Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka20
16. jún 2009

lahhelicek, mas stresy, to je napor na nervy, ale ja verim, ze tentokrat to bude ine, nemoze to ist stale naprd, raz to musi dobre dopadnut, tri rovnomerne vajka je krasny vysledok pri clostyle, mne sa s nim stavalo kolkokrat ze som nemala ani jeden folik a davky vysoke... takze urcite je to na dobrej ceste, len si ver a mas predsa plan B - keby nic tak pojdes do stimulky s nejakymi inymi liekmi a tam to uz stopro klapne 😉 ale ja myslim, ze aj teraz to bude super 🙂 naozaj staci jedno vajo a // su mozne 😉
mirindik no ja teda neviem, v BA sa az tak moc nevyznam, ale skus zavolat trbars svojmu obvodakovi, ze kam posielaju oni krv, do akeho labaku a ci ti vie poradit sukromny labak.. a ked tam prides tak trvaj na tom, ze si samoplatca a ze ziadanku nepotrebujes, ony su tie sestry niektore prispate, ani nevedia, ze sa nieco take da... mne robili interne predoperacne ako samoplatcovi a tiez som musela riadne dupat aby to pochopili... ziadanku ti treba len ak to lekar resp.labak musi dokladat poistovni, ale kedze dostanu zaplateny cely vykon tak nemaju preco frflat... na darcovske sa caka cca 8 mesiacov...ale oni sa snazia vyjst aj v tomto v ustrety a niekedy sa nejaky termin uvolni a zavolaju aj skor.. u nas je to na januar lebo mangel je prec, inak by to slo aj skor..
julie - veru, je to tazke, my sme tiez nikdy neboli od seba za tych 11 spolocnych rokov je toto prvykrat a zvykam si na to tazko, ale esteze je internet a mobily...

tanitta
16. jún 2009

ahojky...
lahel.. nastastie to bol ln zly sen.. uvidis. skutocnost tentokrat bude ina;)... moooc drzime palcee 😉
ja si tiez myslim ze ked vysvetlite u dr ze to chcete same cvaknut ten odber tak ziadanku netreba....ide len o to aby vam zobrali krv vypisali co treba vysetrit ...a v labaku to zaplatite.... v kazdom meste je labak kde je nemocnica...napr. http://www.alphamedical.sk/?IDe=33106

tanitta
16. jún 2009

Bratislava

Tbiliská 6,
831 06 Bratislava
mail: raca.bratislava@alphamedical.sk
tel: 02/44648094, 02/44648095
fax: 02/4464896 no neviem.. skuste zavolat ako to funguje.... 😉

bea77
16. jún 2009

Ahojte,
tak už som doma a žiaľ so zlými správami. Mám len dva folíky a ešte k tomu 7 a 12mm, takže tento mesiac z toho nič. Okrem tých foíkov tam mám aj nejaké skolabované folíky z predchádzajúceho cyklu. Idem písať Machačovi, nech vymyslí niečo iné. Ale teraz som si pozerala výsledky z folikulometrie za posledný čas a prišla som na to, že stále každá druhá stimulka je taká nijaká.
Ani vám asi nemusím písať, ako ma to mrzí, ale zas čo ťa nezabije to ťa posilní, takže samozrejme ideme ďalej. Akurát ma mrzí, že mi utečie tá tehuvlna. Vlastne neutečie, lebo na budúci mesiac by mala mať ket-ko Zuzka, tak to nejak s tou vlnou zosúladíme.
Zuzi, niekde som registrovala, že nemáš estrofem. Ja mám doma, takže keď budeš potrebovať, tak sa s tebou rozdelím.

tanitta
16. jún 2009

Bea... 😔 ....hej urcite treba cosi ine skusit.. mala si len clostil?... je to skoda.. lebo azse sa to posunie aclovek je z toho viac a viac znechuteny 😔 .. urcite vymysia nieco lepsie;)...
no padan von.. paaaaa

mirinda10
16. jún 2009

nasla som na tvojom linku tanitka aj v Blave maju cetrum zavolam a spytam sa, dakujem

prave som citala na koniku jedna baba mala dutinku a HCG negativne ☹ to som nevedela, ze aj take moze byt

lenik obvodakovi nechcem volat budem dnes ked budem volat na pondelnajsie vysledky aky labak pouzivaju povie mi to iste ako muzik dnes rano, ze vela stresujem, ze mam bobakovi viac verit a nestresovat takze neviem chlapi to inak beru 😎

julietka
16. jún 2009

pekny den babulky 🙂

mirindik, to je strasne tak dlho cakat na vysledky, ved ja som uz na nervy z toho cakania aka som zvedava na tvoje krasne hcg 🙂 a nestresuj sa prosim s nejakou dutinkou, ta kocka mozno nemala pozitivny test tak ako ty 😉

lahhelik snivalo sa ti len to co v podvedomi vytesnujes a bojis sa toho, ale nebojkaj ja verim ze tentokrat to dopadne dobre, ved mas krasne rovnake foliky, to by bol v tom cert aby to tentokrat nevyslo...
inak tiez som mala brutalny sen este nadranom som sa zobudila cela spotena ze krvacam, dnes je moj kriticky 10 den tak to mam zakodovane v mojom podvedomi 😒

beuska to je v prdeli..strasne ma to mrzi ze aj tento mesiac to tak vypalilo..ale mozno len nereagujes na tie hormony co uzivas, ale nastastie v repraku dokazu prisposobit stimulku na mieru 😉 😵 takze verim tomu ze nieco tentokrat vymyslia aby to bolo uspesne nabuduce

julietka
16. jún 2009

mirindi skusala si volat do toho labaku? ani sme tam nevolali naraz obidve...zbehla by som tam aj ja...ale este skusim o chvilu zavolat sestricke k dokimu ci ma zobere

zuzla80
16. jún 2009

Bei 😔 😔 to ma mrzí, že to takto vypálilo - som zvedavá, čo vymyslí Macháč, ale verím, že isto niečo. Možno injekcie by boli pre teba lepšie - predsa len sú silnejšie ako Clostil - nebuď smutnučká Bei, raz to určite dopadne na výbornú uvidíš, veď tehuľky pribúdajú každý mesiac, tak verím, že aj ten ďalší zopár tehuliek pribudne a my budeme medzi nimi 😉
A ohľadne Estrofemu som volala svojmu dokimu - teda volala som len so sestričkou a tá nenamietala - mám si prísť vo štvrtok doobedu po recept - donesiem mu aj správu z Brna, tak snáď nebude namietať ani lekár. Bei len ty si ho pekne nechaj, o chvíľku ho budeš potrebovať 😉

Miri ešte furt nič - však okušem všetky nechty čo mám 😅

mirinda10
16. jún 2009

este som nevolala stale tu niekoho mam aj ked budem volat k dokimu tak asi pojdem do zasadacky nech mam sukromie nemusia vediet co riesim ak mas sukromie trochu tak tam prosim zavolaj

bei ja viem ake je to tazke nieco z nasich vajecnikov vydolovat vek nezmenis ale mne sa podarilo vydolovat iba dve vajka a dufam, ze budeme mat bobacika aj ked este nie je nic iste cakam cakam este hodku to je stres kocky som rada, ze ma stale niekto otravuje aspon to rychlejsie ujde ale mam strasny strach ja viem ale aj minule som mala // a po 3 dnoch som isla na krv a gch 5.5 je pravda, ze v to rano som nerobila test to je fakt ale hadam , verim bude dobre odpocitavam minuty skonci toto niekedy??????

mirinda10
16. jún 2009

bei ale povedz dokimu ci ti neda nieco pichat aspon 75jednotiek denne mozno to zaberie ja som musela pichat nakolko po clostile som mala vajka iba 12 mm a potom som pichala spolu 750 jednotiek naskor Menopur a potom Gonal inak by som asi nic poriadne nespoldila

julietka
16. jún 2009

a ked si mala take nizke hcg minule tiez si mala tak silno pozitivny testik ako teraz miri, alebo boli palicky slabsie?neboj sa urcite sa to nebude opakovat ved si pisala ze ciarocka silnie..nehodis do albumiku? 😉

bea77
16. jún 2009

miri, to máš teda pravdu, že vek nezmeníš 🙂 . ale samozrejme verím, že v brne zo mňa niečo vydolujú 🙂 . keď nie teraz, tak nabudúce.
Jasné, že ma táto situácia štve, ale nič s tým neurobím. Sme už z maželom taká zohratá "neúspešná" dvojka a nejak to zvládneme. Teda nie nejak, ale dobre.

zuzi, ponuka platí. Ak by Ti doktor robil problém s predpisom, tak daj vedieť. Ja viem, že ho budem potrebovať, ale mám doma asi 3 balenia a ja si viem dať predpísať.

mirinda10
16. jún 2009

ja som to zatial neodfotila ale zajtra budem robit a potom ho odfotim ak sa mi to podari pravdaze a bude co inak ja som si vcea kontrolova ten moj prvy test a skoro je biely nejak ten pasik sa vyparil je ho vidno ale slabsie od nedele nejak dost zbledol Vam tie testy casom neblednu??? ci len mne

no ja som si vtedy robila iba jedne test na 12den a potom nic bola som presvedcena, ze som tehu preto ten sok ani ma nenapadlo, ze to moze inak dopadnut ale namala som tak silen // ako si mala teraz juli to nemam ani ja teraz ved to ma trapi kedy zacne to HCG stupat preto chcem ist este raz na krv nevydrzim do 25teho ked som opat objednana

bea77
16. jún 2009

miri, ešte trošku trpezlivosti 🙂 . Neboj, dopadne to dobre. a určite aj Juli bude mať krásne hcg.

zuzla80
16. jún 2009

Bei si zlatá - verím, že ten môj mudrlant nebude robiť problémy 😉 Inak mňa tiež napadlo, že z toho 12mm folíka by mohlo byť ešte niečo hmmm - veď si len 8DC, takže s vyššou dávku hormónu by to mohol ešte dotiahnúť . Bei už si písala Macháčovi? Som zvedavá, čo on na to.

Miri - veď my sme tu nervózne s tebou 😅 Veď ti hovorím, že už nemám ani jeden necht celý 😅

Juli ale moja veď ty máš tak krásny pozitívny testík, že žiadny osudový 10ty deň tu nezohráva žiadnu dôležitú úlohu 😉 😵

julietka
16. jún 2009

mirindik mne nevybledli, ved som ich fotila az vecer uz boli uplne vyschnute a mam odlozene aj tie z minuleho mesiaca a stale su tam palicky, nevybledli 🙂
mirindik ale ty kasli na intenzitu paliciek,to tu vobec neries mozno budes prekvapena ake vysoke hcg budes mat 😵

zuzlik si zlata 😵 no aj tak som 90% stres a iba 10% radost 😕

tanitta
16. jún 2009

miri... okolkej vysledky? 14,30?

julietka
16. jún 2009

miri ale uz by si tam naozaj mohla zavolat, sme tu vsetky tak napate, uz to dlhsie nevydrzime 😨

tanitta
16. jún 2009

dame tipovacku na medzicas? 😎

zuzla80
16. jún 2009

Táni ta dajme - myslíš výšku hcg, však, tak ja tipujem 230 😉

lenka20
16. jún 2009

tipujem 320hcg 😉

julietka
16. jún 2009

babenky ja som sa prave dovolala sestricke na gyndu co mame pri dome a povedala ze ked mam pozitivne testy ze nemusim chodit na krv iba uz na UTZ, ale som jej rychlo vysvetlila ze som po umelom a ze potrebujem vediet vysledky z krvi lebo ich musim nahlasit do centra 😉 tak bola velmi mila a mozem prist hned rano vo stvrtok a krv si sama odnesiem do labaku aby som to mala este v ten den 🙂

lahhel
autor
16. jún 2009

Mirindik, uz to mas za par..tak volaj...cakame netrpezlivo na spravicku 😉

Bei, je mi to velmi luto, ze mas takuto reakciu...myslim, ze aj na mna je clostil slaby...Uz ti odpisal machac? A neskusis aspon s tym jednym 12mm folikom, za 4 dni by urcite narastol na pozadovanu velkost?

Tanittka, lenuska, zuzlik, julietka dakujem vam za podporu, velmi mi to pomaha. Beriem to tak, ze minula stimulka bola slaba, teraz bude silna...tak uvidime zajtra...

julietka
16. jún 2009

ja mirindikovi doprajem a tipujem tych 500 😀

tanitta
16. jún 2009

moj tip 560 😉
julie...vsetko ide ked sa chce.. aj sestricky vedia byt mile 😵

julietka
16. jún 2009

jasnacka tanitka, som rada ze obcas natrafim v dnesnom svete aj na milych cloviecikov 😉

zuzla80
16. jún 2009

Veď aj Miri doprajem 😔 ale nie, veď ja viem ako ste to mysleli 😉
Juli takže zajtra budeme obhrýzať nechty pri tebe - aj keď neviem, či už niečo pre teba zvýši 😀
Lenik rovnaké číslice 😀

tanitta
16. jún 2009

no baby ja idem plienky vesat zatial....ked to hodime do priemeru vsetko urcite vyjde nejake zaujmave cislo 😵 ... tak nech uz sa tesime...inak ja som vydojkala 220ml 😅 ...

julietka
16. jún 2009

zuzlik zajtra nie, az vo stvrtok, to by si aj nôžky musela obhryzat keby si zacala uz zajtra 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre