• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@yeliel
@lianka7 no mna hlavne zaujima ta fragmentacia DNA spermii, vysledky mojej krvi az tak nie -a mozno prave tam sa nieco zisti, no co uz musime len CAKAT! to slovo uz pomaly zaradujem medzi moje extra neoblubene,ale uz ked som tolko vydrzala tak mesiac uz pockam :angry:
19. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 aj mna zaujima fragmentcia :wink: mne robia kontrolnu krvicku mala som zvyzene ptotilatky proti ovariam a na hranici proti spermoskam,tak uvidime ako to je teraz. :slight_smile:
19. mar 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel mne robili protilatky proti trofoblastu aj proti spermiam v Heliose v Martine a bolo to negativne, no uvidim co najdu v Kosicach...mam z toho vsetkeho hlavu ako balon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 trofoblast vedia robit aj na sk? :confused:
19. mar 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ano mne ho robili v Heliose, a nic som neplatila,
19. mar 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ahoj lulu, ako sa dari ?:wink:
@yeliel aj mne ho robili v heliose a zadara :slight_smile:
19. mar 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ahoj, no cakame vysledky od dr.Bobaka, dufam ze mi ich potom skonzultujes :dizzy_face: pocitam s tebou :wink: a potom zrejme rychlostou blesku sa objednam do Repofitu, v lete dame dovolenku a potom budem tehotna :grinning: a co ty ako pokracujete?
19. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ms podobne plany ako ja :grinning:
@cecil36 babule ale vy ste asi pacosky Heliosu mne by asi trofoblast len tak nespravili :confused:
19. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel myslim ze by ti to urobili, len sa objednaj
19. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel ja nie som pacientka heliosu a v pohode mi toto jedno vysetrenie spravili, stacilo len zavolat :wink:
@lulu10 no chystame sa na stimulku a potom na PICSI, tak uz mrchanu netrpezlivo ocakavam :grinning: A jasne, ze skonzultujem :wink:
19. mar 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 mne by skor vyhovovalo ak by to robil niekto v Ba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2011 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel tak sa treba popytat vo Ferticente, Iscare a Gin five :slight_smile:
20. mar 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel jaj a este mozno hematologia kramare :wink:
20. mar 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 a nahodou hemato na Antolskej ? ked mas tolko infosiek :wink: :slight_smile:
20. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som prekvapena ze trofoblasty vam robili na sk..lebo ja ked som to pred rokom zhanala tak najblizsie to robili vo viamede brno.urcite vam robili trofoblasty?
20. mar 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex ja mam v papieroch z heliosu- protilatky proti trofoblastu-negativne, tak hadam ano, robili mi to v minuly rok v lete, a pytala si sa na to v Heliose?
20. mar 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá....prajem vám krááásny dník a pripájam pozitívnu správičku :zipper_mouth:
Sama tomu nemôžem uveriť,ale dnes ráno,som si našla toto:
20. mar 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yeliel to netusim, tam som nebola :angry:
@callex nam ho robili pred 3/4 rokom v heliose :wink:
@lianka7 wowwwwwwwwwwwwww, drzim palce :slight_smile:
20. mar 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 Dakujem,stale tomu nemozeme uverit,ved spg mm bol uplne katastrofalny....samozrejme tesime sa len potichu, fragmentacia bola zla a moze sa stat cokolvek...No este nikdy som nevidela na mojom teste // a je to obrovska radost! :dizzy_face:
20. mar 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianka7 jupííííííííí, potichučky gratulujem :dizzy_face:
20. mar 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianka7 hmm ani ja som este nevidela a to sme mali lepsiu fragmentaciu, takze vsetko je mozne. Moc moc ti drzim palce :wink: Ja uz cakam mrchanu, dnes by mala prist :angry: :grinning:
20. mar 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááááj ako sa to tu všetko tehotnie, pekne krásne, asi vecer skocim na chlapa a popracujeme :grinning:
20. mar 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 My sme mali v spg vsetko zle...mm bral vitaminy 2 mesiace...pochybujem,ze by to uz pomohlo.Mne tiez dnes mala prist,tak som si len tak zo spasu skusila a bum...Moj gynekolog tvrdil,ked nam hovoril o mm diagnoze,ze mozne je vsetko,ale ze nepredpoklada,ze sa nam to podari. Uvidime,ako sa to bude vyvijat dalej....
20. mar 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 Dakujem...aspon vidim,ze otehotniet sa da aj s takym spg ako mame my....uz len cakat ako sa s tym vysporiada priroda...
20. mar 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianka7 otehotniet sa da tiez som toho prikladom :wink: pevne verim ze to dobre dopadne!
20. mar 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 Ved toho sa obavam...uvidime...
20. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianka7 lianka, co to vidim? Ved to je uuuuzasneeee!!!! :dizzy_face: :wink: :slight_smile: Gratulujem! :sunglasses: Takze uplne prirodzene doma? To je super. :grinning: Kedy pojdes na krv?
20. mar 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. Dakujem kraaasne,ano uuuplne prirodzene,ani som to necakala.Dnes som mala dostat ms,tak som skusila testnut.Zajtra zavolam dokymu,uvidim ake instrukcie mi da.Tesime sa zatial potichucky,kvoli nasmu spg hrozia potraty...Zajtra budem mudrejsia. :wink: Ale rozhodne bol tento mesiac plodny...a to som este vcera vecer davala do okna dzban s vodou kvoli splnu :slight_smile:
20. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lianka7 inak som citala, ze tento mesiac kvoli tomu silnemu splnu bude mimoriadne plodny a vraj bude idealny pre vznik silných a prosperujúcich tehotenstiev, takze je to jasne, bude to OK a budete mat krasne zdrave miminko :dizzy_face:
20. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 Dakujeeeem za povzbudive slova...prijemne sa to cita!zrejme na tom splne asi nieco bude,ktovie kolko z vas este otehotnie :slight_smile: A idem dnes pit vodu zo vcerajsieho splnu :wink:
20. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok