Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

luly3
4. feb 2011

@janik777 je uplne jedno čo picháš :D a ked nezoženieš tak v brne ti predajú sestričky
môžeš aj mixnút

janik777
4. feb 2011

@luly3 možno je , len ja sa to fakt bojím zmeniť , ked už mám toto osvedčené 😒 🙂 . Vieš aby som náhodou potom nemala menej vajok alebo čo, keby som to zrovna teraz zmenilaa jak na potvoru by som tolko nevystimulovala 😖 🙂 .

mircalla
4. feb 2011

@pikha mal to byt pekny zivot
ale uplne naj kniha za posledne obdobie: Majster sarkanov....genialne....ale poreves si

mircalla
4. feb 2011

@pikha haruki murakami: norske drevo.....este toto
moje 3 naj za posledne asi 2 roky, hoci uz teraz nemam cas, naposledy som citala pred porodom....som manik na knihy, cervenu kniznicu zasadne necitam🙂

ninockaskv
4. feb 2011

baby, niekedy mam pocit, ze si tie stimulky nastavujete same 😀 😀 😀 😀

ninockaskv
4. feb 2011

fuu... ja haruki murakamiho nemusim, strasne ma rozculovala ta jeho postava v tej knizke, ktoru som citala.. tak ma presla chut na dalsie 😖

mircalla
4. feb 2011

@ninockaskv mne sa od neho paci len toto, ostatne su dost ulety

ninockaskv
4. feb 2011

@mircalla tak tuto som necitala.. ani neviem ako sa volala ta, ktoru som citala,ale taka som z nej bola nasrata.. ze az 😢
ja som si uvedomila, ze som dost dlho necitala normalnu a dobru knizku, stale nejake ulety ezotericke.. najvyssi cas sa s tym nejako popasovat a zacat normalne fungovat 😅

ninockaskv
4. feb 2011

baby idem, pekny vikend, idem na spageti a alkohol .. ale menila by som za vikend straveny doma s mimcom 😅

ahojte

mircalla
4. feb 2011

@ninockaskv daj majstra sarkanov, je to bomba. alebo ten mal to byt pekny zivot (andrea coddington). mna tiez od toho japonca vsetky ostatne knihy sklamali, ale tato je akoby od ineho spisovatela, uplne ine cosi ako tie jeho haluze. fakt pekne

tina1
4. feb 2011

baby, Orgalutran ste si kde pichali? Ešte nikdy predtým som to nemala.

luly3
4. feb 2011

@tina1 ahoj mne povedala sestrička do brucha tak som si ho šupla do brucha :D

gabinkaa
4. feb 2011

@pikha ja som na dovolenke čítala Strácam svoje ja, výborná kniha

gabinkaa
4. feb 2011

@pikha asi sa teda preobjednám, aby to bolo po, pred asi nestihnem, síce má prísť v pondelok a mohli sme aj v pondelok, ale či to bude o týždeň skorej alebo neskorej, to je myslím jedno

pikha
4. feb 2011

@mircalla diky 🙂 uz som o tom Murakamim pocula, ale nepoznam nikoho, kto to cital.. a ten pekny zivot nepoznam vobec, vysetrim to, diky 🙂 Ja tiez knizky mozem, a teraz tak dobre padne urobit si cajik, vylozit nohy a citat si 😎 lebo je mi jasne, ze potom uz fakt cas nebude 🙂
@ninockaskv no daj ezotericky ulet 😝 😀 v tejto sfere treba dobre vyberat, lebo vela sprostosti vychadza a potom to cloveka odradi, v horsom pripade popletie. Pekny vecer, uzi si to 😉 take spagety a alkohol je prijemna kombinacia.. a mimi bude na buduci rok 😉
@gabinkaa dorazila zazvorova hluza, do neba ta chvalime za ten tip na cajik 🙂 😎 vyborny je 🙂 Co sa toho MS tyka, teoreticky ta nemusi pozerat na UZV a tym padom je to jedno, ale ak by v ramci uvodneho prehladu chcel vidiet ako si na tom-coz je aj logicke, tak fakt je lepsie ist potom. Lebo vsak fakt, tyzden hore dolu.

mircalla
4. feb 2011

@pikha neviem odkial si, daju sa vsetky objednat aj cez martinus. odporicam najma tie prve 2, neolutujes

pikha
4. feb 2011

@mircalla z Nitry. Ja si veru aj objednavam cez Martinus, tuna nedaleko maju velku predajnu a tam si chodim pre to. Idem ich popozerat 🙂 Jezis a musim sa pochvalit, no musim 😅 🙂 mame vysledky tripplov a su ok 😎 tesim sa velmi, lebo som 35+ a amniocentezu som rozhodne nemala v plane 😖

gabinkaa
4. feb 2011

@pikha som rada, že sa sa čajík ujal a že chutí 😵 😵 😵 má aj antibakteriálne účinky, tak nazdravíčko.......

callex
4. feb 2011

@janik777 tak to ano lepsie bude fresh vajicka..a ked doverujes gonalu tak skusaj dalej.urcite sa podari.
@pikha naposledy som citala anglicku americanku a bolo to fajn citanie.potom sa mi pacia aj ,,evitovky,,.a velmi dobre dlhsie citanie su sagy Twinlight..tie som zhltla lepsie ako film.

callex
4. feb 2011

@mircalla ja som plakala aj pri mal to byt pekny zivot...tusila som ako to skonci ale aj tak som plakala.tiez odporucam @pikhe ja som si dnes bola v martinuse vyzdvihnut 5kniziek..tiez ma to nejako chytilo. akurat na vianoce som sa popalila E.Matkinom...vsetci ho vychvalovali no reku dobre teda vyskusam,,ale teda tie dve co som mala nic moc a muzske interiery ci ako sa to volalo sa dali zniest.
@pikha,@gabinkaa dakujem za odporucanie Smidriaka..urobil na mna velky dojem.a dodal mi dalsiu energiu a nadej ze poriesime co to treba.samozrejme videl najvecsi problem prave v stitke. a endokrinolog ho nevidi. 😠 v pondelok si idem po lieciky tak sa tesim.este raz srdecna vdaka.
pikha super vysledky..tesime sa spolu s tebou. stym cajom ste ma navnadili tak to musim vyskusat aj ja.
ja sa zatial uspesne vyhybam jedalni kde je rodinka zgrupena.mam za ulohu kuk seherezadu a potom svokre povedat ze o com bolo.,rada sa zhostim tejto ulohy.

ofinka
4. feb 2011

ahoj babule, zdravim vas vsetky od pohara cerveneho vina. 😉 som tu len na skok, s kniznym tipom pre @pikha 😉
pa-pa. 🙂

Anna Gavalda: Prostě spolu
Anna Gavalda: Člověk není nikdy úplně šťastný
Alessandro Baricco: Hodváb
Alessandro Baricco: Oceán more

rebeka33
4. feb 2011

@janik777 aký máš problém s tými liekmi? napíš mi IP, Ja ti môžem dať recept, ale hradíš si ho celý ,alebo ti to objednám, ale kým ti to príde mne a odomňa tebe ,neviem či ti to bude stačiť. Ozvi sa. Orgalutran som pichala tiež do brucha a dali mi ho v RF po folikulometrii, keď som mala veľké folíky.
@pikha gratulujem k dobrým tripllom. 🙂
@martuska00 ako si dopadla? Dúfam,že o.k a budete čakať na drobcov ako sa delia. 😵
@luly3 kedy testuješ,alebo pôjdeš rovno na krv? myslím na teba -drž sa,
Ja stále špiním, dúfam,že to nieje zlé.Dala som nejaké fotky no ja ako PC laik som ich nevedelaotočiť a zväčšiť. 😀 Pozdravujem všetky všetučky. 😵 😵 😵

gabinkaa
4. feb 2011

@callex bola si ho navštíviť? som rada že urobil na Teba dobrý dojem, je fakt príjemný, aj si si pozerala tvár v tom prístroji v zrkadle?

pikha
4. feb 2011

@callex dakujem pekne 🙂 aj ja som vytesena z tych vysledkov. Viem, ze aj ked su zle, nemusia nic znamenat a velakrat ani neznamenaju, ale dobry vysledok potesi velmi 🙂 No s tym Matkinom som sa aj ja teraz na Vianoce popalila 😒 Pacili sa mi od neho Mexicka vlna, Laska je chyba v programe, aj tie Interiery boli oki, ale teraz tato jeho novinka "Aj ja teba" .. to je cista katastrofa 😖 zlatanina dve na tri, skoda. Diky za tipy, anglicku americanku nepoznam, mrknem 🙂 Twilight moc ee a z evitoviek poznam len Svet mi je dlzny.. to som si raz kupila v navale emocii, zodpovedajucich nazvu 😀 a ta bola fajn 🙂 Nemas zac za Smidriaka, verim ze pomoze 🙂 fakt niekedy staci trosku. A preco sa vyhybas jedalni, mate rodinnu oslavu? 😝 ano, vtedy je najlepsie vypadnut 😀
@gabinkaa na tvojee 😎 🙂
@ofinka symbolicky k tebe pozdvihujem salku zazvoroveho caju a moc diky za tipy 🙂 🙂 nepoznam vobec, popozeram 🙂

pikha
4. feb 2011

@rebeka33 dakujem pekne 🙂 a ty ako? vsetko oki pevne verim. Aha, uz vidim..to spinenie je urcite pozostatok tych veci. Drz sa. Utros uz neberies, ze?

gabikasz
4. feb 2011

Baby tehotné opatrne so zázvorom,sice sa odporúča pri nevoľnosti,ale prekrvuje panvu
http://www.alinka.sk/c/ktorym-bylinkam-sa-v-teh...

rebeka33
4. feb 2011

@pikha ja som utroš mala tento týždeň vysadiť, ale dali po tom čo sa stalo , tbl. dufastonu ,lebo som mala silný zápal po zavádzaní utrošu.ale postupne ho chcem dobrať do pondelka.

martuska00
5. feb 2011

baby mala som 3 olcyty , ale asi len 1 oplodnia dneska mam volat ako sa maju

martuska00
5. feb 2011

@tina1 ja som bola v Brne v piatok na punkcii a stači ti len nočna košela

tina1
5. feb 2011

@martuska00 držím ti silno palce. A ako to tam celé prebieha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre