Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nyotta
15. sep 2019

@laurazma hor sa do boja 🙂

babikadaska
15. sep 2019

@simik411 ty si tiez tehotna ?? Teda ja ta tu registrujem uz dlhsie .. blahozelam 🙂

babikadaska
15. sep 2019

@laurazma vo vecsine pripadov davaju v brne kratky. Musis mat nejake extra problemyna dlhy. Anovulaciu abo co ja viem

babikadaska
15. sep 2019

@laurazma my sme boli ako vy. Dali sme picsi a macs.

simik411
16. sep 2019

@babikadaska noo som som🤗1x sme boli spolu ale anembryomola bola nakoniec.. Teraz ťaháme uz na polovicu ♥️🙏

babikadaska
16. sep 2019

@simik411 ano ano viem. Len som si neuvedomila ze uz tolko casu preslo odvtedy !!!! No ved ale wau,moje maju uz pol roka vlastne 🙂 3x hura ti ;)

rada2002
16. sep 2019

@mimika1973 áno mám 13 r
Davida.

simik411
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurazma
20. sep 2019

ahojte..absolvovali ste niektorá kyret v reprofite?

simik411
20. sep 2019

@laurazma priamo v ČR v brne u nich?

laurazma
20. sep 2019

@simik411 hej priamo u nich

simik411
21. sep 2019

@laurazma aha tak to nie, ani som nepočula aby nejaka bola priamo tam nato 🙂ale keby aj- určite su taki isti profíci ako pri ivf aj pri tomto, nebála by som sa naopak určite lepšie ako mnohé iné štátne nemocky ktoré to robia ako na páse rad radom.

e1i
21. sep 2019

@laurazma ja som tam absolvovala hysteroskopiu,poistovna vsetko preplatila. Nepotrebovala som vopred suhlas. Mozes aj kyret tam podla mna.

laurazma
21. sep 2019

@simik411 @e1i diki baby..no ja uz mam jeden kyret za sebou v BA v nemocnici..a to prostredie na mna dost zle vplyvalo..preto som vymyslela ze by som radsej isla priamo k nim..

e1i
21. sep 2019

@laurazma ja som prisla na hodinu ako mi kazali, urobili kontrolne sono,zakrok a po dvoch hodinach mohol manzel prist pre mna. Ak by som isla tu v nemocnici musela by som tam stravit dve noci.zbytočne

zuzumajko
21. sep 2019

@laurazma mne v ba robili kyret na Kochu. A po 2-3 hodkach som mohla ist domov.

simik411
22. sep 2019

@laurazma chápem ak máš zlu skúsenosť chos. Ja som mala kyret min rok v nr ale pohode na obed som bola doma všetko vybrali toho som sa bála aby nenechajú ani nebolelo vôbec potom ďalšie dni nič. Ale ak mám zlu skúsenosť tiež sa bojím ak sa da aj tam chod drzkaj sa je mi ľúto ze uz druhýkrát ideš 😕 skoro uzdravenie hlavne psychické 😘

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zimik
23. sep 2019

@callisia myslím že českým poistencom sa to prepláca pokiaľ je na to zdravotná indikacia, tuším mi to vravel doktor. Ja mám slovensku poisťovňu a hradila som si to sama. Skusila som iba tak zo zvedavosti poslať do poisťovne žiadosť o refundáciu nákladov na PGS ale bola mi zamietnutá.

zuzanana_zuz
23. sep 2019

Baby, bola niektora z vas kvoli intralipidom v Brne? Pichnu mi to tam za poplatok? Musim ju uz mat so sebou alebo mi ju vedia dat aj oni na odporucanie imunologa?

e1i
23. sep 2019

@zuzanana_zuz nebola som ale da sa to u nich,poslu dole do lekarne vybrať

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zimik
23. sep 2019

@callisia napíšem ti do správy ☺️

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zimik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simik411
24. sep 2019

@zuzanana_zuz da sa aj u nich len to je 5x drahšie ako u nas tu 22e tan okolo 100e.

mimika1973
24. sep 2019

@simik411 ahoj simik, ozaj ty co cakas? si uz v polovici tehu? ja nestacim dako sledovat tu, hi hi...

daniela2707
24. sep 2019

@callisia ahoj, my mame teraz embryjka na genetické, potom môžem dať vedieť cenu.. Aši 1000euro.tak nám bolo povedané. Nie je to zrovna malo.

e1i
24. sep 2019

@simik411 ja som na sk platila cca 10,50, 9,44 bol intralipid a cca euro bol fyziologicky. Nemala som lipoplus ale intralipid 20%,je to to iste iba iny nazov a teda lacnejsie. Nebola som si 100% ista ze v Brne to stoji stovku,to uz som si nepamatala,tak som nepisala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre