Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lumcag
31. mar 2011

@kajka39 Ahoj,
Jsem ráda, že si se ukázala. Nechtěla jsem ti volat neb tě otravovat dřív než se sama ukážeš, jak to s tebou vypadá? Toho 11. Dubna za as. Babičkovou jedeš? Já jsem ji volala a asi popříští měsíc se chci za ní stavit.
Ráda bych začala cvičit Mojžíšku, ale dřiv než začnu, tak bych chtěla ať mě zkontroluje zda se mi po porodu kostrč nepoposunula. PObolívá mě a já bych ji nerad posilovala, pokud není v pořádku.
Potom se domluvím na nějakých návštěvách né častých a pokusím se zase o malé kolem zimy.
Také už nejsem nejmladší.... 😒
Kajko tak ráda bych tě viděla 😉

rienok
31. mar 2011

@ninockaskv ja ich mám rada... skúsim popozerať na internete a po antikvariátoch. my sme voľakedy mali všetko ako deti doma, ale naši sa rozviedli presťahovali a teraz sa neviem dopátrať čo kde je a nechcem to mamke pripomínať aby jej to nebolo ľúto, že to zapotrošili 😅
ozaj dnes to stretko platí?
@luly3 no keby to @gabinkaa skúsila tak to je čistá masochistka 😀 snáď to vydrží ... už len 4x s a vyspí 😀

kajka39
31. mar 2011

@lumcag ahoj, urcite sa stretneme, tentokrat ostanem v Prahe a pojdem domov az nocnym vlakom, tesim sa na Martinka... Este budem volat ci toho 11.4. kontrola plati, kedze sa mi cyklus posunul a spravne by som mala mat kontrolu az tesne pred ovulkou, toho 11.4 mi to vychadza skor pred mm.. ak by bola zmena terminu, tak ti dam vediet.
Martinkovi planujete surodenca, to je super, drzim palceky 🙂 🙂 🙂 A Babickova pracuje? nesla na tu operaciu s nohou?? Zajtra jej skusim zavolat, dnes rano som nestihla lebo som spala do osmej a viem, ze to nema rada ak ju rusim po tom case....

@ninockaskv - raz sa to urcite podari, len dufam ze v tomto zivote 😀 😀 😀 ja mam uz 41!!! 😀 😀 A ako sa hovori ,, mladost v prdeli a do duchodu daleko,, 😀 😀
A ty si na tom ako? Kedy sa chYstas do dalsieho boja?? 😉

luly3
31. mar 2011

@rienok 😀 😀 😀

ninockaskv
31. mar 2011

@rienok stretko plati, antikvariat je v starom meste oproti univerzitnej kniznici a pri justicaku 🙂

@kajka39 ale co je to vek v dnesnej dobe? pozri na celin dion a ostatne tehotnejuce v pokrocilom veku 😀 😀 nic nie je stratene ..

rienok
31. mar 2011

@ninockaskv super teším sa a niekedy cez obed sa vyberiem na prechádzku a na lov 😀
@kajka39 to nie je žiadna tragédia ten vek ... veď v RF majú najstaršiu matku myslím, že si dobre pamätám 45 ročnú (s darovanými vajíčkami) lebo sme sa na to pýtali 😅

ninockaskv
31. mar 2011

Čo je to absolútny alkoholizmus??? Ožrať slimáka tak, že netrafí domov 😀

rienok
31. mar 2011

@ninockaskv Zdravotná posiťovňa vráti na prepracovanie ročné zúčtovanie klientovi s odôvodnením: Vraciame Vám na prerobenie, nakoľko v kolonke vyživované osoby uvádzate síce pravdivo, ale nesprávne: politici, vláda, úradníci, ...
😀

ninockaskv
31. mar 2011

@rienok 😀

gabinkaa
31. mar 2011

@kajka39 ahoj moja, som rada, že si v poriadku, to čakanie je dosť náročné, ja som mala trocha problémy, ale už myslím pominuly a teraz neviem či je to dobre a či nie a dokonca ma začínajú priedušky pobolievať, tak neviem neviem čo bude ďalej, ale Tebe držím palčeky do ďaľšieho boja, z toho negatívneho je aj niečo pozitívne a z toho sa treba tešiť 😉 😉 😉
@martini jéééj to sú krásni psíčkovia, takí by sa mi veru aj páčili a ako pekne pózujú 😀
@kajka39 no aj murko je nádherný, krásne zvieratká fakt, tá naša mačička nie je veru bohviečo
@rienok niektoré rozprávky, teda knižky čo píšeš mám odložené od svojho detstva, len teraz pohľadať v ktorej krabici a kde sú založené, myslím, že sa dajú v kníhkupectve zohnať nie? dokonca som videla u nás striebornú knihu rozprávok, ale samozrejme bolo v nej menej rozprávok ako v tej mojej ☹ už aj na rozprávkach šetria
@luly3 nie netestovala som ešte, šetrím testík 😀 😀 , ale bola som skoro ráno na WC a už potom ráno som nechcela, počkám ešte 🙂

gabinkaa
31. mar 2011

@rienok neboj neskúšala som, vydržala som, škoda testíka 🙂

rienok
31. mar 2011

@gabinkaa no super... a k tým prieduškám ak berieš prednison tak si musíš dávať väčší pozor na seba, ale mne zaberá ak bolia a nedá sa vykašľať maslový papier na noc na hrudník, ak už kašleš a chceš sa toho rýchlo zbaviť tak buď cibuľový čaj alebo cibuľu s medom, resp. cukrom - nadrobno nakrajať zaliať resp, zasypať cukrom (poriadne) a potom len tu šťavičku po lyžičkách 😉

luly3
31. mar 2011

@gabinkaa presne tak škoda testíku moja počkaj ešte cca 4 - 5 dní 🙂

gabinkaa
31. mar 2011

@rienok super to patrí k tomu že som netestovala? 😀 cibuľku s medíkom využívam, teda teraz nie, ale mňa keď chytia priedušky, tak to je pohroma, to je min. 3 týždne, dala som si homeopatiká, doteraz mi zaberali, tak dúfam, že to nejako zvládnem a domka si dám aj cibuľku s medíkom, ešte je dobré vraj mliečko s medom a maslom

gabinkaa
31. mar 2011

@luly3 veru škoda, ale včera som čítala letáčik testíka, neviem čo sa deje, bolesti už nie sú, tak neviem či je to dobre alebo zle, už fakt neviem na čom som

luly3
31. mar 2011

@gabinkaa ked su bolesti je zle ked niesu bolesti je zle 😀 😀 😀
poznám to 😝 😀 mne na 4 den ustupili bolesti tiež

gabinkaa
31. mar 2011

@luly3 však to 😀 a teraz čo si mám z toho vybrať?

rienok
31. mar 2011

@gabinkaa prestaň na to myslieť 😀 no vážne, možno by pomohlo trochu menej stresovania. Nerobí to dobre tebe ani babulkam v brušku 🙂 ber to tak že to patrí k tomu ... ak teda nemáš teploty 😉 držím palčeky myslím na Teba 😵 😵 😵 a pamataj chce to kľud a nohy v teple 😀

gabinkaa
31. mar 2011

@rienok no jasné, kľud a žiaden stres, snažím sa, občas sa podarí 😀 ale včera večer som teda kľud nemala, neviem či si spomínaš na problém s maliarom a mojím drahým a alkoholom, tak som to nechala chvíľu tak, asi 2 týždne a včera som kázala môjmu drahému nech mu zavolá on, keď mohli piť, tak nech sa aj takto dohodnú, ale to čo sa udialo večer som fakt nečakala, najprv mi volala jeho žena, potom on, no to bol výstup, mám pocit, že sú obaja chorí, fakt nemám slov, najprv ma to vytočilo, ale potom si hovorím to chce kľud, ale čo sú toto za ľudia ☹

rienok
31. mar 2011

@gabinkaa počkaj to akože aj ten maliar Ti vynadal, že sa on opil? to s tou jeho ženou komentovať nebudem, je to proste KRAVA ale aj on? no žeby som sa na neho nevy...la 😠 . No ja to rieším potom "skvelým" odporúčaním 🙂 a nie som sviňa 😉

gabinkaa
31. mar 2011

@rienok no jasné, že mi maliar vynadal, lebo som urazila jeho milú ženušku, som jej povedala, že keď bude jednať takto so zákazníkmi tak sa môže stať, že jej muž nebude mať komu chodiť robiť a nakoniec som jej povedala, že je primitívna ženská, keď mi tam ziapala do tel. a som tel. vypla a potom volal on a presne hovoril to čo mu ona nadiktovala a čo som si to dovolila voči jeho žene, no katastrofa, ako niekde v kocúrkove, môj drahý sa smial a hovoril, že sú obaja zrelí na liečenie a že im šibe

rienok
31. mar 2011

@gabinkaa tak toto naozaj nerieš, veď maliara určite hocikedy zoženieš 😀 a toto už asi poznáš:
Najhoršia je zrážka s blbcom 😀

gabinkaa
31. mar 2011

@rienok tak to je pravda 😀 😀 😀 neriešim to, kašlem na neho, skorej som sa z toho smiala, že akí ľudia sú niektorí......je to inak mladý chalan, ženatý krátko, možno sa časom aj zbadá, keď láska pominie, alebo osprostie úplne, teraz neviem čo je lepšie 😀

rienok
31. mar 2011

@gabinkaa no, ak má naozaj ženu takú semetriku tak je to chudák a je mi ho ľúto 😖 ... ale nemali by svojimi partnerskými problémami obťažovať klientov 😝

gabinkaa
31. mar 2011

@rienok mám pocit že jej IQ je vo výške húpacieho koníka a chce ho dirigovať, len všetko je do času.......ona rozhoduje kam ide robiť čo ide robiť, s kým sa stretá a tak, ozaj chudera, asi má nejaké komplexy a nevie to zvládať, keď si spomeniem zakončenie hovoru z jej strany, že do nepočutia 😀

martini
31. mar 2011

@gabinkaa no teda najprv som ľutovala teba, že sú musela také blbosti, ktoré vedia fakt naštvať a vyviesť z miery riešiť...ale potom som začala ľutovať toho maliara...no uznaj, ty si z nej bola na větvy z toho, že si ju musela počúvať pár minút a on chudááák mnoho rokov... ale fakt to pusť rýchlo z hlaby a zo rok sa na tom s milým zasmejete....ale každopádne je to krava.
Naše psy je ľahké fotiť, oni stále sedia alebo ležia, veľmi sa nehýbu 🙂 a stále su spolu 🙂
A je dobré, že ťa také tie neprimerané bolesti prešli, lebo časť z nich určite bola spôsobená zákrokmi a tá druhá časť už prešla, lebo už si embryjka našli miestočko 🙂 teraz ťa tak tri štyri dni nebude bolieť skoro nič a potom začnú také tie akože predmenštruačné bolesti a potom //... 🙂

lulu10
31. mar 2011

ahojte babule tehule, napisala som Machacovi celu nasu story aby ma nejako nakopol ze co dalej a tak, myslite ze odpise? nemam moc dobre skusenosti s takouto formou komunikacie, vacsinou sa im nechce ani citat tie maily 😅

martini
31. mar 2011

@ninockaskv no teraz už sú "cute", ale keď boli šteniatka tak to boli bobry a zožrali všetko čo im do cesty prišlo... nábytok, sedačku, zárubne... pohladkaj vlčicu za mňa... niekedy si ich vymeníme 🙂, aby som zažila čo to znamená, keď pes počúva povely 😀 😀 😀 lebo tí naši buldoci síce povel pochopia, ale najprv normálne vidíš ako sa im z hlavy parí, keď rozmýšlajú, či sa im chce povel splniť a výsledok je tak 50 na 50...a ak teda na povel niečo urobí, tak to strááášne dlho trvá... 😀
@luly3 si sa zabudla pochváliť čo bolo dnes na testíku? či si dnes už netestovala? a v pondelok pôjdeš na tú krv?
@lulu10 Jasné, že ti odpíše...oni odpíšu absolútne vždy, bez ohľadu čo sa pýtame 🙂 Len im to niekedy pár dní trvá, lebo niekedy sú príliš zaťažení alebo odcestovní. Určite sa odpovede dočkáš.

gabinkaa
31. mar 2011

@martini no oni sú len krátko spolu, majú asi polročného syna, sú tuším rok a pol, ale ak láska vyprchá ju kopne do zadku 😀 teda ak sa nezmení
teraz ma fakt nič nebolí, si ma teda potešila s tými bolesťami 😀 som tak zvedavá čo robia moje bambuľky v brušku, škoda, že sa to nedá vidieť

martini
31. mar 2011

@gabinkaa tiež si myslím, že by mali vymyslieť taký ultrazvuk čo by bol ako mikroskop 🙂 a pravdaže bol by zdraviu neškodlivý 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre