Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

avaka
25. máj 2009

ze mas,malo byt 🙂

mirinda10
25. máj 2009

zuzli vela, vela stastia zajtra budem moc na teba mysliet ved budeme celkom blizko v Brne ja budem pocitat vajka a zuzli bude spinkat po dobre odvedenej praci 😀 20 vajok to je super vykon 😀 😀

sisab
25. máj 2009

Zuzli, drzim palce na zajtra a stastnu cestu 🙂 Dakujem, to je super, ze netreba predoperacne, lebo som z toho mala celkom dost stres, hoci nakoniec vsetko bolo ok, ale tu v miestnej poliklinike kukali na mna, akoby som prisla z marsu, akoze kvoli IVF...
Tani, ta spenatova fotka je krasna 😀

bea77
25. máj 2009

Ahojte,
dnes som bola celý deň mimo. Mala som jednanie v Dolnom Smokovci a až teraz som sa vrátila.
Moja mrcha si dáva zatiaľ načas. Takže stimulka v nedohľadne.

Juli, aj ja mám clostilbegyt 2x2tbl, takže to nie je nič neobvyklé.
Lahhel, mne Machač povedal, že on skúša pár cyklov len s clostilom, prípadne s dopichnutím niečoho až na 8.dc a až keď zle reaguješ na clostil, tak potom je stimulka s injekciami.

Zuzli, zajtra držím palce.

lahhel
autor
25. máj 2009

Bei ahojky 🙂
Tak dakujem, trosku ma to ukludnilo...inac som nad tym rozmyslala, ze pri tejto minimlake ide o to ziskat tak do 5 vajok..ja som mala 4 folikuly, co by asi uplne stacilo, az na to ze boli prazdne a naliate nejakou tekutionou, ale to uz nikto neovplyvni, ani doki ani lieky...takze keby boli dobre, tak mi uplne tie 4 stacia..

julietka
25. máj 2009

babenky az teraz sa sem dostavam, nestihla som ani Zulke popriat stastnu cestu 😉 a Koudakovi stastnu ruku pri vytahovani vajok 😀

avaka to je super spravicka ze mate dvoch mrazacikov, ti urcite nepochybne preziju rozmrazovanie ked su take kvalitne 🙂 tesim sa z tvojho uspechu

mirindi ty mas zajtra UTZ?budete sa so zulkou psychicky podporovat 😅 😵

bea skus pit cervene vinko, daj si horuci kupel a potom sexik s manzelikom, urcite sa mrcha dostavi 😉

julietka
25. máj 2009

tanitka 🙂 ty si taka nasa vlajkova lod, mas ako prva mimco z reprofitu ak sa nemylim, po tebe uz len renuska a potom sa prida avaka, zuzlik a my dalsie 😉
som rada ze si pridala fotky, na toho tvojho veduceho sa neviem vynadivat, on je take krasne mimco. dufam ze aj na nas sa coskoro usmeje stastie..

lahhel
autor
26. máj 2009

Dobre ranko babulky 🙂

Mirinda, drzime palceky, aby bol UTZ uspesny a krasne vajucha 🙂

Zuzli, drzkaj sa pri odbere a nech sa vajucha krasne oplodnuju 🙂

tanitta
26. máj 2009

ahojky kocky 😉 ....
vsetky vas pozdravujem lahel... vidis nakoniec aj tak machac musi makat 😵 ...taky je udel lekarov 😉
baby dik za pochvali;).. a aj komplimenty...urcite nie som prva 😉 ....iba mozno viac pisem 😉 a povzbudzujem nevzdat to.. takze .. tehulkujeme a to vsetky a coskoro 😉 ...
idem veduci ma poradu v postielke

julietka
26. máj 2009

dobre ranko kocky 🙂 ...porada v postielke 😀 to je dobre

joj babenky ja keby som vedela ze mi vyjde....ja neviem 9IVF, tak sa nebudem zatazovat tymito doterajsimi neuspechmi a budem skusat az kym vyjde to v poradi 9IVF.

tanitka a tebe to vyslo ak si dobre pamatam v reprofite na prvykrat, vsak? 🙂

miri dufam ze vajka pekne narastli 😉

zulka uz mozno drieme niekde hore na koze 😀 😵

lahhel
autor
26. máj 2009

Tanittka, veduci je uuuuzasny... 🙂

Julietka, ak tomu dobre rozumiem, toto je uz vase 9 IVF?

julietka
26. máj 2009

lahhel nieee 😀 toto bude nase 4IVF, ale druhe softIVF...to ja iba tak "nahlas" uvazujem lebo po kazdom neuspechu si davam otazku do kedy este?

lahhel
autor
26. máj 2009

Jaaaj, tak fajn, uz som myslela 😀 ale nejako sa mi to nezdalo...u nas to bude 5IVF, tiez 2soft...tak dufam, ze do toho 9. ani neprideme, lebo uz nebude treba 😉

julietka
26. máj 2009

lahhel tebe nerobil tvoj lekar tu v SR problem ked ti mal predpisat clostil a pregnyl? lebo mne teda robil problemy a nikdy som od nich nic nechcela, ale odovodnil to ze na kazdu pacientku ma rozratane kolko moze minut a to su drahe lieky ..frflal ale napokon mi predpisal aj ten pregnyl aj clostil. Ja som mu hovorila ze moze mi to dat aj ako samoplatcovi, tak potom pofrflal aj na iscare aki su to vytahovaci penazi a nerobia si svoju robotu tak ako maju...potom mi napisal recept hradeny poistovnou...tak som velmi rada 🙂

julietka
26. máj 2009

keby som ratal do toho aj KETko tak toto bude tiez nas 5 transfer 😉 neparne cisla su dobre, tak by nam to mohlo vyjst, co povies? 😉 😵

lahhel
autor
26. máj 2009

Julietka, v podstate nejako extra nefrfal, aj ked to ma vo zvyku...len podotkol, ze clostil mi mohol nasadit aj on a nemusela som kvoli tomu chodit az do Brna 😒
No clostil mi napisal na recept, ale pregnyl uz mi nechcel napisat, ten som mala na recepte ako samoplatca, ale nakoniec som ho aj tak nezohnala, lebo v Nitre mali vypadok pregnylu...este mam ten recept, tak skusim teraz popozerat, lebo ho budem potrebovat..Tebe dal aj pregnyl na recept?

Julietka, musime opat verit, ze tentokrat to vyjde 🙂

julietka
26. máj 2009

ano si predstav ze ked som mu povedala o nasich peripetiach na napokon mi predpisal na recept riadne aj pregnyl, zlaty ze?

jasnacka lahhel, ja vzdy verim uz ked lezim na tej koze, ze tentokrat tu lezim poslednykrat 😀 😵

lahhel
autor
26. máj 2009

No vidis, to je uzasne. Jeden doktor moze predpisat na recept len na doplatok, druhy nemoze. Mna sa pytal, ze kolke je to IVF a kedze uz 4 IVF, tak to nemam preplatene poistovnou a to on nemoze urobit 😠 Tak potom mas zalteho doktora...

tanitta
26. máj 2009

julie.. hej na prvy.... ja som mala missed v heliku.. a hned po 3mes. som sla do toho v brne a uspesne 😎 ...

julietka
26. máj 2009

niekde som citala, ze ked ma zena MA, ze to vraj posiluje maternicu 😕 no neviem ci to je pravda, ale v tvojom pripade tanitka asi hej ked to potom vyslo hned na prvy sup 😵

lahhel ja som musela slubit tomu dokimu ze mu prinesiem nejaku spravu z reprofitu ze tam chodime, aby to mal pre pripad, že príde kontrola..co zasa samozrejme chapem..

lahhel
autor
26. máj 2009

Julietka, ja som mojmu dokimu aj ofotila liekovy protokol, aby si to mohol zalozit...ale aj tak povedal, ze kvoli tiez kontrole nemoze predpisat...

mirinda10
26. máj 2009

baby hlasim prichod dnes sme to celkom rychlo obehali mali sme termin na 9,30 ale prisli sme o 9,00 a hned nas vysmiaty dokino zobral no mam tam 4 folikuli 12mm a viac malickych tie nepocital tak mi hned dal menopur 150 najskor chcel dat iba jeden a ja ze to bude malo, ked som brala 225 jed. gonalu tak ze nakoniec dva a pichnem si aj zajtra a vo stvrtok bude dalsi utz ale ja to vidim na OPU na vikend. Hadam z tych 4roch by mohli byt dve vajka dufam. Inak sliznicu mam iba 5,5 mm co je dost malo asi od clostilu to moc nerastie dufam, ze teraz menopur zaberie a to este pijem alchemilku no dam si dne vecer vinko uz sa tesim 😉 Inak tu sliznicu ani nekomentoval tak to nie je ani tak hrozne uvidime

julietka
26. máj 2009

mirindi ved to je pekny uspech 😉 neboj vajucha teraz poriadne narastu z toho menopuru...aby si ta tam hned nenechali vo stvrtok na OPU 😀
miri a ty si bola teraz na ktory DC na UTZ?

mirinda10
26. máj 2009

Juli no vo stvrtok si ma tam nenechaju ak tak mi povedia aby som si mozno vecer pichla pregnyl a potom odbere bude v sobotu alebo aj neskor uividime ako budem reagovat na menopur ale clostil uz neberiem. Ja mam dnes 8DC a na dalsi utz budem mat 10DC ale mne hned povedal, ze to vidi tak na 12DC odber tak uvidime povedal, ze vajucha rastu 2´mm za den ale to je najhorsie, ze neviem ci budem mat v kazdom folikule vajko ☹
teraz som objednana na 8,00 tak dufam, ze o 10,00 uz budem v praci dnes som uz bola v praci 10,45 to sa da chodit tam
no dnes som myslela na zuzliku nikto tam nebol ked som tam prisla ale asi sa spinka o poschodie nizsie tam som este nebola tak neviem

julietka
26. máj 2009

nie miri, vsetko sa odohrava na tej istej chodbe aj sa tam spinka 😉 a zulka mozno bola uz na ceste domov po OPU, alebo lezkala na izbe este

fiha takze takto to mas s tym UTZ? 😕 ja si tu uz planujem ako si buduci tyzden vezmem dovolenku, lebo to musim vopred nahlasit a planovala som ze ak bude vsetko tak odber bude v utorok, to by som chcela rychlost co 😀

julietka
26. máj 2009

chcela som napisat ak bude vsetko v poriadku..pisem ako hotentot 😅

mirinda10
26. máj 2009

Juli no si mi ina planovacka 😀 no ale u teba to je ine nakolko si pichas, takze mas toho viac v sebe ja som mala iba clostil tak tie vajucha nemaju moc z coho rast tak preto to dlhsie trva ale mne to nevadi nech si daju na cas len nech su kvalitne to dufam, ze budu 😀 radsej nech ma kontroluje vzdy sa to da natiahnut pichnu ti nieco aby vajka nepraskli a daju cas vajkam aby narastli

julietka
26. máj 2009

miri ale ja zasa picham iba 75iu, takze to tiez nie je ziadna slava 😉
uz aby bol piatok sa neviem dockat..ale teraz mi napadlo ze ked ides aj ty po dvoch dnoch na UTZ, asi by som mohla aj ja v nedelu a nemusela by som si brat dovolenku...teda neviem ci vobec v nedelu pracuju

mirinda10
26. máj 2009

no ved uvidis a co sa stane ked prides neskor do prace na 10tu ja si myslim, ze to zmaknem byt vo stvrtok na 10tu v praci tak budem meskat iba hodku a tu si nadrobim je to u teba problem

ale pichas uz od 2DC a stale ti to moze zvysit neboj bude to dost a vajka budu hlavne ziaden stres aj ja si hovorim ked je stres tak potom sa vajka zlaknu a nebude nic 😠 a to nechcem inak mne to dost blbo vychadza prave budem mat uzavierku ked budem po ET tak asi si nebudem moct zobrat dovolenku

inak ten menopur asi zabera nejak ma bolia vajecniky

lahhel
autor
26. máj 2009

Jeej mirinda, tak to je super, aj 4 foliky stacia...z menopuru este povyrastu a urcite budu krasne...tesim sa s tebou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre