Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninockaskv
11. mar 2011

@martini ten link? kolegyna si kupila evu, tak som to prelistovala a tam boli nejake mudre clanky 😀 😀 😀 😀

pikha
11. mar 2011

@ninockaskv 😀 akym prachom ste si ma nabili,takym strielam 😀 😀 bohove 🙂 No a s tym GEU,jasne,ak sa na to necitis psychicky, to je ina vec, mne to nebolo jasne po zdravotnej stranke. Tuto netreba tlacit na pilu,kedy zacitis spravny cas, vtedy pojdes.
@martini ano 🙂 sice nemusi to byt pravidlo, ale v 6-7 tt uz srdiecko byva spravidla vidno 🙂

ninockaskv
11. mar 2011

baby, bezim na spinning, uz sa mi nechce robit.. vecer idem na pivo 😀 pekny vikend

mircalla
11. mar 2011

@martini to uz by malo byt

lulu10
11. mar 2011

@rebeka33 ahoj aj ja si ta pamatam a moc moc gratulujem ku krasnym tt 😉 co nakoniec zabralo?
Ja tomu tiez nerozumiem ako mozem tak uplne lahko otehotniet s takym spermiogramom... v utorok ide manzel na vysetrenie fragmentacie DNA spermii tak uvidime aky vysledok tam na nas caka a potom šup do reprofitu 😵

gabinkaa
12. mar 2011

ahojte dievčatá, tak včera dorazila mrcha, dnes prvý deň včeličkovanie, zvládli sme to spolu, ale bola sranda, len dnes som zažila nepríjemnú vec, maliar malovaľ, trocha sa s mojím drahým rozšupli, viac si vypili, no a maliarova žena mi teda riadne vynadala a vraj nabudúce zavolá na mňa políciu...... ☹

luly3
12. mar 2011

@gabinkaa ahoj no supeeeer 😉
a stej kravy si nič nerob ludia sú divný akoby ten chlap nemal svoje
roky a nevedel čo robil 😠 mala si jej povedať že ty si mu do úst ten
alkohol neliala 😀 a bola by mala 😉

martini
12. mar 2011

@gabinkaa To je jaka krava ta maliarova žena ... Jeeednoznačne je to tvoja vina... Som si predstavila ako sa rehocu na policajnej stanici takémuto oznameniu, že tá a tá tam a tam opila môjho muža...

rebeka33
12. mar 2011

Ahojte, callex, lianka7 ja sa o 4.00 ráno sa ešte len otáčam. 😀
@naduška teraz sme mali najlepší spg po rokoch, lebo sme to tak plánovali,aby to boli spermie po dovolenke a vitamínoch.Mali sme až 5% pohyblivých a 20% morfológiu. Čo bolo naše max. 😀 😵 Jasne,že sme mali ICSI. Beriem fragmin a brala som aj prednison.
@martini srdiečko už by malo byť. 🙂
@lulu10no pomohol RF. Kvalitné embryá po PK, prednison a fragnin. Oni to navrhli aj pri prvej gravidite, ale naši "SK" dr. povedali,že netreba a potratila som .No teraz som stála za názorom RF a našla Dr. Ktorý mi to píše a zatiaľ je to nádejné. Držím palce. 🙂
@gabikaa prajem úspešnú stimulku a z tej hlupane si nič nerob. to sú ľudia čo si myslia,že všetci sú vinný, len nie oni. 😉

rebeka33
12. mar 2011

@martini a mala by si si pomaly zmeniť nik, nech to je vidieť ,že máme aj nové mamičky. 😵

martini
12. mar 2011

@rebeka33 zmenim po ultrazvuku 🙂 Ešte beries ten prednison? Ja mám nejaký zvyšný doma, tak by som ti posunula.

rebeka33
12. mar 2011

@martini ďakujem ,ale vysadilo som v 14tt.

gabinkaa
12. mar 2011

@luly3 no bud. týždeň v piatok vychádza kontrola, ešte som sa ani neobjednávala, v pondelok musím volať, uvažujem ako pôjdem či vlakom alebo autom, ale stále vyhráva vlak, Ty chodíš vlakom?.......veru tá baba je krava, asi sa potreboval odreagovať čo ho stále komanduje

gabinkaa
12. mar 2011

@martini však jasné, že je to moja vina, ja som to do neho nalievala, ale ona ho tak chudáka komanduje, ide robiť tam kam ona chce, ale môže sa jej stať, že raz nepôjde nikam a to len kvôli nej, fakt je to krava, kašlem na ňu

kajka39
13. mar 2011

Krasne nedelne ranko, niektorym uz slnecny den zelááááám..... 🙂 🙂

martini
13. mar 2011

@kajka39 dobre ráno, tak sa teším, že uz sa počasie tvári aspoň trochu jarne 🙂 Kajka a ty sa kedy zaradiš v našej tabuľke medzi predstimulantky res. stimulantky?

nemko
13. mar 2011

@kajka39 gratulujem k poz testiku

kajka39
13. mar 2011

..no, vlastne ja som sa po poslednom neuspesnom softe v decembri rozhodla, ze to uz nebudeme viac skusat. Objednala som sa na imuno a genetiku. Genetiku sme absolvovali teraz 10-teho vo stvrtok a na imuno som mala ist na 2-3DC. Kedze menzes meskal aj ked len 1den, tak sme absolvovali len genetiku...
Vcera som mala narodeniny a zvlastny pocit, aby som si spravila test, ale kedze tych testov som si uz za posledne roky spravila viac nez dost, tak som nakoniec odolala.
Dnes rano som predsa testla a a bol to najkrajsi darcek, aky som kedy videla // 😀 😀 😀
Este som v poriadnom soku, chodim ako namesacna..... dufam,ze sa z to nie je len zdanie 😉
@martini- dufam, ze uz sa nezaradim, 😀 a ze sa stasticko usmialo na nas.....
@nemko- dakujem, este je skoro sa tesit, ale su tam... 😵

lulu10
13. mar 2011

@rebeka33 urcite skusime RF, ani nevies ako si ma potesila 😉 dakujem

martini
13. mar 2011

@kajka39 no teda, ja odpadavam... To je super super super... To bol plodny mesiac teda 🙂 dve samovolne tehule z našich radov...no bolo by super keby ta ešte nejaké ďalšie baby nasledovali. A ked nie tvoj príklad, tak aspoň ten môj a tini13... kedy pojdes k lekárovi? A kedy si mala poslednú MS?

luly3
13. mar 2011

@kajka39 teba si pametám stimulovali sme spolu 😉 supeeeeeer teším sa
stebou je to krásne keď nám tu niekto takto otehulkuje 😉 😉 😉
@gabinkaa nie ja chodím autom ja som vlakom neišla dobrých 10 rokou
asi by som sa stratila 😀 😀 😀 a autom to mam pohodlnejšie veď po dialnici
som tam za hodku a je to šup šup 🙂 ja idem zajtra na kontrolu tak som zvedavá kolko
ich tam bude 😕

sinterka
13. mar 2011

babenky ahojte... prosim poradte mi... kolko toho cetrotide budem potrebovat a ak ste ho brali v lekarni v Brne kolko vas vysiel. dakujem

gerdusha
13. mar 2011

@sinterka ,
ja osobne som potrebovala 3 cetrotidy...ale doporucujem zohnat si ho tu na MK..tema mam/nemam lieky na IVF...ci ako sa to vola...tam sa da zohnat za OVELA priaznivejsie "okolnosti" /asi by sa tu nemalo pisat, ze peniaze, ze? 🙂 /

gerdusha
13. mar 2011

@kajka39 ,

az teraz som si ta precitala..woooow..super! tisko sa radujem s tebou...super!

kajka39
13. mar 2011

babule, prave som zacala dost spinit, co mam robit?? radte..... 😒
Rano budem volat dr. ale zacina ma chytat panika, zatial malinka...

gerdusha
13. mar 2011

@kajka39 ,
utrogestan nemas? ja by som asi dala utros

kajka39
13. mar 2011

@gerdusha-myslis, ze si ho mozem nasadit aj ked nie som po ivf??

gerdusha
13. mar 2011

@kajka39 ,

alebo zavolaj do RF...no a co, ved ta nezbiju...hmm?

gerdusha
13. mar 2011

@kajka39 ,
utros beru aj tie baby, co nemaju ivf...myslim, ze je to v podstate to iste ako duphaston...ja neviem..keby som bola na tvojom mieste, ja by som to urcite skusila

gerdusha
13. mar 2011

@kajka39 ,
ja si myslim, ze ma pomahat okrem ineho uhniezdovaniu...a je jedno /podla mna/ ako k oplodneniu doslo...tot moj VELMI laicky nazor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre