Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
19. mar 2011

@yeliel
@lianka7 no mna hlavne zaujima ta fragmentacia DNA spermii, vysledky mojej krvi az tak nie -a mozno prave tam sa nieco zisti, no co uz musime len CAKAT! to slovo uz pomaly zaradujem medzi moje extra neoblubene,ale uz ked som tolko vydrzala tak mesiac uz pockam 😠

yeliel
19. mar 2011

@lulu10 aj mna zaujima fragmentcia 😉 mne robia kontrolnu krvicku mala som zvyzene ptotilatky proti ovariam a na hranici proti spermoskam,tak uvidime ako to je teraz. 🙂

lulu10
19. mar 2011

@yeliel mne robili protilatky proti trofoblastu aj proti spermiam v Heliose v Martine a bolo to negativne, no uvidim co najdu v Kosicach...mam z toho vsetkeho hlavu ako balon 😝

yeliel
19. mar 2011

@lulu10 trofoblast vedia robit aj na sk? 😕

lulu10
19. mar 2011

@yeliel ano mne ho robili v Heliose, a nic som neplatila,

cecil36
19. mar 2011

@lulu10 ahoj lulu, ako sa dari ?😉
@yeliel aj mne ho robili v heliose a zadara 🙂

lulu10
19. mar 2011

@cecil36 ahoj, no cakame vysledky od dr.Bobaka, dufam ze mi ich potom skonzultujes 😵 pocitam s tebou 😉 a potom zrejme rychlostou blesku sa objednam do Repofitu, v lete dame dovolenku a potom budem tehotna 😀 a co ty ako pokracujete?

yeliel
19. mar 2011

@lulu10 ms podobne plany ako ja 😀
@cecil36 babule ale vy ste asi pacosky Heliosu mne by asi trofoblast len tak nespravili 😕

lulu10
19. mar 2011

@yeliel myslim ze by ti to urobili, len sa objednaj

cecil36
19. mar 2011

@yeliel ja nie som pacientka heliosu a v pohode mi toto jedno vysetrenie spravili, stacilo len zavolat 😉
@lulu10 no chystame sa na stimulku a potom na PICSI, tak uz mrchanu netrpezlivo ocakavam 😀 A jasne, ze skonzultujem 😉

yeliel
19. mar 2011

@cecil36 mne by skor vyhovovalo ak by to robil niekto v Ba. 😝

cecil36
20. mar 2011

@yeliel tak sa treba popytat vo Ferticente, Iscare a Gin five 🙂

cecil36
20. mar 2011

@yeliel jaj a este mozno hematologia kramare 😉

yeliel
20. mar 2011

@cecil36 a nahodou hemato na Antolskej ? ked mas tolko infosiek 😉 🙂

callex
20. mar 2011

ahojte...som prekvapena ze trofoblasty vam robili na sk..lebo ja ked som to pred rokom zhanala tak najblizsie to robili vo viamede brno.urcite vam robili trofoblasty?

lulu10
20. mar 2011

@callex ja mam v papieroch z heliosu- protilatky proti trofoblastu-negativne, tak hadam ano, robili mi to v minuly rok v lete, a pytala si sa na to v Heliose?

lianka7
20. mar 2011

Dievčatá....prajem vám krááásny dník a pripájam pozitívnu správičku 🤐
Sama tomu nemôžem uveriť,ale dnes ráno,som si našla toto:

cecil36
20. mar 2011

@yeliel to netusim, tam som nebola 😠
@callex nam ho robili pred 3/4 rokom v heliose 😉
@lianka7 wowwwwwwwwwwwwww, drzim palce 🙂

lianka7
20. mar 2011

@cecil36 Dakujem,stale tomu nemozeme uverit,ved spg mm bol uplne katastrofalny....samozrejme tesime sa len potichu, fragmentacia bola zla a moze sa stat cokolvek...No este nikdy som nevidela na mojom teste // a je to obrovska radost! 😵

lulu10
20. mar 2011

@lianka7 jupííííííííí, potichučky gratulujem 😵

cecil36
20. mar 2011

@lianka7 hmm ani ja som este nevidela a to sme mali lepsiu fragmentaciu, takze vsetko je mozne. Moc moc ti drzim palce 😉 Ja uz cakam mrchanu, dnes by mala prist 😠 😀

lulu10
20. mar 2011

Jááááj ako sa to tu všetko tehotnie, pekne krásne, asi vecer skocim na chlapa a popracujeme 😀

lianka7
20. mar 2011

@cecil36 My sme mali v spg vsetko zle...mm bral vitaminy 2 mesiace...pochybujem,ze by to uz pomohlo.Mne tiez dnes mala prist,tak som si len tak zo spasu skusila a bum...Moj gynekolog tvrdil,ked nam hovoril o mm diagnoze,ze mozne je vsetko,ale ze nepredpoklada,ze sa nam to podari. Uvidime,ako sa to bude vyvijat dalej....

lianka7
20. mar 2011

@lulu10 Dakujem...aspon vidim,ze otehotniet sa da aj s takym spg ako mame my....uz len cakat ako sa s tym vysporiada priroda...

lulu10
20. mar 2011

@lianka7 otehotniet sa da tiez som toho prikladom 😉 pevne verim ze to dobre dopadne!

lianka7
20. mar 2011

@lulu10 Ved toho sa obavam...uvidime...

maticap.
20. mar 2011

@lianka7 lianka, co to vidim? Ved to je uuuuzasneeee!!!! 😵 😉 🙂 Gratulujem! 😎 Takze uplne prirodzene doma? To je super. 😀 Kedy pojdes na krv?

lianka7
20. mar 2011

@maticap. Dakujem kraaasne,ano uuuplne prirodzene,ani som to necakala.Dnes som mala dostat ms,tak som skusila testnut.Zajtra zavolam dokymu,uvidim ake instrukcie mi da.Tesime sa zatial potichucky,kvoli nasmu spg hrozia potraty...Zajtra budem mudrejsia. 😉 Ale rozhodne bol tento mesiac plodny...a to som este vcera vecer davala do okna dzban s vodou kvoli splnu 🙂

lulu10
20. mar 2011

@lianka7 inak som citala, ze tento mesiac kvoli tomu silnemu splnu bude mimoriadne plodny a vraj bude idealny pre vznik silných a prosperujúcich tehotenstiev, takze je to jasne, bude to OK a budete mat krasne zdrave miminko 😵

lianka7
20. mar 2011

@lulu10 Dakujeeeem za povzbudive slova...prijemne sa to cita!zrejme na tom splne asi nieco bude,ktovie kolko z vas este otehotnie 🙂 A idem dnes pit vodu zo vcerajsieho splnu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre