Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 od kedy som tehotna tak aj ja vstavam kazde rano okolo 5:30. pobolievanie bruska je fajn, to som mala aj ja.
a unava a castejsi hlad prisli az ovela neskor

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 jeeej tinka si mi vliala nadej 😵

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 tak to som rada, musis verit ze sa to podarilo,dlho sa nikomu nezadarilo, tak to uz musis prelomit 🙂

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 tinka a ty si mala kedy viditelnu druhu // nie len ducha, lebo tie moje su fakt len duchace 😀

lulu10
14. apr 2011

@callex
@ninockaskv
@cecil36 baby myslite ze mi s tymi ureaplazmami moze pomoct aj Machac v RF alebo to oni vobec neriesia take veci? 😕

tinna13
14. apr 2011

@cecil36 ja som si urobila prvy test na 8 den po, mam ich odfotene v albume. mne povedal doktor, ze sa mi uchytilo embyjko hned v den vkladu, mala som hatchujucu blastocystu

rienok
14. apr 2011

@callex ďakujem za správičku a to vieš že ho budem pozdravovať, už zajtra máme prvé stretko .... normálne som si musela zaviesť diár ako sa mi všetko nakopilo 😝
to s tými vajkami nič sa neboj, ja som len jeden jedinký krát čosi cítila aj to už bolo dávno pri mojom 2. IVF 😉
@martini poslala som Ti IP 😉
@cecil36 myslím si že si tehu 😵 😵 😵 tak pekne otestuj cez víkend a hneď píš 🙂
@ofinka až teraz som sa dostala na konika, lebo včera mala segra narodky tak som prisla neskoro domov ... už som mu skúšala volať zatiaľ nedvíha tak uvidíme či zavolá späť
@gabinkaa a aj ste sa dopracovali k nejakému záveru u drakulky?moc by ma to zaujímalo

@callex, @ninockaskv, @cecil36, @gabinkaa, @martini, @ofinka, @naduska no ale jednu dobrú správu mám ... NEMÁM celiakiu 😵

rienok
14. apr 2011

ozaj baby neviete čo by som mala spraviť aby sa mi rozbehla mrcha, už od nedele len špiním... nemáte nejaký babský recept 😕

lulu10
14. apr 2011

@cecil36 aj ja myslim ze si tehu 😵

lulu10
14. apr 2011

@rienok horuci kupel a samozrejme cervene vinko 😀

callex
14. apr 2011

@rienok tak vraj na mrchu teply kupel..cervene vino.a mozno by to chcelo este jeden tehu test 😉 gratulujem k negativnemu vysledky..to je jeden z mnohych ktorych negativita nas tesi.
@lulu10 ak b ti aj pomohol budes si lieky platit a na sk ti ich hradi poistovna.skus mu napisat mozno ti odporuci nejaky liek a to potom povedz svojmu gyndosovi nech ti predpise.ako dopadli stery?uz mas vysledky?
@cecil36 tak prve tehu bolo pred ,,mnohymi,, rokmi a tvoje telo sa zmenilo takze aj inak reaguje na tehotenstvo.

ked tu tak citam tie vas etehi priznaky tak by som mala aj ja byt tehula..caste cikanie, neuveritelny hlad vecer a v noci,unava,spavost,dokonca este aj prsia mam citlive. ale to urcite bude nasledok tych hormonov ktore mi vytekaju aj usami. 😀

este dve hodky v robote a mizim sa balit.

rienok
14. apr 2011

@callex hmm no neviem či by to nebol len vyhodený tehu test 😉

vrabcek24
14. apr 2011

:@rienok Ahoj, na mrchu asi červené víno 🙂 , ale aj ja som po vysadení liekov špinila tak 3-4 dni a celkovo som mala tú mrchu dlhšiu ako zvyčajne 🙂, ale asi to tak malo byť 🙂

inak kočky, ste neuveriteľne motivačné, klobúk dole 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a veľké ďakujem 😀

mne gynekológ povedal, že ak sa mi to za tie moje 4 IVF ani raz nepodarilo, tak sa mi to už ani nepodarí, škoda ďalšieho IVF, ale aj vďaka vám som si povedala, že ja to aj tak nevzdám 😎 , veď on bude čumieť
a objednala som sa na pondelok do Falcku KE, na mobilizáciu a Mojžíšovej cvičenie, tak uvidíme ako to dopadne 🙂
držím vám všetkým palčeky 🙂

ninockaskv
14. apr 2011

@rienok.. tak aspon ze to..a ta celiakia robi problemy pri otehotneni? ved baby s tym su normalne tehu, ci? na mrchu len teply kupel a vino cervene alebo mozno aj sex 😀 😀 😀

@lulu10 pytaj sa, za opytanie nic nedas.. alebo skusit aj nejaku alternativu .. homeopatika a pod.

@vrabcek24 .. ako som uz spominala, moja psychologicka mi stale rozprava o svojej kamoske, ktora bola 8x na ivf a urcite nemala 20 😠 ... takze to bol nejaky pako, nechapem ako moze davat taketo zavery ..

@cecil36 myslim, ze ty budes ta, ktora neprerusi tu nasu dobru liniu 😅 😵

ozaj, baby dnes rano mi napadlo, vy ktore mate problem s potratmi... viem, ze chodia baby za pani Kopacovou do Vrboveho.. a velmi si to chvalia, ze mnohym pomohla, ak by ste niektora chceli, ja som u nej bola, hodim cislo do IP

cecil36
14. apr 2011

@tinna13 pozrela som tehu testiky, joooj tak to ja mam este cas na kolajnice, mne davali 12 bunkacov bez Pk 😉
@rienok gratulujem k negativnemu ciliaktestiku 😀 A jasne, ze budem referovat keby nieco 😉 Ozi, vcera som bola na konzultacii vo falcku. Vyzera to naozaj super 😉
@lulu10 tak aj ty mojmu tehu veris 😅 dakujeeem 😵

cecil36
14. apr 2011

@ninockaskv joj bola rada vylepsim statistiku 😉 A s pani Kopacouvou mas pravdu, pocula som na nu vela chvaly. "ordinuje" myslim utorky a stvrtky 🙂

naduska
14. apr 2011

@rienok kolko stal ten test?

lulu10
14. apr 2011

babule dajte nejaky tip na mobilizaciu a mojzisovej cvicenie niekde blizsie k NR, do BA sa mi neda chodit 😒 ja som sa objednala na nejake meranie meridianov ci co 😅 je to nejake elektroakupunkturne merania a odhali vsetky plesne, parazity, bakterie a virusy v tele, poradila mi to sestricka u mojho gyn.no uvidime co mi nameraju 😅

callex
14. apr 2011

@lulu10 v NR len Batalik a na mobilizaciu este dr. Halvonova.inak nic moc..az ta Ba..ved ked mi to nevyjde mozme tam chodit spolu. 🙂
@ninockaskv @cecil36 tak nebola by som to ja keby som nemala pani Kopacovu vyskusanu.a nempomohlo.i ked je pravda ze som to po prvom neuspechu vzdala..pitie caju ktory mi dala.a zabaly ktore mi naordinovala som neaplikovala vobec pretoze mi prisli hrooozne neprakticke a nepohodlneee.pochopim este zabal 20minut ale celu noc? by som sa nevyspala.zabal spocival v tom ze lanove semiacka rozmocit v mlieku a tuto kasu si dat na brucho na noc.viete si to predstavit ten bordel rano?kazde rano? 😕 ako to upevnit aby to nebolo kade tade. jaj a este som si robila naparovaci kupel tam dole..to bolo fajne. 😀
@vrabcek24 tak fajn ze ta kocky nabudili a ze to nevzdavas...dobre robis.a tvojmu dokymu raz vytries zrak.
@rienok veru ano na sex som zabudla ze to zabera na mrchu.treba precistit komin a potom to pojde..🙂))

callex
14. apr 2011

no a mna uz moje folikuly tlacia k zemi a pichaju kade tade.aspon viem ze su tam.

rienok
14. apr 2011

@ninockaskv no neliečená celiakia o ktorej nevieš, môže byť problém... tak toto mám v suchu 🙂
zajtra mám teda riadne nabitý program ... ráno o 8,00 mojžiška, o 11,30 diabetológ o 15,30 mám tréning s osobným trenérom 😀 no aj hematologičku mám a mám aj konzultáciu v RF už dojednanú ešte potrebujem toho endokrinológa
@callex no ten sex nie je na zahodenie ale keď špiním čo ja viem.. 😕
@vrabcek24 je to hňup ten doktor čo ti to povedal.... mam byvalu spoluziacku a na 7 pokus ma trojičky ... aha @luly3 na 8 ( ano viem fakticky na 7 😀 ) ... sú baby čo im to vyjde na 1 krát a sú také ktoré musia viac skúšať.... vymeň doktora !!!

callex
14. apr 2011

@rienok tak ked spinis a mate s tym problem..tak bud uterak na postel pod teba.. 😉 a servitky pri postel po ruke prosim pekne alebo potom este sprcha. 😀 .

rienok
14. apr 2011

@callex ano ano 🙂 no uvidime ...

ninockaskv
14. apr 2011

@lulu10 ak je to to, co si myslim, tak to je super.. EAV metoda? ja som sa tak zbavila vytokov... dufam, ze na dlho

@callex hej.. ja som tiez vydrzala robit tie zabaly len par mesiacov.. cele nepohodlne a absolutne nevhodne na sex, akoze erotika najvacsia xixixi

a precistit komin? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rienok
14. apr 2011

už tu zase nikto neni 😒 nevadi aspon daco spravim 😉

naduska
14. apr 2011

nazdar ,nazdar, vratila som sa z kasina [z Repraku ] ,moja intuice ma nemylila ,,,,
mam zle vysledky z stitnice a prolaktin som sa pytala je stale 620 a K.to volako neriesil...
taaak znova mi nabrali krv na stitnicu ,lebo z takymi hodnotami nemozem stimulovat...
nechapem ,lebo v marci som bola na odbere u endokrin.a hodnota bola ok TSH 2 a teraz 4,95
tak v stredu pisnem K. nech mi to kontroluje a uvidme co dalej ...
ja som v prdely

naduska
14. apr 2011

no kde ste vsetky ☹ ☹ ☹ teraz ked potrebujem niekoho aby ma presla depka 😝 😠 😎

cecil36
14. apr 2011

@naduska ahooj, neboj, toto vsetko sa da liekami pekne upravit 😉 A stitka brani tehu, ale ked nasadis euthyrox tak do 2-3 mesiacov je v norme 😉
@callex Ja som ku Kopacovej chcela ist, ale potom som zistila, ze ona lieci len zensku neplodnost i ked v telefone mi povedala, ze lieci aj miernu muzsku, ale u nas urcite nejde o miernu 😀 Tak referencie su len od kociek na konovi 😉

rienok
14. apr 2011

@naduska neboj, to bude dobre 😉 ono sa to vraj mení ... nebuď smutná vieš čo je pre mňa najhoršie ? že vlastne nič nie je vyslovene zlé a nevedia prečo 😠 vieš ja by som radšej keby to vedeli a mohli liečiť ako totok
😝
ja nemám spravené teraz aktuálne odbery, ale som sa objednala k endokrinologičke .... že najbližší voľný termín aj to platený 18.05. (neplatený o 4 mesiace 😝 )
tak si ešte skočím k môjmu gynekológovi na ten prolaktín a TSH

naduska
14. apr 2011

@rienok sak TSH a protilatky " + prolaktin ti spravia na endoske 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre