Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
16. jún 2009

Juli pre teba všetko 😀 😀

julietka
16. jún 2009

zuzlik a ja ked to bude u mna na 100% potvrdene budem na teba prskat kazducky den tehu bacilky 😵 a samozrejme aj na ostatne babenky cakatelky 😉

lenka20
16. jún 2009

mirindik tak akoooo, ved uz ohlas ciselko 😉
inak - beuska - je mi luto, ze sa nedobre vyvijaju foliky...to je pech...ale nabuduce s inymi liekmi a pojde to ako po masle, urcite 😉 nie je kam sa nahlit, myslim, ze tu z vsetky mame za sebou tolko, ze uz ci jeden pokus viac alebo menej, no nie? hlavne ked sa to vidi hned na zaciatku stimulky a buduci mesiac mozes ist na vec...

zuzla80
16. jún 2009

No Juli beriem ťa za slovo, a povinne každučký deň 😉 😵

mirinda10
16. jún 2009

baby HCG iba 19 ☹ takze negativne musim zavolat na to sukromne laboratioriu inak som objednana na dalsiu krv 25 a to do vtedy neprezijem nechem sa tak dlho napchavat utrosom ak to pojde dole co asi pojde tak vysadim lieky a idem na druheho kola nemozem tu plakat ale mam chut plakat asi si poplacem doma

julietka
16. jún 2009

miri to nie je mozne, sama tomu nemozem uverit ☹ a mozno ti iba tak pomalinky stupa...ved pozitivny testik sa pocita od 5,5 a ty mas 19

julietka
16. jún 2009

ale mas pravdu, daj si urobit kontrolny odber cim skor, aby si sa zbytocne nepchala hormonmi, ale verim ze zbytocne to nie je!

mirinda10
16. jún 2009

baby tak ja budem ten pripad ked mam dutinku a HCG bude negativne musim rozsirit statistiku ale zajtra idem na 7mu na krv prave som tam volala je to v Raci tak z Ciernej Vody to nie je daleko a budem vediet hned v ten den vysledok a budem vediet co mam pisat do Caru

lahhel
autor
16. jún 2009

Mirindik, ako pise Julietka, este nie je nic stratene, len to moze pomalicky stupat...ved uvidis zajtra...budeme na teba vsetky velmi mysliet 🙂

mirinda10
16. jún 2009

nie pozitivne sa pocita najmenej 50 tak dalsi den na stres ale som uz zmierena s tym, ze pojdem do dalsieho kola tak lahko sa nevzdam len som tak verila aj doki povedal, ze mam stale zlte teliesko na vajecnikoch tak tomu nerozumiem moj organizmus je velmi zvlastny ☹ ☹

tanitta
16. jún 2009

miri.... 😨 😨 ...bude rozumnejsie este to skontrolovat...poznam jednu kocku co zacinala s hcg 14...ale stupalo to...viem ze tazko tomu uverit ked tu vsade clovek cita o trojcifernych cislach 😔 😔.. tym nechcem nejak ze aby si to nevzdavala este... ale bohu nie je nic nemozne....pockame....slzicky k tomu patria..

julietka
16. jún 2009

miri ☹ este to nevzdavaj

lenka20
16. jún 2009

mirindik, 19 je predsa lepsie ako nula, moze to este zacat stupat, uvidis zajtra, urcite chod na tu krvicku a potom az mozes robit zavery.. no kazdopadne - uz akokolvek to dopadne, ideme dalej, no nie 😉 slzicky este nieee, este nie je vsetko stratene 😉 tak este do zajtra vydrzime, hm 😉

mirinda10
16. jún 2009

ja viem ved preto idem hned zajtra na krv a uvidi sa ci to rastie alebo klesa zajtra budem mudrejsia a hned potom napisem Stelclovi na mna este pocka ten moj otvoreny Gonal som si ista

mirinda10
16. jún 2009

len nechapem co moze byt problem ked sa to stalo uz druhy krat po sebe kde je problem co si mam pozriet ci uz naozaj kvalita vajok je tak slaba hmm ako sa to vola biochcemicke tehu alebo ako

julietka
16. jún 2009

mirindik a vy mate imuno a genetiku spravene?prip. aj laparku?

zuzla80
16. jún 2009

Miri 😨 😨 uvidíš ako dopadne ešte zajtrajšia krvička - ešte je skoro na nejaký záver a ak čiarka silnela, tak isto hcg stúpa, možno len pomalšie - treba veriť do poslednej chvíle, ako Tánittka píše, veď zázraky sa dejú. Drž sa moja 😵 .

renysek77
16. jún 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, občas vás tu ale šmíruju🙂) Chtěla bych říct Mirindě, že něco podobného jsem řešila včera. Byla jsem včera 8. den od KETu 2 blastocyst a vůbec jsem netestovala (po 8 neúspěšných transferech) už na papírky nečůrám a šla rovnou na krev. HCG bylo 9,8 jed., tak jsem volala dr. Machačovi, že vysazuji léky a on řekl, že v žádném případě, že je to brzo, že mám jít ve středu na krev znova, prý jen možná hcg stoupá pomaleji. No a dneska ráno jsem čůrla na test s citlivostí 25 jed. a mám slabou čárku, takže si myslím, že něco tam bude, jinak už by to od včera kleslo a test to neukázal. Nechci Tě nějak zbytečně uklidňovat, já už se na to po tolika pokusech taky dívám hodně střízlivě, ale na druhou stranu je to pro mě obrovský úspěch, protože já vždy měla v krvi jednu velkou 0 a testy sněhobílé.....Uvidím zítra, ale pokud to nedopadne, tak mi to stejně dalo chuť do dalšího boje🙂) A Tobě budu držet palečky, aby to dopadlo dobře! A samozřejmě, že i všem ostatním v tomhle pokojíku přeju hodně moc štěstíčka na cestě za miminkem🙂)
Jo a tady na koníku jsem našla v jedný diskuzi, že holčina začínala na hcg 9,2 jed. a už má dvouměsíční holčičku🙂)
Mějte se fajn!

julietka
16. jún 2009

renysek tak ti budeme drzat palce nech ciarocka silnie a Hcg pekne stupa a potom sa ozvi ako ste dopadli, no verim ze vsetko je na najlepsej ceste 😉

mirindik verim ze ta to povzbudilo 😉

zuzla80
16. jún 2009

Renysek aj ja sa pripájam k držaniu palcov - nech to dopadne najlepšie ako môže.

Inak Miri ma napadlo, že teraz vo fóre Ferticentrum je jedna kočka Gregy - tá vycikla krásne čiarky, ale hcg mala strašne nízke, bola dokonca na niekoľkých krvných odberoch a nakoniec hcg jej krásne vyskočilo hore a teraz čaká na potvrdenie srdiečka - fakt ešte nemusí byť nič stratené. Veľmi na teba myslím

lenka20
16. jún 2009

renysek moc dakujeme za povzbudenie, mirindik to urcite oceni, a nech ti to dobre dopadne, ja si tiez myslim, ze na ten prvykrat je dolezite ze nejake HCG v krvi je, a ono zvykne niekedy pekne stupnut za par dni, sama som to zazila, vsetko je mozne...

mirinda10
16. jún 2009

renysek si poklad moc ti dakujem za popdoru ai prajem ti aby ti to uz vyslo no ja zajtra pojdem na tu krv, inak ja ked som robila test tak ten pondelnajsi je silnejsi ako bol v nedelu, takze to ma nejak povzbudilo ale urobim si opat test a krv zajtra ukaze ci ideme hore alebo dole ak dole tak uz to nic nezachrani

dakujem Vam za podporu ja sa tak lahko nevzdam raz ten ciel urcite dosiahnem mozno na 7 pokus to bude stastne cislo

lenka20
16. jún 2009

miri - aj 6 je krasne cislo 😉 😵 drzim ti moc moc moc palce na zajtra, na testik aj na krvicku 😉

avaka
16. jún 2009

Ahojte 🙂

Mirinda,som rada,ze sa nevzdavas,ved je tolko pripadov,ked bolo zozaciatku nizke hcg...velmi Ti drzim palce,aby to zajtra stuplo,ja verim,ze to stupne,ved aj testy silneju a ziadny 7.pokus sa nebude musiet konat 😉

Renysek,dakujeme za povzbudenie, a dufam,ze aj na Teba sa uz konecne usmeje stasticko,daj nam vediet 🙂

Bea,ja by som to asi skusila,ked mas dva foliky,myslim,ze mozno aj ten druhy by este dorastol,ked by si nieco dopichla,ved ja som mala 4 a zbytok dr.ani nediktoval velkosti,lebo ich bral ako male a nakoniec bolo 8 zrelych..

Julitka,drzim palce na krvicku,teda az vo stvrtok?To neva,aj tak to budu dvojky,to preto,ze si bola skromna,ze ti staci aj jedno 😵

Lahhel,na zajtra 3 naaadherne vajucha 🙂

Zuzlinka,Lenka.Tanittka 😉 vsetky Vas pozdravujem

Ja idem nieco dobre nakupit,nech mame vitaminky

bea77
16. jún 2009

miri, naozaj to môže poskočiť. ja tiež poznám taký prípad, takže zatiaľ žiaden smútok. počkaj na tú kontrolnú krv. držím prsty 🙂 .

mne zatiaľ Dr.neodpísal, tak uvidím neskôr večer.

julietka
16. jún 2009

lahhelik na zajtra drzim nech su co najlepsie vajucha a hlavne nech sa vsetucky oplodnia 😵

ozaj lahhelik ten crinone je vybaveny,Machac mi napisal ze je to OK,vraj mali akciu od lekarne 😉 no toto keby som vedela dam si kupit aj dve krabice 😀

julietka
16. jún 2009

avka ja som vzdy na teba taka zvedava, ale ty sem akosi nechodievas...ako sa citis a kolkaty si vlastne teraz tyzden, ked si si to stale nedala do pasu?
a na UTZ ides kedy?

avaka
16. jún 2009

Julietka,mne sa neda chodit na net v praci a ked sem pridem vecer uz ste tu malokedy...a kym Vas ja precitam...ale tiez sa vzdy tesim,co nove.. 😉
Mne to vychadza,ze som teraz v 6tt,v pondelok (utorok) pojdem na UZT,to uz budem 7tt,velmi sa tesim,aj bojim,tak velmi dufam,ze uvidime srdiecko...Priznaky nemam ziadne,ale ked tak porozmyslam...nerada som hladna,a bradavky mam citlive...stale sa kontrolujem,mus sa uz pyta,ze co stale sledujem.. 😀
Uz sa tesim na Tvoju krvicku... 😉

lahhel
autor
16. jún 2009

Ahojte babulky, teraz som prisla, mali sme stretko s byvalymi kolegynami, tak trochu rozptylenia padlo dobre...
Vsetkym vam dakujem, ze mi drzite palce na zajtra...dufam, ze nieco bude 😉

Mirindik, dufam, ze aj tvoje hcg zajtra stupne..drzim palceky 🙂

Julietka, aj sa tesim na tvoju krvicku, tentokrat u teba necakam ziadne zle spravicky, som si tak strasne ista, ze tentokrat to bude len a len dobre a krasne pozitivne 🙂

Tak dobru nocku vsetkym, idem uz do hajan, rano o 5 odchadzame 😉

renysek77
17. jún 2009

Dobré ráno slovenské spolubojovnice🙂)
Tak jsem si dneska ráno skočila na znova na krev a netrpělivě budu očekávat výsledky....Nevím, jak to do 13:30 vydržím:((
Včera odpoledne mě manžílek donutil počůrat test, i když jsem mu říkala, že ta moč bude strašně zředěná, když přes den vypiju skoro 2 litry. Čárečka byla úplně neznatelná, byla vidět, jen když jsem dala ty dva testy pod sebe a podle toho prvního testu jsem odhadovala, kde je na tom druhém. Ale fakt to asi bylo tou zředěnou močí, protože ten včerejší ranní test byl i víc zabarvený do žluta a ten odpolední byl bílý. Dnes ráno jsem testla znova a čárka je stejně silná (slabá) jako včera ráno a test je taky zažlloutlý....No jsem na to odpoledne fakt zvědavá, břicho mě bolí na ms jako čert, ale to je prý při těhu taky normální. Jestli těhu nejsem, tak mi ms zadržuje utroš....Je zvláštní, že u všech ETů jsem dostala ms i přes utroš už 8. den po transferu a po KETech ms bez vysazení nepřišla nikdy.....Ale zase je fakt, že při těch KETech mě nikdy nebolelo břicho jako na ms, až když jsem ten utroš vysadila a mrcha měla přijít....Nic novýho stejně nevyspekuluju, musím počkat na ty výsledky krve, čůrací testy nejsou směrodatný.....Včera jsem zahlídla v jednom albíku fotku testu, kde měla holčina čárku jen o malinko silnější než já a ten den v krvi 120 jed.!
Ach jo, než se dočkáme těch malých bobečků, tak se asi utrápíme:((
Všem vám přeju hodně štěstíčka a odpoledne sem za váma přijdu s ortelem, ať bude jakýkoliv.....Pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre