Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
5. apr 2011

@ninockaskv včera som netestíkovala, bol 10. deň, takže by som teda mala hýriť a piť, aby sa bublinky prebudili? 😉

martini
5. apr 2011

@luly3 no super, to je dobrééé čísielko. môžeš byť veľmi spokojná 🙂

rienok
5. apr 2011

@lulu10 nienie, neobmedzuj sa možno ich budeš inšpirovať 🙂

rienok
5. apr 2011

@gabinkaa hmm vyparila som sa ako smrad 😀 neviem, mne sa stalo ze mi vobec nechcelo brat prispevky 😅

rienok
5. apr 2011

@cecil36 už si volala?

martini
5. apr 2011

@luly3 teraz pozerám tabuľku - 14. deň po ET (deň ET sa nepočíta) a bez PK, to máš teda riadne uhniezdeného drobca 🙂 HCG máš lepšie ako je priemer 🙂 tak ešte raz blahoželám.

rienok
5. apr 2011

@martini kde máš tabuľku? aj ja si prosím 🙂

lulu10
5. apr 2011

@cecil36 tak ako? 😕

martini
5. apr 2011

@rienok tabuľku mám od Mircaly, tak som myslela, že je všeobecne známa 🙂

http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

luly3
5. apr 2011

ďakujem kočky moc moc som štastná 😅
cecil noooooo nenapínaj moja

luly3
5. apr 2011

@martini ak sa deň ET nepočíta tak som bola 13 deň 🙂

rienok
5. apr 2011

@martini vidíš že neni 😀 ja som nikdy nemala nijaké HCG 😨 tak dúfam, že teraz to už budem potrebovať 😉
uložím si do obľúbených

martini
5. apr 2011

@luly3 ja som mala 14. deň (po PK) beta HCG 400. Som síce bola v norme, v rámci tabuľky, ale bola som podpriemerná a mimčo dorástlo a minulý týždeň už bolo o 3 dni popredu 🙂 bola som z toho môjho HCG jemnulinko smutná, ale ty máš superské. To preto si mala čiaročku už na 7. deň, ja by som podľa mňa nemala.

martini
5. apr 2011

@rienok 🙂 zíde sa, určite 🙂

gabinkaa
5. apr 2011

@martini ani ja nemám tabuľku, pozriem, ja som mala na 10. deň hcg 14, máličko, to bolo pri druho ivf

rienok
5. apr 2011

@martini tam ma zarazilo, že 14.deň po ET ( 3-denna kultivacia) je HCG nižšie ako 13 ... to bude nejaká mýlka 😕

martini
5. apr 2011

@gabinkaa 14 bolo asi jemne pod normou, asi preto odišlo :(

luly3
5. apr 2011

@martini 🙂 teším sa veľmi a asi nezáleži na HCG ale natom aby sa zdvojnásobovalo nie???? 😕
@gabinkaa tomu sa hovorí biochemické tehotenstvo mala som to 2 krat
raz bolo hcg 9,8 a raz 5,4 😠 😠 😠

rienok
5. apr 2011

@cecil36 si tu? nenapínaj nás 😕

martini
5. apr 2011

@rienok v tom jednom dni je to aj v tej poslednej tabuľke nejaké divné...tiež si myslím, že sa pomýlili...v tej hornej hodnote, lebo dolná a priemerná by ešte boli ako tak ok a boli by v rámci progresívneho rastu logické, ale tá horná nie je dobrá, tiež si myslím.

martini
5. apr 2011

@luly3 ale aj tento údaj je dôležitý, aby bolo výška HCG ok a aby sa zdvojnásobovalo každý druhý deň v prvých týždňoch, neskôr sa to spomalí trochu. Ja som mala 400 a o týždeň 5000. tak som sa tešila. na ultrazvuku 19.4. to budeš už 6 + niečo, nie?

luly3
5. apr 2011

@martini mnooo asi ja to neviem počítat ale asi tak nejako to vychádza 😀 😀 😀
boženku tak to stúpa 😅

gabinkaa
5. apr 2011

@martini asi preto, sestrička mi hovorila, že na 14. deň musí byť nad 100 a bola 0 😀
@luly3 ano hovorili mi tak, že biochemcké tehotenstvo, síce som neštudovala čo to znamená,ale použili ten termín
doktror v RF mi vravel, že mám si urobiť testík 9.4. ale mám ísť aj na krv, vraj až po odbere krvi sa rozhodne

rienok
5. apr 2011

@martini,@luly3 ... juj už aby som riešila aj ja totok 🙂 tak ste ma navnadili že ma trhá ísť si kúpiť testy ...ale dám tomu naozaj pokoj nič neurýchlim 😉

luly3
5. apr 2011

@gabinkaa ja som tam včera volala a povedala som že krv budem mat až zajtra
a oni nato že ak mate tehu test // tak nieje potrebna krv ale ak si urobíš budeš mať
kludnejšie svedomie
@rienok budeeeš zachvíločku 😀

rienok
5. apr 2011

jaj ale @cecil36 sa vôbec neozýva.... dúfam, že je všetko Ok a len nemohla nam to prist oznamit 😕

maticap.
5. apr 2011

@luly3 ahoj luly, ja som mala b-hcg na 31.DC - cize 18. den po ovulacii cisielko 1007 😀 . Takze moja prva otazka na prvom sone bola: je tam jedno alebo dve? 😵 Dr. ma zahaltoval, ze co by som hned na prvykrat nechcela 😝 , je tam jedno a vobec! 😅 No u mna v normalnom cykle boli sem - tam aj dva foliky naraz...takze ta moznost tu bola. A k tomu to vyssie hcg-cko... Tak uvidime o tyzden, kedy idem k svojej gyndoske na sono - ci je stale rovnake skore 😀 . To uz budem 8. TT (ale oficialne 10.TT - ja si to ratam podla seba a ovulacie...).

luly3
5. apr 2011

@rienok určite je všetko ok asi má prácu

lulu10
5. apr 2011

@rienok tiez mam strach ze co je s nou a ci je vsetko ok 😕 ale dufam ze ano 😎

luly3
5. apr 2011

@maticap. ja tým počtom 8 a 10 tt vôbec nerozumiem 😀 ja sem si to
hodila do kalkulačky na nete a vyšlo toto tak sem si to dala 😀 😀 😀
heeeej pekne hcg na 18 deň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre