• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. marca 2017 
@rikuska21 - tiez stimulujem na soft, vcera bol 5DC, tak som isla na UTZ a mala som cca 10folikov od 12-8mm. Tiez uzivam 3x1 clostil. Aj som sa zlakla, lebo rastu dost rychlo, ale u mna to vzdy tak bolo, aj predtym. Lekar mi napriel tomu neznizil davku na 2x1 . Ja som tabletu na obed vynechala, lebo lekar mi neodpisal na mail az dnes rano,....
Vo stvrtok 2UZV a sobota OPU, predbezne.....

@gerdusha - drzim palceky, nech ta poriadne chnapnu a nepustia 9mesiacikov!! :wink: :wink:

@modra - blahozelam k :wink: :wink:
26. okt 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha - super Gerduska, nech sa im u teba paci a nech sa pekne zahryzkaju :grinning: :slight_smile:

@kajka39 - pekne foliky mas, nech krasne dalej rastu a na sobotu drzim palce :wink:

pekny den vsetkym
26. okt 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 super ...drzim palce!
Zdravim vsetky ostatne
26. okt 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 a od ktoreho DC stimulujes?
gerdusha..silno drzime palceky a cakame na prve tehu priznaky.falin takisto.

babulky co tak dat si maly prieskum na preskumanie vedeckeho prieskumu? :grinning: dnes vo fun style bolo ze vedecky je podlozene ze zeny ktore maju 0 krvnu skupinu maju problem s otehotnenim najviac zo vsetkych krvnych skupin.najplodnejsie su Ackarky.
takze ja som 0ka.
26. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex to je naozaj zaujimavy poznatok z tou krvou, ale na co vsetko sa este nepride :wink:
ja som Acko :dizzy_face:
26. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co callex ja som acko a nic
ale take zase nepriechodne vajcovody tot mechanicka prekazka
drzim palce vsetkym stimulatnkam a cerstvym tehulkam
26. okt 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julietka ďakujem, mne sa moja polovička smeje pretože ešte neviem ako dopadneme a ja už rozmýšľam čo bude. Zatiaľ máme jedného bojovníka, a dnes máme zase telef. Ale mám taký divný pocit, že to asi ....som hrozná. Toto bolo naše 5 IVF a mám pocit že čím ďalej tým to horšie znášam, a hlavne neviem či by sme to utiahli finančne :pensive: , Ale ešte raz vďaka za povzbudenie.
26. okt 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex - ja som A-cko, takze vynimka potvrdzuje pravidlo. Inac tie priznaky by mohli zacat, lebo vcera ma uz pomaly chytala depka ze to nevyslo. Dufam ze sa mylim
26. okt 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karlito2 - verim ze bojovnik sa bude delit pekne dalej. Drzim palceky. Daj potom info
26. okt 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin určite sa ozvem, ďakujem :wink:
26. okt 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som zabudla napisat, vcera mi pisali z RF o zmrazeni. Napokon zmrazili iba jedno (z troch), tak sme boli trosku smutni obaja, ze to zvysni vzdali :frowning2:
26. okt 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

vsetkym dakujem za palce.
Vcera som bola velka hrdinka, brala som to vsetko strasne optimisticky, mala som taky vnutorny pocit, ktory mi hovoril, ze to proste vyjde...vecer som isla spat a rozpravala som sa s mm, ci nevie, co tie zubrienky vo mne asi robia..ci plavaju alebo co...povedal mi, ze asi si uz "sadli" na sliznicu a budu sa pomaly zahryzavat /v tom optimistickom pripade/. no a ja som celu noc nespala, stale som sa vrtila a mala nervy z toho otacania, pretoze som sa bala, ze ak si "sadli na sliznicu", tak ich tym otacanim zhodim... :grinning:

tak som prosim pekne pisala aj stelclovi, co on na to :grinning: :grinning:
ja az budem mamina, ja budem asi neskutocne uzkostliva...fuj...

26. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky mate nazor na zmenu car po prvom neuspesnom ivf??
26. okt 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ja som zmenila car po 2 neúspešných IVF s GF - Slovensko na Reprofit Brno :wink:
nie kôli tomu že som tam bola neúspešná ale hlavne kôli tomu aký prístup mali doktori a sestričky.
skúsila som konzultáciu v reprofite a odchádzala som odtial s otvereníma ústama :wink: ten prístup
sa nedá porovnať.podla mna skús íst na viaceré konzultácie a rozhodni sa sama kde cítiš
najlepší prístup :wink:
26. okt 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 to zavisi od toho, ci si tam bola spokojna alebo nie. kam si chodila?
26. okt 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a suhlasim s @luly3
26. okt 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla boli sme v heliose martin.dost nas tlacili do niecoho,co som nechcela . :frowning2: kedze nemam uz 30 zvazujem aj brno.
26. okt 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem teda konkretne, ale z nasich je helios asi najlepsi...myslim slovenskych. ale co sa tyka moznosti typov liecby a pod. tak v brne su urcite vacsie moznosti
26. okt 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ja viem,ze je najlepsi.ale brne nam mozno navrhnu aj nieco najviac.
26. okt 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v tom pripade....akoze podla mna helios je na slovensku naj, ale len na slovensku:slight_smile: ale nic v zlom, snazia sa a robia co mozu a ich pristup je ok narozdiel od takeho Gynfiv
26. okt 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so mnou uz na slovensku tiez nevedeli nic vymysliet, preto brno
26. okt 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidim,co nam navrhnu.nakoniec sa toho mozno vzdame.
26. okt 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ty si bola v GF a prešla si do brna a tam si otehotnela?????
26. okt 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take jednoduche to nebolo, ale otehotnela som v RF. v GF som bola len na konzultacii a hned som zutekala.
chodila som aj do Heliosu Martin a Heliosu Brno.
26. okt 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ja idem na 3 IVf :frowning2: tiež to nemam jenoduché vždy mám
len biochemické tehotenstvo :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak uvidíme teraz :wink:
26. okt 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem za drzanie palcov :slight_smile: urcite to budem potrebovat..
Neviete niektora ako je to s tym dobrovolnym poistenim? Ja si ho platim uz nejaky ten mesiac ale neviem ze ako dalej ci si mam dat nejaku ziadost alebo ako dostanem tie peniazky a tak.. tak kto by mi vedel poradit budem mu povdacna :slight_smile:
26. okt 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 a zistili ze co ti je? Alebo robili ti nejake vysetrenia?
26. okt 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julietka no vidis a uz mas dve krasne deticky.
@mircalla no kdo vie keby boli priechodne mozno by okolo teba behal krdel deti :slight_smile:
@falin ten pocit smutku poznam ale stale mate aspon jedneho mrazacika.ja som mala 19embryjok..6 islo na PK, dve sa vkladali a ostatne 4 sa prestali vyvijat tak neboli ani mrazacikovia.to malo asi viac ako to ze to nevyslo.lebo zomrela aj nadej potom.
@zlatanka30 suhlasim takisto s luly. ja som v GF absolvovala svoje prve IVF a aj posledne...lebo nemam v plane sa tam nikdy vracat. na mojho manzela nerobili dobry dojem od uplneho zaciatku.
@gerdusha ty si ake cislo? :grinning: to teraz nebudes 9mesiacov spavat? :slight_smile: viem ze je to tazke a lahko sa to hovori ale neupinaj sa tak na to a nesleduj sa tolko lebo to je potom na zblaznenie a vobec to nepomaha psychike a ani bambulkam v brusku.
@modra skus tu na koniku je temicka dobrovolne nemoc.poistenie. ja som mala takisto v tom hokej ale nasa vlada aj tak chysta zmeny a opet k horsiemu.tak to ani nesledujem teraz.
@luly3 neboj v RF budu patrat po tom preco sa to nedati.pretoze ked si mala bio..tak je jasne ze problem otehotniet nie je problem je len udrzat a vydrzat.tam ta urcite nasmeruju ake vysetrenia treba podstupit.
26. okt 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@falin ahojky, sľubila som že napíšem, tak zatiaľ to vyzerá celkom dobre máme sedembunkového bojovníka, odber bol v sobotu a zajtra máme ísť na transfer. Dúfam, že do zajtra ešte podrastie :slight_smile:
26. okt 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stelcl mi odpisal, ze to isto nebol on, kto mi hovoril o klude :grinning: "klid?! to jsem rozhodne nebyl ja!" a smejaciky...vraj sa v noci mozem kludne vrtiet, embryam to nevadi...tak sa budem dnes rotovat ako prasa na grile :grinning:
26. okt 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok