Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
11. feb 2011

@zufalka len alchemilku potom opatrne..vyvolava stahy maternice cize potraty. ja takisto alkohol nepijem a zvlast vino a preto som si robila strik jedna k jednej cola plus cervene.len tak som to dokazala vypit.

zufalka
11. feb 2011

@callex ale tu alchemilku len do transferu,potom už nie,neodporúča sa ani v tehotenstve 😒 a ty ako pokračuješ?

callex
11. feb 2011

@zufalka tak to je potom dobre uzivanie. ja sa chystam vyrazit do boja v marci v plnej polnej zbroji.cvicim, chudnem,beriem homeopatika,relaxujem a proste nieco so sebou robim aby som sa mohla pochvalit sama sebe. 🙂

callex
11. feb 2011

@gabinkaa teoreticky ked to pojde u teba dobre a nebude treba ziadne vysetrenia takisto v marci ides na to?

zufalka
11. feb 2011

@callex moc ti držím palčeky,už si to všetky zaslúžime aby sme mali // 😉 😉

callex
11. feb 2011

@zufalka dakujem.podobne.ty si to zasluzis este viac.

rienok
11. feb 2011

fuha ste toho popisali 🙂
@tina1 tfuj tfuj nech sa zahryzkaju
@callex tak to je riadny telocvik, zeby som si kupila nintendoo 😀
@ninockaskv necitaj o ziadnych priznakoch ziadnej choroby! u mna sa tiez zacnu okamzite prejavovať 😀 chvalabohu len na chvilku kym nezabudnem ;)
@zufalka uz teraz zacinam z dialky posielat pozitivnu energiu, verím , ze to vyjde 😉

ked sa mi podari precitat vsetko napisem aj vam babulky, zatial pekny vikend

mircalla
11. feb 2011

@zufalka strasne drzim palce, vies, ze ti velmi fandim
My sme mali dnes na navsteve kamosku s malym....no filip mu zacal olizovat ruku a potom nohu....uzasne privitanie
Vcera sme zase boli v praci a on vyrehotany...

zufalka
11. feb 2011

@mircalla dakujem 😉 malý je čarovný,ale vážne-celý tato 😉 kópia ale dokonalá 🙂 snad aj my sa dočkáme takého čertíka

mircalla
11. feb 2011

@zufalka To by bolo divne, keby vypadal ako ja🙂) xixi

zufalka
11. feb 2011

@rienok dakujem,iné ako verit mi nezostáva,ale všetky veríme,nie?

zufalka
11. feb 2011

@mircalla akože vôbec som to tak nemyslela,nechcela som ta urazit...ale až neskutočne sa podobajú a to je málokedy ,skôr dcéry sú po otcovi

mircalla
11. feb 2011

@zufalka ja som sa vobec neurazila, co si🙂)

zufalka
11. feb 2011

@mircalla hned som kludnejšia 😀

gabikasz
11. feb 2011

@tina1 WAU no konečne ,už som čakala kedy sa ozveš,kolko sa vám oplodnilo aj ste mrazili?Ja idem zajtra.

gabinkaa
11. feb 2011

@callex ano, taký mám plán, že v marci, posledná stimulka bola v októbri, takže prestávka je, dúfam, že nás bude viacej marcových 😵

rebeka33
11. feb 2011

@callex no mne na svalovku najviac pomáhala teplá vaňa a acylpyrín.
@gabikasz tak zajtra len najlepšie správy. Veľa štastia.
@tina1 gratulujem tehulka, prajem o 14 dní //.
@zúfalka budem ti držať všetky palce a ja ich mám teraz fakt dosť. 🙂

bayley
12. feb 2011

tak máme z 5 oocytov napokon len 2 embryá, 2.deň po OPU boli troj a štvorbunkové, dnes (3.deň) sú obe 6 bunkové. Vklad v pondelok. Moc tomu nerozumiem - nemali byť dnes už 8-bunkové? 😒

bayley
12. feb 2011

@tina1 gratulujem!! 🙂 na koľký deň od OPU si mala ET?

andysok
12. feb 2011

@tina1 to ti vkladali 36hodin po odbere vajicok?

andysok
12. feb 2011

@gabikasz veeeelmi na teba Myslím 😉

tina1
12. feb 2011

@andysok 72 hodín. V pondelok som mala OPU a vo štvrtok ET.

andysok
12. feb 2011

@tina1 aj ja tak a boli 8 bunkove a ujali sa

tina1
12. feb 2011

@andysok ja som tiež mala 2 osembunkové, tak dúfam, že ťa budem nasledovať 😎

gabikasz
12. feb 2011

tááák a máme 3chlapcov vložených 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
neviem aké bunkové sú rozpísané jednotkové dvojkové blastocysty morule a ja neviem čo ešte 😝 😝

andysok
12. feb 2011

@gabikasz yeeeeeeeeeeeee 😀

andysok
12. feb 2011

@tina1 nooooo to dúfam maminka 😉

gerdusha
12. feb 2011

@gabikasz ,

troch??? v brne sa nebranili vkladu trochu embryi?

tak tfuj tfuj tfuj...nech to vyjde

gabikasz
12. feb 2011

nie nebranili,sám Štelcl s tým vyrukoval,že on by to jedno nemrazil a vložme 🙂 môj muž skoro spadol zo stoličky,ale predýchal to 🙂 🙂 🙂

falin
12. feb 2011

@martini @pikha vdaka 😉

@cecil36 @ninockaskv - na sliznicu som mala som estradiol (to iste je aj estrofem a estrimax) + sem tam som pila caj z alchemilky, ale nie kazdy den. A baby tu na fore odporucaju cervene vinko, ja som neskusala

@gerdusha - ja som tiez chripkovala, ozaj je asi lepsie pockat na jarne slniecko. Aj myslienky budu hned veselsie aj viac energie bude. Uvidis rychlo sa to suchne
@tina1 - drzim palceky. Ja som mala ET v piatok
@zufalka - este podrastie neboj, cajik z alchemilky je fajn. Drzim mrazacikom palce aby sa pekne rozmrazili

@bayley - na pondelok drzim palce, neboj este sa rozdelia
@gabikasz - ze tri, wow nam pre zmenu Stelcl odporucil iba jedno

este kratke info o nas. Vcera bol ET, dr. mi vlozil 1 krasnu expandovanu blastocystu. Veri ze sa uchyti, a ja tiez verim 😉 . Dnes mi pisali info o mrazeni. Zo zvysnych 6 sa podarili zamrazit 3.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre