Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

babikadaska
17. okt 2018

@janulino ja uz som odvtedy nespinila a tiez dufam ze nebudem.

babikadaska
17. okt 2018

@simik411 nic som vobec necitila a zaroven vsetko :D som sa pozorovala a vsetko mi pripaalo nezvycajne ,hladala pichnutie , uhniezdenie embrya .... ale objektivne som fakt nic necitila.

simik411
17. okt 2018

@babikadaska to ma tesi, lebo ja vobec nic..po vklade ten den jedine take napnutie akoby svalovka tlak,, a potom uz nic nic nic :/ ah na porazenie to cakanie fakt kks ..

vecicky32
17. okt 2018

@babikadaska ahoj citam, ze cakas dvojicky 🙂 moc grarulujem a chcela som sa spytat na kolky raz sa vam podarilo ? Mala si po vklade aj nejake pocity ?

megan5
17. okt 2018

@simik411 ja si myslim,ze tebe sa to podari😉

simik411
17. okt 2018

@megan5 🙏 no uvidimee , bodajbyyy ano 😍 dakujem,

babikadaska
18. okt 2018

@vecicky32 ahoj podarilo sa na stvrty krat a po vklade som mala hyperstimulacny syndrom ale inak pocity ziadne

vecicky32
18. okt 2018

@babikadaska na 4krat ? Tak to ta obdivujem, ja som po 2 vklade , tiez by mi mohol hrozit hyperstimulacny syndrom preto mi ich dali zamrazit a vkladali mi az po menstruacii, ale na prvy raz to nevyslo a teraz som po druhom 6 den . Vzdy si si dala vlozit viac ako jedno ? My sme dali prvy raz jedno a teraz dve.

elimu
18. okt 2018

@vecicky32 My sme na tom rovnako, aj ja som dnes 6.den😊 Ale už 4. pokus, vložená jedna blastocysta.

vecicky32
18. okt 2018

@elimu 4 raz tak to ta tiez obdivujem a verim, ze tento raz ti to vyjde , kiezby nam vsetkym. A to ti povedali v akom stadiu ti vkladali embryjko ? Mne vobec

elimu
18. okt 2018

Áno povedali a keby nepovedia, tak sa pýtam 😃

zimik
18. okt 2018

Spravili sa vam niekomu po stimulke cysty? Zmizli vam potom?

alexa1983
18. okt 2018

Takze dnesna kontrola - 7.tyzden so srdieckom ❤️

simik411
18. okt 2018

@alexa1983 velka gratulacia mojko.. kks ze 7.tyzden teraz si bola na vklad hehee,, drzkajte sa s bobkom malym 🙂)))

mimika1973
18. okt 2018

@alexa1983 jupiiii!!! len takto pekne aj nadalej 😍👏🍀🤰
Pekne tehulkovanie! 🤰👶❤
A veru, vsak len "vcera" si oznamila vysledok, a uz je tu 7 tt !!! wow! 😉

mkatkam
18. okt 2018

Ahojte prosím vás len sa chcem uistiť. Boli sme dnes v reprofit po injekcie a dala mi ich rovno od nich z chladničky.ked som sa pýtala,že radšej by som to chcela na recept,tak povedala že všeobecna zdravotna mi to preplatí aj len s faktúrou bez receptu.tak som sa nechala ukecat.

zimik
18. okt 2018

@alexa1983 to je výborne! Gratulujem ❤️🍀😘 a prajem pohodové tehotenstvo 😉

vecicky32
18. okt 2018

@alexa1983 moooc gratulujem

alexa1983
18. okt 2018

Dakujem vam vsetkym ❤️ Este nas boj vyhraty nie je , ale bol to prenadherny pocit vidiet nase babätko ako mu bije srdiecko ❤️

megan5
18. okt 2018

@alexa1983 gratulujem🍀.nech len pekne rastiete😊..

babikadaska
19. okt 2018

@vecicky32 vzdy jedno a tento posledny pokus dve. Boli to dve tazko ziskane blastocysty,nechceli sme ani jednu z nich mrazit.

vecicky32
19. okt 2018

@babikadaska aha my mame mrazene vsetky, museli sme . Tak drzim palceky aby vsetko prebiehalo uz len dobre. My sme dali pri prvom pokuse jedno a teraz dve , tak dufame ze sa zahniezda a udrzia.

kape05
22. okt 2018

@evushka007 už ti prislo vyjadrenie od petrenka? Moje prevzal 3.10.a stale nic.

evushka007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evushka007
22. okt 2018

@kape05 aj to tam mám už vyše mesiaca a stále nič. Už som tam aj pár krát volala, ale zjavne majú čas 😞 Už som rozhodnutá sa po vyriešení sťažovať na všeobecnej, čo je moc, to je moc.. Oni majú na to zo zákona 10 dní a mne to tam dorazilo 19. 9., strávila som tri dni na telefóne, aby som zistlla vôbec kde tá žiadosť je a aj to ešte nemám konkrétnu odpoveď. Majú tam neskutočný bordel a pani čo odosiela listy mi povedala, že to je tam bežná prax, že tieto žiadosti trvajú aj vyše mesiaca ☹

babikadaska
22. okt 2018

@vecicky32 ktory den po transfere si ?

vecicky32
22. okt 2018

@babikadaska uz je to 11den od transferu , stvrtok idem na krv , ale testovat som sa neodhodlala zatial . Po tolkych negativnych testikoch sa bojim

babikadaska
22. okt 2018

@vecicky32 chapem. Tak drzim prsty nech to vyjde 🙂 u dvoch je ovela vyssia sanca. My sme dufali, ze sa chyti aspon jedno,a zrazu bum obe. Velmi sa tesime a dopriala by som to aj tebe !!!! Boli to blastocysty ?

vecicky32
23. okt 2018

@babikadaska dakujem 😊 prave my vobec nevieme ktore embryjka nam vkladali , mali sme ich 8 a vsetky boli po 5dnovej kultivacii zamrazene , takze mame eskimacikov , ale ktore v akom stadiu nam vlozili nevieme :/ . Najhorsie je ze som ochorela , asi nejaku chripku 🙈 tak sa bojime o to viac co bude.

mimika1973
23. okt 2018

@simik411 ahoj, ako sa drzis? kolky den si uz po vklade? 😉🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre