• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. marca 2017 
@tinna13 teda teba to nečaká, ty to už máš čierne na bielom...sorry :slight_smile: nedomyslela som štylizáciu vety :slight_smile:
8. mar 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ano v utorok, ale vo svrtok by som chcela ist k mojmu gyn. lebo uz potrebujem lieky, tak dufam, ze mi spravi sono, lebo som uz zvedava :slight_smile:
8. mar 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv, @callex to môže už nastupovať jarná únava a depresia ... mne sa to stávalo ale už som sa naučila ako na to. moj tip: vea vitaminov, prechádzky, každé ráno úsmev do zrkadla na seba samozrejme s dovetkom - aká si pekná a šikovná, mysli na niečo pekné a usmievaj sa pri tom, ak môžeš cvič alebo tancuj a stretávaj sa s priateľmi... to teda aspoň mne pomáha :wink:
@martini blahoželám tak teda pekné tehuľkovanie :slight_smile:
8. mar 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,
Potrebujem pomoc v rozhodovani.

Zijem v anglicku a podstupila som 2 cykly IVF. Neuspesne.
Rozhodujem sa pre dalsi pokus na Slovensku alebo v Brne. Ja viem, ze su prispevky vo fore na tuto temu, ale su par rokov stare. Aj za dva roky sa situacia moze zmenit. Takze by som sa chela opytat - ktore centrum by ste mi odporucali.

Dakujem za vsetky odpovede.
:slight_smile:
8. mar 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok cvicim, aj tancovat zase zaciname, aj na prechadzky so psom chodime.. aj sa stretavam,ale sa do toho vsetkeho musim nutit, nic nerobim s radostou :confounded: o usmievani ani nehovorim :unamused: nic, musim navstivit zase tu moju homeopatku, nechdo mna nieco naladuje
8. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stela75 ahoj, ja som bola dvakrát v GynFiv BA, ale druhýkrát som mala pocit úplne, že im ide iba o peniaze, preto som sa rozhodla pre Brno, iný prístup k človeku a aj k problému partnerov, lebo ak by problém nebol, nevyhľadávali by sme takéto centrá, môžeš skúsiť konzultáciu aj v Ba v niektorom centre alebo aj v Brne a potom sa rozhodnúť
8. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok veru ide jar, treba sa na svet pozerať s úsmevom, ako si písala pozerať na seba do zrkadla :wink:
8. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 nechoď tak často na sono. Mne kázal lekár, že môžem prisť už zajtra, že aspoň gestačný vačok uvidíme, ale sestrička mi šepkala, že to nie je dobré chodiť často, že embryo resp. plod je strašne malinký a je to pre neho náročné, keď podstupuje tie ultrazvuky... no ale rozhodni sa sama, pravdaže :slight_smile:
8. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ďa-ku-jeem :slight_smile: sa dnes teším o milimeter viac :slight_smile: a keď začnete stimulkovať pošlem tehuvírusiky. Tento rok to vyjde!!!! PS: fakt dobrá fotka :slight_smile:
@stela75 Na tomto fóre dostaneš jednoznačnú odpoveď : Brno Reprofit. Všetky baby čo si tu píšeme sme nejakým spôsobom skúsili nejaké slovenské centrá a skončili sme v Brne v Reprofite, ktorý je neporovnateľný s inými pokiaľ ide o prístup, psychickú podporu, vhodné naladenie a v neposlednom rade aj odborný medicínsky prístup...sme si isté.
@gabinkaa čo tvoja MS? Kde sa fláka? :slight_smile:
8. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini má prísť okolo 12. tak uvidím ako sa jej zachce, potom by mi aj kontrola na 8. deň vyšla na víkend, tak neviem čo je lepšie
Ty sa ako cítiš ako tehulka?
8. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ja som bola rada keď mi to vyšlo na víkend. Je tam menej zhonu, nemusím v robote vymýšľať výhovorku...tak už nech len pekne príde ta mrcha, nech sa môžeš pekne do toho pustiť :slight_smile: A budeš si teda sama pichať? či mm na to nahovoríš? Ja sa cítim normálne, akurát chodím v noci cikať :slight_smile:
8. mar 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini v dobrom Ti závidím......skúsim to teraz sama, mám tam len jednu injekciu, tak sa mi nechce chodiť k sestričke, dúfam, že sa mi to podarí, ja nemám problém v práci, môžem odísť kedy chcem, neviem ako to tam chodí cez víkendy, rada by som mala pozitívne testíky už za sebou a tešila sa :slight_smile:
8. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no už by si si zaslúžila :slight_smile: držím prsty :slight_smile:
8. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ak ti kontrola vychádza na víkend tak ti to posunú , mne teraz
vychádza na nedelu a dali ma v pondelok :wink:
8. mar 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini mas pravdu s tym sonom, castokrat nie je dobre, ja ale potrebujem byt na PN a neviem ci mi ju da len tak bez potvrdenia na ultrazvuku. ja sa tiez citim v pohode, cikanie mam ako ty.
8. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 a prečo si na PN? ak teda chceš o tom hovoriť. Mňa sa gynekológ tiež pýtal, či nechcem ísť na PN, aby som náhodou nechytila chrípku a tak. Ale snažím sa len vyhýbať masám ľudí (nechodím do obchodu, na návštevy...), ale inač chodím do práce.
8. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini to máš pravdu, ja si to tiež hovorím aj po problémoch rôznych čo ma postihli by sa patrilo teraz zasa šťastíčko :slight_smile: už máš tehu knižočku?
8. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 mne povedali, že robia aj cez víkendy a chýbali by mi liečiky, lebo mi dal na recept dve krabičky a to mi vychádza, že večer nebudem mať liek
8. mar 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa mnooo ja som sa včera objednávala a 8 deň mi vychádza na nedelu
a sestra mi dala termín v pondelok rano o 8.30 tak neviem :wink:
ake liečky budeš brat
8. mar 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ja som nezamestnana uz skoro rok. minuly rok sa mi po 1 IVF podarilo otehotniet, ale bohuzial sa to cele uz od zaciatku zle vyvijalo /cakala som 3icky/ a potratila som v 14 tyzdni. asi o mesiac nato sme sa kvoly manzelovej praci stahovali z Kosic di nitry, tak som musela dat vypoved a kedze som chcela byt znova co najśkor tehotna tak sme si povedali, ze zostanem doma, kym sa to nepodari. potom som mala 2 KET neuspesne. no a teraz v brne sa to chvalabohu podarilo :slight_smile: na pn chcem ist preto lebo si platim nemocenske pripoistenie a ked budem na PN tak budem dostavat celkom pekne peniazky.
ja sa toho sono aj tak trochu obavam, aby ich tam nebolo znova viac ako 2, kedze som mala na 12 den vysoke hcg 936.
vtedy som cakala 3 icky iba z jedneho embryjka. teraz mi dali 2. ale tak dufam, ze taka pravdepodobnost aby sa to znova zopakovalo uz nenastane :slight_smile:, dvojicky si velmi zelam, aj 3 by sa dali zvladnut, ale najhorsie je ich v poriadku a bez komplikacii donosit :frowning2: a uz nechcem nikdy v zivote zazit to co predtym
8. mar 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 tabletky centro..... niečo, neviem presne, mám to domka a pichať budem merional, inak vraj môžem ísť aj k svojmu gyn len lepšie ak si to odsledujú oni sami, keď sú za to zodpovední mi povedal lekár, ale vcelku by to aj bolo vhod cez víkend, urobili by sme si výlet s mojím drahým a išli by sme sa niekam pozrieť, ak tam pôjdem sama, tak pôjdem vlakom, neviem ako by som sa po meste orientovala :grinning:
8. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 trojičky by boli tiež krásne, síce je to náročné, len aby boli všetci zdravučkí, dúfam, že už nič podobné nezažiješ, iba tak príjemné a krásne správičky, ja by som si tiež veľmi priala dvojičky, držím palce, aby bolo všetko OK :wink: :wink: :wink:
8. mar 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa mnooo uvidíš možno keď im povieš že ta zoberu mne to bolo v podstate jedno
či nedela alebo pondelok :slight_smile:
@tinna13 že trojičky fúúúúha :wink: neboj toto HCG je tak na dvojky trojičkovské je vyššie :slight_smile:
vela vela štastíčka a teraz to dopadne dobre uvidíš :slight_smile: gratulujeeeeeem
8. mar 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 však uvidím čo mi povedia, keď budem volať Ty čím stimulkuješ?
8. mar 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stela75 urcite nie gynf fiv v Bratislave :unamused: este celkom pekne rozpravaju o heliose v martine
8. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 to HCg je vysoke dost co pozeram, no dvojky to podla mna budu:slight_smile:)
@stela75 Niet co riesit:slight_smile:
8. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa
@luly3 dakujem baby, v utorok ked mi potvrdia srdiecko vam zacnem posielat virusiky.
prajem pohodovu a plodnu stimulku

@mircalla ano dvojky by boli idealne :slight_smile:
8. mar 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 ďakujeme, tešíme sa na vírusíky a bude papať a papať, aby boli úspešné :wink:
8. mar 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 teraz som si uvedomila, 3 z jedneho embryjkaaaa?? fu.. :grinning:

baby tehotnejte o dusu, ja budem tie virusy potrebovat trosku neskor..

ozaj, ako @lenka20 ? :confused:
8. mar 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 @gabinkaa Ja viem tak, že robia aj cez víkend, ale ultrazvuky posúvajú na pracovné dni, ak to nie je z nejakého dôvodu veľmi dôležité nech na víkend...možno v tvojom prípade tie lieky budú dôvod na návštevu v sobotu či nedeľu.
@gabinkaa tehuknihočka sa dáva až po 12.tt, myslím.
@tinna13 teda, trojičky z jedného embryjka...tak to teda padám na zadok. A máš pravdu, mne sa predstava dvojičiek tiež páči, len je to predsa len rizikové tehotenstvo... ale nejak to už dogúľame do šťastného konca, no nie? :slight_smile:
8. mar 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok