Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
14. jún 2009

tanitka dnes je 8 den po ET ale bez PK 😵

lahhel
autor
14. jún 2009

Dobre ranko babulky 🙂

Julietka, tak to je uzasna spravicka takto zrana..velmi sa tesim s tebou a blahozelam k dvom dialnickam 🙂 No vidis, mozno u teba je priznak tehulkovnia ziadny priznak 😉

Tanittka, ze siesta choroba..tak to som veru nepocula..ale som rada, ze veduci je uz OK a moze sa vyvalovat pod hruskou 😉

Mirindik, tak netrpezlivo cakame na dobre spravicky 🙂

Babulky, mne sa stala vcera vecer taka vec, ze som si nebola ista ci som vzala tretiu tabletku clostilu, tak som si pre istotu dala...myslite ze ked som mala brat 3 tabletky, a zjedla som nahodou 4, to hadam nemoze nejako uskodit 😒

julietka
14. jún 2009

baby odfotila som si testik do albumu, nazivo je ale krajsia 😵 ..je to mobilom fotene takze velka kvalita to nie je..

lahhel
autor
14. jún 2009

Julietka, ale to su silne dialnice 😀 ...super, tak moc ti to prajem, samozrejme aj vsetkym ostatnym babulkam...

julietka
14. jún 2009

lahhelik ale to sa da predsa lahko vyratat, ved vied kedy si zacala brat a kolko beries a mas ich brat 5 dni, predpokladam ze mas dve krabicky, tak vysyp obsah celej krabicky a spocitaj 😵 aj ja to tak robievam 😀

julietka
14. jún 2009

lahhelik dakujem 😵 dufam ze tentokrat ked su tak zavcasu ze aj vydrzia

lahhel
autor
14. jún 2009

Julietka, ved som ich pocitala, jednu krabicku som vybrala celu, to bolo na 3 dni a 1...a potom som mala este z minulej stimulky 5 tabletok, tak som si z nich dala, no ked som to tak ratala, malo by to byt v poriadku, ale mam nastavenu pripomienku, takze to ma pomylilo..lebo ked zacne pipat hned si dam...ale teraz si neviem ani za nic spomenut...ale nevadi, zajtra uvidime, ako to vlastne vyzera...aj sa trosku bojim...Inac minulu stimulku ma stale bolel lavy vajecnik, a nakoniec vajka boli zle...tuto stimulku ma nic neboli, obcas pichne lavy vajcak, ale v pohode, tak si znazim nahovorit ze to bude OK...ale podvedomie sa trosku boji..Zajtra mam aj stretko s machacom, dufam, ze uz zabudol, ze som mu vypisovala cez dovcu 😀

avaka
14. jún 2009

Babule.. 😀 😀
Julietka 😵 😵 😀 super,zacinaju sa tu rozbiehat bezpriznakove....to je parada,ja sa tak tesim 🙂

Lahhel,aj s tym mavam problem,ked neviem,ci som si dala Tbl.,Zajtra uz mas UZT?drzim palce,nech si krasne foliky...ja som baby taka rada...ani som si ranajky nesla robit,hned som sem sprintovala...a taketo krasne prekvapko na ranajky...
Mne sa vcera vobec nedalo pripojit na kona..
Tanittka,siesta choroba? 😕 To prvy krat pocujem,ozaj

julietka
14. jún 2009

lahhelik to vobec nevadi ked si si dala jeden navyse,ved niekedy naordinuju aj 5 tabliet za den..takze ak nahodou nic sa nedeje 😉

ozaj lahhelik ty ides zajtra do Brna?a nejdete cez BA?

tanitta
14. jún 2009

lahel.. aj keby spaps 4ks tak uz s tym nic nenarobis 😕 .. uskodit to neuskodi urcite... 😉
julie... teeda tie su riadne 😵 😵 ..

avaka
14. jún 2009

Juli,mala si mamatest?

Mirinda,no kde si?? 🙂

julietka
14. jún 2009

avka ano mamatest s citlivostou 20IU, ten ma zatial nesklamal 😵

avaka
14. jún 2009

tak to je super,ten je naj.naj.naj.
😉
Aj ja som teraz len s nim robila.. 🙂

julietka
14. jún 2009

avka len si pekne bezkaj spravit tie ranajojky, teraz to potrebujete vsetci traja 😉
avka ja nemozem tomu uverit aj ked sa pre istotu tessim len potichucku, lebo sa bojim ze sa zopakuje to co minule, ale tak som vypliestala na tie ciarky oci co som tomu nemohla uverit ..

avaka
14. jún 2009

tak tomu ver 🙂 😵 aj sa stale bojim vsetkemu uverit,ale musime...mamatest neklame
Idem papat

julietka
14. jún 2009

mirindik??

lenka20
14. jún 2009

dobre ranko a jeeeeeej, prva dnesna lastovicka - julie - super, gratulujem k //, jasne ze je to este len zaciatok, ale potesi, vsak 😉 hned sa cloveku zdvihne naladicka, tak thuj thuj thuj len nech to takto krasne pokracuje 😵 😵 😵
a mirindik - cakame 😉
lahhelka urcite by neva aj keby si si dala o 1 tabl.clostylu viac, aspon bude viac vajok 😉

lahhel
autor
14. jún 2009

Julietka, ano zajtra idem do Brna na UTZ a ideme cez BA...preco sa pytas? 🙂

Avaka+ bublinka, lenka ahojky 🙂

Kočky dakujem, je to uz asi jedno kolko som tych tabletok zjedla, hlavne nech ucinkuju ako maju 😉

avaka
14. jún 2009

Lahhel,to je tvoj havino na fotke?Krasny je.Co to je ?Labrador?

avaka
14. jún 2009

Ahoj Lenuska 🙂

lahhel
autor
14. jún 2009

Avaka, ano to je labradorka - Lea 🙂

avaka
14. jún 2009

Aj kamaratka ma Labradora,to su krasny a dobry havkaci 🙂

julietka
14. jún 2009

ahoj lenik 😉

labradori su nahderni havkovia 🙂

zuzla80
14. jún 2009

Juliiiiiiiiiiiiiiiiiii no vidíš moja - to najkrajšia správička tohto týždňa - zatiaľ len potichúčky ale z celého srdiečka blahoželám - tentokrát to už musí dobre dopadnúť. Nááááááááááádhernééééééééé čiaročky 😀 😀 😵

Mirindik a ty ako? Baby ja som sa tu kvôli vám dotrepala na internet - juuuj Juli ja sa tak z teba tešííííím, ani nevieš ako, keby ešte Miri napísala, že má // paľuchy tak to by bolo najúžasnejšie.

mirinda10
14. jún 2009

no kocky nejak mi nesiel konik ale som tu no ja mam tiez dve ciarky ale ta druha je trosku slabsia ako ma juli ale ked tak pozeram juli u teba to potom bude na dvojky alebo u mna to mozno uz klesa minule som mala dve ciarky na 12den od ET a potom na 15 den iba HCG 5,5 tak zajtra krv napovie co bude aj ked minulr som testovala s rapidclear a teraz mamatest co ma citlivost 20

lahhel
autor
14. jún 2009

Mirindik, tak to je uzasna spravicka, neboj ona este zosilnie...teraz zacala ta spravna tehu vlna, takze to musi vyjst 🙂 Zajtra budem drzat palceky na krvi, aby bolo hcg pekne vysoke..

mirinda10
14. jún 2009

baby a co nemozete spat kes ste tu tak skoro? chapem tanicku veduci nastavuje iny rezim ale juli ale ked vidim tvoj test tak, to klobuk dole ved si mala OPU 3.6 a dnes je 10,5 den od oplodnenia tak ja to typujem na dvojky inak ja neviem neviem co zajtra bude rano este testnem a uvim ja to ani neskusam nafotit ale vidno ju volnym okom ale nie je taka sila ☹ a ked toto je len odfotene aku ju mas skutocne silnu juli moc gratulujem

neviem neviem kto ma po PK na 6 den od ET tak silnu ciarku ako mas ty 🙂 🙂 🙂 🙂

tanitta
14. jún 2009

Mirinda...su tam //...nato ze to boli "malobunkovce" su to velky sikovnici;)... 😎 urcite budu tiez pekne silniet 😵

mirinda10
14. jún 2009

tanitka zajtra idem na krv tak vsetko bude jasne ale mam strach, podbrusko boli ako na mrchu ale zatial nespinim ale kto vie co bude zajtra. Drzte mi palce budem to moc potrebovat som inak smutna cakala som, ze ciarka bude silnejsia ale zas som rada, ze aspon nejaka bola ale nedavam tomu nejaku velku nadej lebo ake mozem mat zajtra HCG ked ciarka je slaba a mozno zajtra nebude ziadna moc neverim mojim vajkam asi im dam este jednu sancu a potom uz budem nasledovat Lenku to je istota.
Idem polievat zahradu tak zajtra napisem ako som dopadla

julietka
14. jún 2009

mirindik gragulujem aj tebe a velmi moc, neboj ved tie ciarocky isto zosileneju, musime verit 🙂

inak ja som nemala PK mirindik ako pises a dnes je 8den 😉 vcera v sobotu bol tyzden 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre