Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
18. apr 2011

@gabinkaa ,@rienok ET je predbezne v stredu ak sa nic nezmeni.ale mam takeho tusaka ze dva nevyzeraju dobre nakolko vcera mali 3bunky. a docitala som sa ze ked sa delia neparnym poctom tak to je zle. 😠
@ninockaskv moja tebe ani jar nepomaha?slniecko rozkvitnute zahrady?skus zumbu..psychologicka je este stale spokojna s tvojou rezignaciou? chcela si ist aj na homeopatiu..bola si?

callex
18. apr 2011

@lulu10 Machac je ok..len sa pytaj vsetko co ta napadne..a povedz mu ze mas so sebou aj vysledky..on si ich pozrrie.

ninockaskv
18. apr 2011

@rienok nieeee.. ani joga ani nic.. to bude asi tou prestaavbou, vraj to byva zatazkavacia skuska vztahu 😀 😀 😀 😀
ty mas ako treningy? tento ja mozem akurat vo svrtok, ale mozme to nechat na po Velku noc.. bude kludnejsie 😨

@mimmi77 tak hadam to bude len ten trojklanovy nerv a chytila si prievan a nebude to z hormonov.. ☹

ninockaskv
18. apr 2011

@callex boze, prave tu maju cerstvu maminu na telefone, tak na cely office lici porod a priberanie 😠 😠 😠 😠
to bude tou prestavbou a stresom z toho, psychologicka je stale happy z mojho nicnerobenia, ale teraz tam nechodim, sme dohodnute, ze sa ozvem po velkej noci .. homeopatku som n avstivila, pomohlo to, len teraz mam dostat mrchu, tak som nastvana a podobne 😠

a ty necitaj... vsetko bude dobre, nezabudaj, ze ti staci jeden jediny 😉

rienok
18. apr 2011

@callex no super ale 5 ich ide 😵 😵 😵 juj teším sa s Tebou
@ninockaskv štvrtok môžem to mám len ráno o 9,00 mojžišku 😉 ak budeš mať náladu daj vedieť 😉
a prestavba je naozaj veľmi náročná na vzťah ... aj my sme mali krízu keď sme pred 2 rokmi robili elektriku .. to sa utrasie 😉

ninockaskv
18. apr 2011

@rienok tak dufam.. akoze doriti.. uz som vulgarna, teraz tu baby riesia ake mali tazke a narocne porody, nech si skusia rodit mrtve dieta.. 😠 😠 😠 😔 😔 😔

ninockaskv
18. apr 2011

mozno ma vymazu.. ked tu dnes nadavam 😀 😀

martini
18. apr 2011

@ninockaskv prepáč, že sa pýtam, ale kolegovia to o tebe nevedia? ak áno, tak sú to kretenski hlupáči a k tomu ešte sociálne tupí...normálne som sa naštvala...

ninockaskv
18. apr 2011

@martini nie.. my mame openspace.. toto su druhi cudzi ludia ☹

cecil36
18. apr 2011

Ahojte 🙂 Tak dnes som bola u gyndosa a o tyzden idem na uzv, vraj by uz mala byt vidiet dutinka. Dnesni testik je uz peknucky 😵 Ked stihnem dam do albumu. Zajtra ma caka hematologicka a bude mi robit aj vysku hcg. Gyndos by mi tiez zobral, ale to by som cakala na vysledky 3 dni a to uz vraj pojdem pomaly aj na uzv, tak snad vie co robi 😉
@leamax @rebeka33 @miminkad @callex @rienok dakujem, ze na mna myslite a drzite palce 😵 😵 😵

martini
18. apr 2011

@ninockaskv jáj...ale aj tak sú to pakoši... 😠

martini
18. apr 2011

@cecil36 tešíme sa s tebou, že čiaročka hrubne. dúfam, že nás čoskoro potešíš pekným HCGčkom 🙂

cecil36
18. apr 2011

@martini @luly3 krv az zajtra na hemato, ale testik tmavne, tak hadam je vsetko ok 😉

cecil36
18. apr 2011

@martini som zvedava, zajtra by som to mala uz vediet 😉

callex
18. apr 2011

@cecil36 tak to sa mi ulavilo ze test je uz peknucky..spinenie zmizlo?
@ninockaskv veru ta prestavba Ti na nalade nepridava.,..k tomu predmenstruacny syndrom uplna katastrofa.
@rienok opravujem sa tri mali tri bunky ..takze dnes po 13tej budem zase mudrejsia.

lulu10
18. apr 2011

@cecil36 super ze testik je uz pekny, mam radost 😵 😵 😵 len nech zmizne to hnusne spinenie a otvaram sampus 😀

ninockaskv
18. apr 2011

@martini no, ze? 😅 😝

@cecil36 .. tak nam to potiahnes, tesim sa 😵

miminkad
18. apr 2011

@lulu10 my ideme v stredu.ale nechceli od nas ziadne vysledky,ked tak len ten spg,tak sme vcera pisali do heliku,nech to poslu.

miminkad
18. apr 2011

@cecil36 tak to sa tesim,ze silnie 😵 moc ti to prajem.dufam,ze bude vsetko ok 😉

rienok
18. apr 2011

@ninockaskv normálne im to takto napáľ ... aj sa Ti uľaví aj dajú pokoj. Mohli by byť trošku taktné 😠
@cecil36 balhoželám , je to super že držíš stafetu 😵 😵 😵 ... no myslím že vo štvrtok máš povinné stretko som mnou a @ninockaskv. ... potrebujeme trošku šťastíčka a optimizmu
@callex aj tak sú stále 4 pekné a 3 trojbunkáče .... a vieš že stačí 1 silný bojovník 😵 😵 😵 ale ty budeš mať dvojky + ešte mrazáčikov 😵 😵

martini
18. apr 2011

@callex Callexka...! ty si nejako zle naladená 😒 , lebo nám tu oznamuješ len tú časť správ, ktorá je tá horšia...takže pekne krásne nám povedz, že koľko buniek mali tí najlepší bojovníci včera... 😉

rienok
18. apr 2011

@martini správne 🙂 @callex reštartni sa, optimizmus a dobré správičky nám sem daj 😵

martini
18. apr 2011

@rienok 🙂

martini
18. apr 2011

baby, ktoré ste pred stimulkou...kúpte si femigard kvapky...ja fakt mám pocit, že mi pri poslednej stimulke pomohli. Veď sú to čisté bylinky, tak za to nič nedáte.

rienok
18. apr 2011

@martini normalne v lekarni??

martini
18. apr 2011

@rienok áno, len nie v každej ich majú. ale tú na MK je aj celé fórum o týchto kvapkách, tam som našla, že v ktorej lekárni v mojom meste ich majú. Ale skús na nete.

vrabcek24
18. apr 2011

@martini tiež som ich už obkukávala, ale iba na internete, myslíš, že sa dajú zohnať v lekárni? 🙂

martini
18. apr 2011

@vrabcek24 ja som ich kúpila v lekárni. Sa mi zdá, že si z KE či okolia? Ak áno, tak v lekárni pri železničnej nemocnici, v budove kde ma ambulanciu dr. Dankovčík.

vrabcek24
18. apr 2011

@martini super, ďakujem, 😵 práve dnes idem do KE na prvú konzultáciu do Falcku. Som veľmi zvedavá čo mi povedia, a na základe toho hádam budem vedieť, či sa mi oplatí ísť do ďalšieho IVF alebo nie. 🙂

cecil36
18. apr 2011

@callex callexik vobec sa netrap tym, ze maju len 3 bunky, moj najmensi mal tiez len tri bunky a ked sme prisli na ET tak mal 12 buniek a bol z nich najsilnejsi 🙂 A co sa tyka mojho spinenia, ja spinim obden 😀 , zacinam mat pocit, ze je to zavrtavanim, bo na druhy den vzdy testik podskoci 😉
@rienok jasne, ze dam s vami stretko vo stvrtok, kedy a kde? 😵 😵 😵 A ten femigrad by mohli mat v tej bylinkovej lekarni vicky wel- ci tak nejako sa to vola.

martini
18. apr 2011

@vrabcek24 tak nás hneď informuj, že čo povedali a odporučili. som zvedavá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre