Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
8. jún 2009

jej avka dakujeme za tehuvirusiky 😉

konecne by si si mala prekliknut v pase pekne 5tt, nech aspon jednej z nas KONECNE svietia tie krasnucke tt..chod do toho 😵

julietka
8. jún 2009

tesim sa velmi moc ze si videla uz dutinku. Nieco podobne sa stalo jednej kocke z inej temicky ze bola sklamana ze vidia iba jednu a ked boli na druhom UTZ tak sa im ukazala uz aj druha 😅

julietka
8. jún 2009

avka ved hod do albumika aj ten posledny testik, nech vidime...inak kolkaty den si dnes po ET?

avaka
8. jún 2009

tiez by som prijala take prekvapenie.. 🙂
a ten pas zmenim az po srdiecku...ja som hrozna,ja viem,ale som bojko v tomto.. 😅 aby som to nezakrikla..

julietka
8. jún 2009

jasnacka avka, asi budem tiez taka..ze az po srdiecku ak k tomu raz pride 😵
uz ste to povedali rodicom?alebo niekomu ste to vobec povedali alebo este pockate do srdiecka?

bea77
8. jún 2009

ahojte babulky,
tak sa zdá, že prišiel už aj môj čas 🙂 . Začalo špinenie, brucho bolí ako čert, tak dúfam, že sa to v noci rozbehne a zajtra budem 1.dc. Len teraz mám dilemu, či vôbec stimulku začať, lebo som chcela urobiť manžovi prekvapko a kúpiť dovolenku a termín je od 3.júla do 19.júla. Ďalší taký zájazd je až 17.10. My máme obaja na jeseň narodeniny (obaja okrúhle), tak to mal byť darček. Ešte mám zo dva dni na rozmýšľanie.

avaka, jasne že už môžeš prskať. a najlepšie čo najčastejšie, aby sme sa postupne nakazili všetky 🙂 . A ešte blahoželám k tej dutinke. nabudúce už bude biť srdiečko ako zvon.

zuzi, ani neviem ako ťa povzbudiť do pozitívneho myslenia. Ja som tiež absolvovala nespočet et, takže už tiež ovládam reč svojho tela, ale aj tak sa pokús veriť.

miri, testy ešte odlož 🙂 . radšej vyčkaj a daj bublinkám toľko času, koľko potrebujú.

samozrejme pozdravujem aj všetky ostatné kočky 🙂

julietka
8. jún 2009

lahhel 🙂 bea 🙂 gratulujem vam k zacinajucej mrche 😵 konecne mozete naskakovat na vlacik

avaka
8. jún 2009

Juietka,rodicom sme este nepovedal,je to tazke tajit,ale este je to take krehucke...este pockame..
Inak kocky ja casto mavam take MS bolesti a k tomu mi ten utros vyteka...ja som z toho na nervy,ja by som uz bola schopna sa aj na verejnost kuknut rychlo ci nekrvacam...hanba.. 😅

Bea konecne 😵 Tak budete s Lahhel skoro rovnako stimulkovat..

julietka
8. jún 2009

avaka a nechces namiesto utrosu crinone? raz sme tu mali uz o tom debatu, je to taky gel a dava sa len raz za den, nic ti nevyteka cely den az vecer ked sa vsiakne to liecivo, tak sa ten gel "ztvarohatie"a uz len to vypadne, ale to vacsinou tak jednorazovo aspon u mna to tak je..

avaka
8. jún 2009

veru,dr. mi dal na vyber,ale som ho nepoznala,tak som zobrala utros...uvidim teraz mam zase doma 3 krabicky,uz to dominam a potom uvidim...dik 😉

mirinda10
8. jún 2009

avaka a co ked na druhom utz budu bublinky 2 aj to sa moze stat ale moc gratulujem 🙂 aj k jednemu je to vytuzene babenko tak teraz mas velku zodpopvednost aby si ho pekne chranila a opatrovala a dakujeme za bacile este, ze si si spomenula no musis prskat kazdy den

mirinda10
8. jún 2009

uz som dalej docitala gratulujem k mrche Lahhel tak teraz uz tomu nic nebrani takze pozitivne plnou parou vpred a co citam aj na beu sa uz usmialo stastie aj madam mrcha tiez dosla asi sa zlakla vyvolavacky 😀

bei ak budes teho tak to bude ten najkrajsi darcek co mozes sebe a muzikovi dat ver mi inak ja ak budem teraz tehu tak pre mna to bude tiez moj nadherny narodeninovi darcek budem mat 40 rokov aj ked par tyzdnov budem uz po narodkach ale ja si to potom vychutnam nikto iny mi nic krajsie a drahsie neda ako ked mi v nemocke daju mpj poklad do ruk ani briliant ani dovolenka okolko sveta

lenka20
8. jún 2009

ahojte, avuska ja ti velmi gratulujem k bublinke, nevadi, ze len jedna, ved to pre zaciatok celkom staci 😵 😵 a dik za virusiky, chnapla som s par 😉
julie - nie, normalne mavam cyklus 28-30dnovy, len po ET sa vzdy tak zblbne, teda nie uplne vzdy, jeden KET bol bez MS az do krvotestov, ale to bol vtedy akurat negativ 😉
lahhe - super, mrcha dorazila, aj beus, to vyzera nadejne, tak uz zacnete baby, pokracujte ako avaka 😉

bea77
8. jún 2009

miri, jasné, že to by bol najkrajší darček. Aj ja budem mať 40, takže sme na tom rovnako. Asi to urobím tak, že začnem stimulku, pôjdem ten 8.dc na utz a uvidím, ako zareagujem. Ak to bude ok, tak pôjdem ďalej a ak nie, tak keď ešte budú mať voľné miesta, tak pôjdeme na dovolenku. Nejak sa to rozlúskne. My chodíme na dovolenku každý rok, len teraz je to trošku komplikovanejšie tým, že manžel nemá tušenie čo plánujem a tých termínov na ten zájazd je veľmi málo.

tanitta
8. jún 2009

kuk vidim dutinku? 😀 ...avaka... 😎 nabuduce uz by malo byt srdiecko...nebud smutna ze je jedno...predsa tie tehu su viac prirodzenejsie...my sme mali co robit aj s jednym a aka som bola uplne sklamana ze nemame dvojky.. 😨
bei...snad vymyslis za 2dni nieco 😉 ...aj ked zase obcas to byva ako zakon schvalnosti....
inak aj mne sa rozbieha ms 😕

lenka20
8. jún 2009

tanicka no gratulujem ze madam prisla a uplne sama 😵 😵 radsej by som k // ale aj tie mozno este casom budu, ja si myslim ze este tanicka pride uz ci tak alebo onak.... 😉

tanitta
8. jún 2009

este to musim omrknut na wc ale divno mi je teda... 😝 esteze ma nevidite by ste sa dototo 😅 ...

bea77
8. jún 2009

veru, Táni, zákon schválnosti funguje. Mala som to pekne vymyslené, lebo teraz som mala byť podľa mojich "výpočtov" už po et a na budúci týždeň by som vedela výsledok. Slečna v cestovke je veľmi zlatá, povedala som jej pravdu, že chodíme na ivf a neviem ako to dopadne, tak mi drží voľné miesta bez zaplatenia a keby sa jej ozval ešte nejaký záujemca na ten termín, tak mi zavolá a buď jej pošlem peniažky alebo to predá tým druhým.

tanitta
8. jún 2009

Bei.. tak to celkom zlata slecna je;)... chce to len viac ochoty... a kam mate namierene ak to nie je tajne? 🤐 😵 ...
ja uz mam aj po ms 😨 ....

avaka
8. jún 2009

Dievcence,dakujem Vam 😵 Ja som stastna aj za jednu dutinku,hlavne nech vsetko dobre dopadne..
Tanittka,to verim,ze si bola tiez sklamana...clovek to vidi-dvojky krasne,ale musi to byt zaberacka...ale zato dvojite stasticko.. 😵
Bea,tak nech dobre zareagujes na stimulku a bude rozhodnute...potom uz len babatka do bruska 😉
Mirinda ako sa citis?Ty to tak zlato vyratavas,ze ake su teraz...tak teraz su uz zavrtane 😎

bea77
8. jún 2009

Tani, Ty máš nejakú expresnú mrchu. dúfam, že tá moja sa u mňa chvíľu zdrží. Nie že by som ju mala tak rada, ale patrilo by sa.
Chystáme sa (teda zatiaľ len ja, manža nemá tušenie) na Kubu. Je to jeho veľký sen.

lahhel
autor
8. jún 2009

Avaka, tak gratulujem k jednej dutinke..nebud smutna, ze je len jedna...tak dlho si na to cakala, bud stastna aj s jednou dutinkou..a nabuduce uz budes pocut aj srdiecko, to musi byt uzasny pocit...dufam, ze ta budeme vsetky nasledovat...a dakujeme za tehu vyrusik, dufam, ze sme sa riadne nakazili 😀

Zuzlik, takze zajtra testujes? Pokial si nezacala krvacat, tak to ze ta uz nebolia prska vobec nemusi nic znamenat, u kazdej zeny je to ine...ziadny smutok, ziadny stres...uvidis, dobre to dopadne, ved ti vkladali take krasne blastocysty...u teba je to tutovka....drzim moc moc palceky :-

Bei, tak sa tesim ze uz aj u teba je to na dobrej ceste...aspon mozeme stimulkovat spolu...A najskor mrcha nechcela prist ani jednej a teraz nakoniec pride aj tanittke 🙂

Julietka, miridnik, lenka...pozdravujem vas kočky 🙂

lahhel
autor
8. jún 2009

Bei na Kubu, tak to bude super prekvapko pre manzela...ale myslim, ze aj tak by sa viac potesil malemu miminku, nie 🙂

bea77
8. jún 2009

lahel, to vieš, že by sme sa obaja viac tešili mimču. však to už nejak zosúladím. Keď výjde stimulka, tak na tento termín kašlem a uvidím potom ako bude vychádzať ten októbrový termín. A možno už potom nebudeme môcť špekulovať a vyrieši sa to samo 🙂 . A keby sme predsa v tom októbri išli, tak by sme na dovolenke oslávili ešte aj okrúhle 15 výročie svadby.

mirinda10
8. jún 2009

babulky moje mne neuverite, ja som dnes ked som mala den volna isla na kozmetiku a isla som pesi, ze sa prejdem. Na luke pri nas som vo stvrok 6.45 rano videla bociana ked som isla do prace, v piatok som mala dovolenku a isla sm do mesta z domu 11.30 na kavu do AVionu a videla som opat na luke bociana. Ked tak peskujem na kozmetiku tak si hovorim, kde je ten moj bocian ved teraz ho najviac potrebujem pre bobakov prichadza ich cas a bociana nikde, tak sklamana prisla som na kozmetiku zrelaxovala som masaz a ako tak slapem spat o 17.15 tak si opat spomeniem ked prezeram luku kde je moj bocian a babky moje on priletel. Tak som si to tam uzivala a volala mangela nech rychlo pride na luku mame bociana tak sme sa pozerali ako male deti.

Inak ja som v pohode este stres neprisiel ale pridem viem to ale som rada, ze zajtra nabieham mam uzavierku tak aspon nebudem mysliet na hluposti

bei ja by sm na Kubu isla az v oktobri, juli bude dost prsat ale to prejde hodku poprsi a je po dazdi Kuba je super

avaka, citim sa ok, vcera ma poobede tak silno pichlo v podbusku ako keby ihlou tak 3 sekundy ale potom to preslo ale bolelo to ako ked pichnu do ziveho dufam, ze bobaci su ok skoda, ze nevidime co sa tam deje

idem este rychlo dopolievat zahradku dnes sa nejak smatlam 😉

julietka
9. jún 2009

zdravim vas vsetky babulky a zelam krasny dnik 🙂

tanitka ty ako to mas kratku mrchu , zacala a skoncila😅

mirindi to pichanie "ihlou" ako opisujes to moze byt dobre znamenie asi sa tam obaci riadne zahryzkavaju 🙂

lahhel ty uz papas clostil?

zuzlik nas, co mojka testla si dnes rano?ja len verim ze si vycikala dve //, lebo nechcem aby si zazivala opät bolest z neuspechu 😔

zuzla80
9. jún 2009

Ahojte babule, tak testla som, musím sa priznať, že včera poobede mi nedalo a keď som prišla z robotky tak som testla - tak akože je tam náznak druhej čiarky, len je hrozne slabučká - nieje ju treba hľadať, dá sa vidieť voľným okom, ale je dosť slabá - v podstate obe čiarky, aj zo včerajška poobede aj z dnešného rána sú rovnakej intenzity, ale sú slabučké - tak neviem, uvidíme, či sa niečo rozbehne, alebo nie a v piatok ešte pred krvou testnem no a bude to jasné, buď alebo. Inak testovala som mamatestom 20tkou

Idem si vás prečítať - hlavne som zvedavá na Avaku, ako dopadla 😉

mirinda10
9. jún 2009

zuzli dolezite je, ze tam nieco vidiet, aj ked slaba ona zosilnie neboj stale je nade,j ja verim, ze to bude dobre

inak dnes som opat v praci moc sa tesim doma mi bolo dlho iba mi bude chybat poobedny spanok 😀

zuzla80
9. jún 2009

Miri ale oni sú dosť slabučké - síce sú voľným okom viditeľné, že ich netreba hľadať, ale na 9ty deň sa mi zdajú hrozne slabučké. No uvidíme ako sa to celé vyvinie.
Inak miri to pichanie je dobrý príznak 😉

Avuška gratulujem k dutinke - moja ešte stále je nádej, že tam bude i druhá - a keď nie verím, že sa budete tešiť aj z toho jedného drobátka. Držím palce, nech o dva týždne bije srdiečko ako hrom. Inak do Repráku už nejdete na utz?

Lahelik, Bei - tak nech tu fičia ďalšie stimulantky - držím vám silno palce 😉

lahhel
autor
9. jún 2009

Ahojte babulky 🙂

Julietka, zacinam brat clostil az zajtra na 3DC..uz sa velmi tesim,dufam, ze budem reagovat ovela lepsie...

Mirindik, tie bocianiky su len a len dobre znamenie, tak to musi urcite vyjst...a ako pise julietka, to pichanie moze byt hniezdenie, tak nebojkaj, urcite bude vysledok pozitivny...

Zuzlik, to je uplne jedno akej intenzity je, hlavne ze tam je a urcite bude len a len silniet...tehu vlna uz zacala, takze je to jasne..avaka nas nakazila, takze inac ako tehulkovanie to nemoze byt...

Bei, no co, mrcha uz zacala?

...pozdravujem lenku, tanittku a avaku a jej mimiska 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre