Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

moni19
27. sep 2010

@shandy ďakujem. 🙂

gerdusha
27. sep 2010

ahojte baby,

chcem sa spytat, ci aj vam niektorej predpisali v reprofite Bravelle, pripadne ci ste mali aj Orgalutram ci Cetrotide

olympia
27. sep 2010

@gerdusha ja som si pichala Orgalutran tri dni, ale až v tej pokročilejšej fáze stimulky.
@shandy, veru, uteká to, už pomaly chystám výbavičku. 😵

orsulka
27. sep 2010

@zufalka velmi držim palce moja.......!!!!!! hlavne nech sa vsetko pekne upravi......som rada, že ta redukcia dopadla dobre... a vsetky tieto stavy nemožu byt reakciou na tu redukciu????? ktovie, ved hadam lekari by mali vedieť povedať že co sa deje...

olympia
27. sep 2010

@zufalka takisto ti držím palce, nech je všetko ok a nech si čoskoro doma. 😉

zufalka
27. sep 2010

@orsulka možno aj,skorej mám pocit ako keby ma boleli vaječníky,sama neviem,a oni tiež nevedia 😒

orsulka
27. sep 2010

@olympia tak vybavička sa už črtá?????, ak by si chcela niečo aj na nete pozrieť dobre ceny a vela peknych vyrobkov na stranke: www.avapro.sk.
urcite budem aj ja odtial brat...to len tak pre info...inak sa mas dobre????citiš sa fajn????

orsulka
27. sep 2010

@zufalka hmmmmmmmmmm... a ktovie v tomto pocasi a samej chorobe co je okolo nas, či sa naozja nechytila nejaky virus a s tym aj spojene teploty.....
teda aspon u nas je tych chorob teraz neurekom... ☹

cavik
27. sep 2010

@shandy gratulujem k srdiečkovým dvojkám 😀
@gabikasz ďakujem za odpoveď
@tomka12 určite všetko dobre dopadne 🙂

zufalka
27. sep 2010

@olympia dakujem pekne,tebe ale idú tie tt,super 🙂

cavik
27. sep 2010

@gerdusha ..aj ja som mala Bravelle a Orgalutran 😉
@zufalka ...nechali Ti jednovaječné dvojky ? Uf, nech už si skoro doma a všetky pliagy Ťa obchádzajú 🙂

cavik
27. sep 2010

zuzli....tak ako písala Julietka....my sme tiež len striekali Physiomer a odsávali, resp. som kúpila niečo pre deti, čo je ako keby iba taká vodička, nejaký fyziologický roztok alebo čo.....ešte keby som sa tak pamätala ako sa to volalo 😲 😅 ....a tým som Miškovi prečisťovala noštek 😉 , bolo to v plastových ampulkách a v roku 2007 to bola novinka ....

callex
27. sep 2010

@shandy parada tie dve srdiecka.srdecna gratulacia. k tomu preplateniu je to zvlastne ze ti to preplatili spetne bez predchadzajuceho schvalenie,pretoze aj na sk ti to najprv musia schvalit a potom mozes ist na IVF. Tak mi to povedali aj v poistovni. a ked som chcela preplatit imuno z brna tak mi povedali ze to treba mat schvalene dopredu.ale to este nebola ta novela zakona o preplacani v eu.tak to skusim poslat.

babulky srdecna vdaka k blahozelaniu k narodkam. no 31 nie je ani vela ani malo, ak by sa zadarilo hned je to akurat ak sa darit nebude tak je to vela.

k narodkam som si dopriala medovu detoxikacnu masaz no ale nebol to pozitok ale skor horor...tak som bola zanesena toxinmi z clostylbegytu ze som myslela ze uteciem zo stola.tak pojdem este parkrat aby som sa uplne precistila pred dalsim pokusom. je nas tu vela ktore ho berieme a vrelo vam doporucujem ist ma takuto precistujucu masaz.ma to fakt vyznam.

zufalka dufam ze to nebude nic vazne...a o chvilu si domka a uzivas si tehotenstvo

cavik
27. sep 2010

@callex
všetko najlepšie aj odo mňa, veruže si ešte mladica 🙂 🙂 🙂

a ako sa prejavuje to, že tá masáž bola horor ? To Ťa nejako bolelo, či ? Či kladiem hlúpe otázky ? 😀

pridala som zopár Miškových fotiek, sa mi zacnelo 😔

mircalla
27. sep 2010

ahojte

@orsulka ..fuha ze 23tt, super...a kedy vam prezradia pohlavia?
@zufalka no mas to za sebou, drzim velmi palce tebe aj dvojkam
@shandy myslim, ze to je priklad, ze kazdy pokus je iny a netreba to vzdavat...ak si dobre spominam pri prvom pokuse ani embrya na ET neboli a teraz su to dvojky. super super
@zuzla80 prajem skore uzdravenie
@tomka12 urcite to dobre dopadne

inak filipko uz 10 dni to ocko ma uplne dobre....tak klop klop....snad sa mu uplne poriesilo....dufam.
inak 2 dni mi poriadne poobede nespal, tak v noci spal prvy raz celu noc az skoro do siedmej....a ja tiez.....asi som ho mala radsej budit na kojenie, ale bola som uplne tuha. momentalne som u nasich, lebo akosi nevladzem. inak dneska som predala moj otrasny byt....sa cudujem, ze sa niekto na neho ulakomil, by som ho nechcela ani zadarmo

rebeka33
27. sep 2010

@shandy gratulujem ku srdiečkam,určite to bol super zážitok,len tak ďalej. S tým preplatením to skúsim,veď peniaze nerastú na strome.
Zajtra je dúfam deň dobrých správ, @tomka držím palce na usg @modra držím palce na krv.
zuzla 80 prajem skoré uzdravenie.

Zúfalka už som čakala a pýtala ako sa máš. Tá teplota môže byť aj rezorpčná teplota po vtrebávaní plodov a obalov a zbytkou. Len kľudne ležať a strááááášne držím palce nech si čoskoro O.K aj z bábetkami. Veľmi na teba myslím. Si príklad,že nikdy nehovor nikdy. 🙂 a nesmieme sa vzdávať. 😵
prajem pekný večer.

violoncielka
27. sep 2010

@shandy super shandyka!!!! velka gratulacia 🙂 🙂 🙂.....uz sa tesim na moj uzv 🙂. A akoze si 7tt? ja som tiez 7tt a bola som v RF skor ako ty haaaa? 😀 No asi mi nejde nejak to pocitanie tt.
Zdravim aj vsetky ostatne...nemam absolutne cas vas precitat. Drzim vsetkym velmi velmi palce

callex
28. sep 2010

dobre rano babulky... to som tu akoze uplne mláďa oproti vam? 🙂
@cavik pri medovej masazi sa masiruje cisto medom.pohybmy ti ho akoby vtacaju do pokozky.ak je telo zanesene toxinmi tak med zacne menit konzistenciu na gumovu bielu hmotu ...je to akoby zuvacka ktora sa na teba prilepi..a tym ze maser robi stalke ten isty pohyb a lepi sa mu to na ruky tak to od teba vlastne odtrha. citila som sa ako hus ktoru sklbu z peria. bola som uz velakrat ale toto bolo najhorsie..lebo som mala dlhu pauzu.to mam za to.tak mi treba.
predtym ked som nebrala clostyl tak to bolo uplne v pohodicke proste relax..a potom ako som ho zacala brat tak sa to zacalo lepit.

orsulka
28. sep 2010

dobre rano prajem 🙂))
@violoncielka no celkom fajn, že si sa ozvala, a že ste OK...to pocitanie tt nejde moc ani mne tu podla konika, lebo normalne som este len 22 tt...až ku koncu týždna prejdem k 23 tt 😉
@mircalla je super, že očko už poslucha, a pokial sa da a možeš byt u rodičov, ktorí pomožu tak je to moc dobre....ja už nedočkavo čakam na 11.10. na 3D av erim, že sa naše bublinky už krásne ukážu 😉 😉
@callex kamoška chdí pravidelne na tu medovu masaž, a nvie si ju vynachvaliť...teda aj mna by to zaujimalo, že ako to bolelo??????

orsulka
28. sep 2010

@callex tak medzitým si už odpovedala.....inak to je sila, že to takto posobi,nie????? ale to prečistenie musí byt super.....!!!!!! aj sa nejak inak citiš po tom detoxe????

violoncielka
28. sep 2010

@orsulka ciao orsul! nemam absolutne cas na konika, ale mame sa fajn to ano 🙂. Tak sa tesiiim na moj utz,potom vam pridem zreferovat. Jaaaj takze to konik maspecialnu kalkulacku? Ale ved to je uplne jedno no nie?😉 @callex ja som si dala dnes na ranajky chlebik s medom a kakao....mnam (uz davno som si nerobievala taketo ranajky)
Pozdravujem vas ,pekny den !!!

callex
28. sep 2010

dufam ze som to dobre vysvetlila. ale ked to boli tak je dobre lebo aspon viete ze toxiny idu potom z tela von.a ked sa chodi pravidelne tak je to potom len a len lepsie. a samozrejme ked je to detoxikacna tak sa potom casto chodi na malu. 😀 v ten den nastastie.

callex
28. sep 2010

@violoncielka vydatne a zdrave ranajky.tak to ma byt.medik je zdravy.

@orsulka je to naozaj sila..ja som tomu najprv neverila lebo sami to nelepilo ale chodila som aj tak.lebo kazda masaz je fajn..navyse sexi maser..tak preco nie? 😎 a potom ked sa to zacalo lepit tak som uverila a zaroven sa potesila ze to funguje. ja osobne som po kazdej masazi tak prijemne unavena.nieje to taka ta fyzicka unava..ale taka ina-prijemna.momentalne este citim ze tam toho este je..tak cakam kedy sa maser vrati z dovolenky a hned sa mu vrham na lehatko.

orsulka
28. sep 2010

@callex podla mna dobre vysvetlene...viem, si to živo predstaviť..... 😉 😉 a neboj aspon mas predzvest chodenia na wecko, lebo ked už budes tehu, tak ťa to tak či onak neminie!!! 😀 😀 😀

orsulka
28. sep 2010

@callex 😀 😀 😀 spijiť príjemne s užitočným, tak nie je nič lepsie..... 😀 😀 len sa vrhni na lehátko ... 😀 😀
ja tiež chodim na masaž, ale len taku klasicku na chrbatik 😉 je to fakt super....

orsulka
28. sep 2010

@violoncielka narobila si mi chute....tiež si idem dat nejake ranajky ... 😉 😉

pikha
28. sep 2010

dobre rano babulky 🙂
@callex a kam chodis na tu medovu masaz? daj tip 😎

tanitta
28. sep 2010

ahojte....
@shandy krasne 😵 blahozelam a nech do pariku 😎
@zufalka som rada ze to uz mas zasebou ... hlavne nech ste v poriadku a rychlo v teplucku domova 😉 ...
@zuzla zelam malinekmu marodovy rychle uzdravenie .. sopliky su hrozne neprijemne... 😒
@callex takze uz si aj ty sfulka na torte zopar sviecok 😉 ?... vsetko naj.. naj 🙂
@violoncielka v den opu si uz 2tyzdne tehotna.... 😉 ....tak si to porataj 😉
kocky drzte sa vsetky... ja uz fakt neviem co tu nove 🤐 😉....
@orsulka pekny zazitok na 3d 😉

orsulka
28. sep 2010

@tanitta ahoj.....ale celkom pekne si to zhrnula !!! 😀 😀 😀 tesim sa na to 3D a verim, že to bude parik...teda aspon velmi by sme si to priali 🙂))

balinka
28. sep 2010

dobre ranko babulky 😉 mozte mi dat nejake info,ako to chodi v reprofite v brne?ja chodim do GF v ba,ale po mojich skusenostiach hmm,asi uz viac nie 😲 dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre