Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
6. apr 2011

@lulu10
@cecil36 baby keby ste mali pravdu, tak vydržím všetko, ale inak je to katastrofa 😀 ☹

gabinkaa
6. apr 2011

@luly3 to je jasné, že očúram, len nevládzem vstať z postele, ak sa posadím, točí sa mi hlava, žalúdok pláve

cecil36
6. apr 2011

@lulu10 ono to asi fakt nezavisi od toho ako ti je zle, mne pri prvom tehu bole zle jak slak a napriek tomu sa mimi neudrzalo (joj to bolo davno 😀 ), pri dcere mi nebolo nic a uz mam doma 12 rocnu pubertiacku. A niekto to ma zas naopak. Takze je to indi vindi 😀

cecil36
6. apr 2011

@gabinkaa ty si 11 dni od ET? To uz by ti testik povedal, ci? Ale zas nesil sa do nicoho, ocurat mozes aj neskor alebo rano 😉

gabinkaa
6. apr 2011

@lulu10 to vedro mi tu chýba a uvažujem, že na wc mám dosť ďaleko, bližšie je do kúpeľne 😀 ☹

lulu10
6. apr 2011

@cecil36 jasne je to indi vindi ale stastne to zeny co su bezpriznakove 😀 a to prve tehu si potratila? 😕

gabinkaa
6. apr 2011

@cecil36 veru 11. deň, ale nejako som neuvažovala o testovaní, až na konci týždňa, 9.4. mám v papieroch

lulu10
6. apr 2011

@gabinkaa ked sa vyzvracias tak sa ti ulavi 😉

cecil36
6. apr 2011

@lulu10 hej prve som potratila, ale dr. si mysleli, ze mam cystu a rozhodli sa mi ju laparoskopicky vybrat a az na operacnom stole zistili, ze som tehu (a to som im vravela, ze mozem byt tehu). A o tyzden som potratila 😒 Tazko urcit ci to bola chyba dr. alebo by to bolo i tak odislo, hmmm, to uz nezistim, navyse to je uz nejakych 14 rokov dozadu....

cecil36
6. apr 2011

@gabinkaa mozno je to aj lepsie testovat ako mas v papieroch, vtedy to je uz na isto 😉

lulu10
6. apr 2011

@cecil36 to su trupkaci niekedy ti lekari, mne pri prvom tehu tvrdil ze je to na 100% mimomaternicove hned pri prvom sone (ako to zistil netusim) a to ma tak vystresoval ze som skoro skolabovala od strachu a o tyzden to uz bolo na mieste a tak sa mi osprevdlnoval 😠 pako 🙄

cecil36
6. apr 2011

@lulu10 no to je tiez na nervy, ja by som tiez asi skolabovala.

lulu10
6. apr 2011

@cecil36
@gabinkaa ja by som to riskla a testla, ale jasne ze ak sa necitis na test tak netestuj a pekne pockaj 😉

cecil36
6. apr 2011

@lulu10 hlasin pregnyl odburany 😀

lulu10
6. apr 2011

@cecil36 teba som nemyslela s tym testovanim 😀 ale chvalim si statočná že si testla 😀 😀 😀

callex
6. apr 2011

ahojte babule...poslusne sa hlasim do sluzby 😀
popisali ste toho teda pozehnane..a prebehla som to len tak zbezne.
@kajka39 tie mutacie z genetiky.oni vedia na ake sa maju zamerat.inak velmi sa tesim ze to idete znovu skusit.
@cecil36 machac ma tusim obdobie,, nic nebrat,, mne tiez povedal nic nebrat dokonca aj euthyrox povedal ze mam vysadit.drzim palce na ET..kolko budete vkladat? dve ci tri deturence?
@luly3 ikde som nenasla vysledky z krvicky..ako to dopadlo?
@gabinkaa vyzera to tehotne..skus rano testnut.a ak mas zazvor urob si cajik.
@rienok ako sa citis? Lucka a Lukas sa hlasia nejako k svetu?

cecil36
6. apr 2011

@lulu10 ja viem, ale uz ked si ma oslovila, no netestnem 😀 😀 😀 😀
@callex ahojky, ani euthyrox? to vazne? no budeme davat dve, teda ak budu ok, ak by boli tri tak asi zamrazime jedno, i ked najradsej by som dala vsetky tri, ale pri mojom stasti by sa aj tri uchytili 😀

lulu10
6. apr 2011

@gabinkaa tak ako? neni ti lepsie?

luly3
6. apr 2011

@callex ahoj mala som HCG 652 😉

luly3
6. apr 2011

@cecil36 😀 ty nemáš náhodou čas na testovanie, hm????

falin
6. apr 2011

@gabinkaa - stale je rovnako? Drz sa

@callex - ahoj, dnes som na teba akurat myslela ze som ta tu nevidela. Ako sa mas? Stimulujes alebo ste to posunuli?

cecil36
6. apr 2011

@luly3 ja som testovala len ci uz pregnyl nemam v sebe, bo mne sa vzdy dôho drzi, ale teraz uz je fuc 😀

gerdusha
6. apr 2011

aaach jo, tak len 1 ziskany oocyt... 😒

martini
6. apr 2011

@gerdusha ale keďže je sám, tak to bude silák presilák, keďže všetka výživa a starostlivosť boli len pre neho...držíme mu veľmi prsty. ale škoda, mohlo ich byť aspoň pár, no čo už... ale pozri na @luly3, tej tiež ostal len jeden a je tehu 🙂
@callex no vitaj späť...ako bolo? oddýchnutá? je už apríl...stimulka nachystaná?
@gabinkaa jój, ty si túto stimulku prežiješ svoje...dúfam, že ťa to skoro prejde a budeš sa cítiť lepšie. Veríme, že ti je zle z toho, že telíčko už vníma veľké zmeny, čo sa s ním budú diať nasledujúcich 9 (či 8,5) mesiaca...

luly3
6. apr 2011

@gerdusha ahoj nevadí že je jeden 🙂 práve ten jeden bude bojovníček, ja som mala
tiež nakoniec jeden a s neho HCG 652 😅 mosíš drobečkovi veriť

cecil36
6. apr 2011

Baby tak hlasim mame 5,4,3 bunkaca, snad je to ok 😉
@gerdusha aj jeden ak je sikovny moze byt uspesny, vid luly3 😉

rienok
6. apr 2011

@martini juj aká ucelená informácia, tak teda ostanem len pri tom femibione.... a ked pojdem ku mojmu gynekologovi tak sa ho na to spýtam 😉
@ninockaskv, @callex no veru, už pomaličky nastupuju aj u mňa všelijaké pochybnosti ... hlavne preto že furt nič necítim a keď náhodou tak mám pocit že som si to vymyslela 😕 , klasika 😀 no ale keďže dnes som len 8.deň po ET tak mám ešte stále čas
😉
@gabinkaa no veru, tak toto vyzera na tehu príznaky 😵 😵 😵 rád je veľa, len to by niekto musel byť po ruke kto by Ťa obslúžil ...... no mne bolo včera večer úplne na nič, brucho bolelo jak pred mrchou a hlavu mi šlo rozhodiť a mala som ruky nohy ľadové ako žaba , ale ja mám nízky tlak ... takže totok nebudu tehu príznaky
@gerdusha neboj, bude to obrovský bojovník...ver mu, ja mu verím a veľmi držím palečky 😉
@cecil36 no teda, akí sú šikovní ja som mala na 2. deň 4- a 2-bunkáča ...juj to vyzerá úžasne 😵

gerdusha
6. apr 2011

@martini
@luly3
@cecil36
@rienok ,

vdaka za podporu...neviem, kde sa stala chyba, v piatok som mala cca 15 folikov...dnes vydolovali len 1 oocyt...verim, ze budete mat pravdu...nesmiem nad tym bojovnikom lamat palicu...zajtra budeme mudrejsi...

miminkad
6. apr 2011

@lulu10 ahoj,v podstate s obdobneho dovodu ako hovoris ty.ja mam termin na brna na 20.4.tak mozno by sme skusili prvu konzultaciu a potom sa rozhodli.inak mame aj do brna blizsie a vela ludi chvali vaic brno.no ani nie ze nepacilo,len sme asi obaja cakali viac.preto by sme radi poculi aj iny nazor.vy mate aky problem?nam povedali aj v martine,ze sme zdravy a mala som pocit,ze co vlastne chceme.neviem.ale myslim,ze sme cakali viac.preco vam nepomohli?ako dlho ste tam chodili?vies,tohoto sa obavam aj ja,ze sa stane,ked tam ostanete

cecil36
6. apr 2011

@rienok ahooj tesim sa na stretko 😉
@gerdusha mne raz v unice otevrel povedal, ze sa to stava, ked najsilnejsi oocyt potlaci tie ostatne a berie si vsetko "pre seba" 😉 Takze toto bude riadny bojovnik 😉 Urcite netreba nad nim lamat palicu, skor naopak, treba mu verit 😉 A cim si stimulovala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre