Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
3. jan 2011

@balinka Tak to bude urcite to vecsie cisielko.tesime sa na utz a na pocet bubliniek ktore sa uchytili.

balinka
3. jan 2011

@callex dakujem 😉 dam vediet 😉
a vsetkym babulkam-snazilkam zelam,aby si v novom roku nasli // krasne kolajnice a buducim mamickam krasne tehulkovanie a zdrave deturence 😉 😉 😉

gerdusha
4. jan 2011

@callex ,

DNP sa stale oplati. Mihal zmenil iba to, ze si ho nemozu uz platit dochodcovia, ine zmeny tam nie su. dobre som si to pred prihlasenim nastudovala, pozistovala.

martini
4. jan 2011

@callex @gerdusha Tiež mám takú vedomosť, že to zrušili dôchodcom, aby nepoberali nemocenské a dôchodok súčasne. Mňa by zaujímal spôsob výpočtu toho čo ti na základe pripoistenia vyplatia - či ti tú čiastku dajú bez ohľadu na to, či ti zamestnávateľ sám prispeje k materskej. Ale to je už asi iná téma 🙂

modra
4. jan 2011

Ahojte.. aj ja vam prajem vsetko dobre v novom roku nech sa vam splnia vase najkrajsie sny 🙂 😉 😉 tak ako sa splnili aj nam v Brne 🙂

mircalla
4. jan 2011

Caute babule, sme po poradni a ockovani. Maly bol ako med, ani nezaplakal a to mal 2 injekcie + papal to na rotavirusy. Pochvalili nas vo vsetkom. Mame 69 cm a 7480 gramov.
@rebeka33 @orsulka ako??

callex
4. jan 2011

@mircalla no ved ty uz mas doma hotoveho chlapa. 🙂 za chviku bude od teba odhanat vsetkych zlych ujov. 🙂

mircalla
4. jan 2011

@callex prosim ta, o mna uz ani bicykel neopru🙂)

ofinka
4. jan 2011

ahojte vo spolok, zienky. mam taku otazku, neviete o obchode, kde by sa dali kupit teplaky, ktore budu vyzerat ako nohavice aspon trochu? pocas stimulky som vzdy nafuknuta a trapim sa "spucena" v rifliach. tak by som uvitala nieco kamuflacne, co sa ale da nosit medzi ludi. 😉

gabinkaa
4. jan 2011

@ofinka a už stimulkuješ?

callex
4. jan 2011

@ofinka kup si tehu rifle 😀 ja som si ich uz davno kupila..ked som pribrala a je to fajn.kde sa pise ze ich maju nosit len tehotne?
@mircalla aaale prosim ta..ked to budes najmenej cakat tak to pride.

ofinka
4. jan 2011

este nestimulujem, zhruba v polke januara. callex, tehu rifle to mam taky pocit, ze predbieham udalosti, ze aby som to nezariekla, chapes. 🤐

ofinka
4. jan 2011

baby, co sa mi stane, ked zjem 5-dnovu polievku? 😀

ofinka
4. jan 2011

...zeleninovu

ofinka
4. jan 2011

... uz som zjedla. 😅

gabinkaa
4. jan 2011

@ofinka a bola dobrá? nebola skysnutá 😀

ofinka
4. jan 2011

zda sa, ze nebola, teda nebolo nic kysle citit. uvidime, co na to creva. 😝

gerdusha
4. jan 2011

nech uz konecne v RF zacnu robit a zacalo sa sem pisat co a ako...mam pocit, ze s dovolenkou v RF stagnujem aj ja 🙂

mircalla
5. jan 2011

Caute kocky....dako je tu ticho po sviatkoch.....Tak sup sem s dakymi novinkami....pozitivnymi samozrejme
My okrem poradne vcera nic nove.

orsulka
5. jan 2011

ahojte..prajem pekny den 🙂
@mircalla pane bože, fakt to leti, ved malý už ma cez 5 mesiacov..... 😵 😵 😵
ja vas sem tam precitam ale moc nepisem, vlastne ani teraz nemám moc informácii...kde kto ako.......
my sa držime ešte v kope,včera bola poradna, takže Ok, len treba ležať, aby krčok este vydržal, aj monitor v pohodke, dokonca sme do zvládli tak za 3/4 hodinu!!! 😀 😀 😀 bud.týžden mám dalsiu poradnu a anesteziologicku amblulanciu

@mircalla vy sa ako držite??? dufam, že ste zdravučkí 😉 😉

mircalla
5. jan 2011

@orsulka pekne sa drzite:0 len tak dalej. ak este tyzden potiahnes, uplne postaci, ale aj keby si nie, uz mas pekne tt

gerdusha
5. jan 2011

ahojte baby,

chcem sa spytat, ci mi neviete poradit: je potrebne ist nalacno na hematologicke vysetrenie a na vysetrenie infekcnych chorob z krvi /toxoplazmoza, rubeola, cytomegalovirus, listeria a borelia/?

orsulka
5. jan 2011

@mircalla dakujem moja.....už je to dosť náročne teda, musím napisať...aj to otočenie v posteli robi problem 😀 😀 😀 doma už nič moc okrem toho varenia nerobim, teda dám este oprať a usušiť veci 😀 😀 😀 ale tak ten týžden by som určite rada este potiahla 😉 😉

@gerdusha n ahemato urcite treba nalacno.....tie ostatne neviem 😉

takyna
5. jan 2011

@orsulka klobúk dole , že s dvojkami takto krásne ťaháš 🙂 už sa na nich teším 😵 , držím palce nech všetko dopadne výborne 😵 😵 😵

rebeka33
5. jan 2011

@oršulka som rada ,že si sa ozvala. držím palce nech ešte chvíľku vydržíte. Čo všetko nevydržíme. 😵
@mircalla a ostatné baby. tak mne odľahlo, bábo žije a je 2xtaké ako minule. len je tam nejaké odlúčenie vaku a musím mať kľudový režim. Tak si idem ľahnúť ,pekný deň. 🙂

orsulka
5. jan 2011

@takyna dakujem taky.........ako som pisala nie je to žiadna sranda, ale treba vydržať..... 😉 😉 😉 ja som fakt rada, že sme v pohodke zvládli cele sviatky, este som aj piekla 😀 😀
@rebeka33 aj tebe dik......som rada, že vidim tie pekne tt.....aj to že je vsetko OK......a babo krásne rastie.....držte sa 😵 😵 😵 a ležkaj..... 😉

takyna
5. jan 2011

@orsulka ja som malu rodila v 38tt, ides predpokladam cisarskym?

takyna
5. jan 2011

@rebeka33 len ležkaj , hore nožičky a klud 🙂 , ešte si užiješ behačiek.... 😉 🙂

callex
5. jan 2011

@gerdusha ak pojdes na lacno tak tym nic nepokazis. inak na tie infekcne..kam sa to chodi? ja som si kedysi davno dala urobit len tu rubeolu a to bolo vsetko.a na co je to vlastne dobre? ved kebyze mame taku nejaku chorobu tak by sme mali hadam nejake priznaky?
@orsulka no paradicka..krasne tahas..a tesime sa na prve babetka v tomto roku ak sa teda nemylim.
@rebeka33 velmi som si precitala ze je vsetko ok..ze ste aj velkost dobehli.len tak dalej.nech tt krasne rastu.dufam ze uz si v mensom strese?

rubi15
5. jan 2011

Ahojte, neviem ci som si vybrala spravnu skupinku, lebo som tu 1x 🙂 , ale chcem sa opytat na skusenosti s CAR v Brne. Neviem sa rozhodnut kam ist..... Skusenosti zo Slovenska moc nemam, ale pocula som, ze v cechach konkretne brne je to lepsie.... Ak mate skusenosti, tak mi poradte, please 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre