros ich nech ti to rozpisu nie iba sumu napisu a tie prefotene co mas tie iba priloz potom k fakture do poistovne.

lola911
23. jún 2018

Dievčatá bojujte a nevzdavajte sa ❤️Mamička a ocko na mna veľmi dlho čakali ale pán doktor Otevrel im pomohol a som tu ❤️ Som reprofitiacik volám sa Alex, narodil som sa 15.6.2018 vo váhe 3766 a dlhy som 56cm 😍 som zdravé a šťastne babo ❤️❤️❤️

ericia
23. jún 2018

@lola911 gratulujem zlatíčko 😘malý je nádherný 😉

lola911
23. jún 2018

@ericia ďakujem 😘

zuzka3
23. jún 2018

@lola911 gratulujem!!! Toto sa najkrajsie cita, nech ste zdravi a stastni stale 🍀❤️

nebicko43
23. jún 2018

@lola911 gratulujem 😉😘 ozaj je nádherný 😘

santeema
23. jún 2018

@lola911 boze supeeer, uzasaaaneeee, mam taku radost🙂)).. tak si to uzivajte, budte zdravucki, loli malicky je krasny. som na teba myslela v poslednom case, aby bolo vsetko ok a vidim, ze je🙂)). a chcem vidiet za kratky cas foto braceka, alebo sestricky🙂)))

izzie27
23. jún 2018

@lola911 gratulujem a vela zdravicka vam obom.☺

lola911
23. jún 2018

@zuzka3 dakujem 😘

lola911
23. jún 2018

@nebicko43 ďakujem 😘

lola911
23. jún 2018

@santeema ďakujeme 😘 budeme musieť pár mesiacov počkať lebo maličký sa narodil cisárskom tak sa musí jazva troska zrast, ale hneď ako bude možné pôjdeme si pre súrodenca 😍

lola911
23. jún 2018

@izzie27 ďakujeme 😘

santeema
23. jún 2018

@lola911 jasne🙂...to skor myslim v ramci srandy🙂...uz len, ze mate malickeho je uzasne.-)...ja som tiez po roku uz riesila dalsie, ale nepodarilo sa. az potom po 3 mesiacoch a bolo to v pohode. len budes mat poriadny zaberak na cas, energiu a spanok ten prvy rok. potom to ale bude lepsie a lepsie🙂)

lola911
23. jún 2018

@santeema ja by som išla čo najskôr aj kvôli veku len uvidím ako bude možné po tom cisársku,, inak som bola prekvapená že maličký zaspí o 12:00 a zobudí sa až ráno o 5am,, väčšinou take malé bába spinkavaju zo začiatku 2 hodky a potom kŕmenie,, a ani veľa neplače stále sa usmieva a pozerá okolo seba 😍 je veľmi

lola911
23. jún 2018

@santeema je veľmi dobré babenko 😍

santeema
23. jún 2018

@lola911 aj ja som mala prveho takeho spaveho a dobreho, velmi. kde som ho polozila tak bol a to doslova, az ale v roku a pol mu zacali certiky ozivat a potom ta akcnost a aktivita prepukli v plnej krase🙂. ten druhy bol taky akcnejsi, aj ked tiez dobry ako babo a teraz je taky kludas celkom🙂. my co sme tak dlho na babo cakali, tak nam urcite tam hore vybrali tie najlepsie babatka nie🙂

santeema
23. jún 2018

@lola911 inak v centre mi v pohode po roku po sekcii vlozili embryjko, ale skor by to asi neurobili.

ria294
23. jún 2018

@lola911 Majka z hĺbky svojho srdca vam prajem veľa zdravíčka a nekonečnú lásku ❤️ Nikdy si sa nevzdala svojho sna a splnil sa ti 😘 je to šťastne dieťatko, narodilo sa žene s nekonečnou trpezlivosťou , vierou a bezhraničnou láskou ❤️ Cely čas som na teba myslela a verila som, že to najväčšie šťastie stať sa matkou ti bude dopriate.❤️

lola911
23. jún 2018

@santeema ja som premýšľala že tak po pol roku ale keď sa inak nebude dat tak aj po roku to ešte zvládneme 😉 to by som potom druhé rodila v 45 to ešte nie je tak neskoro 😁 chcem aby mal maličký ešte súrodenca 😉

lola911
23. jún 2018

@ria294 ďakujem moja 😘 ja verím že bude dopriate každej žene ktorá sa nevzdá 😉 niekedy to môže trvať dlhšie tak ako nám ale na konci boja je voňavé babetko 😍

megan5
24. jún 2018

@lola911 jeeej,nádherný,veľa zdravíčka želám😍🍀

simik411
24. jún 2018

@lola911 gratulujeeeeeem moooc !! Cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre