Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
26. feb 2011

@falin :(( ale mas este mrazacikov, ci nie? ty si chcela vkladat len 1 embryjko?
@zufalka ako?

callex
26. feb 2011

@falin @ naduska @gabikasz ☹ ☹ ..to ma mrzi..tak som verila ze tento rok bude pre nas vsetky uspesny hned od zaciatku..ale este mame par mesiacov pred nami tak to predsa nevzdame.
@zufalka tak mam s GF tiez odzite svoje..ale teda to co povedali tebe to uz je silna kava.ale zase neprekvapuje ma to od nich.lutujem kazdu jednu zaciatocnicku ktora sa k nim utieka s velkou nadejou.
@tinna13 cakame na poriadne HCG a tehu virusiky.
ja som sa konecne po 3tyzdnoch dockala hormonalneho profilu...sestricka poplietla moje priezvisko..M zamenila s K a uz bol problem.tie vysledky tam boli len ich druha sestricka nemohla najst. 😀
blizi sa marec potencionalny zaciatok stimulky a ja som stale chora. 😠 uz mi udrelo asi na priedusky...drhne ma v hrdle a kaslem.tak som sa rozhodla prelezat vikend v posteli.chela by som v marci nabehnut..duam ze sa to podari.

callex
26. feb 2011

http://www.facebook.com/video/video.php?v=17073...

ten stolik nema chybu..a ti drobci tiez.

tinna13
26. feb 2011

@callex tie deti boli uzasne 😀 prajem ti skore uzdravenie. ja sa toho, tiez bojim, lebo manzel bol chory, este dost kasle, tak som sa snazila drzat bokom a nosila rusko.
budem ti silno drzat palce aby si mohla v marci zacat stimulku a hlavne aby bol vysledok riadne //.

callex
26. feb 2011
mircalla
26. feb 2011

@callex uplne perfekne....prikladam podobne s filipom, dufam, ze to bude hrat...

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=15...

callex
26. feb 2011

@mircalla nehra to...ak to mas na svojom profile tak to mozu zrejme vidiet iba tvoji priatelia.

mircalla
26. feb 2011

@callex aha...nuz tak nist, aspon dik za info

callex
26. feb 2011

ta kde ste vsetky babenky? ja uz som pozrela tri diely seherezady..dva ordinacie.. 😀 a rozmyslam co si teraz zacnem.asi prejdem na casopisy.

rebeka33
26. feb 2011

@falin je mi to ľúto .Tak som verila,že sa vás pridá viac. Ja som ostala taká samička kvôli vianociam. Dúfam,že sa čoskoro vrhnete na mrazákov a možno skúsite vložiť aspoň dve? ☹ ☹ ☹ ☹
@tinna13 držím palce na pondelok a konečne tu bude nová oficialna tehuľa ,taááák sa teším. 😵
@callex bolo to milé, aj deti aj tato. Ale štvoričky 😀 😀 ,že sa majú chuť ešte bavkať. Obdiv.
@tina1 ty nemáš lepšie správy?
Pekný víkend. 🙂

mircalla
26. feb 2011

@callex my sme boli plavat, uz sa trochu aj ponoril....potom mal filip disco....tato mu pustat take hracie a svetielkujuce hracky, tak cely cas tancoval (bol na styroch) a uplne sa jasil, uplne unaveny padol pred chvilou do postele

zufalka
26. feb 2011

@mircalla bojím sa sklamania tak nechcem testnut,skusim vydržat do pondelka to bude 11.den,hoci zajtra by som mala dostat mrchu 😒 uvidíme 😒

zufalka
27. feb 2011

babulky,tak dnes som testla a nič,ani stopa 😢 Bol to náš posledny siedmy pokus,nemáme už mrazáčiky ani dalších 5000eur na novú darkynu,takže naša nádej je preč 😢 Prajem všetkym tehulká,hlavne budúcim aby sa svojho uzlíčka šťastia dočkali,my bohužial nie 😢 pa,pa

brita
27. feb 2011

@zufalka ahoj moje zlatko, prosim ta, este to nevzdavaj, viem, ze tomu uz neveris, ale este nie je koniec. Este vydrzkaj, ved vies, ze to nemusi este nic znamenat, vies, ake su tie testy.Urcite si daj urobit krvny test, nespoliehaj sa iba na mocovy. Nemas dnes iba deviaty den? Na ET si bola 18.2, ze? Vydrzkaj este, moc moc, drzim palceky. 😉 😉 😉 😉

gabikasz
27. feb 2011

@zufalka myslím na teba, a čo ked predsa len sa ten váš zázrak koná!!!Chod na krv zajtra,ja som mala 3 testy biele ,ale na krv som šla čo keď??No dopadlo to ako to dopadlo. 😠 😠 😠
Nemáš to ešte úplne stratené 😲

martini
27. feb 2011

Ahojte. Ja som dnes na 10. deň testla a slabá čiarka tam je. Je to čiarka, nie duch... Plačem od šťastia 🙂 Hádam čiaročka do zajtra zosilnie.

cecil36
27. feb 2011

@martini tichucko gratulujeeem 😵
@zufalka este to nevzdavaj, drzim moc moc palce 😉

gabikasz
27. feb 2011

@martini no konečne niekto!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ešte tina1 by sa mohla ozvať 🙂
zatial sme im trošku pos...graf úspešnosti v RF za februar. ☹

gabinkaa
27. feb 2011

@zufalka ešte to nevzdávaj moja, na 10. deň ešte nemusíš vidieť čiaročku, to je veľmi skoro, môže sa to prejaviť aj neskorej, to mi povedal doktor, tie testy nie sú také citlivé ako krvička, len sa nestresuj, aby si si neublížila, držkaj sa

gabinkaa
27. feb 2011

@martini ahoj blahoželáááááááám ku krásnej správičke, držkaj sa 😵 😵 😵 konečne dobrá správička pre nás ostatné

tinna13
27. feb 2011

@martini jeeeej super, blahozelam 🙂 . Meno zafungovalo a pridala si sa ku mne. A neboj ciarocka bude urcite silniet, niet pochyb

martini
27. feb 2011

@tinna13 @gabinkaa @gabikasz @cecil36 Baby, ďakujem. A dúfam, že od teraz budú len dobré správy ( moje aj vaše).

gabinkaa
27. feb 2011

@martini to dúfame, možno si prelomila šnúru nezdarov a teraz bude zasa opačne, samé dobré výsledky 😉

cecil36
27. feb 2011

Baby, ktora sa chystate zlepsovat v marci uspesnost RF 🙂 ? Teda ja urcite 😉

falin
27. feb 2011

@tinna13
@mircalla
@callex
@rebeka33
vdaka za povzbudenia, mrazacikov mame 3. Ja som povodne chcela vkladat 2, ale dr. ma odhovoril, ze to jedno je take krasne, ze ma velku sancu sa uchytit a ze sa boji dvojiciek u mna (po cisarsom), tak som to nechala na nom, Ale asi to tak malo byt ☹ Ja uz nemam energiu na dalsie pokusy. Ale to je momentalna depka, verim ze to coskoro prejde a my si pojdeme po mrazacikov.

callex - prajem rychle vyliecenie

@zufalka - je mi to luto. ALe pre istotu este raz testni. Ja som druhy test robila az 14.den, aby som bola na istom

@martini - tisko blahozelam, verim ze ciarocka bude krasne silniet a ty vylepsis statistiku rf

@cecil36 - marcove stimulantky je to na vas. Treba vylepsit statistiku. Vsetkym drzim palce 😉

callex
27. feb 2011

@zufalka vydrz do 14ho dna...este nie je vsetkemu koniec.
@falin ved po mrazacika mozes ist hned po dalsej mrske..nonie?pridaj sa do marcovej vlny..a utoku na statistiku.
@martini tisko sa tesim a uz sa neviem dockat silnej ciary ako kolajnice.

mircalla
27. feb 2011

@martini srdecne gratulujem, ze niekomu z nasich cakateliek to vyslo

@zufalka Skus este testnut ako pisu baby. Ani neviem, co ti napisat. Vlastne viem - ja tu vsetkym fandim, ale mam tu par kociek, ktorym to zelam uplne najviac, prave preto, co si prezili, ze maju za sebou strasne smutne veci, a to si ty, @ninockasvk, @rikuska21 a @gwenni....baby, to samozrejme neznamena, ze ostatnym to nezelam🙂

Viem, ze momentalne nemas chut na nic. Ja verim, ze este sa stane zazrak a ak sa aj nestane, tak to este skusite. Ono v RF ti mozno budu ochotni dat na dalsi pokus zlavu 50% ze su to darcovske, viem, ze take cosi existuje, neviem presne pravidla, ale ved Marcel vie, cim si presla, hadam by Vam vysli v ustrety aj so zlavou...S terminom urcite. Ja som dostala dalsi o 3 mesiace. Skus to premysliet, ked sa budes na to citit. Tak som ti drzala palce...Ale veru, stretla som sa s bielym testom a krv bola pozitivna.

callex
27. feb 2011

baby len tak otazka..asi mi uz sibe..moze pri tehotenstve stupnut teplota? ide o to ze dnes som si merala teplotu v ustach...a mam zvysenu. vcera som nemala..plus dnes trosku citim prsia.tak rozmyslam ci ma bolievaju aj pred mrchou ktora by mala dorazit cez tyzden..alebo sme sa trafili do plodnych dni..co sa mi zda byt malo pravdepodobne.mozno som len fakt chora.

tinna13
27. feb 2011

@callex pri tehotenstve je urcite zvysena bazalna teplota, ale neviem ci aj normalna, myslim, ze by mohla.
mozno sa naozaj zadarilo 🙂

callex
27. feb 2011

@tinna13 zmeraj si..kolko mas ty? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre