Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
21. mar 2011

@ninockaskv aj ja to uz ignorujem, moj chlap mi tiez vzdy povie "aj my budeme mat a hned dve naraz" tak mu teda verim 😅 no ale zatial teda ziadny potomok na obzore, bozinku co ten Kollar ma ake spermonaboje ked takto plodi kam sa pohne tam ma potomka 😀 a nam by stacil aj jeden, nemusi ich byt hned 6 🙄

cecil36
21. mar 2011

@lulu10 @ninockaskv ahojte babule, tak mne konecne mrchana dnes dorazila, takze zaciname stimulku a 28.3 ficime do RF 😵 😵 😵 Inak baby, aj okolo mna vsetci tehotneju a rodia. Jedna kamoska minuly mesiac porodila, otehu vtedy ked som ja bola na svojom prvom ivf. Dalsia rodi v juni. A tretia mi poradila, ze na to nemam mysliet- to uz je ina silvova metoda ked svojim myslenim ovplyvnim muzove chybne spermie 😀

@ninockaskv aj mne to mm hovori, ale kym predtym som pri kazdej sprave o tehu a porode kamosky rumazgala dva dni, dnes mu poviem, ze si zaobstarame vnucika 😅 (mam 37 😀 )

cecil36
21. mar 2011

@lulu10 spermie vraj castym sexom kvalitneju, no bodaj by kolar nemal takych bojovnikov ked opre vsetko co mu pride do cesty 😎

lulu10
21. mar 2011

@cecil36 asi sa mu postavim do cesty 😀 😀 😀 aj moj manzel je blond tak by si to mozno ani nikto nevsimol 😀 😀

cecil36
21. mar 2011

@lulu10 😀 😀 😀 😀 iba genetik by si to vsimol 😀

lulu10
21. mar 2011

@cecil36jááááj tak tomu by som sa teda zdaleka vyhybala 😀

lulu10
21. mar 2011

@ninockaskv
@cecil36 babule odchadzam k ludovej liecitelke-topiaci sa aj slamky chyta 😅 drzte palce, dufam ze mi nepovie ze nemam na to mysliet 😀 😀 😀

lulu10
21. mar 2011

@cecil36 inak gratulacia k mrche 😵 sup sup do RF a ja ta budem vzorne nasledovat 😵

cecil36
21. mar 2011

@lulu10 dik 😉 a jasne, ze ma musis nasledovat 🙂 A drzim palce u liecitelky 😉

ninockaskv
21. mar 2011

@lulu10 cecil36 rady typu "mysli pozitivne" a "nemysli tolko na to" milujem uuuuuplne najviac..a ten kolar je seriozny sperminator.. pri nom by som aj ja hadam bola tehu aj bez vajcovodov 😀 😀 😀

gabinkaa
21. mar 2011

@luly3 dúfam, že budú, OPU mám v stredu, treba tam byť ráno o 8.00 hod, musíme skorej ráno vychádzať

včera sa narodila bratrancovi dcérka, tak som ticho závidela, dúfam, že sa pridám k nim aj ja aj keď s malým oneskorením 😀

gabinkaa
21. mar 2011

@ninockaskv ešte dnes večer pregnyl pichnúť, zajtra nič a v stredu ideme na OPU, dúfam, že úroda bude kvalitná

cecil36
21. mar 2011

@gabinkaa ahoj a kolko mate zatial vajok? Ja zacinam o dva dni stimulku clostilom, tak som tiez zvedava co sa urovi 😠 Drzim palce na stredu, nech je uroda bohata a kvalitna 🙂
@ninockaskv 😀 😀 😀 😀

luly3
21. mar 2011

@gabinkaa noooo super 🙂 neboj úroda bude 🙂
mne s dvoch embrii zostalo len jedno ☹ jedno to vzdalo
a jedno zasa je zasa moc šikovne povedala dokina
transfer zajtra o 15,00

ninockaskv
21. mar 2011

@gabinkaa bude, ved teraz su take kvalitne tyzdne 😀

@luly3 ako bolo u liecitelky? a nezabudaj, ze staci jedno jedine 😉

gabinkaa
21. mar 2011

@cecil36 neviem koľko ich bude, to uvidíme až v stredu po OPU, ale dúfam, že budú kvalitné, o to nám ide, netreba kvantitu ale kvalitu 😉

gabinkaa
21. mar 2011

@luly3 stačí aj jeden bojovník, podstatné je, aby sa dobre zahniezdil a zostal u maminy, tak držím palce na zajtra, Tvoj veľký deň, tak bojovníček nech pekne bojuje 😉 😉 😉

luly3
21. mar 2011

@ninockaskv ja som nebola nikde u liečitelky 😀 si si ma asi pomýlila s niekým 😉
@gabinkaa ved hej ved viem ja som rada aj zato jedno jedine 🙂 🙂 🙂

rienok
21. mar 2011

@luly3 stačí jeden bojovníček čo sa zahryzne. Držím palečky nech sa mu u Teba páči a o 9 mesiacov ho budeš mať v náručí 😵
@gabinkaa no tak držím palce nech tam máš kvalitu 🙂
@ninockaskv ja mám pocit, že teba tie tehuľky prenasledujú ...nevieš sa niekam schovať 😀 ale na druhú stranu už by sa mohlo aj dačo nalepiť nie? 😉
@cecil36 no ja som tiež zvedava ...zajtra idem na kontrolu tak uvidime co povedia, sice som nikdy nevedela kde mam kolko folikov ale teraz ine lieky, ine centrum tak som nedočkavá 😀

ninockaskv
21. mar 2011

@luly3 a s kym som si ta pomylila??? 😀 😀 😀 hold, nemam taky prehlad ako mircalla 😝 😝 jaaaj @lulu10 😝 😝

@rienok hm, niekedy mam aj ja ten pocit 😠 len nalepit sa nic a nic.. ozaj, boli ste lyzovat?

rienok
21. mar 2011

@ninockaskv ano boli a bolo super 😀 a Ty si ako víkendovala?

rienok
21. mar 2011

no kde ste kto? nejako tu uz zase chodi malo dievcat 😒

callex
21. mar 2011

@luly3 jaj silno drzim palceky nech bojovnik je superbojovnikom.
@rienok neboj v rf ti povedia a ked nie a opytas sa radi odpovedaju na otazky..netvaria sa ze bize ca ta zase chce, co otravuje?
tak ten Kollar to je teda ,,kanec,,..ja obcas mm poviem ze ked vsetko zlyha mame este Kollara 😀. ale ze aku ma tolerantnu partenrku,...zeby to bolo tym ze bude zlatokopuska? 😀

callex
21. mar 2011

@rienok a tebe sa este nepotopil sneh?este sa da lyzovat?

rienok
21. mar 2011

@callex no tam kde som teraz bola tak mali posledný víkend v prevádzke stredisko, ale fajn bolo aj snehu dosť, zjazdovky dobré len ľudia neveria že by sa ešte mohlo lyžovať tak nechodia 😝 škoda, lebo teraz keď slniečko svieti je fajn 🙂
no budem sa pýtať už to tak nenechám 😀

kajka39
21. mar 2011

ahojte babulky 😉
@luly3 -silno silno drzim palceky zajtra, aby sa maly chrustik poriadne zahryzkal a nepustil ta 9mesiacov!!!!!!!!

@gabinkaa - tiez nech je urodicka dobra, teiz zelam aby si to dobre zvladla 🙂

@rienok - neskor ti napisem viac o Babickovej, je to fyzioteraspeutka jedna z poslednych ziacok L.Mojzisovej. Aj vdaka lumcag som sa s nou v juni skontaktovala a zacala k nej chodit do Prahy. Po vysetreni mi vravela, ze so svojou chrbticou mam malu sancu prirodzene otehotniet, podla nej skoro ziadnu, ale ze to da dohromady..... myslim, ze som jej vtedy v juli po 1mobilizacii velmi neverila, ale realita aj ked so smutnym koncom je ze po 8mesiacoch som predsa otehotnela a naviac prirodzene!!
V skratke moja diagnoza po prvej navsteve znela:
Kompletné pravostranné preťaženie, blokáda rebier C5-7, blokáda TH1,3,5, 6,7 v pravo s posunom SI sklóubení a vychýlením kostrče doprava. Fraktúra kostrče staršieho dáta-ta sa zistila pri mobilizacii, o tom som vobec nevedela .

Doba takej liecby pri poctivom cviceni je 6az 24mesiacov. Uspesnost 50%.
Ja som koli praci a chorobe vo februari necvicila a to bola moja chyba za ktoru sa tlciem do hlavy..... nuz co 😒

@mircalla - myslim, ze ta niekto minuly tyzden riadne nastval. Verim, ze nas nenechas tak, a vratis sa do tejto termy. Vzdy som si rada precitala tvoje prispevky a rady, boli a su pre nas velmi vzacne a presne a v danej chvili neuveritelne povzbudia a pomozu. Rada som si pozrela aj krasne Filipkove fotecky, najviac c.117 na tu som sa nevedela isty cas vynadivat.... urcite sa k nam vrat, lebo nam budes velmi chybat.
,,ved nikdy nie je tak zle, ze nemoze byt aj horsie,, cisty optimizmus.... 😀

😉

callex
21. mar 2011

@kajka39 netreba sa tlct do hlavy..neber to tak ze prave kvoli tomu to nevyslo.mohli to byt aj ine faktory.dolezite je vediet ze sa to da..ze sanca tu je.ja obdivujem kazdu jednu ktora dokaze mojzisku cvicit poctivo.a ty si jedna z nich.

olympia
21. mar 2011

ahojte baby, nestíham prispievať, ale sem-tam nakuknem, že ako sa ktorej darí. Mamičky už moc nepíšu, asi rovnako ako ja nestíhajú, hoci mňa by to potešilo a aj nejaká rada by sa občas zišla.
@mircalla teba osobitne chcem pozdraviť, ak ťa niekto vytočil, kašli nato. 😉
pozdravujem vás všetky a držím palce všetkým snažilkám (a samozrejme aj tehulkám). 🙂 (@shandy, dávno som ťa "nevidela".)

rienok
21. mar 2011

@kajka39 ďakujem za info, ja som bola teraz u mojej kamošky doktorky FBLR 🙂 a tiež ke´d som tam šla som bola zdravá a u nej som sa dozvedela že som poloinvalid 😀 no už som nestihla ísť na mobilizáciu pred stimulkou a za chvilinku OPU .... takže asi tak, ale zase cvičievam jogu čo by nemuselo byť marné 😉

@gabinkaa ozaj ty kedy picháš ráno, alebo večer? lebo teraz neviem čo mám zajtra robiť .... normálne si pichám o cca 9,30 ráno no a teraz mám kontorlu o 10,45 hod takže si nepichnem doma to je jasné ale mám si so sebou brať všetky injekcie aby som si mohla potom pichnúť čo mi povedia??? no zisťujem že nezáleží na tom koľko IVF absolvuješ, zakaždým je to iné 😀

gabinkaa
21. mar 2011

@rienok ja som pichala ráno tiež asi v takom čase ako Ty, kontrolu som mala o 10.45 , zobrala som si pre istotu lieky, ale ešte mi nejaké pridali, to som si zobrala v RF a sestrička mi to hneď aj pichla, to nevadí ak to bolo trocha neskorej, záleží ako si reagovala na lieky, ja teraz o 9 si mám pichnúť pregnyl, mám z toho obavy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre