• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@martini @gabinkaa, @martini a rebekka33 ozaaaaaj som vam ešte nepisala že som si bola kúpiť šťastné zelené ponožky dnes :grinning: budem síce vyzerať zaujímavo ale nech to para tlačí
@tinna13 :wink: ďakujem veľmi pekne aj za ten titul :grinning:
25. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 ja mu tiež verím, že bojovníček bude bojovať a silne sa zahryzne a nepustí, teším sa na neho
25. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ´to je bez debaty, nemá inú možnosť :dizzy_face:
25. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ....ide to síce trochu naopak...dnes máš titul, budúci týždeň po IVFku dostaneš červený diplom...a potom tú indiánsku šatku :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok no jasné a dnes som povysávala, umyla kúpeľňu, navarila a od zajtra klapky na očiach a na ušiach, nič nevidím, nepočujem, len jedno.......
25. mar 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini to sa mi podobá, nemôžem byť ako ostatní furt proti prúdu :grinning:
@gabinkaa tak správne, ale do chladničky chodiť môžeš :wink: ale keď máš dobrého mangela tak mu to neprezraď :wink: ja to vždy aspoň 2 dni využijem ...po OPU a po transfere :grinning: som beštia beštiálna
25. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok som mu povedala, že ma musí rozmaznávať, po OPU sme išli na obed, bol neskorý asi o 17.00, najprv som si oddýchla, ale zajtra sa mi nebude chcieť ísť, radšej domka v pohode a v postieľke :grinning: to je dobre, že ho využiješ a dúfam, že budeme ich využívať dlhšie, budú nás musieť hýčkať :grinning:
25. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa správne veď už od zajtra si domovom pre bojovníčka :wink:
25. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa @rienok dievčence, ja vám tak držím zajtra prsty, že tiež nič robiť nebudem...veď čo sa dá robiť s päsťami zovretými :wink:
Ja som teraz u rodičov a mama sa na mňa sťažovala, že ani deku som z hojdačky na terase nezobrala, keď som odišla zo záhrady...a ja na to: šak som tehotná, nie? :slight_smile:
Takže Gabinkaa...odzajtra si tehotná a tiež nič neroooob. len tehotni :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok pekne si to napísala......domovom.....
25. mar 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ďakujem asi už pojdem do hajan nech som na zajtra nachystana :slight_smile: papa zajtra sa ozvem
@gabinkaa :dizzy_face:
25. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok dobrú noc a zajtra veľa úspechu ... a nezabudni, naplánovali sme 5 zrelých...okej, okej...keď budú štyri, tak to je tiež dobréééé. :slight_smile:
25. mar 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok tak dobrú nôcku, ja tiež pôjdem, aby sme boli oddýchnutí, budem myslieť na Teba, my budeme na ceste :wink:
25. mar 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ďakujem moja a budem sa držať Tvojej rady a tehotnieť.... :wink:
25. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa veľa šťastia zajtra... tentokrát to VYJDE !!!!
25. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky,myslim dnes na vas a silno stiskam paste,aby vam to vyslo.Na cestu posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: Drzte sa a opatrujte!
26. mar 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rienok, gabinka myslím na vás a moooc držím palce.
26. mar 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa už máš drobca v perinke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nech sa mu u teba páči celučičkých 9
mesiacou, teda už 8,5 :grinning: :grinning: :grinning:

@rienok ty už tieš máš po OPU :wink: tak dúfam že dopadla nad očakávania a že ti nieje zle :slight_smile:
26. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa @rienok - dievcata, drzim vam palciaky! :wink: nech sa drobci poriadne zavrtaju :dizzy_face: !
26. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ber hlavne ten Femibion ako som uz pisala ,ten obsahuje matafolin [ je to aj na krabicke napisane ]pomaha vstrebavat Kys.listovu ,lebo my MTHFR nedokazeme tak vstrebat kys.listovu .a mozes aj ten acidofolan nic sa nestane,, ved zvysok telo vyluci ,s kys.listovou sa nemozes predavkovat .
My MTHFR potrebujeme kys.listovu a vela je dobra na homocystein ......
k tomu anopyrinu - ja si ho nasadim tiez a v den OPU si ho nedaj a od vecera budes asi aj tak pichat fraxac alebo clexan....
oni nemaju radi v R. ked pichas alebo beries anopyrin pocas stimulky ,lebo sa im nmozes troska viac rozkrvacat :}
ale ja si ho nasadim urcite a v den OPU nedam ,lebo vecer uz budem pichat fraxac.
26. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam aj pozehlene..ked je rec o super zenach..teraz idem do robotky :angry: .
nazov pre OZ: napadlo ma ,,Dve ciarky,,....myslim ze kazda z nas vie co to znamena.
26. mar 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dve čiarky :grinning: :grinning: :grinning: heeej ale to vieme asi iba my :grinning:
baby ja sem jak bomba ja stale jem a jem a dnes som sa postavila na váhu
a mám 5 kg naviac :angry: :angry: :angry: už tak sem bola ako bomba a čo teraz
26. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ďakujem moja, nakoniec sú dvaja, jeden v špičkovej kvalite a to druhé v dvojkovej, ale bojuje, tak sme dali obidve, dúfam, že sa im bude u mňa páčiť a budú nás chcieť ako rodičov :grinning:
26. mar 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maticap. ďakujeme, musíme veriť, že to dopadne dobre pre nás a potom aj pre tých našich drobcov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: noooo vidíš a bude sa pačit o tom ani nepochybuj :wink: na koniec to budú dvojčááátka :grinning:
26. mar 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa a kolko bunkove boli a kto ti robil ET ??? :wink:
26. mar 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 jedno bolo 8 bunkové a jedno 4 bunkové, ale vraj životaschopné, ET mi robil Koudelka, veľmi milý doktor, videla som ho prvýkrát a všetko nám pekne vysvetlil, aj obrázky mi ukázali
26. mar 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3, @maticap, @callex, @martini, @lianka7 ahojte tak už mám po OPU, robila mi ho Pospíšilová a tak som sa tešila ráno ke´d som stretla pred RF Koudelku že to bude robiť on. no nevadí vraj mam 3 vajíčka tak uvidíme čo z toho bude.... neviete či mám normálne volať zajtra ...nedeľa alebo až v pondelok? ďakujem za držanie palčekov´, inak v pohode, trošku bolí brucho a spala som od 11 keď sme prišli domov až do teraz :grinning: , zle mi ale nebolo

@gabinkaa ani nevieš ako ma tá Tvoja správa potešila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... tak máš drobcov 2 tak sa o nich pekne staraj :wink:
26. mar 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex dve čiarky je náhodou úplne fajn názov OZ , ja som stále bez nápadu :unamused:
26. mar 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok super, že si v pohode, ja dnes leňoším, môj drahý pracuje, ale kávičku som mu urobila, keď sme prišli, išla som spať a spala som asi do druhej, dobrý oddych, myslím, že môžeš volať zajtra, nepovedali Ti? tam je myslím nepretržitá služba, tak sa pekne držkaj
26. mar 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok