• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@rebeka33 - dakujem :dizzy_face: . Mna to testovanie viac stresuje ako ukludnuje :unamused:
Blahozelam k srdiecku, je to uzasne. A neboj sa, uzv neuskodi

@martini - kedy testikujes? drzim palceky

21. dec 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všechny reprofiťačky, chci Vám všem popřát hezké vánoce a šťastný nový rok. Všem snažilkám ať už se na ně konečně taky usměje štěstí a dočkají se miminek. A nám maminkám bych chtěla popřát ať nám děťátka dělají jen a jen radost. A všem co tady píšou vzkázat, že jsme tady jako jedna velká rodina, protože jenom my víme kolik úsilí a snahy nás všechno tohle stálo a stojí. Mám vás ráda i když se tady moc často neukážu.
21. dec 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anty ďakujeme, krásne si to napísala.Pravdaže aj tebe.
@martini no vy testíte cca spolu pod stromčekom s falin tak budem držať všetky palce nech sa pridáte. :slight_smile:
@mircalla ti na nás máš taký dobrý vplyv :dizzy_face: .No to behanie po poštách ti fakt nezávidím. Ja musím ísť dokúpiť jedlo na sviatočnú večeru a už teraz mi stoja vlasy dupkom z tých davov v odchoďáku.
Prajem pekný deň.
@ninockaskv držím palce.
21. dec 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anty krasne si to napisala. Ja zelam to iste, vela tehuliek a deticiek v roku 2011. A tiez chcem zaspominat a poslat do nebicka pusinky vsetkym anjelikom - @Rikuska21 @Ninockasvk @\Takyna @Mirinda10 - myslim na ne casto, nie ste v tom sami....ale aj vsetkym ostatnym anjelikom, ktore boli este malicke embryjka v brusku
Tiez Vas mam vsetky rada....v poslednej dobe som hrozne rozcitlivena, no radsej budem koncit
21. dec 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv zo mna tieklo ako z brava, cista krv, a maly sa udrzal, cize nohy v teple :wink: :slight_smile: vies ako sa hovori, nadej umiera posledna :slight_smile: , drzim palce
21. dec 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pripápam a prajem Krásne Vianoce, sviatky plné pohodičky a hlavne nech sa všetky našej Reprofiťáčky dočkajú vytúžených detičiek v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásne a veselé všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufalka, mircalla, rebeka33....ahoj holky, velmi pekne dakujem za povzbudenie, dnes prave idem na konzultaciu do reprofitu, tak uvidim co navrhnu
zelam Vam krasne a pohodove vianocne sviatky a nech sa vam splnia vase tuzby a rok 2011 nech je pre nas vsetkych plny milych prekvapeni
21. dec 2010 o 10:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule mozem otazku? kedy mi vznika narok na rodicovsky prispevok? zatial poberam matersku zo socialky a pridavky na dieta (urad prace), ale uz nie dlho...
21. dec 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky... chcem vas pozdravit :wink: sklamanym a bolavim srdieckam vela vela novych sil do dalsej bitky a maminkam radost s deticiek...
@mircalla ak nie si vydata tak mas narok na matersku v trvani 37tyzdnov ....potom poberas RP....
21. dec 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta tak to teda nie som:slight_smile:)
21. dec 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak som si poziadala o predlzenie materskej, len som nevedela, ze ci mam na rodicovsky v takom pripade narok alebo nie, ale az po materskej ako vidim. zatial mi vsak nedosla odpoved
21. dec 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla jak poziadala o predlzenie materskej?.. automaticky ak si slobodna mas 37t ak ti uplynie doba 37 nemusis nikde chodit ziadat... zase automaticky prechadzas na RD aj s vyskou prispevku....to si strazi socialna poistovna...37 t a dost a prechadzas na rodicovksu dovolenku a az tu si mozes poziadat predlzit tusim az do 6r....
21. dec 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
resp. upsvar.... si to sami ...robia...
21. dec 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie...musis davat cestne prehlasenie ze nezijete v spolocnej domacnosti. je na to ziadost a tlacivo...netyka sa to automaticky slobodnych
21. dec 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt to tak je....s tym cestnym prehlasenim....tak mi povedali aj na socialke, mam od nich oficialne odpoved mailom aj telefonicky a tiez to tak museli urobit moje kamosky. je na to diskusia aj na MK
21. dec 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla aha uz rozumiem... som myslela ze im staci nazaciatku nejake prehlasenie ale ako vidim..klasika... papierovacky to by u nas nemohlo ani inak fungovat ze? :sweat_smile: :wink: sak co by som chcela ked odomna zdravotna poistovna pytala 4x to iste potvrdenie o navsteve skoli :angry: 4x ho dostali ....ale ked pytali piaty krat.... tak ....uz som sa nezdrzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
21. dec 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanitta na u mna zatial vsetky papierovakcy prebehli ok...uvidime, co dalej :angry:
21. dec 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: pekny predvianocny cas zelam :slight_smile:
@rebeka33 silno gratulujem k srdiecku :dizzy_face: :slight_smile: len tak dalej.. a uzv naozaj neublizi. Aj pre tvoj vlastny klud lepsie, ked ta zo zaciatku viacej sleduju.
@falin drzim paprce na testik a na krv.. nech je tam presne to co treba :slight_smile:
@ninockaskv drz sa :sunglasses:
21. dec 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. je to pochpiteľné, že na to myslíš, asi sme všetky na tom rovnako, ale cez sviatky treba vypnúť a myslieť na niečo iné, venovať sa blízkym a po novom roku zasa začať boj a určite bude úspešný, veď v budúcom roku sú dve jednotky, teda čiarky....... :grinning:
Krásne vianočné sviatky plné pohody a šťastia, veľa radosti u tehuliek a mamičiek :dizzy_face:
21. dec 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini stromcek este nie je.ja mam odmalicka zauzivane ze sa zdobi rano 24ho...a potom pekne vecer rozvoniava.konzultaciu mam 27.1. tusim :slight_smile: kupila som si ovulacny mikroskop a cakam na plodne dni.plus to spojim s vypoctom podla jonasa a ked sa podari a vesmir sa zluci s mojou tuzbou tak mozno sa zadari aj domacou vyrobou.prajem ti krasne dve kolajnice pod stromcekom.

jeeej vidim ze som spustila lavinu ,,mam vas rada,, ale to je super.spravne - sme tu jedna velka rodina a chapeme sa tak ako nas nik iny nemoze ani chapat.
zelam vam vsetkym krasne pohodove sviatky..mamickam krasne vianoce s ich nadhernymi babetkami ktorym sa budu v ocickach odrazat svetielka vianocneho stromceka.a nam co sme este len v poradi zelam oddych od liekov,injekcii, terminov,sledovania samych seba a smutnych myslienok..venujme sa len samy sebe a nasim najblizsim a jednoducho vypnime mozgy a uzime si to... takto o rok aj my budeme vidiet svetielka v detskych ociach.
21. dec 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: dnes som si robila test a je negativny,biely ako sneh-8 den po KET :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak sup do RF...to budu vianoce,fnuk :frowning2:
21. dec 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka :frowning2: to je mi luto...ale tak tes sa ze mate novy bytik..vrhni sa na zariadovanie a robenie hniezdocka pre teba a manzelika.a v januari vyrazame do boja.hip hip..
21. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex jedine to ma tesi,ze snad buduci rok nas v novom bytiku uz bude viac :wink: a som rada,ze do GF nikdy viac :angry: :angry: :angry: ked chcem ist na konzultaciu koncom januara,tak kedy sa mam objednat?
21. dec 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka neviem kedy zacinaju dovcu..skus si tam zavolat a povedat ze chces termin na koniec januara.myslim ze by nemal byt problem.,
21. dec 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex dakujem :wink: skusim zavolat a objednat sa :wink:
21. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka A čo sa vlastne udialo s tým posledným mrazáčikom? Zmrazili ho ešte či nie?
21. dec 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ano zmrazili,ale odpoved bola,ze dame ho zmrazit,ale nevedia,ci este rozmrazovanie prezije :unamused:
21. dec 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka - je mi to luto :frowning2:

sme na tom rovnako. Dnes som 12 den po ET, test ako lalia. Krv odovzdana, ale to uz len pre pokoj duse. Ach jo, dalsi neuspesny pokus :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@martini - ako si na tom? Dufam ze dopadnes lepsie ako my s balinkou

@pikha - dakujem ti. Zazrak sa vsak nekona :confounded:
22. dec 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin je mi to luto :frowning2: ja som dnes rano robila zase test a co tam nevidim,kolajnice // ako svet,ja som skoro odpadla :wink: aj tak tomu akosi neverim,este skusim urobit jeden v piatok :unamused:
22. dec 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok