• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. marca 2017 
@brita brituska ty mas zajtra velky den, ze? drzim silno palceky, tfuj, tfuj, tfuj
@naduska ty uz stimulujes?
30. aug 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy
jéééj, už aj ja tam viem dať zavináč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

shandy...pred tým Tvojím budem mlčať ako hrob, môžeš sa na mňa spoľahnúť :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. aug 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cavik aj ja si myslim, ze ked robil v brne, tak by sa mal v tom vyznat...A dobre, ze som nesla tu na slovensko na ultrazvuk, ze som isla radsej do brna. No nie je to prijemne, ze sa v tomto pripade clovek uci na vlastnych chybach. Ale nabuduce budes uz aj ty mudrejsia, ale na toho doktora by som sa mohla tu opytat. Uvidim, ci nieco zistim.

@shandy ja verim, ze to bude Koudelka :wink:
30. aug 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cavik tak dufam, ze si pocula ten kamen, co mi padal zo srdca :grinning: :grinning: , ze ty si ake sikovne dievca :wink: , sikovnica jedna :slight_smile:
@tomka12 tomi bude :wink: , aj ked podla mojich skusenosti - machac na OPU a koudy na ET :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy este nie 7.9 idem za KOudakom na konzultaciu aby mi upravil stimulaciu a asi od 19.9 zacnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty len pekne odpocivaj a ver :wink:
30. aug 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy

niečo som ver... počula....ale Tvoj kameň to nebude.., to len moje dieťa plieska dverami....tak ja sa lúčim, idem robiť poriadky ......ale zajtra opäť prídem, tak sa traste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....nie, nie, nie.....pekný večer vám prajem :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cavik jasne, prid medzi nas :wink:
30. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cavik tak bud rada, ze ti ma kto dverami plieskat :grinning: :grinning: :grinning: , pekny vecer aj tebe :wink:
30. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naduska jeeeej no to som rada, ze si ku nam zas zavitala, tak ta budem monitorovat :slight_smile: . konzultacia je tot za rohom. sa tesim, ze aj v septembri budu rozbehnute stimulky a bude tu vzruuuso :grinning:
30. aug 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy kedy si zacala pichat heparin?
30. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomka12 den po OPU (v den OPU som vynechala, lebo som krvacala) a uhnala som si riadnu modrinu :grinning: , druhykrat uz bolo lepsie...
30. aug 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy 2400kc za ake odbery? tie na pohlavne choroby? to si nemozem urobit na SK..dopredu? ci ne odbery su to?
30. aug 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence,
pozeram, ze sa nam to tu pekne rozbehlo. :slight_smile:
@shandy Ahoj Shandik, drzim palceky, nech sa osembunkovceky riadne zahryznu. Pekne sa setri a oddychuj.
Ja idem zajtra rano na krvicku a sono, to uz budem 5TT +1, tak mam aj trosku strach, aby bolo vsetko v poriadku a aby sme tam konecne cosi uvideli, aspon nejaku machulku. :wink: Subjektivne sa citim celkom fajn, len ta unava, tak snad bude vsetko OK. Drzte palceky, zajtra sa iste ozvem. :wink:
30. aug 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! Aj ty sa drz!!!!!
30. aug 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex veru neviem, ci sa to da takto, lebo tie odbery su presne z dna kedy sa robi OPU a odber spermosiek :slight_smile: , ved skus napisat machacovi...
@brita brituska drzim vsetky palce co mam, budem cakat na dojmy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex odbery sa robia v den OPU, presne ako ti napisala Shandy. A robia sa vzdy ked sa otvara laboratorium a je aj predpoklad mrazenia embryji. Tak mi to v sobotu vysvetlil Stelcl.
30. aug 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby :wink:
rebeca cau, tak sa stretavame aj v tejto teme :slight_smile:
Chcem sa spytat ci niektora z vas nebola v reprofite na ivf nativ. My ideme teraz skusit nativom, ale neviem aku ma reprofit uspesnost v takychto cykloch. Predtym som bola na softe v unice.
31. aug 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esther03 awojky )))) mrkni webovku Reprofitu, tam maju nejake grafy uspesnosti! Myslim, ze aj nativu.
31. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebeca, no ja som pozerala ale maju tam len minimalnu stimulaciu a nenasla som nikoho komu nativ vysiel, tak neviem. Ja idem uplne bez stimulky. Predtym som sla clostilom a mala som nizku sliznicu z neho :frowning2:
31. aug 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky :slight_smile:

Britus, drzim moc palceky, aby bolo dnes vsetko v poriadku a ty si uz videla svoju machulku :slight_smile:

Shandik, tak ty uz mas u seba dvoch bobacikov? tak nech sa u teba krasne zahryzkaju a uz sa ta nepustia...drzim silno palceky, aby to tentokrat vyslo :wink:

Tomka, ja mam dostat mrchu az tento vikend, tak uvidime...

Cavik, ahojky, uz si tu dlho nebola, tesim sa, ze si tu opat :slight_smile:

Krasny dnik :slight_smile:
31. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :dizzy_face:
@lahhel lahhelik dakujem, tak mrcha nech ti dorazi co najskor, aby si mohla uz aj ty vcelickovat :dizzy_face:
pekny den vsetkym :slight_smile:
31. aug 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esther03 a preco si odisla z unici? mne tam prisli ze vedia co robia.

@shandy
@rebeca_1 ale ake odbery ste mali na mysli presne? odber napohlavne choroby alebo nieco ine?
31. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy tfuj tfuj tfuj.. nech to tentokrat vyjde.. a najdu si vas dusicky :wink:
31. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex odbery na infekcne choroby...HIV, hepatitida C a neviem o este... :slight_smile:
@ninockaskv dakujeme kiezby :sweat_smile: :sweat_smile:
31. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy to je take zvlastne ze to robia v ten den a nestacia im 3mesacne ako vsade inde.dokonca niekde im stacili aj 6mesacne. ved kazda ta choroba ma svoju inkubacnu dobu a v den odberu este nemusi byt preukazatelna.

inak boli ma brusko ako pri menzese..myslite ze az teraz ti betari praskaju a mam ovulaciu?
31. aug 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex no v unice som bola maximalne nespokojna, nie s pristupom, boli tam naozaj mili lekari a prostredie krasne, ale odborne neviem. Ja som mala ivf soft, stimulovala som clostylom, ktory znizuje sliznicu maternice, co mi samozrejme nikto nepovedal. Odobrali mi krasne vajko, ktore sa oplodnilo a druhy den bolo ucebnicovo stvorbunkove. A oni my ho vlozili do 6mm sliznice!!!!! Samozrejme, ze sa nemalo kde uchytit, co vedeli dopredu. Prednison aj estrofem som dostala az 2 den po OPU (neviem naco ked uz nemohol zaucinkovat) Ale boli sme samoplatcovia, tak nas pekne skasli.
31. aug 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esther03 mne v Reprofite povedali ze prednison a anopyrin dostanem az po OPU.
31. aug 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex nie je na tom nic zvlastne, maju na to proste zakon, ze musia v ten den urobit odbery. v pripade, ze by boli pozitivne tie vysledky, tak by museli vajicka a embria drzat zvlast za prisnejsich podmienok, takze je to kvoli tomu...proste takto to maju nastavene v CR. callex ovulka moze byt :wink:
@esther03 @rebeca_1 noono je to asi individualne, ja mam prednison od 1.DC a anopyrin stale, cize aj pred OPU, len pocas MS nie....esther teda 6 mm to je sila teda, to si fakt nevsimli??
31. aug 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeca_1 no ja som dr. volala ci si ho mozem uz nasadit, bo mi ostal z minula a povedala, ze hej nadasit hned. Totiz istu dobu trva kym prednison zacne ucinkovat, a dr. z reprodukcej mediciny radi nasadit prednison mesiac pred ivf, ja som ho teda dala dva tyzdne pred OPU
31. aug 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy bohuzial vsimli a aj napriek tomu spravili ET!!!! Mimi nemali sancu uchytit sa. Bohuzial, nic ine ako ze to robili pre prachy mi nenapada :unamused:
31. aug 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok