Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
9. nov 2010

@paja1 - ja som mala 10ty den biely test, 14-ty den slabu ciarku, takze nehadz flintu do zita

@lilina22 - velmi ti prajem aby to bolo ok

falin
9. nov 2010

ahojte, vysledky krvicky:

HCG vo vyske 33,1 co je malo a zodpoveda 1 tyzdnu, ja som vsak bola vcera 17-ty den a vkladali 4dnove emryjka, takze sa hrozne bojim, ze to nie je dobre

Stelcl uz je na operacke, takze volat mam az okolo 12-tej, dovtedy asi zosaliem

lilina22
9. nov 2010

@falin joooj, aj ja ti velmi velmi drzim palce. sme teraz na tom podobne...ja som mala 13 po OPU HCG 11, ale z RF odpisali, ze mam iste este na krv o par dni...

dnes som si este spravila test, ale uz nemam MM10, spravila som taky wondfo z netu a pozrite

falin
9. nov 2010

@rikuska21 - to mi je luto ☹ , ozaj tie 2 utz maju zmysel
Aj ked sa dopichava, to beru ako soft

@gerdusha - pekny testik, ake bolo hcg?

@anty - drzim palceky, nech uz mas chlapciatko cim skor v naruci

falin
9. nov 2010

@lilina22 - ten je krasny, strasne ti drzim palce aby v piatok bolo hcg pekne

ja som dnes chcela testnut tym testom z reprofitu co mi dali, a spomenula som si neskoro 😖 Skusim zajtra

callex
9. nov 2010

@kajka39 ja clostyl beriem od januara takze v tom vidim problem ze ho tak zle znasam. 5mesiacov som ani nevedela ze ho beriem. asi vedia preco pisu na letaku ze po polroku treba dat pauzu.
@anty holka ty si este doma?a nemozes povedat aby ti pichli vyvolavacku? a maly sa hybe? je ok?

callex
9. nov 2010

@falin ja som mala raz 17den od IUI 33.5 HCG ..a o dva dni uz 11.5. 😒 ..ale daj vediet co ti povie Stelc.
@lilina22 no ta ciarocka je celkom silna a pekna.zeby predsa?

falin
9. nov 2010

@callex - toho sa bojim, tiez som to uz raz zazila 😖

gerdusha
9. nov 2010

ahojte,

tak som volala na vysledky toho hcg a povedali mi, ze az vo stvrtok!!!!!! v pondelok beru krv a vysledky vo stvrtok!!!!!!!!

falin, drzim palce

callex
9. nov 2010

@gerdusha tak to je teda ale sila.co maju inventuru v labaku?

baby neviete poradit cosi na nevolnost?okrem kinedrylu to by som zaspala.

lilina22
9. nov 2010

@gerdusha ja neveriiiim 😲 nechapem, co im na tom tak dlho trva!

@callex ja ti neviem...uvidime v piatok

callex
9. nov 2010

uryvok z clanku:
posledne zvonenie biologickeho budika , silnu tuzbu po dalsom dietati pocitia po 40ke dve tretiny zien. vecsina z nich si nakoniec kupi steniatko. 😀

rebeka33
9. nov 2010

Ahojte baby, zasa ste toho toľko popísali,že nemám šancu celé dočítať. tvárim sa ,že pracujem. 😀
@rikuska21 je mi to lúto,že ani jedno. Asi naozaj radšej ísť na USG do Brna. Ja chodím z Ke. Keď si už mala pichnutý dekáč tak do 36 h popukajú,tak to aspoň skúsili či niečo nevydolujú.Asi. No teraz je telo nabudené ,tak budúci mesiac to klapne. 😵
@gerdusha veľmi pekné testy. Jasná tehuľa ,ale ten odber krvi to je fakt sila. Ja som to mala zatiaľ vždy v ten deň. Neskočíš inde? mňa by od zvedavosti rachlo. 😀
@anty ty si ešte stále kinderko. Bože, dúfam,že ti čoskoro pomôžu a budeš mať svoj uzlíček štastia pri sebe. Držím všetky palce. 😵
@lilina22 no je tam čiarka, ale krv bude rozhodujúca. Keď dobre pamätám, má sa za dva dni zdvojnásobiť. Tak držím palce. @falin jasne ,že aj tebe. ste na tom teraz dosť podobne.
@callex no fajn tak stimulujeme spolu. Ja mám za sebou prvú včeličku a colstil. Už som sa objednala na pondelok do Brna na usg.

callex
9. nov 2010

@rebeka33 si sa dlho neukazala..kedy si zacala stimulovat? a co pichas? ja idem na prve USG zajtra a potom v piatok.idem k mojmu obvodnemu.

mircalla
9. nov 2010

@gerduscha no ocuj, asi by som tiez odporucala zmenit tuto stredoveku ambulaciu, ved ta pocas tehu picne....ja som mala v medifere vysledok za 2 hodky
@falin @lilina22 no nech to ide pekne hore
@anty....dufam, ze ta uz zoberu do nemocky.
inak filipko sa vie uz pekne prevratit na bok, takmer uz aj na brusko, len este nevie, co s hlavou🙂

mircalla
9. nov 2010

@callex neviem, mne nic nebolo, kazdy reaguje inak. ja by som ale radsje nebrala nic ked stimulujes, ja som taky magor, ze sa bojim.

callex
9. nov 2010

@mircalla ved ani ja nechcem do seba nic navyse pchat..ale je mi zle od rana az kym nelahnem spat. po obede mi bolo dobre asi tak 10min. a uz je to tu znova. ☹ skusim nejake homeopatikum.a zajtra rano vyskusam popijat pepsi.
a nebooj Filipko coskoro bude tu peknu hlavicku otacat za babami 😀 .

gerdusha
9. nov 2010

ja som taaak strasne nahnevana...

ked som sa ich pytala, preco tie vysledky budu tak neskoro, povedala mi, ze "lebo ste neziadali o urgentne stanovenie hladiny"....

tak neviem, kto je vacsia truba...ja ci ona...

tanitta
9. nov 2010

@gerdusha no skoda teda toho casu.. ano dava sa to na tzv "CRP" to su vysledky este v ten isty den......mne to vzdy tak davali a potom ked my to tak nedali tak som sama kazala... no len clovek nevie ze....

gerdusha
9. nov 2010

@tanitta ,
presne tak..keby mi povedali, ze je taka moznost, je jasne, ze si ju dam...kelu, ja som taaaaak strasne nasrdena!

falin
9. nov 2010

@gerdusha - to ti verim, to je dojedu. Dufam ze vysledky budu pekne

Mne sa konecne podarilo spojit s dr., zajtra idem na kontrolny odber, pojdem sukromne, vysledky budem mat v ten den. Ale dr, povedal ze to nevypada moc dobre, co tusim aj ja.
Preco to musi byt takto? Ked je od zaciatku jasne ze to nevyslo, tak sa to lahsie znasa, ale ked sa to takto natahuje a komlikuje, to je des. Som z toho strasne smutna.

mircalla
9. nov 2010

@gerduscha ved ti sama slubila, ze budu dnes...ci nie? mne automaticky urobili do 2 hodin
@callex kindedryl brutalne uspava aj mna....davala som si ho vzdy v lietadle na dlhe lety...nie aby mi nebolo zle, ale aby som spala

tanitta
9. nov 2010

@gerdusha prepac som sa preklepla nie na CRP ale na "CYTO" ...soom si to uz doplietla so zapalovou skratkou 😉
crp nam robia ked ze maly chory a zistuju zapal

rebeka33
9. nov 2010

@callex ja mám colstil a dopichujem 2 amp. menopuru.+ mám prednison a femibion 800 a zajtra si idem vysedieť na hematológiu fraxiparín. Tak budem ako moja babička , že si to zachvílu budem písať. 🙂
@gerdusha asi má mircala pravdu a mala by si pouvažovať o zmene lekára.Keď si teraz tehuľa ,budeš potrebovať častejšie veci a ich rýchle riešenia. A oni zjavne nevedia, čo prežívame po oplodnení. No hlavne sa už nerozčuluj škodí to bublinke. 🙂

gerdusha
9. nov 2010

hm...v nasom malom okresnom meste nemam velku moznost vyberu...a dochadzat asi tiez nebude to prave orechove. teraz, ked uz viem, ze sa daju veci urychlit, budem si ich ziadat.

prisla som domov po tom, co som nakupila par testov a musela som sa presvedcit, ze je vsetko ok...truba... 🙂

prikladam foto 4 roznych testov robenych v ten isty cas...viem, ze to nikoho nejako extra nezaujima...

zlatanka30
9. nov 2010

@gerdusha je to tutovka uz to pochop.prepac,ale blahozelam. 🙂

mirinda10
9. nov 2010

@gerdusha je to dobre, ciarka silnie a tak to ma byt, tisko gratulujem 😵

rebeka33
9. nov 2010

@gerdusha mňa to zaujíma. Aspoň je jasné,že každý je trochu odlišný ,ale všetky sú pozitívne. 🙂 To čakanie ja horor. Ako náhle stimulujeme svet sa spomalí. Už len pekne vysoké číslo. Ináč ak by chcela mohla si telefonicky vyžiadať výsledky do 2 hod. Je to krepa.

falin
9. nov 2010

@rebeka33 - rebeka u nas maju vypisane ze ziadne tel. info nepodavaju a vysledky idu priamo k dr., potom ti ich sestricka povie
Drzim palce nech stimulka prinesie krasnu urodicku a vytuzeny vysledok

@gerdusha - nahodou aj mna to zaujima 😉 Krasne testiky mas. Uvidim ako dopadnem zajtra ja, strasne sa bojim

darla27
9. nov 2010

@gerdusha no vidis, je to tam!!! Ziadna cysta ani pregnyl, je to mimco, alebo aj dve. Blahozelam! 😉 🙂
Baby boli ste niektora aj na klasickom IVF v reprofite alebo vsetky chodite na softy? Kolko vas to vyslo?
Tiez zvazujem ze to pojdem skusit tam, ked sa v reprofite tak dari. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre