Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
12. apr 2011

@rienok @ninockaskv kedy dame kafe? 😉

rienok
12. apr 2011

@cecil36 z mojej strany kafe hocikedy keď nebudem na mojžiške 😀
áno, ja som tomu už neverila - poznám svoje telo a nič žiadne príznaky, test negatívny (11 deň je už dosť dlho aby niečo ukázal) a ešte aj to špinenie 😝
Nevadí teraz som akurát napísala mail s viacerými otázkami ...hlavne čo ešte by sme mohli spraviť pre úspech 😀 chudák asi si kúpi zachvíľku guľu na veštenie 😀

callex
12. apr 2011

@rienok tak nam napis co odpisal.hmm vyzera to fakt super s tou fyzioterapeutkou..ked nic tak tam nabehnem aj ja tusim.
cecil36, ninocka ja sa dakedy na tu kavu priplichtim takisto teda s vasim dovolenim.

rienok
12. apr 2011

@callex juj sa teším, kedy budeš opäť v BA? to bude babinec 😀
určite Vám pošlem čo mi odpísal 😉

cecil36
12. apr 2011

@callex jasneee tesim sa 😵 😵 😵

maticap.
12. apr 2011

Ahojte babulky, prepacte, ale neda sa mi nepochvalit: dnes som bola na kontrole a dostala som tehotensku knizku 😵 . A dubak meria cca 2,6 cm, ma dve ruky a dve nohy a srdiecko a hlavicku a svoju prvu fotku. ked sa mi ju podari naskenovat, tak si ju dam do albumu. 😀

@rienok ahoj rienok, chcela som zareagovat na pocet opakovani cviku pri Mojziske - niektore cviky robis iba 5 alebo 10krat, no ostatne sa kazdym tyzdnov navysuju o 5 opakovani, takze ku koncu sa cvici - teda opakuje 40krat. A az ked sa prepracujes k takemuto poctu opakovani by sa mala riesit mobilizacia, pripadne pokus o otehotnenie. Takze to chce naozaj silnu volu, preto drzim palceeee a vsetko co sa da!

rienok
12. apr 2011

@maticap. blahoželám k dubákovi 😵 😵 😵
ohľadne tej mojžišky, tiež mi vravela, že najprv cvičiť, ale keďže chcem už ďalší mesiac hupnúť na stimulku tak povedala že mi tú mobilizáciu spraví,... tak asi môže 😉 nevadí, ve´d ja už nemám čo pokaziť 😝

rienok
12. apr 2011

fuha to som jedina komu sa dnes nechce robit 😀 ?

luly3
12. apr 2011

@callex ee nespala to som išla autom do Senice ale nič som nepostrehla
😕 😕 😕 asi iba niekde to bolo 🙂

gabinkaa
12. apr 2011

@rienok to je mi ľúto, že to tiež nevyšlo, mne už dnes nastúpila mrcha, v piatok som vypustila lieky, nemalo zmysel do soboty brať, včera som písala dokimu, ale ešte neodpísal, som mu tam toho viac napísala, asi nemá kedy, vo štvrtok idem na hematológiu do BA, predstav si, že v Malackách ma objednala až na 6.5. to je neskoro, tiež by som v máji chcela začať ak to pôjde. Normálne si ma navnadila na tú fyzioterapeutku, neviem či to mám vyskúšať alebo čo robiť, už som z toho zmätená

martini
12. apr 2011

@rienok ja som dnes bola v škole 🙂 tak som nebola internetovo pripojená 🙂 Inač s tým tvojím fyzioterapeutom sa mi to páči a to ako si ho našla? Musím pozrieť či máme niečo podobné v KE, aby som sa neskôr dala skontrolovať. Jój a ten tvoj test, tak som dúfala, že zázrak sa udeje...veď občas by sa nejaký mal vyskytnúť, nie? Ale neva, udeje sa v najbližších mesiacoch 🙂
@maticap. super,už si objednaná na kombinované testy?
@callex ty si bojovnica...a ty máš teda prehľad s tými liekmi 🙂 daj si štuple do uší aj do nosa, nech tie hormóny nevytečú 🙂

rienok
12. apr 2011

@gabinkaa ozaj a v pohode Ťa na tú hematológiu objednali? pošli aj mne to číslo čo Ti poslala @cecil36, alebo šak si vypýtam
@callex to vyšetrenie na celiakiu a ten inzulín ...booože asi si nikdy nezapamatam čo si mi to písala 😀 to ma môže odporučiť gynekológ ...ty si taká zbehlá čo si ešte mám dať spraviť?
@mircalla poraď prosím Ťa 😅
@martini a pekne si sa učila? ja som ju našla cez kamošku rehabilitačnú doktorku ... je to falck clinic a majú aj v košiciach kliniku 😉

rienok
12. apr 2011

@gabinkaa no ja neviem, záleží na Tebe. ja som si povedala že vyskúšam čo sa bude dať, idem skúsiť aj homeopatiu pre istotu a tak

ninockaskv
12. apr 2011

@callex, ja chodim raz za dva roky, co ja viem to sono asi tiez nie je najvacsia vyhra

@rienok tak to znie super, mna sa teda na hormonalny profil nepytala .. a len som nafasovala dvd na cvicenie, napravit ma napravila a ze potom pred stimulkou, ja som k nej bola objednana 3 DC .. vyzera to fakt vynikajuco, ked sa trochu financne pozbieram, tak tam skocim,ale aj tak mam pocit, ze vsade to robia nejako inak

toho testu skoda ☹

@maticap 😵 😵 😵 😵

@callex @rienok @cecil36 kava kedykolvke, ak budu nejake terminy k dispozicii pozriem kalendar

brita
12. apr 2011

@rienok To ma mrzi, Rienok ☹ Je to dlhy boj. Drzim ti palceky, nech to nabuduce vyjde.

rienok
12. apr 2011

@ninockaskv no tak teraz by sa mala vyjadriť @callex a @cecil36 potom sa nejako zosynchronizujeme 😉
asi to cvičenie robí každý trochu inak , dievčatá si pochvaľujú pani Babičkovú ale ja radšej niekoho tu nablízku .... Praha sa mi zdá predsa len od ruky ... a radšej budem častejšie chodiť na kontroly , veď to mám teraz naplánované na 2 x v týždni , ako raz za 1/2 roka ... ale to je veľmi individuálne

rienok
12. apr 2011

@brita ďakujem, teraz netrpezlivo očakávam odpoveď od Štelcla.... už by mi mohol odpísať 😠 neviem sa dočkať... no a asi zajtra ráno skočím za mojim gynekológom ešte sa poradiť 🙂

martini
12. apr 2011

@rienok a čo tam budeš cvičiť? pilates? akurát kukam ich harmonogram cvičení...

rienok
12. apr 2011

@martini nie ja budem chodiť, normálne k fyzioterapeutke cvičiť mojžišku ... ja mám objednané termíny ..budeme tam len my 2 😀 to je normálne ako keby si išla na rehabilitáciu s poisťovňou to vychádza na 8 euro to jedno 30 minútové sedenie ...ale dneska som tam bola viac ako hodinu 😀

martini
12. apr 2011

@rienok jáj...to som nejak nepochopila 🙂

rienok
12. apr 2011

@martini 🙂

rienok
12. apr 2011

@martini ale už by mi mohol Štelcl odpovedať, normalne som nervozna 😠

martini
12. apr 2011

@rienok no by mohol, to presne chápem...ja som tam tiež vypisovala, lebo som mala pocit, že ked už príde MS, tak už bude neskoro, keďže som chcela ihne´d to riešiť. ale ve´d clostilbegyt sa berie až od 3 DC? či si to mala inač?

rienok
12. apr 2011

@martini no ja som mala tuším od 2DC clostil

rienok
12. apr 2011

@martini haha to je zábava, mne meska čas na pocitaci a tak mi moju odpoved hodilo pred tvoju otazku ... aj ty to tak vidis alebo len ja 😀

callex
12. apr 2011

@rienok cicus inzulinova rezistencia sa to vola. 😀 mne napisal gynekolog vymenny listok..a potom som sa objednala na diabetologiu.celiakiu fuu to bolo davno a riesila som nejake zaludocne problemy tajk mi ju robili.ale myslim ze obvodak urcite moze..a ked ides ku gynekologovi t 😀 k sa ho spytaj.mas vyborneho lekara a on ti urcite napise aj to. 🙂
@maticap gratulacia ku knizke.tesime sa na fotku toho maleho zazraku.
@gabinkaa tu fyzioterapeutku urcite vyskusaj..tym nic nepokazis.len pomoct si mozes.tesim sa ze sa v maji vrhate na dalsi pokus.ako sa ma mamicka?
@martini ja a lieky to je kapitola sama o sebe. 🙂 ale uz sa snazim krotit a moja domaca lekarnicka sa zmensuje.obcas tu mam pocit ze ked to tu tak citam tak by sme uz aj nejaku prirucnu brozuru mohli napisat.a ty uz pozeraj cviky pre tehulky alebo brusne tance pre tehulky.
@rienok, cecil,ninocka ked pojdem do ba tak sa urcite ozvem.mame tam aj nejake fotenia takze urcite tam budem.

cecil36
12. apr 2011

Ahojte tak skuska uspesne za mnou, dostala som B si za pekne nalakovane nehcty, bo som vsetko tahala niekde z päty 😀 😀 😀
@rienok ja som mala clostil od 3DC do 7DC, ale pri prvom ivf uz od 2DC- vraj cim skor tym viac folikov. Cislo si chcela na Drakulku? Ak hej poslem v IP 😉
@gabinkaa drzim palce na hematologii, dr. je moc moc mila osobka 🙂

rienok
12. apr 2011

@cecil36 balhoželák ku skúške ... vidíš, starať sa o seba prináša ovocie 😀 áno čísielko si prosím na Drakulku 😀
no hej to je parada, si menej brala clostil a viac vajok si mala či nie? Bo ja už neviem na čo asi tak môžem reagovať, tak by som chcela mať veeeeeľa vajok a PK a mrazáčikov
😕
@callex ďakujem napíšem si to 😅 , budem musieť presvedčiť gynekológa bo obvodačka je taka trošku nechapava 😖
ozaj, keby ste niekedy videli mojho anjela strážneho tak mu povedzte že čakám, kedy bude robiť nadčasy 😀 nemôžem sa na neho sťažovať, ale čo sa týka detí voľajako sa mu nedarí 🙂

cecil36
12. apr 2011

@rienok dakujeem, poslala som cislo v IP 😉 Clostil som brala 5 dni, len ked ho vraj zacnes brat 2 den vytvori sa viac vajok ako ked sa berie neskor (napriklad 5 den), ci je rozdiel medzi 2 a 3 dnom to neviem 😠

rienok
12. apr 2011

@cecil36 nečil se 😀 ja teraz som zohnala vraj výbornú endokrinologičku a diabetologičku v Českých Budejoviciach ... a to sa mi praha zdala ďaleko 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre