• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@orsulka @violoncielka dakujem, veru veru to je len zaciatok, ale tesim sa uz aj z toho :dizzy_face: . orsulka milerada :grinning: ...mimochodom ake si mala HCG pri prvom odbere?
14. sep 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ostatne babulky dakujem za gratulacie :slight_smile: . @takyna tak ty mas inu sikovnicu doma, ze sa uz otocila :grinning: . boli sme vo francuzsku a potom v rakusku :slight_smile: .
@callex dakujem :slight_smile: , ano tusim pri prvom IVF sme dostali ich testik ako pozornost, tak som ho v oficialny den testovania pouzila :slight_smile:
@violoncielka ty ako sono? uz si bola?
@naduska HCG 1293 tusim...
14. sep 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ahoj orsul, dobre sa drzime az na to ze mam este dost zvacsene vajecniky po stimulke...v jednom mi nasiel dva foliky vo velkosti 27,31 a druhy vajecnik ich tam ma viac...No sem tam ma zabolia, ale myslim, ze to uz prechadza....a oni postupne praskaju. Mali ste to aj vy baby?
A sono mam az 29.9 (pretoze moj gyn. ide na dovolenku) ,tak si este pockam na definitivne vysledky.
Ale inac sa mam fajn, vonku je krasne tak dufam, ze aj v brusku vsetko opkracuje tak ako ma.
14. sep 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy a kolky si den po ET?
14. sep 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy ja som 957......co ty???? budu dve ???? hihihihihih
14. sep 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy gratulujeeem :slight_smile:
@callex , reprofit ma svoj test 20- kovy :wink:
Baby, ktory den po ET bez Pk by sa malo embryjko uhniezdit?
14. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka super, inak tie vajecniky si citim aj ja stale, tak asi to este chvilu potrva....vcera som bola 14. den po ET :slight_smile:
14. sep 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no ty brdoooo a to si bola ktory den od ET? ked ja 1293....no uffffff
14. sep 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy GRATULUJEMMMMMMM :slight_smile: to je super spravaaaaaaa :slight_smile: drzte sa prajem len to naj naj naj lepsie.. aby babatko krasne rastlo a robilo tii uz len radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. sep 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy tusim 12 al 13 den po ET..... :wink: :wink:
no..vyzerá to slubne :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
14. sep 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to su soky ti poviem :dizzy_face:
14. sep 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy to ono potom as caka na sone, ci dve...a dalej ci nie aj tri :grinning: :wink: :wink: :wink: kedy ides na kontrolu na sono???? a ides k dokymu alebo do brna???
14. sep 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esther03 na 8 den som ja testovala a uz boli dve ciarky aj ked ta hlavna bola este slabsia :slight_smile:
14. sep 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy ak ste 2 vkladali tak to budu dvojecky :wink: :slight_smile:
14. sep 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka netras maaaaaaaaa. dve postacia :grinning: :grinning: . tak este netusim, kde pojdem, ale obavam sa, ze gyndo bude mat problem mi predpisat prednison, tak sa budem musiet aj tak do Brna vybrat.... :slight_smile: . moj gyndo ma teraz dovolenku a bude az v piatok, tak mu cinknem a uvidime co povie on...uz som sa objednala aj na hemato, lebo sestricka ma vcera vystrasila ked mi brala krv, ze ju mam dost hustu a to uz picham fraxik....tak pre istotu :slight_smile:
14. sep 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esther03 esther ja som tiez nemala PK a myslim, ze na 8. den by tam tiez uz bola ciarka :slight_smile:
14. sep 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@violoncielka som rada, že sa pekne držite..... :wink: :wink: to sono mas teda fakt dost neskoro, ale nevadi, vyed pockame a vydržime :slight_smile: :slight_smile: asi je to normálne, že tie vajecniky sa postupne musia dostať do normalu, hormony su hormony a vie to telíčkom pekne zahybat.... treba tiež len vydržať :wink: :slight_smile: :slight_smile:
14. sep 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy ked si sla na odber, tak si niečo pila????? lebo to treba.....potom je ta krv husta a ťažsie sa berie...
no ono možno ti aj zvysia davku...radsej nič nezanedbať :wink: :wink: no strašiť ťa určite nechcem, len pisem ako by to mohlo aj byt :wink: :wink: :wink:
14. sep 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka hej, vidis to mi nenapadlo, asi to bude tym, ze som menej pila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , dakujem za ukludnenie :slight_smile: . veru ja by som @violoncielka jancila uz kvoli tomu sonu.... :grinning: . uz teraz mi to pride ako nekonecne cakanie :grinning:
14. sep 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy , @takyna dakujem. A aj ste citili kedy sa uhniedzili mimi ci vobec nic?
14. sep 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esther03 ja som citila take pichanie obcas a to citim este doteraz len menej casto, tak mozno to bolo ono....
14. sep 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy a to neboj moja...to sa eset len nacakas ...!!!!! že ti to pride neskutočne dlho od sona k sonu :grinning: :grinning: :grinning: no a tych prvých 14 dni po ET je uplne že nič cakaničko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak to jo, ako taka cakanka :grinning: :grinning: :grinning:
@tomka12 tomi dakujem, ty akoo?
14. sep 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esther03 chodila som cikať častejšie, a pobolievalo ma podbruško ako pri stimulke :wink:
14. sep 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy no v povedali mi ze ak budem chciet,alebo budem mat nejake koplikacie tak mozem prist aj skor k nejakemu inemu doki. Ale ja (teda pokial to vydrzim) chcem ist k tomu co poznam. Tak ako pise orsulka teraz sa musime vyzbrojit trpezlivostou
14. sep 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule nieže začnete panikáriť, ak vám potvrdia tehotenstvo a následne začnete špiniť, či aj napr. čerstvou krvou, je to predsa IVFko ten proces spojenia embryjka s našim telom je trošku komplikovanejší, ja som si odležala takto každé tehotentvo, čiže žiadna PANIKA, nohy hore, KLUDOVÝ režim keby náhodou :slight_smile:

ale ja verím, že u vás bude všetko prebiehať úplne v pohode a super :slight_smile: , držím všetkým palce :dizzy_face:
14. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@takyna takynecka dakujem za radu a ukludnenie, vidim, ze ma poznas :grinning: :grinning: :grinning: . tak tak @violoncielka budeme trpezlive :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shandy ja som dnes 7 den po ET, brucho ma velmi mrchovsky boli, tak neviem... :unamused:
14. sep 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok