Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sweetrevenge
20. sep 2018

@alexa1983 ano mas pravdu to bolo take chytenie sa aj nitky, pôjdeme do darovaných som sa rozhodla uz

alexa1983
20. sep 2018

@sweetrevenge neboj budete velmi stastni ked vam oznamia ze si tehu a verim ze ani len jedna myslienka nepojde smerom ze je to darovane ❤️ Raz to bude v tebe zit a vyrastat, tak koho ineho by to malo byt. Inak ked sa tak zamyslime vsetky nad tym, tiez nemame 100% garanciu ze to co nam vkladaju je ozaj nase 😂 tak aj system aj ludia su omylni.. Moc ti drzim palce 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️❤️❤️

evushka007
20. sep 2018

@ericia no uvidíme koľko mu to potrvá u mňa.. dám vedieť 🙂

evushka007
20. sep 2018

@alexa1983 @sweetrevenge však už sa to raz v Reprofite stalo že zamenili embrio.
https://zpravy.idnes.cz/klinika-reprofit-zamena...
čiže 100% istota nie je nikdy.. ale aj keď je genetika veľký faktor, nie je to dôvod ktorý vytvára puto medzi maminou a dieťaťom 🙂

zimik
20. sep 2018

Baby, neplánujte... Ja som si tiež všetko na deň vyrátala a absolútne nič mi nevychádza podľa plánu čo sa dátumov týka 🙈 Na prvej konzultácii v RF som bola v októbri 2017 s tym že v máji začneme. Kdežeee, do júna 2018 mi trvalo, pokým som mala skompletizovane výsledky z imunológie, genetiky, endokrinologie.... Zúfalstvo 🙃. Potom ďalší mesiac čakanie na papierovacky a schválenie. V auguste dovolenka a rovno odtiaľ sme šli do RF pre lieky. Ako naschvál som pred týždňom ochorela a teraz mi ms mešká už 4. den... A tak len rátam dni v kalendári a do poslednej chvíle netuším kedy uz konečne začneme 🤔😉

alexa1983
20. sep 2018

@evushka007 to vazne??? To som di iba srandu robila 😂🙈

sweetrevenge
20. sep 2018

@evushka007 no to by mna porazilo lebo jedna z nich potratila :/

ericia
20. sep 2018

@sweetrevenge a mxsk8m, že jedna ani neotehotnela.... Môj priateľ si robil srandu z doktorky... My sme tam boli asi dva mesiace po tom... A ze to zlyhal zamestnanec... Preto tie kartičky teraz... A už si dajú sakra pozor...

evushka007
20. sep 2018

@sweetrevenge fuha to som nevedela :( ach jaj.. celé zle toto... hlavne to vedomie že niekto iný má tvoje dieťa... neviem ako to tie rodiny potom riešili..
@ericia asi áno.. všetci ma potom od RF odhovárali, ale ja si hovorím ,že blesk neudiera na to isté meisto 2x a teraz si na to dajú sakra pozor

angel1982
20. sep 2018

Ahojte,
Chcem sa opytat ani Vám neodpisu? Vobec moj doktor Bagocsi nereaguje na maily 😔

simik411
20. sep 2018

@angel1982 ahoj mne môj Otevrel odpísal zatiaľ vždy teda 2x som mu písala a v ten istý deň som mala odpoveď.. Píš koordinatorke ak neodp ti dlhšie hm 😕

babikadaska
20. sep 2018

@angel1982 bagocsi mi odpisoval vzdy strasne malo. Ak som.chcela nieco.dolezite,zavolala som.koordinatorke,ci by mohla B.povedat aby mi odpisal.potom mi vzdy do dna odpisal. Ale on mi odpisoval vecsinou vo vecernych hodinach.

simik411
20. sep 2018

@zimik noo ale aby ten menzes nevynechal aj na 9mesiacov ešte hehe to by bol gól co 😀😀 veru nedá sa nič plánovať furt sa to posunie aj keď človek ráta no.. Ale nevadi na dobré sa ľahko čaká 😀vydržíme pre lásky malé

linda2110
20. sep 2018

@ericia ..mala som alergiu na spermie možno preto ten missed... mne sa nepodarilo byť úplne pozitívna , ale zmenila som postoj , zakázala som si tak emotívne prežívať ďalší soft ... už dopredu som mala ďalší plán aj pripravené peniaze , ale nebolo treba ,lebo ten ďalší som otehotnela a mám ročného chlapčeka..tie knihy sú perfektné ja mám všetky od tých autorov veľa vecí sa mi podarilo vďaka nim ...výborná je aj kniha Pocity a tie cvičenie a tiež kniha Moc podvedomia...tú čo čítaš nepoznám , pozriem....

zimik
20. sep 2018

@simik411 aj mne to napadlo 😂 ale robila som si dneska test a nič, to kvôli tej chorobe sa mi posunulo a ešte som sa asi predávkovala Cckom, to tiež môže oddialiť ms. Ale nevadí, aspoň vyzdraviem v priebehu tých pár dní navyše 😊

alexa1983
20. sep 2018

@angel1982 ja mam Franka a ten najneskor do druheho dna rana odpise

alexa1983
20. sep 2018

Takze dnes sme na tom ze 9 je 8 bunkovych tak ako ma a jedno iba 4 bunkove, ze to ide pomalsie. Ale aj 9 keby bolo je super cislo 🙏🏼 Len ta palka za mrazenie 😂😂😂🙈

simik411
20. sep 2018

@zimik nevadí noo tak už len nech príde a môžeš začať.. Hej céčko oddiali kks aj ja ho dosť jem teraz a dnes 30dc ckm a nič tak asi viem aj prečo plus stimulka pred mesiacom nuž.. Dnes nám kolegyňa oznámila že je tehu hneď sa im podarilo ako chceli ah neviem sa dočkať už toho vkladu nech sa tešíme aj my ved už.. Není nič fér nejako 😔 človek robí preto toľko a stále len čaká a čaká..

zimik
20. sep 2018

@alexa1983 waw, to je mega počet, gratulujem 😊🍀♥️

zimik
20. sep 2018

@simik411 veru, je to riadna skúška trpezlivosti... No dôležitý je výsledok. Verím že sa nám to všetkým raz podarí 😊

simik411
20. sep 2018

@alexa1983 waaaaw dráha tak veru ze budete skoro ako my uvidíš haha 😀😀😀super o jedno viac mate 😂♥️♥️ no veru pálka za mrazenie trosku bola ale nie tak strašne moc 1500kc od tretieho viac haha. Ale teš sa sú zásobyyy.. Tešme sa spoluuuu 🍀🙏

alexa1983
20. sep 2018

@simik411 mne sa na pol roka po stimulke zmenil cyklus az na 35-38 dnovy. Potom to nabehlo spät.

alexa1983
20. sep 2018

@zimik dakujem ❤️ Ale este sme neni v ciely , tak sa tesim potichu iba 🙏🏼

alexa1983
20. sep 2018

@simik411 ak som to dobre pozerala tak prve dve stoja 6000 czk a kazde dalsie 1500 czk . Či?

simik411
20. sep 2018

@alexa1983 ano tak tak... Hah ale nevadí stále lepšie zaplatiť za mrazené rezervy tých 1500 a mat zásoby ako celé ivf od začiatku stimulka atď atď 😀 budme rady že ich je toľko ja sa veľmi teším ze viac ako menej a ty všetky 8bunkove uvidíš ze budu top kvalitka ♥️

alexa1983
20. sep 2018

@simik411 no, uz len aby ich moje telo prijalo ...

simik411
20. sep 2018

@alexa1983 no to sa modlím aj ja ved ešte vyhraté nemáme to je jasne ale lepší pocit mat toľko ako len jedno ci 😀 musíme veriť veru 🙏

babikadaska
20. sep 2018

@alexa1983 uplne super pocet embryjok aj ich vyvoj 🙂 odkazujem tvojim babatkam,ze som s nimi spokojna 🙂
Co sa tyka mrazenia - nam ked povedali,ze mame 15 oplodnenych,este aj na treti den,tak sme si povedali,ze dame zmrazit po dve embryjka naraz. 1500 kc nestoji totiz zmrazenie jedneho embryjka,ale jednej pejetky -a do nej sa daju dat dve embryjka. My sme aj po 2 ale chceli vkladat,preto by aj rozmrazili dve naraz. Neviem ako to mas ty v tomto 🙂

simik411
20. sep 2018

@babikadaska ale vy ste do 5DPK nemali veľa na mrazenie ci áno? Ja som pochopila tak ze ste mali len tri dve ktoré boli vhodné na vklad tie HB kvalitnr ci viac ste malii nakoniec? 😁 Trosku som asi popletená alebo to bol ešte ten tretí deň keď ste mysleli ze ich bude viac na konci..?

angel1982
20. sep 2018

@simik411 vcera som pisala koordinatorke, potom doktorovi. Neozvali sa. Az teraz poobede mi odpisala koordinatorka. 🤣

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre