• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. júla 2017 
@maticap. ďakujem, nič iné si ani neprajem, len Teba nasledovať :wink:
29. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 IMSI zvecsenie spermie pomocou super citliveho ikroskopu na zistenie jej DNA. Inak nam povedal, ze to stoji cca 60.000 czk, ale neviem ci som neprepocula sumu :angry:
@luly3 v nedelu idem na OPU :slight_smile:
29. mar 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok no čo už máš drobcou u seba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz len nech
sa pekne udomácia :slight_smile:
29. mar 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 tak budeme držať palce, aby bola veľká a hlavne kvalitná úrodička :wink: :wink: :wink:
29. mar 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3, @martini, @gabinkaa, @cecil36, @ninockaskv, @maticap, @tinna13
poslušne hlásim, máme doma dvoch nádherných 8-bunkáčov jednotkovej kvality :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neuveríte transfer mi robil Stelcl, mala som šťastné zelené ponožky a odteraz už len biele spodné prádlo :grinning: pekne ste mi to pričarovali potvorky :wink: . Dakujem no a teraz si idem prečítať čo ste všetko popísali
29. mar 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok supeeeer :wink: teraz len pekne odpočívaj :wink:
29. mar 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok tak nohy hore ... hold, zelene ponozky su zelene ponozky, tak nech ti este donesu kompletne stastie :wink:
29. mar 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv , @luly3 už aj idem odpočívať len som si to tu musela prečítať
:slight_smile: @ninockaskv to s tou prerábkou ... my sme pred 2 rokmi robili elektriku uff ešte teraz mi je zle, trvalo to 2 mesiace lebo majster ochorel :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No a teraz sa ideme púšťať do finálnej fázy ... vyrúbať 1 priečku, prehodiť dvere, nová kuchyňa a kúpelňa ... vyzerá to že nám nestačilo začiatok 02.04. :sweat_smile:
@maticap blahoželám k srdiečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok som rada, ze to malo taky idealny priebeh a este aj doktor bol ten ktoreho si chcela :slight_smile: . teraz si uz tehotna, vela oddychuj a setri sa, aby sa bublinky poriadne zavrtali.TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
29. mar 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok Jeeej,supeeer,tesim sa a drzim prsteky,posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile:
29. mar 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok paráda, vynikajúci výsledok, takže ďaľšia tehulka na obzore, teraz pekne oddych a šetrenie sa nech majú bublinky pokoj a pekne sa zahryzkávajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok dakujem :wink: . Ale ze Ty mas peknu urodicku! :dizzy_face: Tak nech sa drobci na najblizsich 9 mesiacov poriadne zahryznu a nepustia!
29. mar 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok noo jaa som too veedela... Ved som ti písala, že jeden bude 8 bunkac a druhy ho dozenie ;) taak saa teším s tebou a opatruj sa.
29. mar 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte . samé dobré správy. Nevládzem to síce všetko dočítať, ale veľmi sa z vás teším.
@rienok som rada,že zelené ponožky pomohli. osembunkáče sú veľmi nádejné. Držím ti veľmi palce. a tiež posiela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@maticap gratulujem k srdiečku , šetri sa a oddychuj, teraz je to dôležité. Krásny pocit. :dizzy_face:
@luly3 gratulujem a fraxiparín určite pomôže. Mne aspoň zatiaľ pomáha.
@cecil36 dúfam,že sliznica dorastie. Mne pomohol ženský čaj s alchemikou a červené víno. Vraj pomáha aj čili ,ale ja to nemusím.
@vrabček24 opýtaj sa určite na názor v RF. bežný gyn. nie sú až taký odboníci. Vieš, IVF má len 30%. Možno ste mali proste len smolu.
@stela75 určite nemajú váhový limit a 15kg nie je strašné.
naozaj tento rok vyzerá vhodný a dúfame,že bude aj plodný. Mám z vás veľkú radosť. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok SUPER!!! 8 bunkove male klbocka - gratulujem! Teraz oddych, ziadna panika! A op 10 dni chceme mat 2 ciarky!
:grinning:
29. mar 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok k tým dvom čiarkam o 10 dní, ešte dopĺňam, že sú POVINNÉ!
29. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 takže ja idem na skríning 26.4., teda týžden po tebe. budeme si držať prsty.
29. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, dlho nikto nezaktualizoval tabulku, tak som sa pokusila. Neviem ci dobre, ak nie tak sa opravte alebo doplnite

PREDSTIMULANTKY:
callex
falin
stela75
ninockaskv
lulu10

STIMULANTKY
cecil36-OPU 3.4

ČAKATEĽKY:
gabinkaa-ET 26.3, vlozene 2 bublinky, caka na vysledok
rienok-ET 29.3,vlozene 2 bublinky, caka na vysledok

TEHULKY:
rebeka33 -
pikha -
shandy
violoncielka
modra
tomka12
tinna13-prenatalny screening 19.4
martini-prenatalny screening 26.4
maticap
lianka7
luly3-najcerstvejsia tehulka

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
dior
mircalla

30. mar 2011 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ano budeme :slight_smile:
30. mar 2011 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
poslušne hlásim čiaročka zasa zosilnela :wink:
@tinna13 :grinning: :grinning: :grinning: že najčerstvejšia :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 dakujem a ten setriaci rezim tusim zahajim cim skor, aj ked nejako extra nebyvam unavena, no v praci je to sem - tam narocnejsie. A pri mojej cholerickej povahe - hned som nastvana.... :dizzy_face:
@luly3 supeer - len tak dalej! :wink:
30. mar 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2011 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ty mas nejakych mrazacikov a prisla ti uz nejaka faktura za zamrazenie?
mne este neprislo vobec nic. ked som tam volala tak mi povedali, ze mame 3 mrazacikov. potom som pisala aj Stelcovi, ze som nedostala ziadne info ohladne mrazacikov a ani fakturu, a on ze to teda pourguje. ale stale nic, tak neviem
30. mar 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 úžasné, tak nech len silnie :grinning: :grinning: :grinning: ideš aj na krvičku?
30. mar 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa neviem či pôjdem na krvičku možno podla toho čo mi
povedia keď budem volať do RP alebo podla toho či budem nervózna
s toho alebo nie :grinning:
inak dnes ma bolí hlava :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@tinna13 jéééj ty máš ešte 3 súrodencov :grinning: :grinning: :grinning: ja nemám ništ :angry:
30. mar 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 mne tiez napisali do papierov, ze staci tehotensky test a na krv mam ist iba vtedy ak teh. test bude negativny.
ale ked som v dany den volala vysledok teh. testu tak sa ma sestricka opytala aj ake som mala hcg a ze mam ist aj na krv a zavolat im.
30. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok a prosim ta kde ti robili geneticke vysetrenie a platila si za to nieco, dakujem
30. mar 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 oki tak skočim a myslíte že môžem ísť aj zajtra už????to som
10 deň
30. mar 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie pôjdem v pondelok a utorok im zavolám :grinning: :grinning: :grinning: lebo že sestrička
mi povedala že krv budem vedieť až na druhy deň :angry:
30. mar 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 neviem, myslim, ze by si mohla, len im povedz, ze je to hodnota z 10 dna po ET, ja som bola na 12 den
30. mar 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok