Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cavik
18. okt 2010

Pekný deň

mrzí ma, že som vás nechala čakať...akurát, že nič nestíham....balím seba a krpca na chalupu, teraz som dobehla z práce. Zajtra o druhej si ideme po nášho, zatiaľ 5-bunkového, pampúcha.
Odobrali mi v sobotu 3 aké-také vajíčka, ale oplodnilo sa len 1 a "vypadá moc pěkne".
Už v piatok som tam cestovala s teplotami, celú noc som nevedela zaspať, prišli sme v sobotu večer, ja s teplotou 37,6, kompletne som sa vyhádzala malými drobnými vyrážkami, asi mi pri oslabenej imunite a strese niečo nesadlo, doterz som nič nemala. V nedeľu sme mali v práci teambuilding.
Ideme vyvetrať hlavu na chalupu a možno tam aj zamrzneme a ak nie, napíšem vám, čo nového...len musí byť signál 😀

zúfalka.....do pekla, do je teda nešťastie, strašne ma to mrzí, ako to dopadlo...veľa síl

mirinda10
18. okt 2010

@takyna tak to zacnite trenovat raz to Bibuska bude mat, mozno sa rozpapka ked zacne papat prikm
ale uzivaj si pokial nemusi varit a mozes chodit kde chces, ja musim vzdy pocitat tak 45min aby som navarila obed a aby trosku vychladol niekedy aj viac a niekedy je to len tak,tak ked ideme z prechadzky

esther03
18. okt 2010

baby ahojte 🙂
mate niektora skusenost, po dvoch rokoch behania po dr. a dvoch ivf- kach sme sa konecne dozvedeli diagnozu. MM mal zapal a dr. to vobec neriesil, napriek vysledkom, ktore mal, zapal postupil dalej. Mali ste niektora takyto problem? Ako ste sa liecili? Mna skoro z toho porazilo. Zistili nam to az v KE.
@mircalla mirkalik, to ma krasnu vahu, moja mala mala v 12tt 5000g 😉

takyna
18. okt 2010

@esther03 tak to ste mali vahu ako my 🙂

esther03
18. okt 2010

@takyna schvalne som sla pozriet do knizky co som malej pisala 🙂 Jaj uz je to tak davno 😉

takyna
18. okt 2010

@esther03 tak uz len nech sa vam zadari znova krasne babenko 🙂 budem drzat palce 🙂

modra
18. okt 2010

@falin uzasne drzim palce zachvilu budes aj ty tehulka 🙂

@zufalka drzim moc palce aby to co najskor prebolelo.. drz sa.. ☹ ☹

esther03
18. okt 2010

@modra ahojky ako sa mas?
@takyna dakujem 😉

modra
18. okt 2010

@esther03 ahoj ahoj.. ale tak celkom v pohode obcas mi byva dost zle ale tak snad to nejako prezijeme 🙂 a dufam ze to vydrzime az do konca.. toho sa najviac bojim..

mircalla
18. okt 2010

@falin fajn urodicka, o takej som ja mohla len snivat
@betianka srdecna gratulacia k pricenznej

esther03
18. okt 2010

@modra moc drzim palce 😵 urcite bude vsetko ok, my teraz riesime ten zapal a stefancika by som najradsej nakopala... ved vies kam 😠

lenka20
18. okt 2010

ahojte babule, betianka gratulujeeeeeeem k malinkej princeznicke a urcite pridaj nejake fotecky 😵 😵 😵
zufalka velmi velmi velmi ma to mrzi a je mi z toho smutno, co si musela zazit, drzim ti palce aby si sa cim skor dostala opat fyzicky aj psychicky do normalu, verim ze sa maleho pokladu v plienkach dockas.... teraz len vela sil, vyplakat sa a ist dalej, toto su veci, ktore sa nedaju vymazat z pamate, iba nahradit krasnymi zazitkami a novou radostou a ta urcite pride aj k vam....drzkaj sa...
pozdravujem vsetky

modra
18. okt 2010

@esther03 to ti verim pretoze aj nam sa take stalo stale nam tvrdili ze mame super spermiogram a nakoniec sme zistili ze neni az taky super a kazdy na to kaslal.. Kedze sme to podchytili vcas tak to dobre dopadlo..

zufalka
18. okt 2010

babulky,všetkým vám dakujem za podporu.

brita
18. okt 2010

Ahojte babenky,
@esther03 pripomenulo mi to nas pripad, ked v Ziline akoze "skvely" doktor sexuolog-urolog nameral muzikovi spermii ako bykovi - 120 mil a potom sme prisli do Heliosu a tam sme zistili, ze ma astenoterazozoospermiu a iba 37 mil spermii. To je ale amaterizmus!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Vies, aka som bola nastvana? Naco to robi, ked tomu nerozumie? Otras. Ja vzdy kockam radim, nech necakaju a idu do centra, lebo tam im urobia aj ich muzikom poctive vysetrenia, nie taketo duchariny!
@zufalka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Velmi mi to je luto: poslala som ti este reza jednu IP
@lenka20 Ahoj moja, som rada, ze ta vidim. Ako sa ti dari? Mas pravdu s tym, co si pisala Zufalke. Ja verim tomu, ze klin sa klinom vybija. Ja teraz zase riesim cosi ine, mam take nahle zachvatove stavy so zavratamia zvracanim, tak chodim po doktoroch. fakt uz neviem, kam skor skocit. Idem na magneticku rezonanciu hlavy. 😒
Pozdravujem vsetky kocky, drzte sa.

brita
18. okt 2010

@falin Krasna urodicka. Drzim palceky. 😉

esther03
18. okt 2010

@brita tak to ti verim, ze si bola nastvana. Ja tak isto 😠 😠 😠 . Rok nebol schopny ho liecit!!! A my sme riesili dve ivf-ka. No, tento lekar je nielen arogantny, ale aj nanic odbornik.
Baby nikto nemal skusenost zo zvysenymi leukocytmi u mm?

shandy
18. okt 2010

ahojte dievcence,
@zufalka, nemam slov 😔 😔 😔 😔 😔 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 . je mi to velmi, velmi, velmi luto...nech to cim skor preboli..
@falin krasna urodicka, gratulujeeem, nech sa vajka pekne oplodnia a zajtra cakame pekny pocet 🙂, este ze si ten pregnyl tak LTT zohnala 😉
@cavik tak zajtra tfuj, ttuj. tfuj, nech sa drobcek prilepi 😵
@betianka pridavam sa ku gratulaciam 😅
@brita brituska no sakris to co ta trapi...a ako dlho to mas? 😕
@modra ahoj tehulka, kedy ides na kontrolu? 🙂
@esther myslim ze na koniku je aj tema k tomu, skus pohladat...viem, ze sa to stava s tymi leukocytmi..
pekny dnik vsetkym a zdravim aj maminky, krasne vam tie detuurence rastu a priberaju... 😵 😵

modra
18. okt 2010

@shandy v piatok idem na kontrolu tak sa uz neviem dockat.. a v stredu idem na hematologiu..

rebeka33
18. okt 2010

@cavik konečne ,už som sa bála,tak nech sa malé zajtra pekne zahryzne a nepustí 40tt. Držím palce. 😵
@falin no super správička. Pekná úroda. Daj vedieť ako sa im darí. 🙂
@betianka gratulujem k dcérke a prajem obom veľa šťastia a hlavne zdravia obom.
@ester a o aký zápal ide.My tiež máme vraj ten hrozný spm. pre starý zápal. Máme vysoké pH, leukocyty a čakáme na výsledky nejakého špeci vyšetrenia. Aj preto som nešla do cyklu teraz narýchlo ,snáď do budúcej ms sa dozvieme. Bude ma to zaujímať ako vás liečia.
Neviem sa spamätať zo zúfalky. 😔 😔 😔 😔

mircalla
18. okt 2010

@lenka20 krasne si to napisala

lenka20
18. okt 2010

brituska no teda a to co ma byt? drzim palce nech MR dobre dopadne, snad je to len taky vykyv, ja verim, ze vela vela priznakov ma clovek zo stresu, mas toho za sebou teraz dost, mozno je to taky ventil....
esterka to je teda pech s tym spg, na vysoke leukocyty musia dat nieco na preliecenie zapalu no a dufat, ze sa to o nejake mesiace upravi do normy, ze to nenecha nasledky... niektorym gyndosom by mali zobrat licenciu...

callex
19. okt 2010

dobre ranko babulky...ste toho popisali este ze uz mam vsetku pracu porobenu a mozem do 14,00vegetit alebo cakat aky problem kde vyskoci.
@esther03 mam kamosku ktorej mm mal zapal, bral nejake lieky a o tri mesiace bola tehu. moj mm mal tiez raz zle leukocyty , nijako to neriesili vraj mohol prekonat nejaku virozu alebo zapal a nejake sikovne spermie sa tam aj napriek tomu nasli.
skuste brat wobenzym...ten je na zapaly,je to sice draha zalezitost ale dobra.
@brita chudatko tiez sa toho navalilo na teba.ale verim ze to nebude nic vazne a MR odhali pricinu a nebudes musiet behat po doktoroch.
@cavik beries aj prednison? drzim palce nech sa pampusik pekne zahryzne a nepusti.ako ste to napokon poriesili s mm?
falin... super uroda -palec hore.drzim palce

danutta
19. okt 2010

@cavik,drzim ti vsetky palceky,nech sa to podari............ 😉

callex
19. okt 2010

a baby kde ste vsetky?

esther03
19. okt 2010

@callex , sandy dakujem 😉

gerdusha
19. okt 2010

ahojte baby,

tak ja idem vo stvrtok na odber vajicok...este som to nikdy nepodstupila, tak som zvedava ako to bude, co to bude...

falin
19. okt 2010

dakujem vam vsetkym za podporu, ste strasne zlate. Psychicky to velmi pomaha a som pozitivne naladena 😵

@callex - v praci 😀 😀 😀

@gerdusha - drzim palceky, neboj sa, ja som to absolvovala vcera. Chvilu si pospinkas a je to. Moze ta boliet potom podbrusko. Dufam ze urodicka bude pekna. Stimulovala so iba clostylom?
Inac bud stvrtok alebo sobotu mame transfer, mozno sa stretneme 😉

@modra - neboj sa, tentokrat to vyjde a potiahnes celych 9m. Pozdravujem bublinku

@brita - to je teda sila, ked sa dr. takto pomyli. To je trosku rozdiel 😠

@cavik - drzim palceky, nech sa drobcek pekne zahryzne

Ja zachvilu pojdem volat ako sa maju nasi drobcekovia a kolko vajok sa vlastne oplodnilo

gerdusha
19. okt 2010

@falin ,
dakujem za palce 🙂...stimulovala som aj bravelle...a dopichavala aj cetrotide...lavu stranu mam ok, ale prava je vraj trochu mensia...tak uvidim..vraj "uvidime, jak to bude vypadat ve ctvrtek..." tak som zvedava...

callex
19. okt 2010

@gerdusha a kolko si ma folikov na ultrazvuku? ty si sa na to vrhla pekne hopom...ale mas pravdu naco cakat?aj si nejako riesila poistovnu ci nechala si to tak?
@falin ja som tiez v praci. 😎 ako dopadli drobci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre