Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
5. apr 2011

@luly3 viem, ze sa meni, len sa bojim, ze zas tam je zapal alebo vysoka viskozita, preto su pomale a deformovane. V januari sme mali morfu 70%, cize 30% dobrych, vcera dobrych iba 5% 😒 Sakra a cim horsia morfa, tym horsia fragmentacia 😠 Ale moc dakujem ze mi drzis palceky 😵 😵 😵 , ja uz ani pracovat neviem ako trpnem 😀

lulu10
5. apr 2011

@cecil36 neboj cecil urcite sa najdu super bojovníci 😉 s tymi spermiogramami je to fest tazke, aj nas caka taka loteria 😕

cecil36
5. apr 2011

@lulu10 ahoj, ako sa dari? No veru je to loteria, najhorsie sa riesia spermiogramy 😒

lulu10
5. apr 2011

@cecil36 zatial sa nam dari dobre, horsie bude ked pride toho 21.4. a pojdeme do RF -to uz pojde do tuhého 😀 mas teraz aj ICSI?

rienok
5. apr 2011

@kajka39, @ luly3 no príznaky nikde nič 😕 tak asi budem bezpríznaková ako písala @ninockaskv 😀 dnes som 7. deň po ET (nepočítam deň transferu a už 10 od oplodnenia) tak snáď už konečne niečo začnem cítiť 😅

@cecil36 neboooj, určite budu oplodnene 😉 držím palčeky preveľmi 😵 😵 😵

@gabinkaa tak ako? dnes si už 10 deň od ET to by si už mohla nájsť // 😵 😵 😵

luly3
5. apr 2011

babulky maaaaaaaaam ho HCG 652 😀

brita
5. apr 2011

@luly3 Luly, gratulujem 😉 Kolky den si po ET? Si s PK alebo bez?

luly3
5. apr 2011

@brita som 15 deň ale včera mi brali krv čiže 14 deň a nemala som PK
a ďakujem 😀

brita
5. apr 2011

@luly3 Tak to je fajn. 😉 Nech sa embryjko teraz pekne drzka ako kliestik. 😀 Vkladali ti jedno? Prepac, ze sa pytam, ale nesledovala som uplne detailne celu diskusiu, tak nie som v obraze, iba obcas nahliadnem. 😉

luly3
5. apr 2011

@brita hej vkladali mi jedno 😉 nevadí že sa pýtaš to je normálne 😅

cecil36
5. apr 2011

@lulu10 ja ma PICSI 😀
@luly3 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵
@rienok dakujem, uz len pol hodka, idem asi zehlit, nech to rychlo ubehne 😀

brita
5. apr 2011

@luly3 Na UTZ ta uz objednali? 🙂

luly3
5. apr 2011

@brita hej 19 idem
@cecil36 ďakujem moja 🙂

maticap.
5. apr 2011

@luly3 kraaasne cisielko! Gratulujem! 🙂

Mna po obede zacina trapit palenie zahy... a tusim je to iba po obede v praci.... tak sa nalievam mineralkou, no akosi nezabera... 🤐

luly3
5. apr 2011

@maticap. ahoj ďakujem ty si mala aké HCG????

rienok
5. apr 2011

@luly3 blahoželáááááám to je skvelá správa 😵 😵 😵 teším sa s Tebou veľmi

brita
5. apr 2011

@rienok Ahoj Rienok, ja som mala ET v ten den ako ty, ale s PK. Kedy si mas urobit testik?

falin
5. apr 2011

@rienok - rienok citam ze beries anopyrin. Ten by tehulky nemali. Ja som prala pred transferom anopyrin a po transfere pichala fraxik. Ostatne lieky som brala tak isto. Aj utros som brala 4-0-4

@cecil36 - blahozelam k peknej urodicke, drzim palce nech sa podaria oplodnit

@luly3 - super spravicka, gratulujem tehulka 😉

lulu10
5. apr 2011

@cecil36 a nemoze byt aj ICSI aj PICSI? prestavujem si to tak ze pri PICSI sa vyberie naj spermoska co sa naviaze na tu latku a potom sa urobi ICSI a hotovo ci nie? 😀 😀 😀 asi si otvorim vlastne centrum s novymi metodami 😀 😀 😀

brita
5. apr 2011

@falin Falin, anopyrin nam davaju v Reprofite aj pred aj po ET, je to na prekrvenie maternice.

gabinkaa
5. apr 2011

@rienok ano dnes je 10. deň, ale netestovala som, iba v nedeľu, nemám odvahu a necítim nič, tak neviem, mám strach, že to nevyšlo, ale čo už, tak počkám na koniec týždňa, Ty kedy budeš testíkovať?
@luly3 gratulujéééém ku krásnej správičke, takže potvrdená nová tehulka, teším sa s Tebou 😵 😵 😵

rienok
5. apr 2011

@falin no mam pokračovať ... prednison aj anopyrin tak snáď vedia čo robia 😕 hovoril mi Štelcl že by to mohlo pomoôcť, keďže mne sa nikdy žiadne embryjko neuchytilo a mam mutaciu MTHFR heterozygot ale to čislo si moc nepamatam, hovoril že inak je všetko v poriadku ...no uvidime
@brita ja mam v papieri napisane 13.04. a to mi vychadza dokonca 15. deň po ET a Tebe tam nič nenapísali? kukni sa možno to tam dakde nájdeš, keď si mala PK a vkladali ti 5-ty deň? ak ano tak tam budeš mať dátum 11.04. 😉 pri ich výpočtoch... ale asi testnem už cez víkend. uvidím ako budem odvážna 😀

gabinkaa
5. apr 2011

@kajka39 ahoj moja, zatiaľ nemám, testovala som 8. deň a testík neg. tak teraz mám strach, budem asi až ako mi nakázali

rienok
5. apr 2011

@ninockaskv, @gabinkaa no vidíš, konečne ste ma odhalili ... ja nemám nervy zo železa len som zbabelec 😀 uvidím, kedy budem testovať ale zatiaľ sa prikláňam až k tomu 13.04..... lebo ak to náhodou nevyšlo tak si nebudem kaziť celý víkend 😉
ani ja nič necítim neboj, ak nám sú súdené // tak tam budú 😉

rienok
5. apr 2011

@lulu10 áno , súhlasím ... zavedieš postupy že budú len kukať 😀 😀 😀

brita
5. apr 2011

@rienok Mas pravdu, je to tam. Mam testovat 11.4. To tam je takto napisane ale prvykrat, minule som tam taketo nieco nemala, iba mi povedali, ze o 14 dni. Toto je ale o 13 dni, ak nepocitam den ET. 😕 😕 Ano, mne vkladali 5. den, tebe 3. den, vsak?Ja asi nebudem testovat sama, pojdem radsej na krvicku, je to istejsie. 😉

rienok
5. apr 2011

@brita áno ja som mala vklad na 3. deň ... a ja sa testnem možno už v utorok a v stredu si skočim na krv 😉 ja mám takého super doktora a sestričky, že keby som tam teraz začala chodiť tak aj každý deň mi spravia 😀 sú úžasní

lulu10
5. apr 2011

@rienok že? ja si pospájam metódy ako mi to pasuje 😀 bozinku musim sa tu vas popytat co a ako lebo ked poviem machacovi moje predstavy tak sa bude za hlavu chytat 😝

gabinkaa
5. apr 2011

@rienok nejako si sa mi stratila, zostal po Tebe len čierny vrchný pásik 😀 že by to bolo tým strachom s testíkov?
hm ak sú nám súdené.......tak uvidíme či budeme nasledovať luly, tá už to má potvrdené

brita
5. apr 2011

@rienok Ja chodim na krv do Heliosu do Martina. Som ich stara-znama pacientka. 🙂 Sice sa mi u nich nepodarilo otehotniet, ale robili maximum a boli skutocne korektni. Aj na kontrolu sliznice pred ET som bola u nich, aby som nemusela behat do Brna. Tak ti drzim silno palceky, nech ti to vyjde. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre