• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@balinka Tak to bude urcite to vecsie cisielko.tesime sa na utz a na pocet bubliniek ktore sa uchytili.
3. jan 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex dakujem :wink: dam vediet :wink:
a vsetkym babulkam-snazilkam zelam,aby si v novom roku nasli // krasne kolajnice a buducim mamickam krasne tehulkovanie a zdrave deturence :wink: :wink: :wink:
3. jan 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex ,

DNP sa stale oplati. Mihal zmenil iba to, ze si ho nemozu uz platit dochodcovia, ine zmeny tam nie su. dobre som si to pred prihlasenim nastudovala, pozistovala.
4. jan 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex @gerdusha Tiež mám takú vedomosť, že to zrušili dôchodcom, aby nepoberali nemocenské a dôchodok súčasne. Mňa by zaujímal spôsob výpočtu toho čo ti na základe pripoistenia vyplatia - či ti tú čiastku dajú bez ohľadu na to, či ti zamestnávateľ sám prispeje k materskej. Ale to je už asi iná téma :slight_smile:
4. jan 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. aj ja vam prajem vsetko dobre v novom roku nech sa vam splnia vase najkrajsie sny :slight_smile: :wink: :wink: tak ako sa splnili aj nam v Brne :slight_smile:
4. jan 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule, sme po poradni a ockovani. Maly bol ako med, ani nezaplakal a to mal 2 injekcie + papal to na rotavirusy. Pochvalili nas vo vsetkom. Mame 69 cm a 7480 gramov.
@rebeka33 @orsulka ako??
4. jan 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla no ved ty uz mas doma hotoveho chlapa. :slight_smile: za chviku bude od teba odhanat vsetkych zlych ujov. :slight_smile:
4. jan 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex prosim ta, o mna uz ani bicykel neopru:slight_smile:)
4. jan 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vo spolok, zienky. mam taku otazku, neviete o obchode, kde by sa dali kupit teplaky, ktore budu vyzerat ako nohavice aspon trochu? pocas stimulky som vzdy nafuknuta a trapim sa "spucena" v rifliach. tak by som uvitala nieco kamuflacne, co sa ale da nosit medzi ludi. :wink:
4. jan 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofinka a už stimulkuješ?
4. jan 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofinka kup si tehu rifle :grinning: ja som si ich uz davno kupila..ked som pribrala a je to fajn.kde sa pise ze ich maju nosit len tehotne?
@mircalla aaale prosim ta..ked to budes najmenej cakat tak to pride.
4. jan 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nestimulujem, zhruba v polke januara. callex, tehu rifle to mam taky pocit, ze predbieham udalosti, ze aby som to nezariekla, chapes. :zipper_mouth:
4. jan 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co sa mi stane, ked zjem 5-dnovu polievku? :grinning:
4. jan 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zeleninovu
4. jan 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... uz som zjedla. :sweat_smile:
4. jan 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofinka a bola dobrá? nebola skysnutá :grinning:
4. jan 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zda sa, ze nebola, teda nebolo nic kysle citit. uvidime, co na to creva. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech uz konecne v RF zacnu robit a zacalo sa sem pisat co a ako...mam pocit, ze s dovolenkou v RF stagnujem aj ja :slight_smile:
4. jan 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky....dako je tu ticho po sviatkoch.....Tak sup sem s dakymi novinkami....pozitivnymi samozrejme
My okrem poradne vcera nic nove.
5. jan 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..prajem pekny den :slight_smile:
@mircalla pane bože, fakt to leti, ved malý už ma cez 5 mesiacov..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja vas sem tam precitam ale moc nepisem, vlastne ani teraz nemám moc informácii...kde kto ako.......
my sa držime ešte v kope,včera bola poradna, takže Ok, len treba ležať, aby krčok este vydržal, aj monitor v pohodke, dokonca sme do zvládli tak za 3/4 hodinu!!! :grinning: :grinning: :grinning: bud.týžden mám dalsiu poradnu a anesteziologicku amblulanciu

@mircalla vy sa ako držite??? dufam, že ste zdravučkí :wink: :wink:
5. jan 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka pekne sa drzite:0 len tak dalej. ak este tyzden potiahnes, uplne postaci, ale aj keby si nie, uz mas pekne tt
5. jan 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

chcem sa spytat, ci mi neviete poradit: je potrebne ist nalacno na hematologicke vysetrenie a na vysetrenie infekcnych chorob z krvi /toxoplazmoza, rubeola, cytomegalovirus, listeria a borelia/?
5. jan 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla dakujem moja.....už je to dosť náročne teda, musím napisať...aj to otočenie v posteli robi problem :grinning: :grinning: :grinning: doma už nič moc okrem toho varenia nerobim, teda dám este oprať a usušiť veci :grinning: :grinning: :grinning: ale tak ten týžden by som určite rada este potiahla :wink: :wink:

@gerdusha n ahemato urcite treba nalacno.....tie ostatne neviem :wink:
5. jan 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka klobúk dole , že s dvojkami takto krásne ťaháš :slight_smile: už sa na nich teším :dizzy_face: , držím palce nech všetko dopadne výborne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oršulka som rada ,že si sa ozvala. držím palce nech ešte chvíľku vydržíte. Čo všetko nevydržíme. :dizzy_face:
@mircalla a ostatné baby. tak mne odľahlo, bábo žije a je 2xtaké ako minule. len je tam nejaké odlúčenie vaku a musím mať kľudový režim. Tak si idem ľahnúť ,pekný deň. :slight_smile:
5. jan 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@takyna dakujem taky.........ako som pisala nie je to žiadna sranda, ale treba vydržať..... :wink: :wink: :wink: ja som fakt rada, že sme v pohodke zvládli cele sviatky, este som aj piekla :grinning: :grinning:
@rebeka33 aj tebe dik......som rada, že vidim tie pekne tt.....aj to že je vsetko OK......a babo krásne rastie.....držte sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ležkaj..... :wink:
5. jan 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ja som malu rodila v 38tt, ides predpokladam cisarskym?
5. jan 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 len ležkaj , hore nožičky a klud :slight_smile: , ešte si užiješ behačiek.... :wink: :slight_smile:
5. jan 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ak pojdes na lacno tak tym nic nepokazis. inak na tie infekcne..kam sa to chodi? ja som si kedysi davno dala urobit len tu rubeolu a to bolo vsetko.a na co je to vlastne dobre? ved kebyze mame taku nejaku chorobu tak by sme mali hadam nejake priznaky?
@orsulka no paradicka..krasne tahas..a tesime sa na prve babetka v tomto roku ak sa teda nemylim.
@rebeka33 velmi som si precitala ze je vsetko ok..ze ste aj velkost dobehli.len tak dalej.nech tt krasne rastu.dufam ze uz si v mensom strese?
5. jan 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviem ci som si vybrala spravnu skupinku, lebo som tu 1x :slight_smile: , ale chcem sa opytat na skusenosti s CAR v Brne. Neviem sa rozhodnut kam ist..... Skusenosti zo Slovenska moc nemam, ale pocula som, ze v cechach konkretne brne je to lepsie.... Ak mate skusenosti, tak mi poradte, please :slight_smile:
5. jan 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok