• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
@rienok ahoj ja som tu ale inak je tu dnes nejako velmo pokojne :wink:
7. apr 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok vsetci dreme :grinning: a ty ako? ozaj, idem pozriet tvoju webku, ci tam nemas nejake tipy na slovinsko.... hadam sa tam cez velku noc dostaneme :wink:
7. apr 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok @lulu10 este aj ja tu virim vzduch, ale o chvilu budeme ficat :wink:
7. apr 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv ahoj, vcera sme ta spomilali, ze musime dat stretko vsetky tri :wink:
7. apr 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 ty uz chod rozsirovat rodinu o dva kusky :wink:
7. apr 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ja som strasny zavislak :grinning: ale vazne este mam chvilocku cas, mame tam byt az o14 :wink:
7. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 veru aj ja sem chodim kukat, kto co napisal ...ale hlavne neviem sa na nic sustredit, nic ma nebavi, :rolling_eyes: uz sa zacina prejavovat nervozita predsa len dneska 9. deň
7. apr 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok Rienok, som na tom podobne ako ty. Uz hloda vo mne cervik. :unamused: Ale musime vydrzat! :wink:
7. apr 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ja som presvedcena, ze ty si tehu, tak dont stress :wink:
7. apr 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 super, rada ... aj ked zjanve budem jedina na vine :wink:

@rienok klud, moja psychoska vzdy vravi, ze ide len o to vydrzat a nepodlahnut panike, skor ci neskor sa to podari a vzdy mi rozprava o nejakej svojej kamoske, ktora bola tusim maniodepresivna .. ci co to, rozhodla sa mat mimco, chodili na ivf a vraj boli 8x a nakoniec maju dievcatko :grinning:

a co ta gabinkaa? dufam, ze si nasla // :dizzy_face: a ze to bude mat cele dobry priebeh
7. apr 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vsetko co som napisala mi zmizlo :angry: lebo som sa prehodila na druhu stranu a zabudla odoslat, supis :angry:, to tak vyzera ked popri praci lozim na konika

@rienok - nechces zajtra skusit testnut? Ja som ten 10-ty den mala ako hranicu na testovanie, skor som nikdy netestovala

@cecil36 - drzim palce

@calex - ako ti je dnes? Dufam ze lepsie. Verim ze tato stimulka bude uspesna, si oddychnuta, pripravena na drobcov :wink: Ako bolo na dovce?

Bavili ste sa tu o laparke. Ja som ziadost na 1.ivf mala schvalenu bez laparky. Ale napokon som sa jej nevyhla :confounded: , ale to kvoli endo cyste

paaa
idem makat
7. apr 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv jaj, vy všetci vytvárate HDP :slight_smile: no niekto musí robiť.... choď kuknúť, veľa tam toho zatiaľ nemáme, ale mám tip ... ak si ešte nebola na plitvických jazerách tak tam chod kuknut
7. apr 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 a kedy si ideš pre drobatka????
@rienok no čo dnes sa mame ako????9 deň fú toto letí zajtra môžeš testnúť :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 tak držím palčeky, aby ste boli úspešní......moc moc
môj testík zasa neg. takže máme za sebou ďaľší neg. pokus
7. apr 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok hm. uvidim, povodne sme chceli ist na celu velku noc, plus aspon jeden dovolenky, ale financne to kvoli prestavbe urcite nezvladneme.. tak to musim premysliet
7. apr 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, takže dnešný testík je neg., :frowning2: :frowning2: :frowning2: máme za sebou ďaľší neg. pokus, no čo už, neviem či ešte budeme pokračovať a rozmýšľam, že už aj utroš vysadím, nemá význam ho naďalej vkladať a odďaľovať mrchu, dnes má termín, všetkým držím palčeky
7. apr 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ale nie .. dnes si len 11. deň ešte stále je šanca
7. apr 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok nie dnes som 12. deň a už začínam mať také pocity ako pred mrchou, takže už nič z toho :frowning2:
7. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa ale niekde som čítala, že dokonca aj počas tehotenstva môže žena pociťovať menštruačné bolesti v čase kedy by mala mať menštruáciu, juj čo keď je to len planý poplach, Aký si mala test? mamatest 10
7. apr 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv ano to poznam, začali sme teraz a už aby som rozmyšľala čo robiť pri prekročení rozpočtu :sweat_smile:
7. apr 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa :frowning2: to ma mrzí moja ale nevzdávaj to určite nie, mne sa
podarilo na 7 pokus vidíš :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc moc ma to mrzí tak som verila
7. apr 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brita a ty si kedy mala transfer, ktorý si deň dnes?
7. apr 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa a test si mala dobry??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. apr 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa este nic nevysadzaj prosim ta..ten vcerajsok nebol pre nic za nic.este vydrz dva dni prosim.
@rienok tvoja nervozita je pochopitelna a neboj my sme nervozne s tebou.
@brita aj ty si po ET?
@falin vdaka za opytanie..zatial je mi dobre uvidime co bude ked pridem domov,lebo vcera to zacalo az tam.tak z dovolenky som si najviac uzila aquaparky..nechala som sa o dusu masirovat tymi tryskami a vodopadmi,a poplavala som si v plaveckom bazene.a nejaka tura bola a potom klasicky shoping.plus sme sa postretavali s rodinou co bola po ceste takze taka dost akcna dovca..do postele sme padali hotovi.
dnes som bola este na mobilizaciu chrbtice..zase som mala blok v panvovej oblasti tak dufam je fuc a vydrzi to nejaky cas odblokovane.pan doktor ma pochvalil ze dobre cvicim,ze svalstvo je ok. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no keby videl ako cvicim..myslienkami v hlave. :slight_smile: a este na mna hned vo dverach prehovoril ze ako dobre vyzeram. :confused:a ked som mu pootm neskor hovorila ze picham hormony tak povedal ze to je to co zapricinuje ze dobre vyzeram..ze teraz moje jang vyzaruje silnejsie a jeho jin to zachytilo.a ze takisto sa nem vtedy meni pokozka..je jemnejsia. no bola som z toho paf...ale potesilo.
inak je tu este nejaka spolubojovnica na stimulkou so mnou?alebo som posledny aprilovy mohykan?
7. apr 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex no vidíš... takí by mali byť všetci doktori . hneď je deň krajší :slight_smile:
7. apr 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@callex jeej mile.. takze sa nemame na co vyhovarat.. hormony mozme v pohode tlacit :grinning: :grinning:
ten tvoj doki sa mi viac paci ako ta pracharova u nas v BA .. ta teda nie je na ziadne jing a jang :confused:
ja picham az v lete, takze je mozne, ze nam tu april uzavires, dufam,z e uspesne :wink:
7. apr 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv ano je velmi zlaty..ale napr.mojej mame nesadol.ale ja asi vnimam tu jeho pozitivnu energiu a vsetko to duchovno okolo neho.je to proste iny doktor.poslem kontakt ked chces.dokonca este sestricka za mnou vybehla ze bolo by dobre po ET prespat a necestovat domov.zlata..a mam im zavolat ako to dopadlo.
ty ides na to az v lete?juj to je daleko...ved v RF nehovorili ze tak dlho treba cakat.
7. apr 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv ja sa chystam tiez az v lete, 14.7. ideme na dovolenku a potom šup nato , takze budeme bojovat spolu :dizzy_face:
7. apr 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ano mala som mamatest 10, ten z RF som ani neotvorila, ten je tuším 25
7. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 písala som už Štelclovi, či mám ešte pokračovať, či má vôbec zmysel aj v tomto boji pokračovať, nechcem si pripustiť že má môj drahý pravdu, že vek nepustí :frowning2:
7. apr 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok