Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

alexa1983
17. sep 2018
lucina1100
17. sep 2018

@alexa1983 , to moze byt, ale musim si tym padom davat 3x2 tabletky,ale aspon ma zachrani, mne to kazali uzivat uz od zajtra rana, ale vraveli ze mam sliznicu nizko, ale dnes som iba 10 den cyklu a ja som mala vzdy ukazkovu sliznicu, ale nenapadlo ma to hned iba potom, lebo sa to rychlo vsetko zbehlo, bola som na sale a uz som isla aj domov.

lucina1100
17. sep 2018

@alexa1983 ja by som si to dala aj u svojho gynekologa predpisat, ale ma dovolenku od dneska 2 tyzdne, ved tento liek je lacny stoji 0,70 centu, ale nema mi ho kto predpisat, a v susednom meste ho maju, ale bez receptu nepredaju, tak som v takom zacarovanom kruhu porazit ma ide.

alexa1983
17. sep 2018

@lucina1100 posli mi adresu do spravy. Len zajtra to este mat nebudes :(

alexa1983
17. sep 2018

@lucina1100 a preco ti tak skoro vyberali? Ja som v 15.dni dnes

lucina1100
17. sep 2018

@alexa1983 lebo ja som mala iba jedno vajko a mala som soft ivf na 7 den cyklu bolo už veľké to vajko rýchlo narástlo .

linda2110
17. sep 2018

@lucina1100 ahoj my sme mali tiež veľmi zlú morfológiu 100 percent zlých potom nám navrhli vyšetrenie u nich tuším fragmentácia spermií sa to volalo,aby sme vedeli či ísť do darovaných ..tá vyšla na počudovanie v norme a aj sa podarilo máme chlapčeka... Dzurilova z Nr hovorila , že spermiám chýba nejaký proteín čo naruší obal vajíčka a preto sa nevedia dostať do vajíčka čo pri ivf nevadí.....spermiogram vraj zhoršuje prekonané choroby aj v detstve ( môj mal mums) a zápaly aj skryté my sme skúšali všeličo napr kolonoidné striebro a wobenzin .. držím palce tiež som mala iba jedno vajko

luciatt
18. sep 2018

Baby prosím vás nemáte mail na dr.Vranu.

babikadaska
18. sep 2018

@alexa1983
@lucina1100 baby volali ste ???

simik411
18. sep 2018

@alexa1983 no coo koľko koľko 😁😁

alexa1983
18. sep 2018

@babikadaska @simik411 mame z 12tich 10 oplodnenych 🙏🏼 Vklad sobota. Ale strasne mi je stale zle :( to brucho hrozne boli :(

ericia
18. sep 2018

@alexa1983 supeeeer ❤️

babikadaska
18. sep 2018

@alexa1983 parada 🙂 mala si pomerne velky pocet vajicok. Mas dost poranene vajecniky po odbere. Bude to este par dni boliet. Vcera som ta nechcela strasit,ale mna to bolelo zakazdym tak 5-6 dni :/ este aj v den vkladu a po.

lucina1100
18. sep 2018

@babikadaska ja mam iba jedno vajko a viac neviem že mi budú sami volat čo ďalej , lebo ja mam darcu tak ja len čakať

mayka_d
18. sep 2018

@luciatt tomas.vrana@reprofit.cz , ale uz nepracuje v Brne, odisiel do Ostravy

babikadaska
18. sep 2018

@lucina1100 ahaaa to som prehliadla ze darcu !!! No ale ta natahuju,vysledky byvaju medzi 13 a14 hod ..

alexa1983
18. sep 2018

@babikadaska tak mne to iba pomoze ked mi napises ze to rak ma boliet 😂 aspon som neni v strese ze je nieco zle . Nechapem ale co s tym ma brucho :( mna ani neboli tam dole ale brucho velmi , take nafuknute a nemozem ist ani wc na velku 😏 Pocuj zlatik, a pred vkladom sa nas bude este niekto pytat ci chcene ten asistovany hatching a embryoglue? Ty si to mala? Ja na SR vzdy a nic z toho :( tak neviem teraz.. ten AH ked povedia ze treba tak dam urcite, to by mal embryolog vidiet ci bude mat problem sa prisat z obalu, ale lepidlo neviem 😏 A ty sa mas ako? Ako deticky? Posluchaju v brusku?

simik411
18. sep 2018

@alexa1983 jeej super 👌 aj my sme mali 10 hehe možno budete ako myyy počty mat pfuj pfuj.. Hmm to ze boli asi ok neviem ja som necítila absolútne nič ani pri stimulke ani pri OPU ani po OPU nikdy nič ani krcik jediný v bruchu asi som nejaká divnaaa hahahá 😀😀ale nevadí to prežijes teším s tebou 🍀😍

lucina1100
18. sep 2018

@babikadaska ja som volala tam dva razy, a na druhy krat mi povedali ze sa mi ozve dr. Frank , ze mam cakat dokym mi nezavola a on mi povie vsetko ze co a ako a kedy

sweetrevenge
18. sep 2018

Babule, tak dnes mi Brno vrazilo dýku priamo do ❤️ ráno nevolali tak polovička, že pre istotu zavolaj že či máme chodiť, tak o pol 10 volám a ze áno vklad sa neruší tešíme sa na Vás, ja od radosti sa rozplakala že zázrak a pán bozko počul moje modlitby, tak vyrazíme a 20 kilometrov pred Brnom mi zvoní mobil a tam Dr. Otevrel že ste už na ceste? Lebo transfer sa ruší, od včera žiadna zmena sú vo fáze vcasna blastocysta ale vyzerá to ze sa zastavili, nevyzerá to dobre taka je realita, zajtra vám zavoláme že či nastala zmena, ja len z mohla sa na že sme už pred Brnom a ze ved som vám volala a on ze není možné už od rána je váš transfer zrušený kam ste volala? Tak na diaľnici sme to s točili so slzami naspäť do BA 😔 aspoň na chvíľu sme boli šťastní

sweetrevenge
18. sep 2018

@alexa1983 teším sa s tebou a myslím na teba🙏🙏❤️

simik411
18. sep 2018

@sweetrevenge bože 😔 to mi je veľmi ľúto toto... Drzkaj sa veľa veľa síl ešte je nádej do zajtra snáď sa pohne ešte drobatko 😔😔 trosku sa tam teda sekli kks 😕😕

ericia
18. sep 2018

@sweetrevenge to mi je veľmi ľúto... Som na teba myslela... Držkaj sa ❤️

sweetrevenge
18. sep 2018

@simik411 ďakujem sme obaja po plakali a musíme ísť ďalej ale prvý krát došli až do včasnej blastocysty

sweetrevenge
18. sep 2018

@ericia ďakujem moja je to ťažké už mi beha co ďalej kedy začať znova a co hlavne darované vajka asi 😔

alexa1983
18. sep 2018

@sweetrevenge 😪to je mi tak strasne moc luto 😪😪😪a este aj tolku cestu zbytocne :( ale este stale je nadej , ked povedali ze zajtra zavolaju nie? 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️❤️❤️Bud silna 🙏🏼❤️❤️❤️

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sweetrevenge
18. sep 2018

@alexa1983 to už nič oni vždy čakajú na 6 deň ale to už sa nezmení výsledok musel by to byt zázrak ďakujem moja ❤️

sweetrevenge
18. sep 2018

@ericia viem, len mi dali ešte nádej a ja už som darované vyhodila z hlavy, ved to 9 vajok konečne a ta blastocysta a nič, koľko trvá asi tak darované?

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre