Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callisia
16. nov 2018

@evushka007
Uuuha,vdaka. Tak to este neposielam. Mne by vklad vysiel cca 26. tak to nema zmysel silit.
Tak priebezne informuj,dojmy a tak 😉

evushka007
16. nov 2018

@callisia nepýtala si sa ich náhodou či robia aj cez sviatky? jasné napíšem 🙂 V stredu ideme na sono a po lieky, tak som zvedavá čo povedia na ten termín či sa vtedy ešte vôbec robí.

callisia
16. nov 2018

@evushka007
Nepytala, podla mna robia,ale neviem to naisto 😉
I tak, v januari uz bude aj v robote klud,tak to bude lepsie.

evushka007
16. nov 2018

@callisia ja mám práve také pracovné "okno" do polky januára, tak to chceme skúsiť. Ak mrcha príde načas tak to snáď stihneme :D

callisia
16. nov 2018

@evushka007
Som zvedava 😉 Drzim palec 🙂

mimiqa
16. nov 2018

@evushka007 ahoj robia stale no medzi sviatkami.akurat laboratorium.je zavrete..ja som tak musela vsetko stihnut na vklad do max 23.12....

evushka007
16. nov 2018

@mimiqa ďakujem moc.. Tak ja to budem mať prudko natesno, ale ak príde mrcha načas tak by to malo byť ok 🙂

@callisia Vďaka, dám vedieť 🙂

mimiqa
16. nov 2018

@evushka007 aj ja som tak bola 🙈dokonca pomylila den menstruacie..tym.padom o dva dni neskor vklad....a vyslo...drzim palce 😘

lenockalenka
17. nov 2018

Ahojte, ja som do RF ohľadom ordinačných hodín písala. Nám by vklad pri KET vychádzal práve medzi sviatkami.
Koordinátorka mi však odpísala toto:
Dobrý den, mezi svátky máme velmi omezený provoz jen pro námi objednané pacienty. Nebudeme provádět embryotransfery ani punkce.

evushka007
17. nov 2018

@lenockalenka díky za infošku 🙂

mkatkam
18. nov 2018

Ahojte potrebovala by som troska povzbudit. Mala som mat vklad,ale boli komplikacie,dostala som atb. Tak sa to odlozilo. Zamrazili nam 4 hatch.blastocysty. mate niektora taku skusenost,ze rozmrazovali hatch.blastocystu? Bojim sa,ze sa nerozmrazi.Podarilo sa? Dakujem krasne.

evushka007
21. nov 2018

@callisia tak som bola dnes v reprofite, ak dostanem mrchu do 3. 12 môžem začať stimulovať, ak štvrtého mám im zavolať, že mooožnoooo. Ak neskôr tak isto v januári. Dali mi lieky a k tomu som dostala komplet inštruktáž, plán na užívanie liekov a ešte mi zobrali krv na nejaké výsledky keďže mne hodnoty hodne skáču. Všetci boli fakt milí, dostala ma na starosti vrchná sestra a tá mi odpovedala aj na všetky otázky čo som ešte mala. Už si len počkať či príde mrcha načas.

lakukaa
21. nov 2018

@mkatkam neboj sa urcite sa rozmrazi to je uz dobra kvalita HB

mkatkam
21. nov 2018

@lakukaa ďakujem ;) budeme dúfať

babikadaska
22. nov 2018

@mkatkam v reprofite sa mi rozmrazila vzdy bez problemov

fantinka
22. nov 2018

@mkatkam jasne, nam taku vlozili pred tyzdnom a dnes mam dve ciarky. To je uz krasny vyvoj.

vecicky32
22. nov 2018

@babikadaska ahoj tak dnes ma prepustili z nemocnice kvoli tej dutinke co som potratila som tam bola som zacala krvacat, druhe srdiecko krasne bilo dnes 8+4 krasna velka fazulka a srdiecko prestalo bit 😢 prisli sme o obe 😢😢😢💔 je to ako zly sen , nocna mora 😢

stella25
22. nov 2018

Zostalo mi 2.5 balenia Fraxiparin 0.3 ak by mal niekto zaujem.

babikadaska
22. nov 2018

@vecicky32 uprimne z celeho srdca mi to je luto !!!
Nedokazem ti nic povzbudive povedat , lebo slova su zbytocne a nepomozu :( :( :(

vecicky32
22. nov 2018

@babikadaska dakujem 😢 mas pravdu slova nepomozu, este mna caka velky boj 😢😢😢

simik411
22. nov 2018

@vecicky32 pre boha to co je toto už za obdobie 😭 ja, Alex, ty... co to neverím nechápem celé zle celé zle nejako veľmi zle štatistiky co sme boli cca v rovnakej dobe na vklady ☹️☹️☹️drzkaj sa moja, ja som síce ani srdiečko nemala ani plod ale tiež nič príjemné keď krv je a potom len vak 😔 ah....mrzí ma to.

ericia
22. nov 2018

@babikadaska ahoj... Ako sa ti darí? Dúfam u teba všetko v poriadku 😊

ericia
22. nov 2018

@vecicky32 ahoj... To mi je ľúto ☹️ ale bude lepšie... Ja som bola koncom augusta na kyrete v 10 týždni... Zrútil sa mi celý svet... Moje prvé tehotenstvo... Už to ale vidím úplne inak... Teším sa na ďalší vklad...
Držkaj sa a bojujeme ďalej ❤️❤️❤️

vecicky32
22. nov 2018

@simik411 dakujem 😢 aj tebe prajem vela sil . Tiez tomu nerozumiem, stale dufam,ze sa zobudim zo zleho sna 😢

vecicky32
22. nov 2018

@ericia dakujem 😢 mna kyret alebo ta tabletka na vyvolanie porodu este len caka. V pondelok este kontrola ci sa nieco nezmenilo, ale pozerali mna naraz dvaja lekari a sama som videla len krasnu velku fazulku a srdiecko nikde 😢😢 . Tiez moje prve tehotenstvo a hned sme prisli o dve . Aj ty sa drz a vela sil prajem.

simik411
22. nov 2018

@vecicky32 aj ja som to tak mala neverila som presne ze to je realita,, koniec rozprávky 😔😔nočná mora doslova.. ale každým dňom je lepšie a nejak si hovorím ze to tak malo byt niečo nebolo v poriadku inak to nešlo ☹️ raz nám to vyjde určite. Bojujeme 👊🍀

callisia
22. nov 2018

@evushka007
super, hadam to stihas. to ja by som veru ani omylom 😉 ak aj nestihnes, budes pisat o to predlzenie sama, ci zas poslu papiere z brna? ako to funguje?

@vecicky32
je mi to luto ☹ vela sil do dalsieho boja prajem..

evushka007
22. nov 2018

@callisia sama, že to sa píše žiadosť ako klasický list. No ja to mám ozaj natesno, tak uvidíme

@vecicky32 čítam smutné správy, drž sa kočka.. Držím vám palce v ďalšom boji, raz to vyjde a dočkáte sa, uvidíš 🙂

alexa1983
22. nov 2018

@vecicky32 ahoj, ja som vcera podstupila kyret, v 11 tt sa zastavilo ❤️. Asi je nejaka blba doba :( lebo moj dr povedal , ze posledny mesiac iba toto oznamuje :( drz sa 🙏🏼

zimik
22. nov 2018

@alexa1983 @vecicky32 @simik411, baby čo to tu čítam 😢. Buďte silné všetky a nevzdávajte sa...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre