• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@callex jeeej,dakujem aj ja za svelu info ohladom softu,tolko som o tom ani ja nevedela :slight_smile:
8. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex viem o čom hovoríš, ja som pred rokmi bola v tej istej situácii - dosť často som sa sťahovala. Potom som mala šťastie, že som natrafila na byvalu spolužiačku zo strednej s ktorou sme bili partiu a tak sme obnovili takmer zaniknuté priateľstvo a cez prácu a cez ňu som ponachádzala fajn ľudí... niekto bližší iný vzdialenejší ...neboj nájdeš aj Ty. Možno keby si skúsila popátrať. Ozaj kde teraz bývaš?

@gabinkaa joj nie, nie som to moja mamka :grinning: ale este ma nenakazila . To ja teda radsej posurfujem ;)
8. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex to je pravda, že v telke nič nedávajú, toto je aspoň ukľudňujúce
8. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok tak si odolala......teraz sa nejako pripravuješ na stimulku, teda okrem dobrej nálady, ktorú nám tu všetkým rozdávaš?
8. mar 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha kedy prezrad?
8. mar 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa jaj ano, užívam si život bez detí :grinning: lebo ako môj manžel povedal zdesene "vieš že deti sú na celý život" . Ale teraz vážne už niekoľko mesiacov požieram včeliu materskú kašičku a kyselinu listovú. Sem tam si dám alchemilkový čaj ale hlavne sa snažím brať to zľahka, myslím že psychika je najdôležitejšia v tej príprave :sunglasses:
a Ty čo podnikáš? niekde som ešte čítala o tom femigrade a chili tabletkách ale nerada by som zase prekombinovala. Ozaj a včera som bola na masáži a dnes na suprovej kozmetike :slight_smile:
8. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianka7 vitaj, no ja som sa skoro všetko dozvedela od callex a mircally a ešte jedna veľmi múdra baba je tu len si teraz nespomeniem na meno :slight_smile: som im veľmi vďačná za pomoc pri zisťovaní čo by som si ešte mala nechať vyšetriť :grinning: no sú to také skorodoktorky, čo sa ale stane asi každej po niekoľkých nevydarených pokusoch
8. mar 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ja zatiaľ ešte nič, ale zajtra chcem začať s dávkovaním výživového doplnku Pregnium, je tam kyselina listová, horčík jod, vždy som si to dávala a bolo to neúspešné, ale teraz začnem zasa, doporučila mi to gyn, je to dosť nákladné, ale vraj dobré, min. týždeň som navštívila káderníčku a chcela som aj masáž, len neviem či to stihnem, lebo to by malo byť asi do stimulky, ale ako vravíš psychika je najdôležitejšia, tak chcem byť hlavne v psych. pohode, no a pri stimulke budem piť červené vínko, vraj je dobré na rast sliznice, tak hľadám kvalitné červené vínka :slight_smile:
8. mar 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok pomaly budeme vsetky konkurovat lekarom v centrach-samozrejme poznatkami...nie praktickou cinnostou :grinning:
8. mar 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ooo,dobre vediet...nakupime cervene do zasoby :wink:
8. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianka7 no jasné, vykúpime všetky zásoby kvalitných červených vín
8. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa Asi tak nejako :grinning:
8. mar 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa juj veľmi dobré víno je Blauer Zweigelt z Rakúskeho Burgenlandu , no a výborné sú talianske vína.
8. mar 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ja som doteraz najviac preferovala víno z našej oblasti, frankovku, len to je dosť silné vínko, skúsim teraz niečo ľahšie, tak vyskúšam aj tieto značky, talianske vína sú ľahšie
8. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to vino kedy zacinate pit ? :slight_smile: sa mi to paci :slight_smile:
8. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ja mám rada španielsku Reservu z oblasti Rioja. Slovensko ma lepšie biele ako červené vina, mame malo slnka ;)
8. mar 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa jasne, že bežne pijem tiež tie naše, ale toto mi utkvelo v pamäti ... výborná chuť
no a kde sú všetci ?? kedy končí Šeherezáda?
8. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok
@gabinkaa
@martini Baby tak to su skvele rady,lebo ja tiez viac preferujem biele vinka-suche...o cervenych nemam ani paru ktore su dobre...takze talianske a spanielske???goooog :slight_smile:
8. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini tak to si hneď píšem, kde ho kupuješ?
@nemko to vinko by si mala začať piť už teraz :D nie, naozaj netuším po kontrole alebo po OPU? neviem možno sa niekto ukáže kto má lekárske odporúčanie
8. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok teraz sa bojim , minule som mala take nutkanie, ale potom ma napadlo, ze co keby som v noci zacala mat ohss alebo nieco a isla by som na pohotovost :grinning: :grinning: :grinning: dychnem na nich a spravia zo mna alkoholicku :grinning: :grinning: :grinning: ja radsej skusim po opu ked to bude mat vyznam, zajtra sa spytam Valkyho :grinning: :grinning:
8. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa to Pregnium sa má kedy začať brať? hľadala som a našla som len 3 roky starú debatu a oficialnu prezentaciu :unamused: máš na to nejakú recenziu?
@nemko to ty máš tú nekonečnú stimulku všakže ? tak to vydrž do OPU a dobehneš to potom ... ozaj ty si voľačo stresovala s 10 folikulmi? netráp sa, mne to nikdy ani nepovedali šak načo nie? no a ja mávam malo vajok najviac 5 najmenej 1
8. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini máme aj ťažké pôdy, rovnaká značka sadená v rôznej pôde chutí inak, u nás je červené vínko ťažké
8. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok šehra už skončila, možno pozerajú ružovku.....tú už nepozerám
8. mar 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok gyn mi povedala, že mesiac - dva pred snažením, ale môžeš pozrieť www.pregnium.sk, tam si môžeš prečítať, je to od walmarku
8. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no dosť možné... tú občas kuknem aj ja, ale keďže ja tu ďobem do klávesnice tak manželík sa zabáva ... prepína rýchlosťou pána Fantociho :grinning: pozeranie čohokoľvek je priam nemožné, alebo teda z každého kúštik
8. mar 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa no ale veď už zachvilku začínaš stimulovať, nie je neskoro ho nasadiť teraz? lebo to si ho aj ja pojdem kupit a začnem zobkať... veď už si môžem pomaličky otvoriť lekáreň :grinning:
8. mar 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ja som tu sama, môj je na týždňovke, ale musím zaveliť, že bude chodiť častejšie, síce sa nacestuje, ale musí sa troška obetovať
8. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok nie to nie je neskoro, odporúča sa užívať aj počas celého tehotenstva, je to dobré pre zdravý vývoj plodu a aj zdravie matky, môže sa to aj teraz začať
8. mar 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ja som brala a beriem femibion 800, podľa odporučani bab tuto na MK. Ale môj gynekológ mi odporučil si kúpiť pripravok New life od Calivity a ešte trošku kyselina listovej navyše a béčko 100mg. Pozriem aj to čo ty berieš. Môj mm je síce doma, ale akoby nebol - včera bol hrať hokej, po hokeji oslavovali niekoho narodeniny, tak som cely večer bola sama a aj zaspavala som sama. Dnes je mimo, unavený zo včerajšieho deficitu spánku, tak spí cely večer a zajtra hra večer hokej ... Esteze sa ráno vidíme :slight_smile:
8. mar 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa a zlepší to aj moje IQ a šedú mozgovú kôru? bodlo by :grinning:
ozaj existujú nejaké maximálne denné hodnoty napríklad pre kyselinu listovú a jód.
8. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok