Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
14. jún 2009

zuzlinka moja moc ti dakujem aj ked mi je velmi velmi luto ze nemozeme tehulkovat spolocne 😔 no aj tak sa po predchadzajucej skusenosti bojim ako to dopadne, zda sa mi to neuveritelne..ze by to konecne vyslo?!

mirinda10
14. jún 2009

juli ja viem, ze si nemala PK ale ja to pocitam od dna OPu nakollko tam vsetky startujeme rovnako iba ET sa meni, tak preto ak sa chcem s niekym porovnat kedy si robi test, tak to musim pocitat na OPU a ja som ti tvoje dnesne dni prepocitala ako keby si mala PK a to je presne ako si pisala teraz si 8 den od ET, ak by si isla na PK tak mas iba 6 den asi som nebola dostatocne zrozumitelna sorry 😉

ono u mna sa to moze zmenit mozno zajtra nebude ziadna ciarka a krv negat. vsetko je vo hviezdach ale bojim, bojim zajtra 8.20 idem na krv ☹

tanitta
14. jún 2009

Miri.. kuk sem...http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?choose... ja som tu porovnavala...a kukni aj kukulik z temy spln 😎 ma dnesny testik 6den po et a PK...

julietka
14. jún 2009

mirindik tak ti velmi moc drzim palce na zajtrajsiu krvicku, neboj sa dobre to dopadne 😵

julietka
14. jún 2009

miri musis verit na tie bociany 🙂

avaka
14. jún 2009

Kocky,to je nadhera.. 🙂
Mirindik,som rada,ze aj Ty mas // 😉 Co bojis,este aj Ty mozes mat dvojky.. 😵
Drzim palce zajtra na krvicku
ZUzlik pojde buduci mesiac pre mrazacikov,Lahhel a Bea su rozbehnute.. 🙂 Nakoniec budeme vsetky tehulkovat spolu.. 😵 .lebo ked pojde Lenka v januari,tak to este budeme tehulky...Ja sa tak tesim..
Tanittka ajoj 😉

zuzla80
14. jún 2009

Mirindik moja urobila si mi neskutočnú radosť 😀 😀 - a zajtra ti hrozne silno držím palce, aby bolo hcgéčko krásne vysoké - verím, že bude a to aj napriek tomu, že tým svojím vajuškám-embryjuškám nedôveruješ - veď nie každému rastie hcg rovnako rýchlo. Musíš veriť, že tentokrát to výjde, uvidíš 😉 😵

Juli mojko netráp sa nado mnou - uvidíš, že tentokrát to bude tutovka - a kebyže dvojočky - tak to bude dvojnásobná tutovka. Skús urobiť testík o 2dni a čiaročka bude nádherne silnieť uvidíš 😉 No ja dúfam, že ťa aj v tomto budem nasledovať - keďže najprv sme mali slabé čiaročky a nakoniec nám to obom dopadlo na prd - tak verím, že v tejto druhej čiaročke ťa budem tatiež nasledovať 😉

Baby ja som tak nad tým rozmýšľala, či som radšej nemala ísť hneď do KETu, poviem vám, že som bola hrozne na vážkach, ale keď mi Koudy napísal, že máme dať radšej pauzu, tak som sa skľudnila - ale teraz mi blúdi hlavou, či by predsa nebolo lepšie keď je telo po stimulke naštartované - jooj to by som nebola ja keby som nad niečím stále nešpekulovala 😀 😅

Avuška tehuľka pozdravujem - a beriem ťa za slovo 😉
Tánička, Lenik - čaute moje kočandy 😉

zuzla80
14. jún 2009

Jééééj Lahelik prepáč, na teba som zabudla - aj teba pozdravujem a ty ideš zajtra na utz, ak áno tak držím palce 😉 🙂

lenka20
14. jún 2009

mirindicek, drzim palce na zajtrajsiu krvicku 😉 my sme uz take poznacene tymi vsetkymi pokusmi a neuspechmi, ze sa nevieme naplno tesit z //, ale je to predsa super zaciatok, aj ked su slabsie ale su, sanca je ovela vacsia ako s / na teste, aj ked aj tak este krv moze byt pozitiv 😉 moc a moc ti to prajem, samozrejme aj julinke 😵 aj vsetkym ostatnym babulkam 😵 pekne zaradom 😉

julietka
14. jún 2009

zuzlik ja by som byt tebou isla do toho KETu, skus nahovorit Koudyho, myslim ze nebude proti. A ak by ketko nahodou nevyslo das pauzu potom, ale KETko vyjde 🙂
vidis zuzlik tiez som sla hned do dalsieho kola bez prestavky ked je telo este nabudene z hormonov a vyzera to celkom nadejne 😉

tanitta
14. jún 2009

caute 😀 ...

tanitta
14. jún 2009

Zuzla.. ono to je napr. ako ked po kyrete povedia ze pockajte cca 1/2roka a potom skuste dalsie tehu😕 .. ja som necakala ani 3mesiace...resp. stimulka zacala o nieco skor ako za 3mesiace...a teraz idem kontrolovat ci ma este kukadla vyplestene v postielke 😅

lahhel
autor
14. jún 2009

Ahojte babulky, prave som prisla, boli sme u svokrovcov na navstevu, tak aspon nakuknem a pozdravim vas 🙂

Mirindik, zajtra moc moc drzim palceky, aby bolo krasne hcg 🙂

Julietka aj ty sa drzkaj...kedy budes opat testovat?

Zuzlik, tanittka, lenka..pozdravujem vas vsetky 🙂

Ja idem zajtra na UTZ, tak dufam, ze vysledky budu lepsie ako pri minulej stimulke, drzte mi palce 😉

zuzla80
14. jún 2009

Jéééj baby vy nespíte, ja som myslela, že tu už budem sama 🙂.
Keď ja som niekedy strašná - stále nad niečím špekulujem a potom už som sama na seba nervózna, že toľko vymýšľam až všetko prešpekulujem a nakoniec nič není dobré. Viete samé, že ono to čakanie je niekedy viac ubíjajúce ako samotný neúspech. Tak ja skúsim niečo vymyslieť, hlavne čo na to K. keď napísal, že lépe je dát si pauzu měsíc 😕

tanitta
14. jún 2009

zuzla... ked je to telo nadupane.. tak je nadupane aj 3mesiace.. hormonmi.. to mi zase povedal jeden gyn....jeden mesiac to zvladnes 😉
lahel.. no som zvedava na urodicku 😉 snad pevne dufam ze to bude lepsie a o mooooc 😵

julietka
14. jún 2009

zuzlik mozno ti to koudy povedal kvoli tomu ze si mala naozaj zatazene telo tolkymi vajkami co si vyprodukovala 😵 ale nejdes predsa do daslej stimulky iba na KETko...a co keby si ho vyskusala v prirodzenom cykle, ved telo je teraz nabite hormonmi 😉

ahojte vsetky kocky, inak tiez som prekvapena ze ste tu 😅 dnes ten kon stale blbne.. 😝

tanitta
15. jún 2009

ahoojky..
dnes nik netestuje? 😉 ....

zuzla80
15. jún 2009

Ahoj Táni - asi len Mirinda má dnes krvný test - Miri drž sa 😉

tanitta
15. jún 2009

ved drzime palce 😉 ...hej piasla vcera ze ide rano.... ja len z pasie 😉 rada citam a kukam na // testiky 😵 ...
my sme dnes chytali moč.. hotova kovbojka 😅

zuzla80
15. jún 2009

A odchytili ste niečo 😀 To musela byť zábavka čo 😀 😀
Táni ja by som tie // pre teba rada vycikala, už len kvôli tomu, aby si mala na čo kukať 😅

tanitta
15. jún 2009

veru zuzli...ale dockame sa urcite 😉 ... odchyt travl 1/2hodky...dr si to predtavuje jednoducho 😠 .. ze nemozme pouzit sacok 😠 .. napriamo do skumavky stredny prud mocu 😖 ... este keby ten prud bol 😅

bea77
15. jún 2009

Ahojte,
hlásim sa po predĺženom víkende. V piatok sme sa tak narýchlo rozhodli, že treba trošku vypnúť a urobili sme si pekný výlet.
Miri aj Juli ma tými svojimi // potešili a potichúčky blahoželám.
Lahelke držím palce na dnešný utz.

Pozdravujem všetky 🙂

zuzla80
15. jún 2009

xixi to muselo byť, pol hoďky striehnúť kedy tá fontána vytriskne 😀 - a Adamko čo na to - páčilo sa 😅

zuzla80
15. jún 2009

Ahoj Bei - boli ste na motýle 😀 Ty sa kedy chystáš na utz - ja len, že kedy na teba máme myslieť 😉

julietka
15. jún 2009

dobre ranko babenky 🙂

tanitka a vy preco odchytavate ten moc? 😕

ahoj zuzlik 🙂 , ahoj bei 🙂

mirindik drzime palce na dnesnu krvicku 😵 a kedy budes vediet vysledky dufam ze este dnes?

mirinda10
15. jún 2009

tak uz som v praci krv budem vediet az zajtra mam volat o 14,30 to neviem ci prezijem ☹ to cakanie hroza ako na popravu
robila som si test tak ciarka je trosku silnejsia ako vcera ale stale nie som na tom ako juli baby nemozete ocikat aj mne 😎 aby som videla test na super 1ku
robil mi sono to som prvy krat zazila ked mi brali krv a sliznica vysoka, mam tam taku dutinku vacok asi 3 mm velku povedal, ze to vyzera nadejne ale je skoro tak, ze krv to ukaze ale este viac ako 24 hodin to sa zblaznim

tak neviem idem precitat co by som tam mala mat, setricka bola paf, ze co ma napisat na poistovnu na HCG test ked ja mam dostat mrchu 19 teho a dnes je iba 15teho no ale doki neco zamrmlal a vsetko je ok

povedala, som mu ze som si chcela skontrolovat krcok aky je a hned, ze co ja si mam kontrolovat krcok aby som infekciu dostala atd. ale vysetril ma ked mi bral cytologiu a, ze je dobre prekrveny no neviem aky ma byt tak musim vecer pobruzdat po nete a nastudovat

bea77
15. jún 2009

zuzi, ja ešte dnes zobem clostil a zajtra utz. Ale pôjdem až tak na 11:00, lebo ráno doky operuje.

zuzla80
15. jún 2009

No ahooojte - konečne beží koník 🙂
Miriček veď to je super správička a ak bolo vidno dutinku - a ešte k tomu keď testík silnie, to znamená, že hcgéčko rastie, veď nie každému sa rovnako rýchlo hcg dostane do moču - verím, že si na najlepšej tehuľkovskej ceste 😉 Škoda, že budeme musieť čakať až do zajtra, veď to tu s tebou ošedivieme😀

Bei tak zajtra sa drž na kontrole - nech je všetko v najlepšom poriadku

Lahelik tak ako dneska???

julietka
15. jún 2009

babenkyn to je strasne za posledne dni s tym konom,stale nefunguje... 😠

mirindik fiiiiha to az zajtra budes vediet vysledky z krvi??

baby ja zijem v takom strachu ze ciarka zoslabne ako minule ze som dnes cez obed skocila domov a spravila si testik aby som skontrolovala ciarku 😵 a ani som necakala ze na prave poludnie by sa tam nieco zjavilo kedze to nebol ranny moc...a na moje pocudovanie ciarka vybehla okamzite a dokonca je uz tak silna ako ta kontrolna 😵 tesim sa moc a zaroven sa velmi bojim...

julietka
15. jún 2009

jeej mirindik tak to som normalne prehliadla, fakt ty tam mas dutinku 😵tak to je uzaska spravicka, potom je vsetko tak ako ma byt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre