Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
19. apr 2011

@luly3 gratulujem k srdiecku..dufam ze vsetko pojde uz ako po masle.
@lulu10 ako pisala rienok nestresuj sa teraz tym co bude ked budes 24tt..jednoducho tvoje tehu bude ok a basta.
@cecil36 hmm Hcg..ja som sa raz dopracovala k 32 a nic z toho nebolo..ale je pravda ze to som bola na krv neskor ako ty..takze hlavu hore sanca tu je najme ked testik silnie.chod este vo stvrtok a potom si spokojne uzi velku noc s drobcekom v brusku.
@ninockaskv aspon teda tvoja mamka ta chape ze neprides na jej oslavu?je to v poho.tusim ti vymysline tabulku zakaz vstupu tehotnym..a das si ju na stol. 🙂 nic v zlom snazim sa to len odlahcit.uzi si tie valtice a nezabudnite skocit do lednic.
babule vkladali ste si utros aj v den ET?

miminkad
19. apr 2011

ahojte,tak zajtra prva konzultacia v RF

vrabcek24
19. apr 2011

@callex ja ano

vrabcek24
19. apr 2011

@miminkad ahoj, myslím, že budeš spokojná, majú tam úžasný prístup 😎 😀

miminkad
19. apr 2011

@vrabcek24 tak v to dufam.lebo z heliosu martin sme sklamany.v podstate uz asi vieme,co chceme.takze asi aj podla toho sa bude odvijat nasa konzultacia.ved urcite si vypocujeme aj ich nazor a vsetko zvazime.dufam,ze nam pomozu

callex
19. apr 2011

ku komu ides na konzultaciu?

gabinkaa
19. apr 2011

@luly3 gratulujem k srdiečku a v kútiku potichúčky závidím, ale držím palce 😉

gabinkaa
19. apr 2011

@ninockaskv ja nie som ani taký hrdina, aby som to odmietla, neviem či by to aj pochopili, tak nejako vydržíme, musíme

luly3
19. apr 2011

babulky ďakujem strašne moc ja ešte teraz prežívam ten krásny pocit...a poviem vám moje 6 ročné trápenie stálo za tento dnešný deň!!!

rienok
19. apr 2011

@mircalla 4 zúbky...mne sa tak páčia také deťurence zubate 🙂 nešikneš fotečku 🙂
@ninockaskv šak taxik ne? to je väčšinou lacnejšie 😉

callex
19. apr 2011

@miminkad akosi mi to zmazalo tvoje meno..otazka patrila tebe: ku komu ides na konzultaciu?
@luly3 tak to verim ze to stalo za to..a bude to uz len a len lepsie.

miminkad
19. apr 2011

@callex pravdepodobne k dr vitouskovej.objednavali sme sa mailom a komunikovala som s nou.len mame problem.pondelok vraveli z martina,ze nam posielaju vysledky spg,tak sa bojim,ze co ked do zajtra nepridu,ci tam ma zmysel ist 😒

gabinkaa
19. apr 2011

@miminkad to vôbec nevadí, že nebudeš mať výsledky spg, aj v RF robia spg, a bude čerstvý,

miminkad
19. apr 2011

@gabinkaa ale oni vraveli,ze im bude stacit.lebo to je dva tyzdne stary

gabinkaa
19. apr 2011

@miminkad aha, tak potom v pohode, treba veriť, že všetko dobre dopadne

rienok
19. apr 2011

juj dievčatá, dnes som prvý krát sama cvičila mojžišku ... a mám pocit že mi to nejde ☹ aj vy ste mali taký pocit na začiatku?
@callex držím palčeky na zajtrajší ET 😵 😵 😵

callex
20. apr 2011

@miminkad nevadi..posles jej ho potom meilikom.ved priblizne hadam vies ake boli vysledky toho spg?
@rienok mna mojzisku nik neucil iba knizka..a dvd..takze neviem posudit ci to je dobre ale robim vsetko podla instrukcii.akurat jeden cvik neviem spravit nakolko mam zadok ako Jenifer Lopez tak mi brani polozit cely chrbatik na podlozku..ale ten cvik sa moze robit aj s pokrcenymi nohami..tak ho tak aplikujem.
dakujem za drzanie palcekov..zide sa.sa tesim na moje deticky.kamera klapka..reprofit podruheeee 🙂 som sa nahodila, dala biele gatusky, biele tielko..nove topanocky nech sa im pacim. 😀

luly3
20. apr 2011

pekné ránko 😉
@callex bude sa im páčiť určite 😅 držím palečky
cecil ako dnes testík silnie čiaročka?????

tinna13
20. apr 2011

ahojte
nestiham vas citat, lebo som doma len na skok
@callex silno drzim palce na dnes nech sa hned zahryzkajuTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@luly3 blahozelam k srdiecku 🙂
@rienok nevadi ze ti to hned nejde, opakovanim sa to zlepsi 🙂
@cecil36 nevadi, ze hcg je nizke, dolezite je aby rastlo, je to u kazdej velmi individualne, verim ti 🙂
my sme vcera absolvovali prenatalny screening v RF. tak vsetko je v poriadku, merania ok. vysledok krvi bude za cca 10 dni
prajem vam vsetkym peknu velku noc, o tyzden som spat

luly3
20. apr 2011

@tinna13 ďakujem a nevideli sme sa včera????? keď som tam bola ja tak
tam sedela taka dlhovlasa blondka niesi to ty?????

tinna13
20. apr 2011

@luly3 nie ja som cice blond ale len po plecia, ja som bola o poschodie nizsie, nebola som priamo v priestoroch RF

luly3
20. apr 2011

@tinna13 😀 😀 😀 nevadí 😅 tak nech to vyšetrenie dobre dopadne 😉

lulu10
20. apr 2011

@callex
@rienok @ninockaskv baby diky za povzbudenie a davku optimizmu, je naozaj predčasne sa strachovat co bude v 24tt ked este ani niesom tehu 😅 ale ja som chaosak od prirody 🙄

lulu10
20. apr 2011

@cecil36 ahoj testovala si dnes? co ciarocka silnie? drzim palce 😵

maticap.
20. apr 2011

@luly3 ahoj luly - gratulujem k srdiecku!
No a ostatne spravy si idem docitat - ste toho tolko popisali a ja som za posledne dni nemala cas citat...Inak sa mam dobre - trocha ma postrasil zvyseny tlak krvi, ale zda sa, ze je to uz OK. Akurat ma stale pobolieva kostrc - dubak sa rozhodol tlacit tymto smerom 🙂.

maticap.
20. apr 2011

A zabudla som sa pochvalit, ze termin porodu mame 13.11., tak som si to upravila aj v nastaveniach. No myslim si, ze to bude neskor - respektiiive: bude to vtedy, ked sa dubakovi uraci 😀 .

vrabcek24
20. apr 2011

@miminkad nevadí ak prídu výsledky neskôr, pošleš ich mailom a je to 😉

vrabcek24
20. apr 2011

@rienok ahoj ja som včera večer začala sama s mojžiškou a ja pri tých cvičeniach mám taký pocit, že ma zachvíľu porazí, neviem či je to normálne, že ma to cvičenie tak vytáča, ale pre cieľ, ktorý mám to vydržím, musím 😀

martini
20. apr 2011

@vrabcek24 v tom falcku sa mi to podľa tvojho opisu páči, normálne tam po pôrode skočím...🙂 dík za infošky.
@luly3 aj ja gratulujem k srdiecku...krásny pocit, že? mne aj slzičky vyšla z oka 🙂
@cecil36 A keď ti brali krv na HCG, tak si nebola len 11. deň? a deň ET nepočítaš, či? Či si mala výsledky HCG hneď v deň ako ti brali krv? Inač aj ja som mala HCG také, že som sa bála, že mohlo byť aj vyššie a všetko je ok, tak neboj. A hlavne nech to hcg rastie ako má...
@callex držím všetkých 20 prstov...veľmi...
@maticap. ja som hovorila, že lekári ti vypočítajú malého škorpionika...ako mne 🙂 ale máš pravdu, dva týždne sa normálne prenáša, tak možno to predsa len bude strelec...

martini
20. apr 2011

@vrabcek24 presneeee taký pocit som mala, keď som sa pokúsila podľa knižky cvičiť...bola som taká z toho na nervy, že mi mm povedal, že radšej nech necvičím, lebo sa z toho zbláznim...ale asi to stačí prekonať...mne sa nepodarilo, vzdala som to...ale ty to zvládneš a aj rienok...tak baby vydržte to, stačí to prekonať a naučiť sa to.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre