• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. mája 2017 
@callex tak ako? píš, píš som veľmi zvedavá :slight_smile:
18. apr 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 no musí sa @ninockaskv vyjadriť, ja teraz nemam ziadny program na stvrtok podvečer :wink:
18. apr 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly3 tak budeš oslavovať, darček máš skorej :wink:
18. apr 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok ja tiež, lenže keď môj má narodeniny 9. a ja 17. apríla, tak sme to mali tak nejako načasované, nechtiac, boli by to nádherné darčeky pre nás oboch a takto nič, dúfam, že máj lásky čas bude taký aký má byť :grinning: a samozrejme aj pre Teba
18. apr 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 blahoželám ku krásnej správičke, veľmi si ma potešila, konečne sa pretrhla niť neúspešných a máme novú tehulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa jasne že bude :wink: ja mám teraz každú chvíľu nejakého lekára alebo cvičenie :grinning: tak to už musí vyjsť :wink:
18. apr 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabinkaa gabinka, ale ak budete stimulovať v máji, tak to približne tak vychádza, že na narodeniny darček bude, ale nie dvojčiarkový, ale taký 3 a pol kilový a uvrieskaný :slight_smile:
@callex ako ako? tu stresujeme s tebou :slight_smile:
18. apr 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini 3,5 kg je veľa či nie? :confused:
18. apr 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini bože ako rýchlo tie týždne naskakujú ... teraz som si všimla že 12tt :dizzy_face:
18. apr 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok mne sa zdá tak normálne tri a pol kila...ale je možné, že vychádzam zo zlej úvahy, keď si myslím, že stred medzi porodnou váhou mňa a mojho mm, je priemer :slight_smile: ja som mala 2,2 kg a moj manžel približne 4,5 kg... tak sa mám na čo tešiť. :slight_smile: mne sa zdá, že sa to vlečie :slight_smile: už by som chcela mať po tých všetkých testoch...no nedočkavá.
Nedá sa mi nepodeliť sa:
http://www.baby2see.com/development/week12.html
takto aj naše tancovalo naposledy:slight_smile:
18. apr 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini no a aby Ťa potom bruško nebolelo keď si mimčo robí diskotéku :grinning: :dizzy_face:
18. apr 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok že diskoteku...to je dobré :slight_smile:
18. apr 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini tak ešte to vyzeralo na nácvik na trampolínu ... tak neviem, môžeš si vybrať či bude tanečník alebo akrobat :grinning:
18. apr 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini teda ak takto tancovalo ako na tomto videjku :wink:
18. apr 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok toto na videjku sa viac hádže, naše viac používalo ruky ako nohy a tak pekne sa celým telom vlnilo...ale bolo to smiešne...no ak bude tanečník, tak neviem po kom...(to ako sa píše "po kom"...divne to vyzerá), lebo my s mm nie sme veľmi tanečné typy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martini čo ja viem ako sa to píše ... hlavne že si rozumieme :grinning: tak to bude nejaká víla :dizzy_face:
18. apr 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok stvrtok je ok, ale zase skor ako 17.30 - 45 nebudem v meste
18. apr 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv pre mňa OK, spravím rezervačku v St.Germain ? ... dáme aj vínko :wink:
neviem či aj @cecil36 sa pridá a aj @ofinka sa vyhrážala :wink:
18. apr 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprav, lebo minule som tam bola s chlapom okolo 16.00 a normlane bolo skoro plne .. :grinning: a ked nam bude treba dva stoly
18. apr 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok
@ninockaskv babule ten stvrtok ked si bude pripíjat tým vínkom myslite aj na mna, to my budeme v RF vymyslat bojovy plan ako zvýšim pôrodnost na slovensku :grinning:
18. apr 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 :wink: si píš
18. apr 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninockaskv dobre, len si počkám kto sa pridá, aby som nerezervovala veľa miesta :grinning:
18. apr 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nafotila som dnesnu rannu palicku, nazivo vyzera krajsie :wink:
@gabinkaa dakujem a tiez prajem aby ste ma s @rienok rychlo nasledovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@rienok z mojej strany to vo stvrtok plati :wink: Juj uz sa na vas tesim :dizzy_face:
18. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky poradte co nas na tej prvej konzultacii caka okrem rozhovoru? aj ma bude lekar pozerat? budeme nieco aj platit? da sa tam platit aj kartou alebo musime mat hotovost české koruny?
18. apr 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 hip hip huráááááá :wink: cakame na srdiecko ( toho som sa ja nikdy nedockala :cry: )
18. apr 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 dakujem :wink: na prvej konzultacii neplatis nic. Myslim, ze na prvom stretku mi robili iba uzv a pozreli si vsetky vysetrenia, ktore som mala na SK spravene.
18. apr 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leamax u nas bol problem iba na strane mm.
18. apr 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 diky za odpoved, tu tvoju trombo mutaciu mas od oboch rodicov ci len od jedneho?
18. apr 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 ja som tam prvykrat isla s tym, ze zoberu material chlapovi, ten kvoli tomu nepil na nejakej akcii a nakoniec jeho nechceli, ze ked mal spg ok aj ked je 2 roky stary, tak ze netreba a mna kukol, akurat som bola 3, ci 4 DC tak mi kukol sliznicu a zobrali krv na HP :grinning:
18. apr 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 bohuzial od oboch takze som homo :grinning: Ale uvidim co zajtra povie hemetologicka :wink: A tebe pozeram, ze uz sa ta konzultacia blizi :dizzy_face:
18. apr 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok