Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

linda2110
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babikadaska
21. aug 2018

Ahojte dievcata 🙂 potvrdene akcie 2 srdiecok. Velkost oboch embryi zodpoveda poslednej menstruacii,som dnes 6tt+3. Velmi mi odlahlo.

babikadaska
21. aug 2018

@alexa1983 kedy ides ???

simik411
21. aug 2018

@babikadaska megaaaaaa obrovska dvojita gratulacia !! boze waaw ! 😍❤👏

ceklis
21. aug 2018

@babikadaska z celého srdca gratulujem a prajem krasne obdobie cakania a potom uz len uzivania si detureniec

linda2110
21. aug 2018

@babikadaska gratulujem 😉😉😉

leticia22
21. aug 2018

@babikadaska super gratulujem a držím palce nech je krásne celé tehotenstvo 🍀✊ konečne pozitívne správy v téme 😉

babikadaska
21. aug 2018

Dakujem vam. Uzv mi robil dr.bagoczi vsetko mi vysvetlil,odpovedal,pozrel vysledky z endokrinologie,hematologie. Do reprofitu uz nepojdem na dalsie vysetrenia - mozem s nim vsak konzultovat hocico,ak budem potrebovat. Uz len k svojej lekarke teraz. Do konca 12 tt ma upozornil na riziko potratu 30%,mam sa velmi setrit. Verim, ze ja som si uz svoje zle percenta vycerpala, a vsetko bude o.k.
Bude to zniet ako klise,ale fakt vam vsetkym prajem zo srdca prajem, aby ste z reprofitu odchadzali s takym pocitom ako ja dnes !!!

mimiqa
21. aug 2018

@babikadaska ❤😘

leticia22
21. aug 2018

@babikadaska prosím ťa a to keď tam ideš na sono po tom ako zistíš že si tehu, tak to si platíš sama už? Ďakujem

babikadaska
21. aug 2018

@leticia22 nic som neplatila.na to sono si ma pozvali oni sami,14 dni po pozitivnom krvnom teste,ktory bol 14 dni po ET. On mi doslova povedal,ze u ich je liecba ukoncena dnesnym dnom. Cize asi to je v cene tej liecby. Zrejme si pisu vysledky ako kto dopadol

leticia22
21. aug 2018

@babikadaska ahaaaaa takto to je 😉

zimik
21. aug 2018

@babikadaska gratulujem 😍 držím palce a prajem krásne tehulkovanie 😉

alexa1983
21. aug 2018

@linda2110 medzi kartou a zmenárňou býva cca 6-7 eur rozdiel , robím v banke :D

alexa1983
21. aug 2018

@babikadaska jéééj z celého srdca ti mooc gratulujem , veľmi ti to z celého srdca prajem a verím že všetko bude ok, hlavne sa šetri a dávaj na vás pozor 🙂 a hlás sa 🙂 ja nastupujem na stimulku cca 3.9. podľa mojich dní kedy ráčia doraziť, takže boj za chvíľu začína 🙂 budem sa tešiť na tvoje správičky a fotečky 🙂

evaachesa
21. aug 2018

@alexa1983 cize oplati sa zmenit alebo platit kartou?

janulino
21. aug 2018

@babikadaska Jeminenko..gratulujem :-* drzte sa ;)

alexa1983
21. aug 2018

@evaachesa ja som platila za lieky kartou, rozdiel v cene ma vyšiel o 200 CZK viac ako keby som to menila v banke, čiže cca 6 eur rozdiel , myslím si že pri sume 900 eur zanedbateľný 🙂 Kartou platba vychádza vždy trošku viac , ale teda nič hrozné 🙂

lakukaa
21. aug 2018

@sweetrevenge nie nebola to bol aj moj pripad ja som potrebovala po ivf vediet ci mam brat dalej klexan a pisala mi koordinatorka ktora vobec neodpovedala na to co som chcela jedine co ju zaujimalo bolo kedy pridem zas na vklad.ved jasne dalsie love.tak som jej napisala ze nech sa na mna nehneva ale ze ja sa snou nebudem jednat po mailoch o liekoch ktore mam brat.tak mi napisala ze doktorka somnou moze komunikovat najskotek o mesiac po telefone.tak nie je to chore? Ja riesim dolezitu vec ako lieky a ona na mna nema cas? Cele zle.pokial mali prost k ivf bolovsetko ok ale ivf sa nepodaril tak ahoj daj pokoj.tak som tam zavolala a povedala sestre o co ide a ta ma zabila druhy krat ze doktorka ma vela pacientu a nema cas.tak par don ja tam necham 3000 e.a ona pani nema cas.som skoro odpadla.Tak ze dievcata mozno ma reprofit dobre recenzie a cisla kolkym zenam sa podarilo ale jednanie lekarov cele zle.maju toho vela a robis uz hala bala.kamoske lekar povedal ze je tucna.ako si moze vobec toto dovolit?ja poznam take velke tucne zeny a maju deti.co je to za jednanie?cele zle.

lakukaa
21. aug 2018

@babikadaska gratulujem 😊

lakukaa
21. aug 2018

Dalsia vec je taka ze dnes som bola na genetike a lekarka bola prekvapena ze tolko sa snazime a nikto nas neposlal na genetiku ze to mal spravit gynekolog ako prve.bola som na genetike v brne a lekar ze to nie je treba ze to sa robi pri potracani.Tak teraz kto ma pravdu? No a este som zabudla povedat ze asi jedina ambulancia kde nikto nechcel od nad cent a cakala som iba tyzden na objednanie.Lekarka sestricka mile bola som prekvapena.Doporucujem.

evaachesa
21. aug 2018

@lakukaa teda nakskor som bola rozhodnuta pre reprofit ale nakoniec pojdeme do reprogenesis ... na nich som zatial necitala nic negativne ... asi sa casom pokazili ...kamoska bola v reprofite spokojna a na prvy krat sa podarilo ...cca pred 3 rokmi...tak asi treba zmenit centrum a hotovo ... nech si trhnu

lakukaa
21. aug 2018

@evaachesa no neviem kde je problem.moj nazor je ten ze ked sa nezadari treba problem riesit niekam pacienta usmernit a nie ho ignorovat.ano jasne tym co sa zadarilo je centrum a to kazde centrum to naj naj na svete.mne sa to zda cele cudne takto ignorovat pacienta a toto nech si precita aj centrum ako sa spravaju.

babikadaska
22. aug 2018

@lakukaa mne to povedali v R.aj na priamo na genetike,ze treba prist az ked budem po 2 potratoch. Nakoniec som ukecala svojho gyn.,aby mi napisal doporucenie na vysetrenie,ale tiez nebol z toho nadseny,ze zatial netreba. Testy mi urobili,vsetko bolo o.k.takze ako vidim,pristup k tomu je vsade uplne iny.

babikadaska
22. aug 2018

@lakukaa dakujem za blahozelanie 🙂
ja mam zase skusenost,zed zakazdym ked napisem email na info@ (ak mi lekar alebo koordinatorka neodpovedali) tak som okamzite dostala odpoved od hociktoreho lekara,ktory mal zrejme v ten den sluzbu. Ci uz slo o posudenie nejakych vysledkov ktore som si nechala spravit, alebo pichania clexanu... za cele roky co som tam chodila,vobec taku zlu skusenost ako ty nemam :/
Je pravda,ze ked som chcela osobnu konzultaciu pred dalsim ivf k svojmu dr.,koordinatorka mi napisala,ze dr.ma volny termin najskor o 6 tyzdnov,ale kedze som chcela zacat cim skor, vsetko sme dohodli cez emaily,a telefon. Bola som na krvne testy (HP,AMH) a lekar mi nastavil stimulaciu a dokonca mi pre lieky bol manzel,vsetko mu vysvetlili. S mojim dr.som sa stretla az pri OPU. Ale cely ten proces bol uplne bez problemov.
Podla mna by si sa mala postazovat priamo v reprofite, pisomne,a predpokladam,ze chces zmenit centrum,tak nech aspon maju aj takuto spetnu vezbu.

simik411
22. aug 2018

babyy tie ktore ste mali PK po OPU na ktory den vam dali vediet vysledok o emrbyach ? :/ dnes je 7DPK a nikto sa mi neozval ,, mozu sa ozvat az na 8.,9,den ?? a mam cakat ci sa da pisat niekam ? jaj nedockava som ale tak neviem co si mysliet o tom mam uzzz ...

leticia22
22. aug 2018

@simik411 no hneď na druhý deň si sama voláš tam na embryologiu že koľko sa oplodnilo, potom na tretí deň voláš koľko sa delí ďalej a na 5 deň je už vklad. Ak nemáš vklad, že máš odložený ET z nejakého dôvodu, tak poton tam zavoláš aj na piaty deň a povedia ti koľko prežilo 5 PK a teda koľko ti idú mrazit. Ale ty 8 či 9 dní si to neriešila? Hm. Volaj tam.

simik411
22. aug 2018

@leticia22 ale kdee ved som to pisala sem aj si mi odpisala ze na treti den si to mala podobne ako ja :D 3.den bolo 3x8 bunkove, 4x4 a 4x5bunkove, povedali ze uz volat nemam ze mi poslu email ze co sa bude dat mrazi zamrazia na 5.den ale ked sa budu vyvijat aj dalsie sice pomalsie ze pockaju aj 6.a7.den PK.. dnes je 7. volala som hned 1.a3.den viac ee .. mame KET rovno nie ET tak preto sa pytam ci cakat ked povedali ci zabudli alebo neviem ahhh

ericia
22. aug 2018

@simik411 mne to poslali myslím na 5 deň...treba počkať 😊

simik411
22. aug 2018

@ericia ved cakam cakam ale uz je siedmy den hehe neviem napada ma jedine ze davaju sancu este tym pomalsim hehe :D keby sa nevyvijalo nic tak asi daju vediet skor .. uvidime no .. dik za odp 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre