• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@tinna13 nie počkám do pondelka predsa 14 deň je 14 nie :grinning:
skúsim ešte niekde pozisťovať či mi nezoberú krv a aby som mala
výsledky už v ten deň :wink:
30. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 skus lebo u na to vzdy trva 1-2 dni, na nervy
30. mar 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 veď aj mne to sestrička povedala u môjho gynekológa porád sem steho nanervy :grinning: :grinning: :grinning:
čakať jeden deň na výsledok a pritom v labáku to majú hneď v ten deň
čo už veď teraz to bude len o čakaní :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 presne tak od teraz uz stale budeme na nieco cakat :slight_smile:
30. mar 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 a do brna by si to mala daleko? tam by si mala krv hned
30. mar 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 cca 100 km :confused: to sa mi nechce absolvovať :grinning:
30. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 aj teba pichalo sem tam v brušku????lebo mna sem tam niekedy pichne
akoby ma niekto pichol s nutra ihlicou :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 hmmmm to ano, to sa ani mne nechcelo a radsej som si pockala
30. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 ano aj mna niekedy pichlo tak riadne, az som sa zlakla, asi to k tomu patri :slight_smile:
30. mar 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 veď to je to aj 20 evri ktoré môžem ušetriť a nakúpiť zato tehotenské testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
nie :wink:
30. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 presne tak ja som ich tusim minula 7 alebo 8
30. mar 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 :grinning: ja už mám 3 zasebou a to ešte dnes idem kupovať aby som mohla
do pondelka testovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. mar 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 aj ja so testovala az do krvneho testu
30. mar 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 ja ako sa poznám budem aj po krvnom teste a ufám aj v 9 mesiaci :grinning: :grinning: :grinning: testnem
30. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: žienky povecte mi ja odvtedy čo som mala ET nepijem kávu síce niesom
veľká kávičkárka ale asi bych aj jednu dala už :grinning: :grinning: :grinning: nie alebo nieje problém?????
30. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: gratulujem vsetkym vlozenym bojovnickom :dizzy_face: :slight_smile: nech sa pekne zahniezduju v tomto krasnom pocasi :sunglasses:
@luly3 jasne ze mozes kavu :wink: :slight_smile:
30. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 a teraz pozeram, ty si cerstva tehulka :sunglasses: gratulujem!!!! :slight_smile:
30. mar 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha Ď. :wink: ale ešte ee ešte niesom až keď budem mať potvrdené od dokiho :grinning:
30. mar 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 no suprová tabulečka :slight_smile: dúfam, že aj ja sa rýchlo zaradím medzi tehuľky :dizzy_face: aj keď zaitaľ žiadne príznaky :confused:
ale asi som len príliš nedočkavá
- na genetiku ma poslal moj obvodny gynekolog a nic som za to neplatila, len to trva myslim 1 mesiac alebo tak nejak

verím, že mi všetky držíte palečky .... dnes mám frmol v práci, ale večer si vás prečítam :wink: papa zatial
30. mar 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a ešte, samozrejme ja držím palečky všetkým čakateľkám na čokoľvek, lebo áno toto je súvislý rad čakania na niečo :sweat_smile:
30. mar 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 ja som tentokrát mrazáčikov nemala, ale minule mi do troch dní od ET oznámili, že mám mrazáčikov a do týždňa prišla emailom faktúra (ja som vo formulári zaškrtla, že mi stačí poslať emailom, že netreba poštou)... každopádne je divné, že ti nič neprišlo...asi im to nechýba :grinning: No záleží čo chceš robiť, buď to budeš urgovať, aby si si bola istá či a koľko mrazáčikov máš a že je zaplatené za ich zmrazenie alebo budeš veriť ich predošlej telefonickej info, že máš a zaplatíš, keď ti raz pošlú faktúru.
@luly3 no verím, že pre teba to bolo zasa krásne ránko...super, len tak ďalej. A určite skoč k svojmu gynekológovi na krv, lebo výška HCG je dôležitá aj pre určenie, či je to ok...niekedy sa z toho dá predbežne určiť aj eventuálne mimomaternicové tehu alebo zanikajúce tehu...nechcem strašiť, určite ťa čakajú už len samé dobré správy, ale ja si myslím, že meranie HCG robia skoro v každom CARe a hneď 2X, tak to určite nie je na zahodenie. Ja som bola dokonca 3x,lebo som mala divný pocit v podbrušku...Inač mne v RF hneď povedali, že doma test 12. deň a na krv 16.deň, bez ohľadu na to aký výsledok domáceho testu bude. Ak máte labák v tom istom meste, tak ja to robím tak, že mi sestrička zoberie krv, ja si ho odnesiem do labáku a v tam im ju pekne aj s lístkom od sestričky odovzdá. Ak na lístok sestrička napíše, že "stativ", tak je to nejak rýchlo urobené a volám do labáku o hodinu a už mi výsledok povedia. skús sa spýtať na takýto alebo obdobný postup, lebo ja už mám dosť, keď tu hodinu čakám :wink:
30. mar 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini ni nemáme labák v rovnakom meste tak ja budem
mosieť čakať ale nevadí počkám šak ten jeden deň ma nezabije :slight_smile:
@rienok tak ako sa cítime????
30. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 no veď to, normálne ... možno som len o niečo veselšia ako inokedy :slight_smile: . No uvidíme ale nikde ma nič nepichá, neťahá, nepáli :confused:
30. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok no ako sa má budúca mamina? ako správičky prinášaš? :wink:
30. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly ja som bola vždy až 14 deň na krv. Držím palce. :slight_smile:
30. mar 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok @gabinkaa tak ako sa dari? drzim vam moc palce :dizzy_face:
Ozaj baby, moze byt keksik pocas stimulky? :angry:
30. mar 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok mňa prvých asi 8 dní tiež nič nebolelo, až potom začalo jemne "predmenštručne"...ale je to asi fakt veľmi individuálne a záleží aj na tom ako bolo OPU a ET urobené, či sú tam nejaké ranky... aj ja sa tak teším, že aj ten druhý bol 8 bunkáč...sa riadne pochlapil a delil sa o stošesť... ten bude riadny bojovník :slight_smile:
30. mar 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok nic nemusi robit, staci nech sa upelesi pekne :slight_smile:
@cecil36 len keksikuj moja kludne, v siestom mesiaci to uz taka prca nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. mar 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pikha ahooj :slight_smile: ved to ved to :wink: chcem si uzivat pokial sa da, lebo ten moj povedal, ze od ET az do 3 mesiaca tehu keks nebude, aby sme miminu neublizili :angry: :grinning:
30. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok na ktory den ste vkladali? Na stvrty? No 2x 8 bunkac je veeelmi najdene :wink:
30. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok