Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninockaskv
27. mar 2011

@luly3 cakam len same pozitivne spravy, ked uz mame ten rok zajaca 😉

baby ficim ja na ten kurz, co ma nezabije to ma posilni, dnes nas este caka cintorin a pes, chlap zase niekde beha po meste nejaky maraton (mam pocit, ze som zacyklena, kolkokrat som uz pisala, ze beha maraton a nic sa odvtedy nezmenilo 😠 😠 😠 )

ozaj, kym zabudnem, ak niektora verite na anjejlov a take tie veci medzi nebom a zemou, doporucujem knizku Anjeli v mojich vlasoch - Lorna Byrne.. rozkosne 😉

peknu nedelu a vsetkym bojovnikom boju zdar 😀

ninockaskv
27. mar 2011

@rienok prezijes, nezabudaj, ze su aj horsie veci, vsetko bude v poriadku .. neboj

pa

luly3
27. mar 2011

@rienok 😀 😀 😀 ja som to takto prežívala minulý tt, taka
som bola nervozna že som stale niečo mosela robiť aby som
nato nemyslela

rienok
27. mar 2011

@ninockaskv začni meniť Ty 🙂 kedy dáme nejaké kafe? tuším si z BA

cecil36
27. mar 2011

@rienok ty si tiez z BA? 🙂

gabinkaa
27. mar 2011

@ninockaskv ďakujeme, mrcha to je veru jajaj, tak nech rýchle bolesť povolí, stavebný bordel bude ešte dlho?
tak príjemný deň pri pletení košíkov........ 😀
@callex veru prekvapujúci, lebo mi ešte v piatok povedali, že jedno a keď sme prišli ráno, tak bolo ešte jedno, silný bojovník, tak dúfam, že to nevzdajú
@cecil36 nepicháš nič? keď som bola na OPU bola som mnou baba na izbe, ktorá nepichala, iba tabletky, toto absolvovala už 3. krát v RF

rienok
27. mar 2011

@cecil36 áno, skočíme na kafe? 😉

gabinkaa
27. mar 2011

@rienok ďakujem moc, dúfam, že sa zahryzkávajú a že sa im u mňa páči 😵 ,ja mám tiež radšej mužov gynekológov, lebo žena ako gyn ma sklamala, aj som doma musela vymeniť, tak radšej idem k mužovi gyn, kedy budeš volať ako pokračujú?

rienok
27. mar 2011

@gabinkaa no už o chvilku , teraz je 13,00 tak asi o 10 sekúnd 😀

cecil36
27. mar 2011

@gabinkaa dnes som len 7DC, Machac ma ukecal na clostil, ktorý som ja odmietala, lebo pri prvom ivf na unice z toho aj tak nakoniec bolo len jedno pouzitelne vajko a strasne mi znizoval sliznice (nepomohol ani estrofem). V den ET som mala sliznicu len necelych 6mm 😒 (inak mavam krasnu 12-13mm 🙂 ). Tak preto som bojovala proti clostilu, ale on ma ukecal, ze mi nieco dopichne aby boli foliky rovnake a aj sliznica pekna. Tak preto trpnem, ze ci mi vobec nieco dopichnu 😒
@rienok jasne, mozeme zbehnut na kafe 😵 A uz netrpezlivo cakam na tvoj vysledok🙂

rienok
27. mar 2011

@gabinkaa tak teraz sú 2 ... zajtra mám volať zase. ET v utorok ...juj ale mi odľahlo 😅

rienok
27. mar 2011

ozaj chcem sa spýtať, sliznica 8 mm včera to je dobre alebo zle? sice hovorila doktorka ze dobre ale mam doma este estrofem tak ci si nemam nasadit : 😕 ale nepredpisali mi ho

cecil36
27. mar 2011

@rienok supeer 😵 V utorok uz budes mat v brusku dve bublinky 😉

cecil36
27. mar 2011

@rienok 8mm je v pohode, ale pre lepsi pocit kludne nasad estrofem 😉

gabinkaa
27. mar 2011

@rienok super výsledok, blahoželááááááááám, myslím, že sliznica je dobrá a ak Ti nič iné nepredpísali, by som radšej nič nedávali, ja som sa na to pýtala, mi povedali, že nemusím nič, pri vklade mi hovoril tuším 9 mm

rienok
27. mar 2011

@cecil36 dakujem, normálne sa mi triasli ruky keď som volala 😀. No pozriem si ako som ho mala pred tym davkovany, ale stále si dávam po večeroch 2 dl červeného vínka
Ty máš v pondelok prvú kontrolu však, tak držím palčeky 😉 no a na kafčo môžem hocikedy ked budeš mať chvíľku 🙂

rienok
27. mar 2011

@gabinkaa ďakujem tiež sa teším 😵 a dúfam budú aj riadni bojovníci, dám si vínko teda a porozmýšľam s tým estrofemom ... keď ja neviem koľko je ideálny stav 😕

gabinkaa
27. mar 2011

@rienok určite budú riadny bojovníci, veď to ani inak nemôže byť, aj my riadne bojujeme, vínko popíjaj, aký je ideálny stav neviem, len sa pekne držkaj 😉

cecil36
27. mar 2011

@rienok super, tak kafe mozeme dat aj buduci tyzden 😉 Inak z tej sliznice si fakt nic nerob, minimum je 7mm do ktorej vkladaju. Mne v unice vkladali do necelych 6mm (to uz bol risk). A nezabudaj, ze do ET este trochu podrastie 😉

gerdusha
27. mar 2011

k tej maternici/sliznici: ma byt od 8 do 13 mm...menej a viac moze byt problem
@rienok

luly3
27. mar 2011

@rienok od 7 je idealny stav 😉 nedávaj estrofem lebo ak ju zasa budeš mat vysoku
tak ti neurobia ET

luly3
27. mar 2011

@gabinkaa a ty ako???? 😉 ako sa dnes máme hm???

gabinkaa
27. mar 2011

@luly3 neviem ako sa mám cítiť, snažím sa na to veľmi nemyslieť, aby ma nechytala panika, však je to len krátko, zatiaľ asi nič necítim

luly3
27. mar 2011

@gabinkaa to sa da aj nato nemyslieť 😀 😀 😀 lebo ja sa snažím ale mám toho plnú hlavu 😀
hej hej je to ešte kratko ja som dnes 6 deň a necítim vôbec nist 😀 😠

gabinkaa
27. mar 2011

@luly3 tak je to problém nemyslieť, ale radšej nechcem panikáriť pevne dúfam, že to vyjde, že budeme úspešní, ale nie všetky musíme niečo cítiť, uvidíš až po testíku 😝

rienok
27. mar 2011

@luly3 ok, dakujem za radu 😉

rienok
27. mar 2011

@cecil36 ok tak Ti pošlem číslo cez IP a keď bude čas ... nebudeš ani Ty ani ja práve v RF tak to spáchame 😉 zatiaľ peknú nedeľu

pikha
27. mar 2011

ahojte kocendy 🙂 prijemne nedelne poobedicko zelam 🙂
@gabinkaa no tak super, bojovnici su na mieste 🙂 .. tak uz len tfuj tfuj, nech mas zachvilku // 😎
@cecil36 ahoooj 🙂 no ja sem tak pomenej troska teraz, lebo aj v praci mam dost, aj zvacsujuca sa telesna schranka uz si ziada svoj pokoj 😀 Dakujem, my s Domcou pohodka 😎 a na teba silno myslime a drzime ti vsetkych osem palcov!

vrabcek24
27. mar 2011

@tinna13 Ahoj, testovanie je už zbytočné. ☹ je to tu zas, tak ako každý mesiac. no nič asi to tak malo byť. 😒
@gabinkaa veľmi držím palce 😉

rienok
27. mar 2011

@vrabcek24 to mi je naozaj veľmi ľúto ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre