Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
29. máj 2009

no babulky vidim ze tu uspesne vediem vecerny monolog 😀 urcite uz vikendujete..takze zelam pekny vikendik 😵 😎

lahhel
autor
30. máj 2009

Ahojky babenky 🙂

Julietka moja, tolko som vcera vyckavala na tvoje spravicky, az som sa nedockala a skoncila na pohotovosti...boli sme sa s manzelikom korculovat a tak nestastne som padla na pravu ruku, ze sme museli ist na pohotost..chvalabohu to nie je zlomene, len riadne narazene...tak mam pravu ruku celu zafacovanu a toto pisem uz asi 10 min. lavou rukou 😀
Julietka moja velmi sa tesim stebou, 8 vajok je krasna urodicka...tak sa nemusim obavat ze idem hned aj ja do stmulky..machac mi zatial neodpisal,ale volala som do R.kedy uz bude machac pritomny, takze v pondelok uz ordinuje,tak mu napisem az cez tyzden..nakoniec mi dali v jednej lekarni ten clostil, tak uvidim..

julietka
30. máj 2009

ahojki lahlelik, mojenko takto si ty dopadla vcera 😖 ale som rada ze sa ti nic vazne nestalo a nenarusi ti to stimulku 😵
naozaj treba skusat vo viacerych lekarnach, vsade su ini lekarnici a niekde robia velke drahoty a niekde to samozrejme vydaju... a je to drzost takto prehanat pacienta aby ti napisal doki novy recept zato ze nejaka tupana v lekarni nepozna zlozenie liekov..

julietka
30. máj 2009

ozaj lahhel tvojej maninke sa nepodarilo zistit cez toho profesora co to je ten heterozygot? 😉

lahhel
autor
30. máj 2009

Julietka, mamina nieco napokon zistila...Neviem ci ten heterzygot zistili teba alebo u manzela..u nas to zistili mne a znamena to, ze som nostielka nejakej choroby, napr. u mna to moze byt ta endometrioza a znamena to to, ze niektora generacia mojich deti, nemusia to byt prve deti, ale kludne deti mojich deti a niektore z nich bude nositelom tejto choroby co mama ja....takze po mne zdedi tuto chorobi..ale to moze byt tretia stvrta generacia...ako povedal ten profesor, nema to ziadny vpyv na otehotnenie a plodnost, takze v ansom pripade to nie je nicvazne a nic ohrozujuce... 🙂

julietka
30. máj 2009

lahhelik mne to zistili,nie manzelovi, ale tiez mi povedal lekar ze to nema dopad na otehotnenie, ale pojdem si osobne pre vysledky lebo cez telefon mi nechcel lekar poskytnut informacie, len som nedockava lebo este neposlali vysledky mojej doktorke na hematologiu tak musim cakat a preto sa tu na to pytam...nemam rada neistotu a cakanie..
no ale dakujem ze si sa na to pytala maminy 😉

lenka20
30. máj 2009

ahojte babule
len som chcela k tej mutacii, zrejme vam zistili MTHFR heterozygota, je to bezna mutacia, nic to neznamena, ak nie je kombinovana s vysokym homocysteinom, dajte si spravit odber aj na homocystein, ak je v norme tak je to v pohode, ak je zvyseny, tak budete pichat injekcie potom v tehu proti zrazanlivosti... ale nie je to vobec nic hrozneho, uplne bezna vec, fakt ju ma kazdy druhy clovek...aj ja 😉

avaka
30. máj 2009

Ahojte 🙂
Uz vikendujete kocky?Ja som sa k Vam skor nedostala..Ale vidim,ze niektore vyuzivate vikend naplno,ze Lahhel?Pekne si rychlo ruku vyliec,aby si bola do stimulky fit,kedze uz aj Machac pride.. 😉

Julietka,pekne sa Ti foliky rozbehli,a to si mala teda rovnaku stimulku ako predtym,ze?Tak nech pekne dalej rastu..

Miridne drzim palce na OPU 🙂

Zuzlinke na ET,krasne sa drobci drzia..Uz sa tesim,ako prides s dvomi v brusku.. 😉
Stasnu cestu kocky,a este pekny vikend..

lenka20
30. máj 2009

avaka - hello 😎 vyzera to tak, ze vsetky kocky si uzivaju vikendik, len my dve tu trcime 😀 😀
kedy testujes 😉 ze ta zacali boliet prsky to je super, u mna tak vzdy viem ked som tehu 😉 uplna tutovka 😉 urcite aj u teba to tak bude 😵

avaka
30. máj 2009

Lenik 😉
Len neviem,ci ma este tak stale bolia,ako by mali.. 😅 Asi dost stresujem,najradsej by som uz testla,rozmyslam zajtra rano,alebo v pondelok..Ved zajtra uz bude 8 den po ET

lenka20
30. máj 2009

jeeej, tak to kludne uz mozes aj zajtra, urcite sa uz // ukazu 😉 😵 drzim palce, ale mam tusaka a kedze som ta teodora tak tam urcite // budu 😎

avaka
30. máj 2009

Teodore verim.. 😵
Lenusik,kde Ty beries tolko tej energie.. .?🤐
Tak velmi Ti zelam,aby bol januar pre Vas ten stastny mesiac 🙂 Velmi drzim palce

lenka20
30. máj 2009

dakujem zlaticko, ty uz ma budes v januari oprskavat tehulkoskymi bacilmi 😅 😅 takze urcite zaberu a pridam sa do klubu 😉

avaka
30. máj 2009

Kiezby 😅 ,budes prva oprskana,a svoju davku pre Teba usetri aj Zuzlik 😉

lenka20
30. máj 2009

no zbohom avus, to nieeee, ved do januara musis prskat na ostatne kocule 😀 😀 😀 , ja si pockam, v januari to uz budu take riadne tehu davky s velkym brusiskom, to ked spojite so zuzlikom sily tak ma to uz isto neminie 😉
paaa, bezim na TVnoviny a potom priatelov, potom brigitku jonesovu, snad sa mi podari nakuknut zajtra a ty testni, budes mat radost 😉 dobru nocku

avaka
30. máj 2009

Ved oprskat Ta mozem hned ako prvu...tehu bacile vydrzia dlho..aj do januara.. ujde sa vsetkym.. 😀
pekny vecer 🙂

mirinda10
30. máj 2009

dievcata moje krasne spravy julietka nadhera 5 vajok ak su rovnako velke, to je super urodicka gratulujem, zajtra ma zuzlik ET tak na nu budeme moc mysliet a ja startujem v pondelok rano za chvilu mangel pichne pregnyl a nastartujem organizmus na OPU

avaka budem drzat palceky na test ale ja som presvedcena, ze si tehu

neviem ako u vas ale tu v BA je dost uprsano co je aj dobre nakolko nam davali v stredu travnik tak aspon nemusime tolko polievat 😀 a ja som si poobede pospala ako babo sladko uzivam si to, nechem ziaden stres iba klud

tak pekny vikend dievcata moje

avaka
31. máj 2009

Dobre ranko 😎
Vsetky varite kocky?Okrem Zuzlinky,ta vari v Brne.. 😉
Baby ja mam // 😲
Ja tomu nemozem uverit,boze,dufam,ze tam zostanu...Poviem Vam pravdu,ja som si urobila test,aby som to uz mala zasebou...to cakanie...no nervy..JEste Lenka vcera pisala,ze dobre,ze ma bolia prsia,ale mna uz druhy den nebolia,tak bojim...
To som si pomohla,chcela som sa ukludnit,a pritom teraz beham dookola okolo PC stolicky a neviem co so sebou.. 😅

lahhel
autor
31. máj 2009

Dobre ranko a krasnu nedelu prajem vsetkym 🙂

Avaka, to je uzasne, tesim sa s tebou a velmi ti to zelam, aby to aj testik z krvi potvrdil...super super 🙂 Takze ty zacinas nasu tehu vlnu a my sa k tebe len pridame a ked to budes mat potvrdene, potom nam posli tehu virusik, aby sme sa nim vsetky nakazili
😀

Zuzlik, tebe silno drzim palceky, nech to dobre dopadne a prinesies si krasnych mimiskov 🙂

tanitta
31. máj 2009

ahoojky...
no avaka.. takze pekne sa to tu rozbieha 😉 .......hod fotecku neda sa ti???.. jemine hned mam lepisu naladicku.. tak len pekne poprskaj celu temicku nech je cim dalej tym viac malych R-fitakov 😎 😵 ...
Zuzla...nedelne deti su deti stastenny tak dufam ze z tolkych bojovnikov co je aspon pre zaciatok postacia dvojky 😵 😉 ...na rozbeh 😉 .... potom uz budes zabehnuta... a len tak si zbehnete po surodencov 😵 ... moc drzim bobikom palce a stastnu cestu...
Julie.. tiez sa to pekne rysuje zda sa ze tento rok bude plodny 🙂
Lahel...no super takze M ani dlho nebol mimo 😎 ...alebo mi to rychlo ubelho neviem 😅 😕

tanitta
31. máj 2009

avaka.. mna prsia neboleli...toho sa nedrz....ani nejake zmeny som nebadala...az teraz 😀 ... ako dojka 😅

avaka
31. máj 2009

Kocky dakujem 😉
Ja sa fakt este netesim,ale ked to vyjde,tak Vas tu budem chodit prskat,az Vam to na nervy polezie 😀 a Ty Tannittka budes taka oprskana,ze sa Vam druhe aj prirodzene podari.. 😉
Skusim hodit tu fotku

tanitta
31. máj 2009

dik avaka.. ja mam este cas ja pockam... 😉 ...najprv vy 😵 ... jasne zatial tichucka radost ale tentokrat to uz bude ina radost 😉 ...

julietka
31. máj 2009

ahojte babenky, taitka, lenik, avaka, lahhelik, mirindik...prave sme sa vratili z Brna. Koudak bol velmi spokojny s mojimi folikami a sliznickou, povedal ze to je velmi krasne a este k tomu s clostilom a iba 75iu co dopichavam. V stredu mam OPU, malo by byt tych 5 dominantnych 😉

avaka dobre sme to citili ze si tehu, tesiiiiiiiiiim sa velmi, rychlo nas poprskaj 😵 a drzim palce aby ciarky zo dna na den silneli

avaka
31. máj 2009

Julietka,to je bleskovica,ved este teraz nedavno si robila test,a uz dalsia OPU..Drzim palce,sa to tu rozbieha... 😉

tanitta
31. máj 2009

julie... 😉 .. no vyborne.. len tak dalej .... 😉 stimulka ozaj softik 😵 ...
avaka.. no tak toto je ukazkova D1 😀 😀 .. 8po et?

julietka
31. máj 2009

avaka tak to vyzera na dvojky ked mas taku dialnicu uz na 8 den 😉 🙂

julietka
31. máj 2009

avaka vam kolko ostalo zamrazenych surodencov? 😉 😅

avaka
31. máj 2009

Baby prestante 😅 ,ja sa tomu bojim uverit,ale tak velmi dufam..
Este mame dvoch zamrazenych.Teda dufam,lebo este nam to neprislo cierne na bielom,len telefonicky..

lahhel
autor
31. máj 2009

Julietka moja, tesim sa s tebou..to je super, 5 folikov uplne staci...boze uz v stredu OPU? fakt to strasne leti 🙂
Mne vcera odpisal Machac, ze mam si teda dat ten clostil, tak uvidim...Dnes vecer beriem posledny utros, tak dufam, ze mrcha dojde do 2 dni...a potom uz aj ja zacnem, tesim sa...Bude mi trosku blbe stretnut sa s machacom po tej jeho dovolenke a mojich meiloch 😒

Ahojky Tanittka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre