Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
18. apr 2011

@ninockaskv to ta pozrel sonom ci sa mam pripravit na riadnu gyn.prehliadku? 😅

lulu10
18. apr 2011

@cecil36 aj ja som homo... 😀 konzultacia sa veru blizi a riadne stresujem, a este nam toho aj pridu robit fasadu na dom vo stvrtok a my nebudeme doma,akurat to vyslo vsetko na jeden termin, no hotova parada, mam z toho hlavu ako balon 😀

gabinkaa
18. apr 2011

@rienok iné nezostáva len veriť a veriť, inak by som sa zbláznila, včera sme preberali aj otázku darcovského embrya
@martini ďakujem za povzbudenie, som sa normálne zasmiala, toto sa Ti fakt podarilo 😀

gabinkaa
18. apr 2011

@cecil36 nič iné si ani neprajeme, len aby sme Ťa nasledovali a to čo najskôr 😉

ninockaskv
18. apr 2011

@lulu10 sono 🙂

leamax
18. apr 2011

@martini gratulujem, to sa ti pekne rychlo podarilo 🙂 my to mame trosku tazsie, kedze mi muzik chodi robit von. tak ale chceme vyuzit kazdy mozny termin, kedy mu vychadza byt doma v spravnom case, teda v case OPU. no ja som mala tie davky hormonov fakt minimalne a nakoniec z toho bolo len jedno zrele vajko a jedno tesne pred dozretim, ktore sa vsak nepodarilo oplodnit.doktorka sice vravela, ze cca dva cykly by som mohla oddychnut, tak ale uz tento cyklus, ktory mi konci co nevidiet, bol uplne bez hormonov, takze myslim, ze dost bolo oddychu 😉 😀
dakujem vam vsetkym, dievcata, za vase odpovede. rada by som sa k vam pridala, aj ked mam akosi chaos ktora ste ktora 😀 😀 😀 no kedze v robote nemam pristup ku compu, nie to este k netu a vy tu cez den tooooooolko pisete, tak zrejme by som vas nestihala 😢
vam - tehulkam - zelam krasne tehulkovanie a na konci zdrave deticky a vam - snazilkam - zelam aby ste uz dlho necakali a nasli si tie vytuzene // a vsetko prebehlo bez problemov. majte sa krasne 😉

rienok
18. apr 2011

@cecil36 som videla 😵 😵 😵 tak ten štvrtok platí... zatiaľ ty a @ninockaskv a ja.... kto ešte??
@lulu10 to je individuálne, mne robil sono pozeral vaječníky kvôli tomu, že som bola čerstvo po stimulke a chcel vedieť aku pauzu 🙂

rienok
18. apr 2011

@leamax ďakujeme a to isté prajeme Tebe 😵 😵 😵
@callex vôbec sa neozývaš! je všetko OK?

rienok
18. apr 2011

@gabinkaa budeme 😉

leamax
18. apr 2011

@rienok dakujem 🙂

lulu10
19. apr 2011

Haloooo dnes tu nikto neni? 😕

gerdusha
19. apr 2011

caute baby,

neviete mi niektora poradit, ako sa dostanem mhdckou z RF do Olympie?

vrabcek24
19. apr 2011

@leamax ďakujem a želám to isté 😵 veď raz sa to musí podariť 😎

vrabcek24
19. apr 2011

@martini a spol
včera som bola na tom vyšetrení vo Falcku 🙂 a bolo to zaujímavé, vraj mám všetky príznaky, ktoré popisuje Mojžíšová, v panvovej oblasti mám spazmy, bude treba viac ako jednu mobilizáciu a cvičiť... cvičiť.... cvičiť....
inak nie je v poriadku ani krčná a hrudná chrbtica - tam mi dala naspäť dva stavce 😨 len to tak ruplo 😀
bude treba napraviť aj kostrč, no totálna kalika 🙂
a to ani nespomínam, že keď som sa videla v tom veľkom zrkadle 😲 ........... no musím schudnúť 😵
takže od dnes začínam cvičiť a 5.5. idem na cvičenie pod dohľadom a následne, ale ešte neviem termín na mobilizáciu
opatrujte sa, aby všetko dobre dopadlo 😀 , myslím na vás 😵 aj keď píšem zriedka 🙂

ninockaskv
19. apr 2011

@vrabcek24 mne dnes akurat kolegyna poradila recept na chudnutie .. 😀 😀 😀 dat si vytrhnut stolicku a ostat 2 tyzdne doma na PN 😝 😝

ninockaskv
19. apr 2011

baby a chcu v tom falcku vymenne poukazy?na internte stale maju cennik na odporucanie lekara cez poistovnu inu cenu ako bez odporucania lekara 😖

cecil36
19. apr 2011

Ahojte, dnes poobede by som mala mat vysledky hcg, tak nam drzte palce 😉
@ninockaskv od 1.4. uz ani vo falcku nepotrebujes vymenny listok, bola som tam minuly tyzden a nepotrebovali nic.
Aj ja mam osvedceny recept na chudnutie, ked mi vybrali mandle, dala som dole 7 kil 😀

ninockaskv
19. apr 2011

@cecil36 . ale to by som sa viac bala ako tej 8cky 😅 😅 😅 😅 ja som si to naplanovala po tehu, som sa rozhodla, ze budem a ked bude treba chudnut, dam si vybrat 8cku 😀

inak s tym falckom to je jedno, nemaju na nete, ze maju zmluvu so vseobecnou zdravotnou.. takze neviem, skusim tam cinknut 😒

ninockaskv
19. apr 2011

@cecil36 a to uz? to si tolky den? boze, pri vas mi to tak rychlo uteka, ale ked ja mam cakat na nejake vysledky tak sa mi to strasne vlecie.. aj tuto kolegyna, pride mi to ako nedavno, ze vravela, ze jej vysiel pozitivny test a uz zacina 12 tt ☹

cecil36
19. apr 2011

@ninockaskv ja som 12 den po ET, ale bola som na hematologii, bo tam musim kvoli mutacii a dala som si nabrat aj hcg 🙂

cecil36
19. apr 2011

Tak uz viem vysledky hcg, ufffffff 30,9, nie je to nejako malo? 😒 Som 12 den od ET.

vrabcek24
19. apr 2011

@ninockaskv no to neviem, či chcu poukazy, ja mam poisťovňu, s ktorou nemaju zmluvu 😀 tak mi je to jedno 🙂

vrabcek24
19. apr 2011

@cecil36 držím všetkých dvadsať 😀

ninockaskv
19. apr 2011

@vrabcek24 no, ved som zistila, ze aj ja xixixi

@cecil36 hlavne, ze je a ze to bude stupat 😉

rienok
19. apr 2011

@cecil36 ja neviem, ja som nikdy žiadne hcg nemala 😒 blahoželám a držm palečky nech stúpa 😵 😵 😵

mircalla
19. apr 2011

@cecil36 daj si zmerat aj kontrolne radsej, tusim 50 by malo byt aspon, co ti povedal doky?

mircalla
19. apr 2011

dolezite aby stupalo, i ked ta hodnota je nizsia ako by mala byt, hlavne aby stupala, najlepsie je o 2-3 dni opat

mircalla
19. apr 2011

ale ak si nemala PK, tak to je uplne v norme na 12. den po ET

cecil36
19. apr 2011

@mircalla no mne pisala ziadanku na hcg drakulka a vysledky mi povedali iba v labaku a ze tiez treba radsej zopakovat. Inak ak pozeram testiky obden, tak narast tam je. Nemoze byt nizsie tym, ze by sa neskor uhniezdilo?
@rienok reni moc dakujem 😵 , len teraz ma chytila nejaka depka 😒

cecil36
19. apr 2011

@mircalla mircallik nemala som PK, mala som na 3den 12 bunkacov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre