Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

angel1982
20. sep 2018

@babikadaska dakujem za odpoved. Inac nemozem nanho povedat nic zleho, lebo v ten den mi hned odpisal, bol vzdy flexibilny. Asi ja som bola dneska netrpezliva 🤐

angel1982
20. sep 2018

@alexa1983 uz mi odpisala koordinatorka. Ja som bola netrpezliva.

babikadaska
20. sep 2018

@simik411 ano dobre to chapes 🙂 na vklad ich ostali z toho celkoveho velkeho mnozstva iba 2. Na mrzwnie nula of course.
To som tu nechcela pripominat,aby som alexu1983 nevydesila ... 😃

babikadaska
20. sep 2018

@angel1982 ja na neho tiez nemozem povedat nic zleho 🙂 vdaka nemu som tehotna 🙂 neodpisoval,ma toho podla mna vela 🙂

simik411
20. sep 2018

@babikadaska ale ved si dopadla na jednotku s hviezdičkou rovno dve lásky v brušku hehe bodajby sme dopadli rovnako 😁🍀🍀 Alexa mala aj na svk dobre podľa mňa bábätká len nemala doriešené iné veci preto nebol úspech ale už si pichá injekcie príčina je nájdená určite to tentokrát vyjde a pridá sa čoskoro k tebe 🤰♥️

alexa1983
21. sep 2018

@babikadaska dakujem 😘 detom v sobotu odkazem 😂 Nam zakazal doktor vkladat 2, ze by to moje telo neunieslo 😂 tak musime po 1. Ale tak lepsie ak je co mrazit na dalsie pokusy , ako by nebolo nic 🙏🏼

alexa1983
21. sep 2018

@babikadaska 😂👍🏽

alexa1983
21. sep 2018

@simik411 @babikadaska budem v sobotu chytat ako najlepsie viem 😂😂😂

simik411
21. sep 2018

@alexa1983 budem na teba silno silno myslieť.. Ja som sa inak nepýtala ešte ci by som jedno mohla ale čo ja vieem prečo nie ktovie načo sa pozerá pritom mam 30r v ten osudný november keď je vklad tak možno by aj dovolil ktovie ale mrazit nám dal jedno teda po jednom ks tak asi plánuje len jedno neviem.. Už to chcem mat za sebou a čakat božee.. Si teraz PN ci budeš robiť po vklade aj? Ja už plánujem marodku 😂😂😂 snáď to rýchlo ujdee.. Sa neviem dočkať len neviem kedy sa mám ozvať dr chceme ket musím nejak zistiť od báb co mali ket chcem na istotu ísť čiže v tom stimulovanom cykle nebudem riskovať že nebude ovulka alebo co tak asi musím pred mrchou už písať ze ten cyklus chceme a nech mi dá lieky abo co ah jaj neviem ako to je 🙄🤔 som sa rozpísala 😂

ericia
21. sep 2018

@linda2110 je tak to je superr, že máš už chlapčeka 😊 ja ešte budem bojovať ďalej... Raz to musí vyjsť 🙈 tie knihy pozriem, čo si o nich písala...

sweetrevenge
21. sep 2018

@alexa1983 super tesim sa velmi ❤ budem na teba mysliet 🙏🙏

alexa1983
21. sep 2018

@simik411 teraz mam este dovolenku , mala som vela starej 🙂 tak treti tyzden mam 🙂 a po vklade v pondelok idem na pn sa dat vypisat 🙂 Neboj, rychlo ti to ubehne 🙂

simik411
21. sep 2018

@alexa1983 tak super toľko volnicka heh ale áno treba doma byť v kľude hladkať bruško oddychovať.. Ja nemám ťažkú robotu pri PC som ale kašlem nato teraz mam homeoffice ale od októbra sme naspäť v kancli nebudem sa ja trepať tiež ráno MHD aj naspäť po meste 😀😀tiež PN istí too.. 😀 Zajtra máš den dee a potom už len čakať na // hihi

angel1982
21. sep 2018

@babikadaska
Gratulujem zo srdca k babetku☺️🤗

alexa1983
21. sep 2018

Baby a je normalne ze mam take krce ako keby som mala dostat menzes?

babikadaska
21. sep 2018

@simik411 aspon mesiac a pol pred ketom sa im ozvi. Mne to stacilo. Ale ja som sla v nativnom cykle. Brala som iba utrogestan,myslim ze estrofem a pichla som si ovitrelle 36 hod pred ket. A bola som na ultrazvuku 2x,na zaklade toho mi stanovili termin ket a pichnutia ovitrelle.
@angel1982 dakujem a oni su tam dve babatka 😃
@alexa1983 ani raz som take krce ja osobne nemala.

alexa1983
21. sep 2018

@simik411 no , potom nastava najdlhsich 14 dni ... tie sa vzdy tak vlecu :( preco sa tak dovolenka nemoze vliect 😂🙏🏼

alexa1983
21. sep 2018

@babikadaska hmm, ja som nejaka divna 😂

simik411
21. sep 2018

@alexa1983 nevadí alee už to bude v trouube 😂🤰už vydržíš ja som ešte nezažila to čakanie ale budem spokojná keď sa dopracujem aspoň k vkladu ty o dva týžd budeš už // pridávať sem uvidíš hja

mimiqa
22. sep 2018

Bambulky predstavujem Reprofitaka Matejka ..kazdej zo ❤prajem babatko 😙

simik411
22. sep 2018

@mimiqa nádherný veľmi veľmi gratulujem 🎊 ♥️♥️ buďte zdravá celá rodinkaaa a teš sa z tohto daru juuuj 🤗🤗užívaaaj

alexa1983
22. sep 2018

@mimiqa ❤️Prekrasny ❤️ Moc gratulujem

alexa1983
22. sep 2018

Dievcence, uspesne mam po 👍🏽 Nakoniec sa mrazi 5 , ostatne to vzdali :( Milo prekvapena z toho ze manzel mohol byt pri tom a este som aj fotku dostala ❤️❤️❤️

simik411
22. sep 2018

@alexa1983 supiiik ♥️juj a máš to v brušku už božee pi jedz ananás veľa veľa a vraj aj červené vínko dnes deci na maternicu sa ma 😀na prekrvenie 😁tak čakajme tých 14dni 🤗 snáď ti to ujde rýchlo hehe a 5 je super číslo čosi s dnešným 6ks to je super truper vkladali ti HB ci?

babikadaska
22. sep 2018

@alexa1983 parada !!!! Co ti vkladali ake embryjko??? Ale adi blastocystu a blastocysty aj mrazili. A aj pocet na mrazenie super 🙂 @simik411 ma zlatu medailu za pocet, ty striebornu 🙂
Cakanie pojde strasne pomaly,kazda minuta bude trvat ako hodina. Garantujem :D takze vela trpezlivosti prajem 🙂

cherry1981
22. sep 2018

ahojte, baby ako je na tom brno ked ma zena velmi nizke Amh, moje je iba 0,11 ani nevieme ako aj pri tak nizkom sa nam podarilo prirodzene otehotniet, ale zial v 13tt som prekonala MA a vcera som podstupila kyretaz, ide mi puknut srdce, dost uz aj s manzelom mame krizu strasne nas to oddialuje , hadame sa a po vcerajsom zazitku som sa uzavrela do seba a nekomunikujem s nim .... Zatial sama neviem ci ist znova do tehotenstva, vyse roka to neslo ani hormonami, a nakoniec to vyslo prirodzene, ale zial skoncilo to MA, myslite ze za to moze aj moje nizke amh? Aku uspesnost maju v brne s pacientkami pri tomto probleme, tehotenstvo s darovanymi vajickami neprichadza do uvahy, dakujem

ericia
22. sep 2018

@alexa1983 super a držím palce ❤️

ericia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cherry1981
22. sep 2018

@ericia tohoto sa bojim tych neuspechov, to ze som otehotnela prirodzene nikto nechapal ...zial skoncilo to ako skoncilo. Prosim ta kolko mas rokov? Mas uz deticky? Skusali ste aj ine centra? Ci len Brno

ericia
22. sep 2018

@cherry1981 my sme išli rovno do Brna do reprofitu pred tromi rokmi... Predtým sme sa snažili štyri roky, bez centra... Až mi môj lekár zistil amh 0,12... Budem mať 38 a nemám žiaľ dieťa...
Ty máš deti? Kde si bola v centre?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre