Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

shandy
14. sep 2010

@orsulka @violoncielka dakujem, veru veru to je len zaciatok, ale tesim sa uz aj z toho 😵 . orsulka milerada 😀 ...mimochodom ake si mala HCG pri prvom odbere?

shandy
14. sep 2010

aj ostatne babulky dakujem za gratulacie 🙂 . @takyna tak ty mas inu sikovnicu doma, ze sa uz otocila 😀 . boli sme vo francuzsku a potom v rakusku 🙂 .
@callex dakujem 🙂 , ano tusim pri prvom IVF sme dostali ich testik ako pozornost, tak som ho v oficialny den testovania pouzila 🙂
@violoncielka ty ako sono? uz si bola?
@naduska HCG 1293 tusim...

violoncielka
14. sep 2010

@orsulka ahoj orsul, dobre sa drzime az na to ze mam este dost zvacsene vajecniky po stimulke...v jednom mi nasiel dva foliky vo velkosti 27,31 a druhy vajecnik ich tam ma viac...No sem tam ma zabolia, ale myslim, ze to uz prechadza....a oni postupne praskaju. Mali ste to aj vy baby?
A sono mam az 29.9 (pretoze moj gyn. ide na dovolenku) ,tak si este pockam na definitivne vysledky.
Ale inac sa mam fajn, vonku je krasne tak dufam, ze aj v brusku vsetko opkracuje tak ako ma.

violoncielka
14. sep 2010

@shandy a kolky si den po ET?

orsulka
14. sep 2010

@shandy ja som 957......co ty???? budu dve ???? hihihihihih

esther03
14. sep 2010

@shandy gratulujeeem 🙂
@callex , reprofit ma svoj test 20- kovy 😉
Baby, ktory den po ET bez Pk by sa malo embryjko uhniezdit?

shandy
14. sep 2010

@violoncielka super, inak tie vajecniky si citim aj ja stale, tak asi to este chvilu potrva....vcera som bola 14. den po ET 🙂

shandy
14. sep 2010

@orsulka no ty brdoooo a to si bola ktory den od ET? ked ja 1293....no uffffff

modra
14. sep 2010

@shandy GRATULUJEMMMMMMM 🙂 to je super spravaaaaaaa 🙂 drzte sa prajem len to naj naj naj lepsie.. aby babatko krasne rastlo a robilo tii uz len radost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
14. sep 2010

@shandy tusim 12 al 13 den po ET..... 😉 😉
no..vyzerá to slubne 😀 😀 🙂 🙂 😉 😉

shandy
14. sep 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 no to su soky ti poviem 😵

orsulka
14. sep 2010

@shandy to ono potom as caka na sone, ci dve...a dalej ci nie aj tri 😀 😉 😉 😉 kedy ides na kontrolu na sono???? a ides k dokymu alebo do brna???

takyna
14. sep 2010

@esther03 na 8 den som ja testovala a uz boli dve ciarky aj ked ta hlavna bola este slabsia 🙂

takyna
14. sep 2010

@shandy ak ste 2 vkladali tak to budu dvojecky 😉 🙂

shandy
14. sep 2010

@orsulka netras maaaaaaaaa. dve postacia 😀 😀 . tak este netusim, kde pojdem, ale obavam sa, ze gyndo bude mat problem mi predpisat prednison, tak sa budem musiet aj tak do Brna vybrat.... 🙂 . moj gyndo ma teraz dovolenku a bude az v piatok, tak mu cinknem a uvidime co povie on...uz som sa objednala aj na hemato, lebo sestricka ma vcera vystrasila ked mi brala krv, ze ju mam dost hustu a to uz picham fraxik....tak pre istotu 🙂

shandy
14. sep 2010

@esther03 esther ja som tiez nemala PK a myslim, ze na 8. den by tam tiez uz bola ciarka 🙂

orsulka
14. sep 2010

@violoncielka som rada, že sa pekne držite..... 😉 😉 to sono mas teda fakt dost neskoro, ale nevadi, vyed pockame a vydržime 🙂 🙂 asi je to normálne, že tie vajecniky sa postupne musia dostať do normalu, hormony su hormony a vie to telíčkom pekne zahybat.... treba tiež len vydržať 😉 🙂 🙂

orsulka
14. sep 2010

@shandy ked si sla na odber, tak si niečo pila????? lebo to treba.....potom je ta krv husta a ťažsie sa berie...
no ono možno ti aj zvysia davku...radsej nič nezanedbať 😉 😉 no strašiť ťa určite nechcem, len pisem ako by to mohlo aj byt 😉 😉 😉

shandy
14. sep 2010

@orsulka hej, vidis to mi nenapadlo, asi to bude tym, ze som menej pila 🙂 🙂 🙂 , dakujem za ukludnenie 🙂 . veru ja by som @violoncielka jancila uz kvoli tomu sonu.... 😀 . uz teraz mi to pride ako nekonecne cakanie 😀

esther03
14. sep 2010

@shandy , @takyna dakujem. A aj ste citili kedy sa uhniedzili mimi ci vobec nic?

shandy
14. sep 2010

@esther03 ja som citila take pichanie obcas a to citim este doteraz len menej casto, tak mozno to bolo ono....

orsulka
14. sep 2010

@shandy a to neboj moja...to sa eset len nacakas ...!!!!! že ti to pride neskutočne dlho od sona k sonu 😀 😀 😀 no a tych prvých 14 dni po ET je uplne že nič cakaničko 😀 😀 😀 😀

tomka12
14. sep 2010

@shandy gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

shandy
14. sep 2010

@orsulka tak to jo, ako taka cakanka 😀 😀 😀
@tomka12 tomi dakujem, ty akoo?

takyna
14. sep 2010

@esther03 chodila som cikať častejšie, a pobolievalo ma podbruško ako pri stimulke 😉

violoncielka
14. sep 2010

@shandy no v povedali mi ze ak budem chciet,alebo budem mat nejake koplikacie tak mozem prist aj skor k nejakemu inemu doki. Ale ja (teda pokial to vydrzim) chcem ist k tomu co poznam. Tak ako pise orsulka teraz sa musime vyzbrojit trpezlivostou

takyna
14. sep 2010

babule nieže začnete panikáriť, ak vám potvrdia tehotenstvo a následne začnete špiniť, či aj napr. čerstvou krvou, je to predsa IVFko ten proces spojenia embryjka s našim telom je trošku komplikovanejší, ja som si odležala takto každé tehotentvo, čiže žiadna PANIKA, nohy hore, KLUDOVÝ režim keby náhodou 🙂

ale ja verím, že u vás bude všetko prebiehať úplne v pohode a super 🙂 , držím všetkým palce 😵

violoncielka
14. sep 2010

@takyna ok,vdaka

shandy
14. sep 2010

@takyna takynecka dakujem za radu a ukludnenie, vidim, ze ma poznas 😀 😀 😀 . tak tak @violoncielka budeme trpezlive 😵 😵

tomka12
14. sep 2010

@shandy ja som dnes 7 den po ET, brucho ma velmi mrchovsky boli, tak neviem... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre