Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bea77
1. jún 2009

Miri, neboj, vajucha zabojujú a budú z nich pekne embryjká. Držím prsty.

lahhel
autor
1. jún 2009

Mirindik, z tyh 8 folikulov bolo 6 prazdnych alebo neboli dobre?

julietka
1. jún 2009

mirindi a kto ti robil OPU? preco tak velmi krvacas, tomu nerozumiem..ja som po OPU nikdy nekrvacala 😕

mirinda10
1. jún 2009

juli ani ja ale teraz ano povedali, ze to niekedy tak je ale ze sa nemam strachovat asi mi vo dost napichali vajecniky robil mi OPU moj doki Stelcl bol zlatucky ked mi zvedstoval kolko sa namakal a iba 2 vajka tie zvysne boli prazdne ak budu kvalitne tak budem spokojna

inak som bola na wc a uz je to ok iba stale ma boli v podbrusku ale to prejde ak nie dam si ibuprofein a idem dalej, zajtra idem do prace to musim byt fit

inak ja si vobec nepamatam ako som sa vratila na izbu ako som zliezla z kozy nic iba muzik mi potom povedal, ze som stale nieco rozpravala ale vobec nerozumel co, asi som robila zabavu ked som spala na koze 😀

mirinda10
1. jún 2009

inak dievcatka moje dakujem moc za podporu aj moj ma len utesuje, ze ked sa vajucha narodili na MDD sa zabojuju uvidim zajtra mam volat tak sa necham prekvapit

avaka
1. jún 2009

Ahojte
Ja som sa asi tesila predvcasne.dnes som zacala krvacat ☹
Nie nejako silno,neviem ci to drzi utros,ale ani spinenie to nie je..Volala som Stelclovi,zvysil mi utros,tak uvidime...len mi je divne,ze vcera bola ta ciarka este dost silna,tak rychlo by sa spustil menzes?

avaka
1. jún 2009

Mirindi,radsej dve kvalitne vajka,ako vela nekvalitnych..

mirinda10
1. jún 2009

avaka a urcite krvacas alebo len spinis aj mne je to divne hlavne vydrz, klud a daj si nohy hore a lezkaj

aj ja som za menej a kvalitnych vela som uz mala a co z toho

julietka
1. jún 2009

avaka ak krvacas tak utros by si nemala zavadzat ale papat, ale si si ista ze to nazyvas krvacanim, nie je to iba spinenie?

julietka
1. jún 2009

mirindi neboj, ja verim ze minimalne jeden bojovnicek bude 🙂 😵

avaka ale krce nemas vsak? 😕

avaka
1. jún 2009

spinenie to nieje,mala som uz krv,ale teraz to ustalo...dala som si ascorutin,aj duphaston...uvidim.. 😒

julietka
1. jún 2009

hlavne si daj hore nozky, tak ako mirindik hovorila a hlavne kludovy rezim, mozno iba odchadza jedno embrijko 😒

avaka
1. jún 2009

Dik kocky,tak sa idem natiahnut,paaa

julietka
1. jún 2009

avaka drz sa musi sa to skoncit iba dobre, ina alternativa sa nepripusta! 😵

tanitta
1. jún 2009

avaka... v maternici je vela vseliakych cievok...ako sa drtobci zavtravaju mohla nejaka prasknut... prip. aj nejaky myom sa vie vyskytnut 😕 ... ja verim ze bude dobre... ked som videla tie pripady co chodili v nemocke co som odlezala a mimca sa drzali... neverila som vlastnym ociam.....papaj utros...chilli nepapaj ak nahodou papas...

baby kuk http://www.reprofit.cz/page.php?id=53&rodic=50〈=cz

bea77
1. jún 2009

Avaka, držím palce, aby to dobre dopadlo. Naozaj to nemusí nič znamenať. Veľa šťastia

avaka
1. jún 2009

Babenky,po 359. kontrole na WC je to zatial.ok...Uvidime do zajtra...Dakujem Vam pekne za povzbudenie.. 😵

Zuzlinka opatruj bobacikov...uz hatchovali?To su iny frajeri.. 😎

Dobru nocku

mirinda10
2. jún 2009

dobre rano kocenky moje
avaka bude dobre pozerala som tvoj testik to su ine 🙂 dialnice to musi byt dobre len sa setri uvidis ja tomu verim.

dnes budem volat ako nasi bojovnici ☹ dufam, ze aspon jeden sa oplodnil a pojde dnu aj ked asi bude mat max 4 bunky hadam to nejak zvladneme ak nie tak moj otoreny Gonal caka na pouzitie

dnes sa idem objednat k mojmu novemu lekarovi tak uvidim co to je zac

prajem pekny den inak ak zajtra bude ET ak si beriem do konca tyzdna dovolenku tak som sa rozhodla budem iba relaxovat aj ked to moc neviem ale budem sa snazit 😀

zuzla80
2. jún 2009

Pekné ránko baby,
Miri mojko ešte nič nieje stratené - veď aj 2vajka stačia na to, aby si bola tehuľka - musíme veriť, že to dobre dopadne. Veľmi ti želám, aby sa vajka pekne oplodnili a delili - možno ak budú krásne, čo isto budú 😉 , tak pôjdete na transfer na 3ty deň. Držím veľmi palce.

Avi no keď som ťa čítala až mi srdce prestalo biť 😨 Ešte, že to prestáva, tak nech to naozaj nezakríkneme. Taktiež sa veľa krát stáva, že sa urobí nejaká krvná zrazeninka, ktorá môže odíjsť, alebo sa len drobci viac zahryzávajú. Ja verím, že už bude dobre a že sa to tu začne šíriť pozitívnymi správičkami. Oddychuj a relaxuj. Moja a môžem sa ťa opýtať aké pocity máš?

Julie to sme boli my my my 😀 Ja som si hneď myslela, či to nie ste vy 🙂 Ja som si tiež ako prvé obzrela parkovisko a pozerám, že autíčko zo Slovenska a keď sme vyšli hore a v R. okrem Koudyho a sestričky nebol nik, tak my bol viac než jasné, že ste to boli predsa len vy. My sme trošičku meškali, lebo ráno bolo dosť upršané a uhmlené počasie - ale aj tak sme to celkom dobre stihli lebo sme rátali, že budeme meška ešte viac. Takže máte v stredu OPU? Určite bude druhá stimulka lepšia a bohatšia na úrodu.

Tánička pozdravujem moja - ja ti poviem, že mám aj napriek takýmto krásnym blastocystám stále strach, či to výjde. Aj keď k. nás tak pozitívne naladil, že som odtiaľ odchádzala po transfere ako keby som už mala termín pôrodu. Ale stále vo mne ten škriatok neistoty pobeháva 😔

Bei, Lahel pozdravujem baby - nech vám tie červené čiapočky čoskoro prídu nech zahájite úspešnú stimulku 😉
Ja som už dnes v práci 😒 tak vás častejšie nakúknem.

tanitta
2. jún 2009

ahojky kocky..
Avka...som rada ze to prestalo;).... no ten cas straveny na wc pozname 😨 . 😎 ....
Miri.. je to viac onervy ...pri takom pocte...ale i tak...nic nie je stratene..bobici sa oplodnia...tak ako u nas 😎 ...
Zuzla....a vies ze K sa so mnou nechcel ani bavit o kete??...vravel ze ziadny ket nebude lebo budeme tehulkovat takze to nebudeme ani preberat.... 😅 ... tak utekam obliekat maleho... zatial pa

zuzla80
2. jún 2009

Táni ty vieš vždy tak potešiť a ukľudniť 😵 😵 A kam sa chystáte, idete na vychádzku alebo...

lahhel
autor
2. jún 2009

Dobre ranko babulky 🙂

Avaka, som rada, ze ti to uz prestalo...este nie je vobec nic stratene, a ked uz nekrvacas, to je dobre znamenie...taketo silne dve dialnice nemoze predsa uz nic premoct...nebojkaj, len oddychuj a hladkaj brusko, to mimiskom pomoze 🙂

Mirindik, moc moc budem drzat palceky na dobre spravicky..mne doktorka povedala, ked som bola na UTZ a bol tam len jeden pekny folikul, ze to vobec nevadi, lebo maju tolko tehuliek, ktore mali len jedno vajko...a ta sanca ostat tehotna s jednym vajkom je vzdy...neboj, urcite zabojovali, lebo vedia ze su len dve a chcu maminku potesit, tak sa budu snazit... 🙂

Zuzli, ty pozdravuj svojich dvoch mimiskov, pekne hladkaj brusko a moc to v praci neprehanaj, pekne s kludom v pohodicke...

Tanittka, veru idete na prechadkzu s veducim....konecne uz vyzera byt lepsie pocasie aj slniecko svieti.. 🙂

Bei, co mrcha? nechces skusit pre istotu ten testik? alebo sa chystas uz k dokimu na vyvolacku?

julietka
2. jún 2009

dobre ranko babulky 😉

zuzlik tak predsa ste to boli vy 😵 to je super ze vas K tak naladil, psychika je 50% uspechu takze si zacni planovat ten termin porodu 😉 tentokrat to vyslo! 🙂 a budete uz dve tehulky

avaka taka som rada ze ti to preslo,len naozaj pekne lezkaj aby sa nieco nestalo..mne sa zda ze okolo 10 dna sa tusim vytvara placenta tak teraz je to vsetko velmi krehke, pekne nozky hore nech ta manzelik obskakuje 😵

julietka
2. jún 2009

zuzlik a kedy budete vediet kolko mate snehuliacikov?

julietka
2. jún 2009

tanitka aj vam ostali nejaki mrazacikovia?

julietka
2. jún 2009

mirindik na dnes ti drzim palce nech pocujes IBA POZITIVNU spravicku 🙂
budes volat az po 13-stej?
ozaj a tebe dali ten prednison uz po OPU papat?

bea77
2. jún 2009

Dobré ránko!
Moja mrcha nikde, takže už by som sa asi mala naozaj objednať k lekárovi. Testovať určite nebudem.
Lahel a u Teba to vyzerá nádejne na mrchu?

Miri, prajem výherný telefonát.
Zuzi, v práci sa šetri 🙂

zuzla80
2. jún 2009

Julietka vraj mi pošlú emailom koľko ich ešte zamrazili. Ak si spomínam na Avku, tak vravela, že jej do dnešného dňa email neprišiel. Ak náhodou nepríde, tak tam aspoň informatívne prezvoním.

Nebojte baby v práci sa nepretrhnem, mám sedavú prácu, takže je to v pohode, len v kancli máme zimu 😠

Bei to je fakt na nervy nie?

julietka
2. jún 2009

zuzlik ja som si myslela ze v ten den ako si mala ET tak ostatne hned zamrazili, ved nemozu ich dlhsie nechavat kultivovat.. 😕 alebo ano?

lahhel
autor
2. jún 2009

Bei, krce uz mam, tak dufam, ze pride mrcha co najskor..davam jej termin do stvrtku 😀
A ty chod k dokimu na vyvolavacku, aby sa ti to stale zbytocne nepredlzovalo..

Julietka ahojky 🙂 Tesis sa na zajtra? ja ano za teba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre