Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yaya3
28. okt 2010

pre istotu ked dostanem mrchu zavolam dr a opytam sa. Ja som dost velky stresak tak nech nieco nepokazim. Ale v protokole mam len jedno x pri clostile.

yaya3
28. okt 2010

inac ja som O

rebeka33
28. okt 2010

@yaya Mne napísal doky ku colstilu do riadku počet tbl a x mám len pri dni. Tie tabuľky sú trocha komplikované.ale keď im zavoláš tak ti určite poradia.

callex
28. okt 2010

@luly3 a to co je za gynekologa ktory ti nevie spravit vaginalne sono aby sa pozrel kolko mas folikulov a aku maju rozmer.? ved to je normalne sono ktorym vysetruju a zistuju ci je vsetko vnutri ok.mozno si myslel ze treba nieco specialne. pregnyl sa picha 38hodin pred ET.
@karlito2 predstavuj si ako v tebe rastie babetko , hladkaj si brusko nech sa aj mm pripoji a mysli pozitivne.
@yaya3 radsej si over v RF co to je x pred clostylom znamena.ved na protokole by ti mali napisat ze od kolkeho dna cyklu by to malo byt takze sa skor moze jednat o pocet tabletiek.

yaya3
28. okt 2010

babule dik za rady. Pre istotu tam urcite zavolam.

brita
28. okt 2010

@lenny71 Boze, moja , je mi to velmi velmi luto. ☹ ☹ Presne viem, ako sa citis, neda sa to nijako opisat. Vsetky na teba myslime,drzkaj sa,zlatko. 😔

lilina22
28. okt 2010

Kocky tak nasi 3ja muskatieri sa vraj pekne delia a su jednotkovej kvality. Zajtra je ET. Ja nemozem uverit, ze sa nam podarilo dostat az sem, dufam, ze zajtra budu OK a za ten ET budem nesmierne stastna 😵

rebeka33
28. okt 2010

@lilina22 gratulácia a na zajtra prajem prekrásny zážitok.

lilina22
28. okt 2010

@rebeka33 joooj, moc dakujem, dufam, ze vsetko bude OK

callex
28. okt 2010

@lilina22 super spravicka a o 15dni chceme citat este suprovejsiu spravicku. thuj thuj pre stastie.

anty
28. okt 2010

Holky děkuju za rady, byla jsem dneska v poradně a doktor říkal, že to nejspíš byla hl.zátka, protože i ráno ze mně vyšel velký kus. Malý teď váží 3400g a plodové vody nám začíná ubývat, tak uvidíme kdy se porod rozjede. Už bych to chtěla mít za sebou.

takyna
28. okt 2010

@anty držím palce nech je to čo najmenej bolestivé, a nech ho máš čím skor už vonku , zdravučkého, tešíme sa na fotečky 😵 😵 😵 😵

mircalla
28. okt 2010

@anty krasne tt si potiahla. zelam vsetko naj dopadne na vybornu

anty
28. okt 2010

holky díky moc už se na Danyho moc a moc těšíme i když manžílek je chudák už z toho tak vyplašený až mi je ho líto. Fotečky vám samo dodám.

yaya3
28. okt 2010

jaaaj baby, teraz som si vsimla ze pri Clostile mam napisane 1-0-1 a ked je M a potom 2, 3, atd, tak tam mam x. Uz som to asi pochopila. Som slepa.
Ahoj Calex, my sa nepozname, ale aj ta poznam z inej temy a to Pipiny z GF, som tam sice neprispievala, ale citala som ju, nakolko som do GF chodila. Ale nic z toho, takze Brno to dufam isti a budeme tehule 🙂

falin
28. okt 2010

@karlito2 - drzim palceky nech sa zahryzka pekne. A veru tie 2 tyzde su desne. Snazim sa mysliet pozitivne, ale nie vzdy je to ruzove

@lilina22 - super, drzime zajtra palce a aj potom dalej. Kolko budete vkladat? dve?

@anty - takze co najrychlejsi a najmenej bolestivy porod ti zelam, nech mas Danielka rychlo pri sebe a na porod len pekne zazitky. Tesim sa na fotky maleho fesaka

@yaya3 - som rada ze si to rozluskla. Ale aj v buducnosti, ked mas pochyby kludne zavolaj do RF, su tam velmi zlati a ochotne poradia

luly3
28. okt 2010

@callex ja neviem spítala som sa ho a povedal že nie že on to nevie 😕 😕 😕
tak som to neriešila a chodím do brna 😉

gerdusha
28. okt 2010

baby,

ked ste po ET, zaistujete si pre istotu lieky+injekcie pre dalsiu stimulaciu...keby nahodou motyka nevystrelila?

rienok
28. okt 2010

@gerdusha nie, ja som sa ich vždy zbavila... mala som potom taky ten vnutorny pocit lepsi, ako ze je vsetko v poriadku som tehotná a ziadne lieky uz nepotrebujem 😀 aj ked to nevyslo nevadi, teraz mi aj tak predpisali ine 😉

@anty tak tfuj tfuj nech je to co najrychlejsie, bezbolestne a tesis sa z Danyho

@yaya3 ak si este nevolala, kuknem vecer doma protokol a dam Ti vediet ... viem co robit len to musim mat pred ocami 🙂 ale neboj nic nepresvihnes, mala by si zacat 2. DC, takze ak neprisla mrcha vcera resp. dnes tak v pohode
co sa tyka liekov ja som si vsetky vzdala v RF, je to v podstate jedno a nemam cas si ich zhanat tak to mam uz doma pekne nachystane 😎

@karlito2 aby som Ta povzbudila, mam znamu zije v IT a bola tiez v RF na IVF ... vkladali jej jedno 2kove embryjko a dnes ma uz 5 rocnu krasavicu :D drzim palecky a zbytocne nestresuj 😉

gerdusha
28. okt 2010

baby po ET, kedy ste mali nejake prve priznaky?

leamax
28. okt 2010

ahojte dievcata 🙂 mozem sa k vam pridat? chodila som do CARu v PN, ale ten konci, tak sme sa rozhodli pre Reprofit. dnes som nas objednala na prvu konzultaciu. dali mi dr.Pospisilovu. nepoznate ju niektora? ake s nou mate skusenosti?
vopred vdaka za nazory 🙂
a drzim vam vsetkym silno paste, nech sa kazdej z vas uz coskoro splni ten najkrajsi sen 😉
pekny vecer

mirinda10
28. okt 2010

@gerdusha nemala som ziadne, ked sa nam to konecne podarilo 😵

gerdusha
28. okt 2010

@leamax ,
vitaj. Aj ja som do RF presla z PN...ja osobne k mudr pospisilovej nepatrim, ale zda sa byt ok...ono v podstate vsetci ti lekari co su tam sa zdaju byt vazne fajn, myslim, ze by si medzi seba nepustili nejake Bcko.

tak drzim aj tebe palce

@mirinda10, vdaka za reakciu 🙂

leamax
28. okt 2010

@gerdusha dakujem.
mam z toho mierne nervy uz teraz 😀 vy uz ste tam boli? ako sa ti tam pacilo v porovnani s PN?

gerdusha
28. okt 2010

@leamax ,
ano, mam za sebou prvy ET...od pondelka...

hmm, rozdiel medzi PN a RF? Nuz v PN bol jeden super doktor, ktory ti venoval vela casu. V RF je vela super doktorov, ktori na teba nemaju az tolko casu ako vodicka, ale akosi mi to nepride uz ani potrebne...ved uz viem voco gou...

sestricky su v RF strasne mile, tie v PN som ja osobne az tak nemusela... 🙂 ...ale na Vodicku nedam dopustit 🙂

karlito2
28. okt 2010

@leamax ahoj mne robila táto doktorka odber a bola veľmi milá takže som mala dobrý pocit.

@rebeka33 @falin @rienok @luly3 Ďakujem pekne, budeme sa snažiť vyderžááááť 😀

olympia
28. okt 2010

@gerdusha ani ja som prvý týždeň a pol po ET necítila nijaké príznaky, až som z toho bola rozladená a bála som sa, že to nevyšlo. 🙂

@lenny71 je mi to veľmi, veľmi ľúto... 😔

@anty, držím palce a idem tuším pozrieť tabuľku, lebo začínam mať pocit, že teraz už budem na rade ja. 😅 Alebo nie?

Pozdravujem vás všetky, nestíham odpísať, ale držím palce každučký deň a každej.

mircalla
28. okt 2010

@olympia nemylis sa🙂

leamax
28. okt 2010

@gerdusha tak dufam, ze to vyjde 😉 mozem sa spytat? tebe aj vodicka navrhoval IVF, ci az tu?

@karlito2 to si ma potesila 🙂

gerdusha
28. okt 2010

@leamax ,

ano aj vodicka mi navrhoval ivf

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre